Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56051) csabika69


csabika69
tag

Létezik olyan app amiben indamailos emailomat nézhetem?

(#56052) BigBlackDog válasza users84 (#56049) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nekem nem ment el az imei szerencsére, de én is sokat szívtam vele szombaton (szintén frissen vásárolt LTE), de a lent linkelt rom sikeresen helyretette a készüléket, pedig már lemondtam róla (a bll3-as, három fájlos gyári T-s rom sehogyan sem akart felmenni). Persze nem erőltetni akarom, saját felelősségre, de nálam működik rendesen. :)
Esetleg próbáld meg a tegnap, általam linkelt romot. Látom linkeltek már frissebbet is.

[ Szerkesztve ]

(#56053) apaszka válasza BigBlackDog (#56052) üzenetére


apaszka
veterán

Próbálja ki!

Jól pörög ma a topik!

csabika69

Irányitsd át a gmailra!
Én úgy használom az 5 mail.címemet!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56054) users84 válasza nggabi (#56048) üzenetére


users84
csendes tag

A rom felment rendesen sikerült de ugyan az helyzet hogy a hálózatra nem megy fel!

(#56055) nggabi válasza users84 (#56054) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor ennyi volt :(

"szenyor dzsíííí"

(#56056) users84 válasza nggabi (#56048) üzenetére


users84
csendes tag

És továbbra is az imei null/null ezt írja ki!

(#56057) Zsolaf válasza users84 (#56054) üzenetére


Zsolaf
addikt

Reseteltél? Egyszer nekem is volt utana jo lett.

Szerk: bocs ha nulla akkor nem az a gond. ...

[ Szerkesztve ]

(#56058) users84 válasza nggabi (#56055) üzenetére


users84
csendes tag

Már csak abban bízok hogy a fórum társ rendbe tudja szedni!

(#56059) DjBlero


DjBlero
őstag

:U zajlik az élet :U

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#56060) Gizmo94 válasza users84 (#56058) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha ért hozzá, akkor igen.

(#56061) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Egyébként mennyire gyakoriak erre az LTE-s tulajok? Mennyi a gyakorlati tapasztalat romolgatás, romolgatásos probléma terén. Látom azért elkefélés esetén egyen-ketten rögtön segítenek, szóval merek reménykedni. :)

(#56062) nggabi válasza users84 (#56058) üzenetére


nggabi
nagyúr

még egy utolsó fájl, ennyit megér ;) pda-hoz [link]

egyébként az lte-s repartos romban ez a fájl gyanúsan kicsi, lehet h ezért akad meg az odin.

"szenyor dzsíííí"

(#56063) DjBlero válasza BigBlackDog (#56061) üzenetére


DjBlero
őstag

vannak egy páran,és itt tuti segitenek ha meg akadsz valamiben :K

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#56064) users84 válasza nggabi (#56062) üzenetére


users84
csendes tag

Ezt a 8mb-ost rakjam a PDA-hoz szerintem ez nagyon kicsi!

(#56065) nggabi válasza users84 (#56064) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt. csináld :) csak a modem van benne, talán azzal van a problémád. baja nem lesz tőle...

"szenyor dzsíííí"

(#56066) users84 válasza nggabi (#56065) üzenetére


users84
csendes tag

És most mindent úgy ahogy az előbb csináltam?

(#56067) nggabi válasza users84 (#56066) üzenetére


nggabi
nagyúr

simán pda-hoz berakod, start. ha ez se segít akkor tényleg az efs mappának annyi, azt már otthon nem tudod megoldani :(

"szenyor dzsíííí"

(#56068) trobi28


trobi28
addikt

Kíváncsiságból megemeltem a max órajelet 1600 mh-re.
Kipróbáltam egy vas igénes játékkal (RealRacing 3) és észre vehető a különbség.
Folyamatosabb,szebben megy :K
Egyenlőre így hagyom aztán meglátjuk.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56069) apaszka válasza trobi28 (#56068) üzenetére


apaszka
veterán

Ez nem nagy emelés, simán bírni kell neki.
Biztos van szórás s profiban ,így ez még semmi neki.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56070) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Ma voltam T-nél kijelző ügyben, de nem volt a szerviz nyitva és az ügyintéző szerint nem lehet megcsinálni a cserét sem szervizátvételi jegyzőkönyv nélkül. (Szerinte hiába adná ki az új készüléket, nem tudnám használni sem, mert nem lenne beaktiválva.) Ezt ugye meg a megfelelő papírozás nélkül nem tudja megcsinálni. Mindegy, majd holnap újramegyek. Csináltam ma is egy képet a kijelzőről, mivel kicsit túldramatizáltam a tegnapit szerintem. Full sötét szoba utcai világítással + közepes fényerő. Én mondjuk már lassan megbarátkozok vele, felkészültem ilyenekre vásárlás előtt, de ezen a képen is szörnyűnek számít? Egyébként félek, hogy három napos csere nem lenne ebből, mivel nem akadályozza a rendeltetésszerű használatot.

