Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56951) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok. Lattam tema volt az s4 forumban a google szolgaltatasok akku hasznalata. Nalam kivannak kapcsolva a helymeghatarozos cuccok megis jelen van a google szolg.az akkuhasznalatnal. Igaz csak 5%-ban. Ez normalisnak mondhato ? Egy kis link,hogy mik futnak a google szolg.-on belul :http://db.tt/H3zqLTvQ

(#56952) dancsuri válasza FrankMonzano (#56951) üzenetére


dancsuri
veterán

ezek a kütyük helymeghatározás nélkül mit sem érnek, mire használod egyáltalán?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56953) havri1 válasza dancsuri (#56952) üzenetére


havri1
félisten

Kicsit itt leragadnék ennél a kérdésnél.
Alapvetően miért kell a Google-nak tudnia, hogy én hol vagyok, hova jelentkezem be automatikusan a térképen, amit láthatnak a Google+ -os kontaktok, amiket automatán vesz vel nagyrészt a tudtom nélkül?
Pl minap néztem, olyan emberek vannak fent nekem a csoportomban, akikkel 2-3 levelet váltottam annó ebayen...Jó, a helyzetemet nem láthatják, na de kérem, akkor is.
Feltelepíted a Google+ -t mondjuk, és ha figyelmetlen vagy, az összes képedet fellöki fotózás után. (Dropbox ugyanez).
Régi térképnek elég volt a GPS, most az újnál már kell minden, hogy működjön. (Hozzáférhető helyadatok)
Nincs ülödözési mániám, na de ez már kicsit sok(K).

havri

(#56954) FrankMonzano válasza dancsuri (#56952) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Szoktam hasznalni a gps-t. Amikor szuksegem van ra bepipalom a helymeghatarozos cuccokat es kesz. Amikor vegeztem kikapcsolom. Ilyen baromsagokra viszont nem hasznalom,mint pl hogy a facebook feltuntesse eppen hol vagyok. Amugy eleg sok mindenre ha mar igy kerdezed :). Bongeszes,fotozas,navigacio,jegyzetek amiket szinkronizalok is,stb...

[ Szerkesztve ]

(#56955) dancsuri válasza havri1 (#56953) üzenetére


dancsuri
veterán

természetesen lehetnek hátrányai az ilyen funkcióknak, (nem paranoia) de az appok jó beállítása megvéd, a jövő meg ez. (lassan jön a beültetett személyi azonosító, akkor mi lesz?)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56956) adammkaa válasza mgTerminator (#56950) üzenetére


adammkaa
senior tag

Kedves barátom, CM be hol lehet beállítani csengőhangot, a zene albumom közül?

Nexus 5 Black

(#56957) havri1 válasza dancsuri (#56955) üzenetére


havri1
félisten

Nem tetszik nekem ez az irány az az igazság. Bár tény, hogy enélkül pl valószínűleg a forgalom alapú navigálás sem működne.
Valahol olvastam, hogy a Google ezek telefonok alapján méri be az aktuális forgalmat..amiben lehet valami.

havri

(#56958) mgTerminator válasza adammkaa (#56956) üzenetére


mgTerminator
veterán

A belső tárhelyen létrehozol egy ringtones mappát, abba belemásolod, restart és a beállításokban kiválasztod a listából.

Más: Létezik olyan program ami root nélkül le tudja menteni az alkalmazásadatokat és vissza is tudja állítani?

(#56959) rankesz válasza mgTerminator (#56958) üzenetére


rankesz
veterán

Elvileg a Helium (volt Carbon) tud ilyet

(#56960) Arween


Arween
senior tag

Ha gyári független 0 "km" -telefont vennék, természetesen Samu garanciával hol lehet a legjobb áron jelenleg beszerezni ?

(#56961) AMD_ok válasza Arween (#56960) üzenetére


AMD_ok
őstag

Pl

LINK

(#56962) foxymaxy válasza mgTerminator (#56958) üzenetére


foxymaxy
senior tag

App backup tud ilyet ;)

e pluribus unum

(#56963) Varszegig válasza Misi1980 (#56949) üzenetére


Varszegig
veterán

99%, hogy lesz gondod, minden átverős story így kezdődik.

(#56964) fagyalllo válasza Varszegig (#56963) üzenetére


fagyalllo
őstag

törött kijelzőt akar gariztatni, 100%

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#56965) Predikative


Predikative
tag

Üdv mindenkinek.
Napokban szeretnék vásárolni egy S3-ast viszont érdekelne, hogy az 1gb változat ha nem rakom tele felesleges programokkal akkor nagyon belassul esetleg lagol is emiat??

(#56966) Piwi válasza Predikative (#56965) üzenetére


Piwi
addikt

GTA közben lassú lesz mert ha kilépsz smst olvasni máris bezárja és nem fogja elmenteni a játékot,így az 1GB-t nem ajánlom :U

;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#56967) dancsuri


dancsuri
veterán

ezt próbálnám ha le tudnám szedni :K
itt tárolódik

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56968) Predikative válasza Piwi (#56966) üzenetére


Predikative
tag

De egyéb ilyen nagyobb memóriaigényű játékoktól eltekintve akadásmentes 1gb-vel?

