Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56651) mgTerminator válasza BigBlackDog (#56649) üzenetére


mgTerminator
veterán

Van olcsóbb alternatíva! Ebayen szétnéztél már? Olcsó dokk ami csak egy álvány, és uténa kötsz egy utángyártott mhl kábelt, ennyi.

(#56652) nggabi


nggabi
nagyúr

hoztam egy új romot, új pittel LTE-re.

=================================================
Reprtos gyári i9305 LTE-s rom, unbrick [link]
=================================================

ha ez se megy még tudok adni egy német DBT-set :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#56653) adammkaa válasza Gizmo94 (#56647) üzenetére


adammkaa
senior tag

Sokkal kisebb tudású? Hardverileg erősebb az s4 pro procival, kamera 8mp, 2gb ram, erősebb, nem kevesebb tudású szerintem, és 4.3 androidnál tartanak, nem tudom mi hátrányom lehet, mégpedig a google android sokkal jobban bejön mint a samsung-é. Letisztultabb, szebb. Kijelzője más az egy dolog mert az IPS, viszont nem pentile matrixos. Nem tudom miért tudnék mellényúlni.

Nexus 5 Black

(#56654) [P]laci válasza adammkaa (#56653) üzenetére


[P]laci
senior tag

Hát a jobb kamera, Super AMOLED, microSD, cserélhető akksi, USB OTG, LTE, Samsung okosságok, ezek azért egyértelműen a Samu malmára hajtják a vizet.
Nexus 4 ellen szól még a garancia is... hisz köszönőviszonyban sincs semmi a Samu prémium garanciájával.

Az, hogy a nexus 4 4.3-nál jár most, az egy netto baromság... az, hogy kiszivárgott egy build, amit 1 telóról leheggesztettek, hááát... :U
ráadásul sosem használtál még natúr androidot, hisz mint alantas módon többen utaltunk rá a cm nem az, így echte nem jelentenék ki semmit ilyen téren.

de persze mindenki arra költi a pénzét, amire akarja... szóval jó szórakozást a n4-gyel. :) mondanám, hogy hiányollak majd, de az szemtelen hazugság lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56655) mgTerminator válasza adammkaa (#56653) üzenetére


mgTerminator
veterán

Majd meglátod ha megvetted. A nexus sorozatot egyébként a galaxy s sorozathoz tudnám hasonlítani, csak a nexus gyengébb hardveresen.

S1=nexus s
S2=galaxy nexus
S3=nexus 4

haver azt mondta hogy hülyeség, én nemtom, nagyon hasonlóak a hardverek, csak a nexusból ki van spórolva a vas, ezért olcsóbb is.

Amúgy az LG-re kemény 1 év gari van, meg a szopás ha gariztatni kell :U

(#56656) [P]laci válasza mgTerminator (#56655) üzenetére


[P]laci
senior tag

Azért az S4 Pro, ami a nexus 4-ben van, az nem rossz cucc...mondjuk melegszik is rendesen, ha kedve szottyan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56657) mgTerminator válasza [P]laci (#56656) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen, ezt olvastam hogy valaki innen megnyomogatta a médiában és 10 perc után tojást lehetett sütni az üvegen :D

[ Szerkesztve ]

(#56658) [P]laci válasza mgTerminator (#56657) üzenetére


[P]laci
senior tag

de amúgy jó ötlet volt az üveg... :DDD ha kész a tojás, akkor könnyebb letakarítani. :DDD Cillit Bang Powa! :DDD
Viccet félretéve, az egyik legjobb barátomnak n4 van és ha általános dolgokra használja (nem nyom éjjel-nappal game-t rajta), akkor nem melegszik. Mikor én nézegettem, akkor meg csak általános melegedés volt csak.

[ Szerkesztve ]

(#56659) chriss23 válasza adammkaa (#56624) üzenetére


chriss23
tag

Én is váltani fogok Nexus 4-re. Eddig is nagyon tetszett, de mivel a T-nél nem volt függetlenül pedig nem tudtam megvenni most cserébe megolható. :)

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#56660) apaszka válasza chriss23 (#56659) üzenetére


apaszka
veterán

Én is nézegettem, de mivel az LG a gyártója, így már nem érdekelt.
A fiam meg azt mondta -fater, ha már szép nem vagy,....lye ne legyél. S3 a király, és pont.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56661) trobi28 válasza Gizmo94 (#56623) üzenetére


trobi28
addikt

:R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56662) balees


balees
tag

Ezen most meglepődtem... :) Persze nem volt túl erős használat, de azért nem rossz.

