Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55901) nggabi válasza adammkaa (#55892) üzenetére


nggabi
nagyúr

remélem a note3 6" fhd lesz :C

"szenyor dzsíííí"

(#55902) zoltan6


zoltan6
őstag

(#55903) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Berosáltam! Ahogy csatlakoztattam az s3-at a kies közölte h lássa vót mán szifonom és mindent átud menteni :Y

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#55904) zlatan77 válasza zlatan77 (#55844) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Ha valakit érdekel megvan a bűnös.
Kikapcsoltam a google helymeghatározást és eltűnt a folyamatos ébrenlét.
Ez,azért érdekes,mert amióta greenify-vel hibernáltam a térképet és a now-t nyugodtan bekapcsolva hagyhattam,nem ébresztette a telefont.
Most,ugye az új térkép már nem fut a háttérben,de valamit tuti mókoltak vele,mert most hiába van hibernálva,attól még a helymeghatározás engedélyezése folyamatosan ébresztgeti a telefont.

(#55905) MunezXBK válasza bitpork (#55903) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Látom annyira meglepődtél, hogy elfelejtettél írni. :DDD

(#55906) foxymaxy válasza zlatan77 (#55904) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Elméletileg a helymeghatározást nem csak a maps használja ;)

e pluribus unum

(#55907) bitpork válasza MunezXBK (#55905) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát mit írjak? Azt hogy nem adtad el nekem a telefonodat? Hogy a családod előrébb van mint a barátod? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#55908) roberto211


roberto211
őstag

Valaki kilinkelné ha megkérem a letiltható folyamatokat tehát ahol írják mit szabad letiltani ? Nem találom sajnos. Keresni meg nem nagyon tudok ,telóról vagyok. Köszönöm

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#55909) mgTerminator válasza bitpork (#55903) üzenetére


mgTerminator
veterán

Te figyelj már... írhatnál normálisan mint a többiek, nem úgy mint egy tajparaszt... kössz...

(#55910) Laraxior válasza mgTerminator (#55909) üzenetére


Laraxior
titán

ajjajj... rossz fát hugyozol le pajtás...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#55911) bitpork válasza mgTerminator (#55909) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Elnézést kérek, és tudomásul vettem h persona non grata vagyok, a stílusom miatt! Jó hétvégét kívánok! :R
És egy ötlet: ne olvass neduddki hozzászólásokat ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#55912) Rem-X válasza BigBlackDog (#55885) üzenetére


Rem-X
senior tag

A link amit adtam pontosan a Te telefonodhoz tartozó TWRP-hez visz :)

Try again, fail again, fail better!

(#55913) mgTerminator válasza Laraxior (#55910) üzenetére


mgTerminator
veterán

Miért?

(#55914) Rem-X válasza mgTerminator (#55909) üzenetére


Rem-X
senior tag

LOL!!!! :) Ezt nem akarom elhinni, hogy van arcod neked beírni :)

Try again, fail again, fail better!

(#55915) Zsolaf válasza Rem-X (#55914) üzenetére


Zsolaf
addikt

Megint buli lesz??? :DD

(#55916) BigBlackDog válasza Rem-X (#55912) üzenetére


BigBlackDog
veterán

A GooManager-t töltöttem le, de most látom, hogy van Odinhoz is tar fájl. :W Na mindegy, végül megoldódott. Egy BLL5/BLL5/BLL4 egyfájlos gyári rom volt a jó. Estefelé majd részletesebben is kifejtem, csak most nem nagyon érek rá.
Egyébként ez a TWRP vagy CWM-ből a 6.0 az ajánlottabb (utóbbi még új nekem, nem találkoztam vele). Vagy mindkettő ugyanazt tudja, csak más köntösben?

(#55917) foxymaxy válasza Zsolaf (#55915) üzenetére


foxymaxy
senior tag

"Apa kezdődik, apa keezdőődik" ;)

e pluribus unum

(#55918) 641147


641147
csendes tag

Gyerkőc játszott a telefonnal és aktivált valami játékos hirdetést, de nem apps telepítéssel. Csak wifi-vel netezek amikor bekapcsolom és bejelentkezik egyből nyom egy értesítést ikonnal (jele egy körben egy "+" jel). Rákattintva megnyílik a Play az éppen hirdetett játékkal. Próbáltam megkeresni, hogy melyik játékkal csinálhatta, hogy deaktiválom, de nem jártam sikerrel. A belső sd-re csinál egy mappát "Joy" néven ott vannak a fájl-jai, ám törlés után is vissza jön. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#55919) Rem-X válasza BigBlackDog (#55916) üzenetére


Rem-X
senior tag

Ugyanazt tudják de szerintem valahogy a TWRP kényelmesebb, átgondoltabb... de ez tényleg teljesen szubjektív, hogy kinek mi jön be...

Try again, fail again, fail better!

(#55920) Rem-X válasza Zsolaf (#55915) üzenetére


Rem-X
senior tag

Én csak megjegyeztem, hogy pont az szólogat be, akiről azért mindenki tudja itt, hogyan beszél emberekkel... max a legelvakultabbak nem látják be... :)

Nincs ezzel gond én elejétől ignorálom a srácot, de azért ha már ő oszt le valakit amiatt, hogy szerinte hogyan beszél az kicsit kiveri nálam a biztit bocs... :)

Try again, fail again, fail better!