(#56071) Zsolaf válasza BigBlackDog (#56070) üzenetére


Zsolaf
addikt

Jó a kép :))

(#56072) adammkaa válasza BigBlackDog (#56061) üzenetére


adammkaa
senior tag

Nálam semmi baj nem volt, pedig több kernel meg rom csere is volt a készüléken (LTE), csak előbb utánaolvastam és minden fontosat megkérdeztem , utána álltam neki, nem fordítva. :K

Nexus 5 Black

(#56073) nggabi válasza BigBlackDog (#56070) üzenetére


nggabi
nagyúr

láttam már ennél sokkal csúnyábbakat is (gizmó úgy látszik nem ;] ) de valóban, egy cserét megérhet. de esélyes h szervizbe küldenék az azonnali csere helyett, akkor ne hagyd ott hanem kérj háznál javítást a samsung oldalán.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#56074) BigBlackDog válasza nggabi (#56073) üzenetére


BigBlackDog
veterán

(#56073) nggabi + (#56071) amuba: Akkor megnyugodtam, kaphatok rosszabbat is :DDD . Feleslegesen nem akarom hívni őket, majd megvárom, ha majd be is ég valahol (ha szerencsém van, akkor arra várhatok), azt majd akkor.

(#56075) nggabi válasza BigBlackDog (#56074) üzenetére


nggabi
nagyúr

nézd a jó oldalát, nem kell fóliáznod :DDD

azért holnap még próbáld meg kicseréltetni egy másikra, hátha...

"szenyor dzsíííí"

(#56076) apaszka válasza adammkaa (#56072) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt jó hallani.
Így kell.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56077) BigBlackDog válasza nggabi (#56075) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem hagyom, azért köszönöm a biztatást! Félek a rosszabtól + dolgozni is kéne azért + fóliázás + ma sem túlzottan pozitívan álltak hozzám a témában + máshoz sem máskor.

[ Szerkesztve ]

(#56078) Gizmo94 válasza nggabi (#56073) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát én ennél rondábbat még nem láttam. Komolyan. ;] Nálam ez a csúcs eddig. De ha a tulajnak jó, akkor nekem is. :D

(#56079) dobobazsy válasza trobi28 (#56068) üzenetére


dobobazsy
őstag

mivel húztad fel? én STweaks-ben állítottam, ott még a feszültséget is lehet állítani. azt érdemes-e piszkálni? vagy jó az ahogy van?

(#56080) trobi28 válasza dobobazsy (#56079) üzenetére


trobi28
addikt

Azzal.A feszt nem piszkáltam.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56081) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Nem teljes az öröm, nem tudok recoveryt feltenni. Pár alkalommal próbálkoztam már, de semmi siker. Hiába flasheltem odinnal több féle recoveryt is, csak a gyári jött be. Egyszer indításánál a bal felső sarokban megjelent a piros vonalka, de újraindult és ezután már csak a gyári hajlandó indulni. ODIN szerint sikeres a telepítés. Mi lehet a probléma? Rootolni hogyan lehet recovery nélkül flash counter 0-záshoz pl. (SIII toolkit)?

(#56082) apaszka


apaszka
veterán

Had kérdezzek valamit.
Mikor omega ROM ot használtam, volt benne lehetőség, hogy a többablaksos megjelenítőbe rakjak más appot is, mint ö ajánl fel.
A gyári ROM--nál van lehetőség erre valami trükk, vagy app segítségével?

Köszönöm.

Szerk.

Keresőt használtam, de még nem volt ez téma, ha jól néztem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56083) gyuri2008 válasza BigBlackDog (#56081) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Nállam ugyan ez a jelenség van :F

(#56084) BigBlackDog válasza gyuri2008 (#56083) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Rootolni tudtad valahogy?
Lehetséges probléma, megoldások talán (este tudom csak kipróbálni):
[link]
[link]

(#56085) Rem-X válasza BigBlackDog (#56081) üzenetére


Rem-X
senior tag

9305 van nekem is és semmi gondom nem volt a root vagy rom telepítés során.

S3 toolkit mindent megoldott simán.

Innen amúgy én a mobile ODINt használom ;-)

Try again, fail again, fail better!

(#56086) users84


users84
csendes tag

Úgy néz ki hogy helyre állt a telefonom köszönettel nggabi kollégának nagyon sokat segített köszönöm neki örök hálám! :R :R

(#56087) Jadro válasza users84 (#56086) üzenetére


Jadro
veterán

Szuper! A modem újrarakása oldotta meg?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#56088) Rem-X válasza users84 (#56086) üzenetére


Rem-X
senior tag

Ez jó hír! :)

Akkor a 9305-öt sem olyan könnyű téglásítani... :) Pedig te szinte mindent megtettél érte :)

Try again, fail again, fail better!