(#56663) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Miért nem tudom dowland modba rakni a telefonom?
A 3 gombos megoldásra gondolok.

(#56664) adammkaa válasza chriss23 (#56659) üzenetére


adammkaa
senior tag

Én is cserélni fogom rá 1-1 ben, de az is mikrokarcmentes, full dobozos. :R

Nexus 5 Black

(#56665) [P]laci válasza gyuri2008 (#56663) üzenetére


[P]laci
senior tag

néha, ha tokban van a teló nekem sem veszi be a kombót, tehát ha hasonló szituáció áll fenn, vedd ki belőle és próbáld meg úgy (nekem ezekután mindig működik)

[ Szerkesztve ]

(#56666) nggabi válasza gyuri2008 (#56663) üzenetére


nggabi
nagyúr

nyomd a 3 gombot, ha megjelenik a samsung logo csak a powert engedd el, a hangerő és a home-ot nyomd tovább.

"szenyor dzsíííí"

(#56667) apaszka válasza balees (#56662) üzenetére


apaszka
veterán

[link]
Én itt tartok ma.
Kijelző használat 71%

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56668) gyuri2008 válasza nggabi (#56666) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sikerült dowland módba tenni,de most az odin nem ismeri fel :W :W :W

(#56669) chriss23 válasza adammkaa (#56664) üzenetére


chriss23
tag

Enyém is 1:1-ben fullos 16 gigás. :DD :))

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#56670) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Nekem valaki ajánlott cserébe az s3-ért. Hirdetem...

[ Szerkesztve ]

(#56671) SP!T válasza nggabi (#56652) üzenetére


SP!T
addikt

Engem érdekelne egy LTE DBT német 3file-os! Az enyém független német telefon és még jól jöhet. :) :R

chriss23: én nem cserélnek... :) Nekem is volt, aztán besírtam a kijelzőn meg a minőségén. Visszamentem Note 2-re majd S3 pénzhiány miatt. :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#56672) Syl válasza balees (#56662) üzenetére


Syl
nagyúr

E-péniszt akarsz méregetni? ;]
Íme az én rekordom:
- kevés használat
- gps, wifi, bluetooth OFF
- éjjel airplane mód

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56673) nggabi válasza SP!T (#56671) üzenetére


nggabi
nagyúr

kint van, töltheted :)

"szenyor dzsíííí"

(#56674) adammkaa válasza SP!T (#56671) üzenetére


adammkaa
senior tag

Ez azért lehetett mert megszoktad a super amoled túlszaturáltságát nem? N4 ben true hd IPS van és nem pentile matrix hanem rgb, azt írták majdnem mindenhol szebb színei vannak és betekintési szög 180fok. Dehát az IPS az IPS.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56675) havri1 válasza Syl (#56672) üzenetére


havri1
félisten

4% kijelzo? ;)

havri

(#56676) havri1 válasza adammkaa (#56674) üzenetére


havri1
félisten

Nekem nexus 7 van, nem egy kategória a galaxy-val. Más. Az is szép, ez is.

havri

(#56677) adammkaa válasza havri1 (#56676) üzenetére


adammkaa
senior tag

Akkor látod azon az ips kijelzőt milyen szép színei vannak és nem tulszaturált mint az amoled.

Nexus 5 Black

(#56678) mgTerminator válasza adammkaa (#56677) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezt nézhetjük más szemszögből is, az ips ki van fakulva :D

(#56679) havri1 válasza adammkaa (#56677) üzenetére


havri1
félisten

Igen, nagyon szép. Mikor veszed meg a n4-et?
Nem surgetleg, csak kérdezem.

Anulu, sajnos én sem találtam.

[ Szerkesztve ]

havri

(#56680) Anulu79


Anulu79
addikt

A Play-ben a könyvek között talált valaki magyar nyelvűt? Én idáig csak angol nyelvűt találtam.