(#55921) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Most lesz műsor, vagy nem lesz? Kell popcorn vagy nem? ;]

(#55922) mgTerminator válasza Rem-X (#55920) üzenetére


mgTerminator
veterán

De én legalább leírom normálisan amit mondani akarok, nem úgy mint egy tajparaszt, aminek a felét nem lehet érteni, és én is "vidéki" vagyok, mert pesten kívül vidék a világ...

A másik meg az hogy a színvonal a béke segge alatt van, ebben a szakmai topikban nincs semmi szakmai, millió off meg állandó hülyeség, ugyan azok a kérdések jönnek elő amik már 100x ki lettek tárgyalva és amik benne vannak az összefoglalóban. A keresőt se használja senki, bár nem is kellene mert minden nap ugyan az a téma, 1-2 oldalt kellene visszalapozni csak.
Úgy látszik hogy csak én vagyok olyan elvetemült hogy használom a keresőt és elolvasom az összefoglalót. Amikor megvettem a telót akkor nem jöttem ide bénázni, és fárasztani a népet hogy ugyan írjátok már le nekem azt ami az összefoglalóban van, mert az értőolvasásom 0...

Gizmo94: nem lesz műsor, okos enged :D

[ Szerkesztve ]

(#55923) Laraxior


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#55924) zozyk


zozyk
addikt

Van még olyan ember ebben a topikban aki romokat próbálgat? :U

[ Szerkesztve ]

(#55925) balees


balees
tag

Volt már szó a beállításokban található 'Eszköz állapota' bejegyzésről. Viszont nem egészen világos mi a különbség a Normál és a Hivatalos között? Most nézem h az s3nak normál az s3mininek hivatalos.
De olvastam itt a fórumon olyat is hogy valakinek 'egyedi' volt ez. Amiről még tudok az a módosított, azaz hogy rootolt a telefon.

(#55926) zlatan77 válasza foxymaxy (#55906) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Én ezt értem,de az új maps előtt ennek ellenére sem okozott ennyi ébresztést a helymeghatározás engedélyezése.
Mondjuk kíváncsi lettek volna,hogy másoknál mi a helyzet,de megértem,hogy senki nem nézte meg,mert ennél sokkal fontosabb témák is voltak a mai nap. :U

(#55927) gyuri2008 válasza balees (#55925) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem Hivatalost ír ki SIII gyári független.

(#55928) trobi28 válasza zozyk (#55924) üzenetére


trobi28
addikt

Minek?
Nekem sokkal szórakoztatobb olvasni a topikot mint kipróbálni egy romot :DD
Nem semmi ami itt megy mostanában :C
Elég csak ide írni Ram 1 vagy 2 gb és már indul a gyilok :DDD
Amikor kicsit kezd lenyugodni a helyzet akkor megjeleni RigóJános és az új szerzeményéből Hoffer traktort akar csinálni hogy szánthasson is vele :D

Ahogy Gizmo Úr írta,lehet készíteni a popcornt :K

zlatan77: Töröld a frissítését a maps-nak ha ennyire rossz :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#55929) foxymaxy válasza zlatan77 (#55926) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Nekem még nem frissült a maps így igazándiból nem tudok nyilatkozni :(
de előfordulhat hogy a Facebook, vagy valami hasonló alkalmazás szórakozik.

e pluribus unum

(#55930) zozyk válasza trobi28 (#55928) üzenetére


zozyk
addikt

Én ma kíváncsiságból felraktam a legfrissebb cm10.1 nightly-t,eszméletlen gyors szerintem. :C

(#55931) Zsolaf válasza zozyk (#55930) üzenetére


Zsolaf
addikt

És akkuval hogy bánik?

jaja jól mondja trobi28 pár nap és akkor, nekem még ahány telefonra tettem cm romot csak a gond volt. S3 soha fel sem tettem már.

[ Szerkesztve ]

(#55932) trobi28 válasza zozyk (#55930) üzenetére


trobi28
addikt

Írd majd le 1-2 nap után a tapasztalatot.Bugok stb mert sajna szokott lenni pár benne,nem tudom sikerült-e javítani.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#55933) zozyk válasza Zsolaf (#55931) üzenetére


zozyk
addikt

Most raktam fel,idáig jól bánik vele. ;-)

Hozzátartozik,hogy a Googy-max kernel van alatta a dualboot és a hang miatt.

(#55934) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Szeretnék ilyen telefont venni és a véleményetekre lennék kíváncsi pár dologgal kapcsolatban:
Xperia Acro S van most, két választás jött szóba, az egyik az Xperia Z, a másik meg az S3. Megfogdostam mindkettőt:
- XZ: rohadt nagy! plusz a mostani Sony-m se váltotta be teljesen a hozzáfűzött reményeket :( DE! Vízálló.
- S3: még elfogadható méret, rengeteg custom rom (nem vagyok stock párti, az Acro S -en is első nap nyitottam a bootloadert és raktam fel az első custom romot. sajnos nem egy néptelefon, így kb 4-5 db rom van rá :( )
De! nem vízálló (sony előtt Defy volt, megszoktam, hogy nem kell félnem vizes kézzel hozzányúlni...), fizikai a home gombja ( :O )
Van esetleg más tippetek, mit kéne fontolóra vennem?