(#56969) dancsuri válasza Predikative (#56968) üzenetére


dancsuri
veterán

semmi baja, nyugodtan vedd meg ha jó áron van

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56970) Predikative válasza dancsuri (#56969) üzenetére


Predikative
tag

B-teltől 111.000 gyári garival az jó árnak számít?

(#56971) D@niel válasza dancsuri (#56969) üzenetére


D@niel
addikt

engem is érdekelne a memória kezelés. épp tegnap láttam egy májusi gépet, és habár nem tudom mi volt a multitaskban, de youtube, kamera, galéria, menü megnyitás elég döcögősen ment.

az átlag dolgok (üzenetek, zene, telefon, böngésző, facebook) tud egyszerre futni? lehet jó az 1gb, de ahogy figyelem a 60%-át elviszi a rendszer üres járatban.

jó lenne pontosan látni mit bír a vas, mert az elején smooth, de maradjon is ilyen fél év után is.

annak van hatása, ha csak gmail, időjárás widget lesz kint, ill. a menüben is max 1 oldal alkalmazást hagyok láthatónak?

igazából még mindig félek az s3-tól, nem rég használtam fél évig egy htc one v-t (1ghz 512ram, sense 4.0, android 4.0), de 2 hónap után elkopott a sebesség úgy, hogy nem szokásom feleslegesen telenyomni a telefont.

esetleg egy főzött rom hosszabb ideig megtartja a sebességét? olyan rom érdekelne ami meghagyja a gyári felületet.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#56972) dancsuri válasza Predikative (#56970) üzenetére


dancsuri
veterán

ugy gondolom igen

tőlük van a vezetékes netem

(#56971) D@niel
természetesen ha teheted nagyobb rammal rendelkezőt vegyél, de elsősorban a rendszeren múlik a gördülékenység, volt itt LTE tulaj vitapartner nem rég és utólag beismerte, hogy összességében semmit nem volt simább járásu mint a sima. sőt ha benézel az S4 topikba láthatod ugyan azokat a laggokat mint itt a simán, ellenbe a család egyik sima S készüléke simán teljesít az 512 rammal is 4.1.2 rendszerrel

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56973) Tuz válasza Arween (#56960) üzenetére


Tuz
tag

Itt is olcsó és van 2 év garival.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#56974) Predikative válasza dancsuri (#56972) üzenetére


Predikative
tag

Tehát ha valami jó rendszer kerül fel és megfelelően karban van tartva akkor elkerülhető a lagolás...
jól hangzik... Az S4 kicsit még szerintem drága... főleg annak tükrében, hogy az is beakad néha.

(#56975) dobobazsy


dobobazsy
őstag

én 85-ért vettem május végén az LTE-m használtan havertól :D hátlap hajszálkarcos egyébként még a kijelzőn sincs azóta sem karc. az jó ár volt érte? :)

(#56976) dancsuri válasza Tuz (#56973) üzenetére


dancsuri
veterán

valaki a napokba vett innen egyet de valami nagy gondja volt vele (az uj talán nem is volt uj)

(#56974) Predikative
én gyárit használok (4.2.2) SystemAppRemover-rel törölve a nemtetsző appokat, rootolva, ha lesz hozzá akkor kernelcserével. (persze kipróbálok minden favorizáltat is, de a vége mindig a lementett gyári)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56977) Predikative válasza Tuz (#56973) üzenetére


Predikative
tag

Ráadásul szerintem a 2 év HU garancia az = 1+1év bolti gari :(

(#56978) dancsuri válasza Predikative (#56977) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

#56979) lord.lakli
oppá! és tényleg,

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56979) lord.lakli válasza dancsuri (#56972) üzenetére


lord.lakli
őstag

b-tel és btel között van különbség :)
e-digitalban 116900 Ft és rendes 2 év gari.

[ Szerkesztve ]

(#56980) Predikative


Predikative
tag

http://b-tel.hu/mobil/Samsung/i9300_alaxy___16_lack_24_onap_yartoi_arancia

Itt 111.000 :C

Ráadásul 3 színben van bár a kék az 113.000

[ Szerkesztve ]

(#56981) dancsuri válasza Predikative (#56980) üzenetére


dancsuri
veterán

vedd meg, ettöl jobbat nem találsz

nekem ezüst van "szerintem" a legszebb a 3 közül

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56982) kali válasza Predikative (#56980) üzenetére


kali
legenda

arra figyelj - a prémium gari miatt -, hogy magyar nyelvű jótállási jegyet kapj!
sajnos nem mindenhol olyat adnak! :(
az s4 csak akkor akad be, ha régi/első firmware verzió mellett próbálja valaki, vagy egyéb szempontból problémás a rendszer, amiért külön tenni kell különböző módosításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#56983) Predikative válasza dancsuri (#56981) üzenetére


Predikative
tag

Én itt csak blue, black, white és gray-t látok ráadásul a grey az LTE

(#56984) lord.lakli válasza Predikative (#56983) üzenetére


lord.lakli
őstag

LTE ráadásul 1+1 bolt garis náluk. A 24 hó magyar gari-e? Mindenképpen kérdezz utána.