(#56089) brp88k


brp88k
tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, hogy 2 napja elkezdett a telefon laggolni. Gyári 4.1.2 van rajta, nem piszkáltam meg semmit, egyszerűen csak időközönként nehezen hozza be a menüt, nem mindig tudom feloldani a képernyőzárat, a tárcsázót is nehezen hozza be. Mi lehet a gondja és a megoldása?

iPhone 5, Korábban: Galaxy Note II, Galaxy SIII, Galaxy SII, Galaxy Ace

(#56090) users84 válasza Jadro (#56087) üzenetére


users84
csendes tag

Igen

(#56091) users84 válasza Rem-X (#56088) üzenetére


users84
csendes tag

Úgy ahogy mondod majdnem sikerült elkurnom vele!
Na mindegy ez már a múlt többé biztosan ,hogy nem nyúlok hozzá inkább rá bízom szakemberre!

(#56092) dancsuri válasza users84 (#56091) üzenetére


dancsuri
veterán

dehogynem, kis odafigyeléssel öröm a romcsere, és megölni sem olyan egyszerü ezeket az eszközöket

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56093) Gizmo94 válasza users84 (#56091) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én hozzányúlnék, mindenekelőtt mentenék egy efs-t, ha még a békával nem mentettetek.
Utána meg bátran csinálhatsz bármit, semmi baj nem érhet, bármi félremegy, mentett efs visszamásol, ennyi volt. Ha van a pc-n egy efs mentésed, bármit garázdálkodhatsz és tényleg élvezetes mindig változtatni a telefont. Nem kell megijedni az első sikertelenségtől. :)

(#56094) BigBlackDog válasza Gizmo94 (#56093) üzenetére


BigBlackDog
veterán

EFS mentésre mi a tuti, ajánlott módszer? Mi alapján veszem észre, hogy elszállt az EFS? Csak az IMEI hiányzik?

(#56095) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Bár láthatóan senkit nem zavar,de azért leírom,hogy mit találtam a com.google.android.gms rengeteg ébresztgetéséről.
nem az új maps a ludas,hanem a google szolgáltatások.
Eltávolítottam a frissítéseket és azonnal meg is szűntek az ébresztések.
Csak,hát ez sem megoldás,mert egy csomó apphoz kell már a legújabb verzió.
Egyenlőre XDA-n is csak mindenki találgat,hogy mi lehet a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#56096) Gizmo94 válasza BigBlackDog (#56094) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az alapján veszed észre, hogy elszállt, hogy mivel imei azonosítással létesít kapcsolatot, így ez az imei azonosító híján nem jön létre, tehát nem tudsz telefonálni, nem kapcsolódsz a hálózathoz. Valamint nullás lesz az imeid. A legbiztosabb módszer a mentésre : rootolod a telefont, letöltöd playről a terminal emulatort és annak segítségével csinálsz egy imei mentést, amit kimásolsz a pc-d re, egy mappába, biztos helyre.

Bár, bocs, ez az S3 topik, itt nem hidden az nv.data.bin, mint s4-nél tehát mondjuk root explorerrel kimásolod a telefon gyökerébe az efs mappát, és ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#56097) dancsuri válasza BigBlackDog (#56094) üzenetére


dancsuri
veterán

egy fájlkezelővel kimásolod, ez a legegyszerübb.
ugy veszed észre, hogy noncs hálózat mert átirodott az i ei szám

zlatan77
ettöl bonyolultabb a dolog, a hiba abban van, hogy ndm jó a rom, gyáriban ilyen gond nincs, bár nekem még másikkal sem volt

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56098) zlatan77 válasza dancsuri (#56097) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Soha nem volt a gyári romon kívül más a telefonomon. :K
Hidd el,hogy ott van az a gond nálad is.
Engedélyezd a google helymeghatározást.(E nélkül ugye se a maps,se a now nem megy).
Lépj be mondjuk pár pillanatra a mapsbe és utána Better Battery-vel nézd meg hányszor kezdi el ébresztgetni a com.google.android.gms.

Ez nem egyedi probléma,hiszen,akkor nem lenne erre külön topic az XDA-n.

[ Szerkesztve ]

(#56099) ferrari1


ferrari1
őstag

Van egy jelenség amivel nem bírok megbírkózni, nem találom a megoldást és ilyennel nem találkoztam még.

Nem működik a push. Sem gmail, sem Talk ( hangouts )...

Csak manuális frissítéskor mutatja a bejövő üzeneteket. A tegnap esti talk üzenetet pl. ma reggel kaptam meg, mikor megnyitottam az alkalmazást. Amit eddig próbáltam:

Teljes gyári visszaállítás 3-szor, Rom újrarakás kezdve 3 fájlos + repart, utána OTA frissítés, Samsung Push Service frissítés majd frissítés eltávolítása. Minden művelet után teszt következett. Semmi :( Ennél többet én nem tudok tenni. Mit hagytam ki? Mi lehet a gond? Mind wifinél mind mobilnetnél fent áll a jelenség. Minden más hibátlanul megy.

Lehet a Google szerver sz..akodik? Másnál nincs semmi hasonló? :R

(#56100) apaszka válasza apaszka (#56082) üzenetére


apaszka
veterán

Fiam egyből mondta a megoldást rá!
Ha valakit érdekel ezzel lehet berakni [link]

#56095) zlatan77

Figyelem,és kíváncsi leszek a végére! :Y

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.