(#56681) adammkaa válasza havri1 (#56679) üzenetére


adammkaa
senior tag

Nem mintha tudnál sürgetni :K De egyébként jövő héten lesz nálam

Nexus 5 Black

(#56682) adammkaa válasza Anulu79 (#56680) üzenetére


adammkaa
senior tag

Igen írd be a keresőbe hogy magyar és dob egy párat. Csak azok ilyen tudományos fajták inkább.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56683) havri1 válasza adammkaa (#56681) üzenetére


havri1
félisten

Jah, csak hw ügyileg. ReaL racing N7 en rücc nélkül megy. S3 bizony akad.
Nem tudom N4 és N7 között mekkora hw differencia van, nem néztem utána.

havri

(#56684) Anulu79 válasza adammkaa (#56682) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Vannak azért jóságok.

(#56685) BigBlackDog válasza havri1 (#56683) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Most próbáltam S3 LTE-n, nálam nincs akadás, ha az energiatakarékos mód ki van kapcsolva. N7-en is sokat nyomtam(nyomom), talán valamivel folyamatosabb volt ugyan, de a látvány részletességben N7-en érdekesmód rosszabb volt.
(#56686) adammkaa: Pl. Antutuban nem hozott több pontot semmilyen kategóriában sem (Pont fél órája futtattam mindkettőn le, csak azért hoztam példának). Én is csodálkoztam, de nem tűnik gyorsabbnak máshol sem, annak ellenére, hogy Tegra 3.

[ Szerkesztve ]

(#56686) adammkaa válasza havri1 (#56683) üzenetére


adammkaa
senior tag

Az más abba Tegra 3 van

Menjetek fel mindketten play re szedjétek le az rr3 graphicset. Ott megnyitjátok és be tudjátok állítani hogy low mid high ultra high ráböksz kilépsz és utána inditod real racing 3 at , s3 lte mediumon használom mert 40 fps alá nem megy. Feltettem telora az fps meter apps ot és ott mutatja. Meglátjátok beállítjátok ultra high ra játszotok egy CUP ot, és kezdésnek akadozni fog ott kb 20 fps lesz.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56687) adammkaa válasza BigBlackDog (#56685) üzenetére


adammkaa
senior tag

Azért mert nexus4 be snapdragon s4 pro van, köze sincs a tegrához. De egyébként szintetikus tesztekben nem mutat kimagaslom az n4 csak használat közben. Mennyetek fel youtube írjátok be hogy nexus 4 mobilaréna és nézzétek végig azt a 20 percet. Pont a video elején volt az a 10 mondat kb hogy "Zsolti nem tudja elviselni hogy s3-ját letaszitották a tronrol".

Nexus 5 Black

(#56688) Syl válasza havri1 (#56675) üzenetére


Syl
nagyúr

Írtam, hogy keveset használtam :DD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56689) roberto211 válasza adammkaa (#56687) üzenetére


roberto211
őstag

Persze, hogy használat közben gyorsabb, gordulekenyebb mivel egy full alap
Android van rajta zero extrákkal, semmivel. Nem hinném ,, hogy egy n4 letaszítja a trónról
az s3at de kinek a pap kinek a paplan.

De látom te is arra fordulsz amerre a szél fúj.

Jó az n4 de s3 szerintem jobb. Gariban is, rugalmasságban,szolgaltatások stb és Samsung eddig elég szépen villantott Lg meg most a n4el ami mondhatni nem is az övé. Optimus g vel tud még jönni az egy eltalált telo és ennyi.

Lehet hogy jó az n4 de engem semmi nem fog meg benne .

De minket szerintem hiába győzködsz
nem hiszem hogy ettől akarkinek is negvaltozik a véleménye hogy te itt sztarolod a nexus t.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56690) Syl válasza Anulu79 (#56680) üzenetére


Syl
nagyúr

Rengeteg régi magyar könyv van. 100-150 évesek. Arany, Petőfi, József Attila stb. Sajnos mind szkennelt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56691) w333 válasza roberto211 (#56689) üzenetére


w333
félisten

Tessék S4 Pro és 33% gyorsabb mint az S3 / Exynos ! bocsi és "peace" :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56692) adammkaa válasza roberto211 (#56689) üzenetére


adammkaa
senior tag

Én aztán nem győzködök senkit mivel s3 lte tulaj vagyok jelenleg még, meg mindenki azt használ amit akar felőlem érted.