(#56985) dancsuri válasza kali (#56982) üzenetére


dancsuri
veterán

ebböl is látszik mennyire számít a jól optimalizált rendszer, és persze a jól megírt programok, mert sajnos még egy "tört" app is képes meglepit okozni

(#56983) Predikative
én annak idején a T-be vettem a simát, és akkor fehér, kék és a szürke volt

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56986) Predikative válasza lord.lakli (#56984) üzenetére


Predikative
tag

Sajna az LTE nekem már kiesett a kosárból mivel Vodás vagyok és az LTE verziót gyári garival csak a T-mobile árulja, tehát a többi 1+1 éves boltis azt pedig semmi képen nem szeretném. Van még az expansys -nál viszont az ottanira csak 1 év gyári gari van itthon (felhívtam a Samsung szervizt). A sima S3 -at már boltokban kipróbáltam és nem volt vele gondom csak azért hezitálok mert írták páran, hogy kell a 2gb ram. Viszonylag sokat akarok kiadni telefonért és szeretném jól körbejárni...

(#56987) Arween válasza Tuz (#56973) üzenetére


Arween
senior tag

köszi,de ez milyen szöveg már a garancia részben? ;]

) FONTOS:
Felhívjuk vásárlóink figyelmét, hogy NE frissítsék a készülékükön a szoftvert, mert meghibásodásokkal járhat, aminek javítási költsége a Vásárlót terheli!
Ilyen hiba például, ha megáll � megfagy - lefagy a telefon szoftverfrissítés közben, nem kapcsol be, illetve nem helyes a nyelvi telepítés, stb... Ha egyszerű szoftverfrissítéssel megoldható a probléma, akkor a javítási költség minimális.

(#56988) kali válasza Arween (#56987) üzenetére


kali
legenda

tipikus eset; kintről behozzák a telefont, amire ők rányomnak egy megfelelő régiós firmware verziót, de a telefon vonatkozó identitását nem módosítják minden szempontból, így adják el, a tulaj pedig frissíti otthon a firmware verziót - már amennyiben tudja, és az ota/kies...stb nem azt dobja, hogy módosított eszköz, nem végezhető el a firmware frissítése -, és utána eltűnik a magyar nyelv...stb!
főként ezt próbálják így levédeni... :(((
android alatt nincs nagy probléma, pláne az odin használói számára, meg más rendszerek esetén is vannak megoldások, de akkor is na... :(

dancsuri; így igaz.

[ Szerkesztve ]

(#56989) vico03 válasza dancsuri (#56936) üzenetére


vico03
tag

Pontosan hol talàlom a market menüt??

(#56990) kali válasza vico03 (#56989) üzenetére


kali
legenda

play -> opciók -> beállítások -> alkalmazások automatikus frissítése

(#56991) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!I9300XXUFM7-es android verzió van a telefonomon.Ezt szeretném rotolni.Tud nekem segíteni valaki ebben?

(#56992) borsodika válasza Misi1980 (#56991) üzenetére


borsodika
őstag

Véletlenül nem I9300XXUFME7? Amennyiben igen akkor ezt a csomagot letöltöd odinnal ráküldöd a cwm-et és utána a 4.2.2 update-ot cwmből telepíted. Ha ez is meg van akkor supersu alkalmazást megnyitod lefrissíti a su binárist és kész is.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#56993) futor válasza dancsuri (#56967) üzenetére


futor
aktív tag

próbáld itt: [link]

(#56994) vico03 válasza kali (#56990) üzenetére


vico03
tag

Előre is bocsànat a làmasàgomért de mi lenne a play és hol talàlom??

(#56995) kali válasza vico03 (#56994) üzenetére


kali
legenda

a play áruház, külön ikon is adott a rendszerben az eléréséhez.

(#56996) vico03 válasza kali (#56995) üzenetére


vico03
tag

Köszönöm szépen!

(#56997) Misi1980 válasza borsodika (#56992) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igazad van kihagytam az E betűt.Ha lehetne egy kicsit szájbarágósabban leírnád a rotolást.Még S3-on nem csináltam soha .Ma vetttem a telot.

(#56998) AMD_ok válasza Arween (#56987) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nem tudom, mi bajotok az edigitallal, kb 4000 ft al dragabb, de tuti a cucc, ingyen hazhozszallitas, meg minden, rendes gyartoi 26 honap gari, semmi riziko nincs benne, az 4000 et meger siman.... :(
(en is onnan vettem ,raadasul reszletre, meg 2 honapja, akkor meg dragabb is volt)

[ Szerkesztve ]

(#56999) dancsuri válasza futor (#56993) üzenetére


dancsuri
veterán

:R megy

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#57000) Tuz válasza Arween (#56987) üzenetére


Tuz
tag

Ezt nem olvastam valóban elég vicces. :D

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.