Nexus 5 Black

(#56693) roberto211 válasza w333 (#56691) üzenetére


roberto211
őstag

De mondtam én ilyet hogy az s3 gyorsabb ? Nem hiszem
Hardverbe lehet utosebb kicsit mint az s3 de itt ki is merült a story.
:R

Adammka:értem persze így a korrekt.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56694) w333 válasza roberto211 (#56693) üzenetére


w333
félisten

Kamera és SD kártyán kívül mindenben jobb mint az S3 :K
Én mikor S3 LTE -ről váltottam Nexus 4 -re meglepődtem hogy milyen gyors és folyamatos az egész rendszer, mikor megvettem kb. olyan érzésem volt mint mikor Grand X IN -ről váltottam S3 LTE ;]
Én azt mondom, az összes android így kéne hogy működjön :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56695) Rem-X


Rem-X
senior tag

Na rászántam magam a cm10.1-re. Nagyon szerettem gnexem csak eddig visszatartott a sok rossz akksi időről szóló beszámoló. Most úgy döntöttem megnézem magamnak :-)

Try again, fail again, fail better!

(#56696) apaszka válasza roberto211 (#56689) üzenetére


apaszka
veterán

Folytatom -
Kamera szarabb a N4 ben tény! ,dizájn? Gyártó? :O

És hiába lesz arra 5 ös droid,mikor nekünk még "csak 2.1" de majd hallgasd meg az én telómat ,és azt ugyan azzal a zenével.és FLAC tömörítéssel természetesen!

Szórhatják a csicsát rá,ha megöli a rendszert virtuális rendszer mivolta miatt! ?
Mikor egy 2 éves Samsung telefon gördülékenyebben működik mint a leendőd???? Pedig nem prémium 2 giga RAM ,hanem 512 van benne? Akkor erre varrjál gombot?

szerk:
Én feladom. Jobb igen a NEXUS :R Marha jó! Szép ,és jönnek rá azonnal a frissítések! :R Sőt akár videózhatsz is HDben vele ,akár fél órát is!
Ja ,hogy egy koncert tovább tart???
Írj nekik,hogy hagyják abba,mert ennyi a tárhelyed! :Y :C :C :C :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56697) adammkaa válasza Rem-X (#56695) üzenetére


adammkaa
senior tag

Nagyon jó a cm 10.1. Ha én nem váltanék, biztos hogy azt hagynám rajta. :K

Nexus 5 Black

(#56698) roberto211 válasza apaszka (#56696) üzenetére


roberto211
őstag

2eves Samsung alatt mit értesz?
2 évvel ezelőtt mondjuk úgy, hogy a Samsung nem talált ki különféle "csicsákat"
de akárki akármit mond nekem tetszenek ezek az apróságok is ha a csicsa alatt ezeket érted , hogy elhúzom a tenyerem és screenshotol, "elkapja"a nem fogadott hivasokat és rezeg egyet, az kifejezetten hogy addig nem kapcsol ki a kijelző amíg nézem stb stb. De a touchwizt azt kifejezetten utálom mert úgy eszi a ramot mint az állat , és amennyit igényel annyira nem jó ezért is szoktam nova launcher t használni. Tény , hogy sok fölös dolog van a gyári romban de ezt meglehet oldani mint mindent. De ebben egyetértek , hogy ezek a sok "extrak" illetve amit belepakolt a Samsung megöli eléggé az egész rendszert. De ha nem lennének benne ezek az extrák akkor nem lenne semmi különleges az s3ban és akkor mivel reklámozná a Samsung? :) Akkor nem bírták volna azzal reklámozni, hogy "érted kelt életre" :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56699) mgTerminator válasza Rem-X (#56695) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát ideje volt már :D Az aksis dolgot meg majd megszokod... ha van töltő akkor le kell szarni... mostanság én is gyilkolom az aksit :U

(#56700) Rem-X válasza mgTerminator (#56699) üzenetére


Rem-X
senior tag

Hehe. Kíváncsi vagyok mert a nexuson semmi gond nem volt az akksi idővel szóval reménykedem hogy idővel javulni fog itt is.

Sebességre egyelőre a megszokott gyors :-)

Try again, fail again, fail better!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.