Most nem fogtok szeretni, tudom, visszaolvastam jópár oldalt, mégis megkérdezem:
Igaz, hogy az LTE változattal több baj van? A ram kérdést nem feszegetem. Rádiót nem nagyon szoktam hallgatni telefonon, persze tuti akkor hiányozna ha nem lenne. Néztem XDA-n a custom romokat, a sima S3hoz mintha több lenne. Jól látom, hogy jobban támogatott ez a verzió? (akár a közösség révén)
Megérné azt a plusz 15-20e Ft ot amivel többe kerül az LTE-s változat?

Remélem nem vertem ki a biztosítékot senkinél, ha csatlakozok hozzátok, akkor valószínűleg aktív romolgatós tag leszek :)
Üdv

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#55935) zozyk


zozyk
addikt

Ha valaki szereti a HS-t változtatni,és root-olta a telefont...

Témázgatásban esetleg segítség lehet az [FRAMEWORK ONLY!] Xposed - ROM modding without modifying APKs (2.1.4)(12.05.2013) mod,root kell hozzá.

Modulokkal lehet alakítani a HS arculatát.
pl:
[MOD][Xposed] [WisdomSky Xploit] Customizing statusbar without MODDING apks!

[MOD][XPOSED][4.0+] Icon Themer v1.5 [Updated 16/5] WinterBoard-like app for Android

Remélem tudtam segíteni a sok modder fórumtársnak.

Üdv

(#55936) apaszka válasza mm89 (#55934) üzenetére


apaszka
veterán

Jó választás! LTE-t vedd meg!

Hogy nem vízálló??? [link] De lehet! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#55937) roberto211 válasza zozyk (#55924) üzenetére


roberto211
őstag

Tegnap kipróbáltam MIUI, paranoidandroid, akkor még pár hete cm10.1 és egyik sem nyerte el a
tetszésemet. Egyik úgy kivan csontozva, mint egy csirkemell :) másiknak
csak a neve nagy de maga a rom nem valami nagy szám harmadik jó lenne
ha nem fagyna. Tehát. .. Úgy döntöttem maradok jól bevállt gyárinál
nekem ez a best , app tiltásokkal +nova launcherrel nagyon jó szvsz.
Stabil gyors és nem kell sokat macerázni, hogy jo legyen.

55934 mm89: Vedd meg az LTE-t. Custom romokban igaz, hogy a sima népszerűbb de LTE be ugye ha t-s vagy és
olyan csomagod van akkor kitudod használni az LTE adottságait. Tény, hogy 2gb van benne de ezt egyén válogatja kinek mi a jobb. Nekem sima van mindenki saját maga "optimalizálja"magának mondjuk így és akkor nagyon jó de ez LTE esetében is igaz. Samsung szoftvere meg az optimalizaltsag az két különböző dolog. De meglehet csinálni jóra ha viszont azt mobdod Custom parti vagy akkor tökmindegy. . Nem bánod meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#55938) Tarantula33 válasza mm89 (#55934) üzenetére


Tarantula33
tag

Röviden összefoglalva én nem adnék +15-20ezret az lte verzióért.
A sima is teszi a dolgát rendesen, meg ennél lehet válogatni bőven romok terén.

Huawei P30 pro

(#55940) zozyk válasza roberto211 (#55937) üzenetére


zozyk
addikt

Fagyogatós = MIUI
Nevenagy = PA
Kicsontozott = CM10.1

:D

Képben vagyok,de én szeretem próbálgatni a romokat,most is 2 van felrakva egyszerre,mindig a 1st az alap,általam stabilnak tartott (jelenleg a SentinelRom,ez is CM alapú),2nd az épp kipróbálni való..

(#55941) mm89 válasza apaszka (#55936) üzenetére


mm89
őstag

:D lol

Tarantula33
Köszönöm!
1:1 :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#55942) roberto211 válasza zozyk (#55940) üzenetére


roberto211
őstag

Teljesen eltalaláltad. :) Próbalgasd nyugodtan nincs ebbe semmi valakinek bejön vkinek nem.

:D Mindenkinek más jön be.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#55943) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Egy kis leírás, ha valaki hasonló helyzetbe kerültem. Szóval kihoztam T-től egy új i9305-öt (BLL5/BLL5/BLL4 sv. ver.), ráraktam rögtön egy CWM-et, majd egy root-ot. Eddig nem volt gond. Megpróbáltam ezután egy zip modot telepíteni (15 toogle button), de csak eltűnt a statusbar. 10 mp-ként megpróbálta előhozni, ilyenkor 3-5 mp-ig megfagyott a készülék. Más statusbar modok is hasonlóan voltak csak eredményesek. Ezután próbáltam a linkelt gyári rom visszaállítást. Három különböző gépen is próbáltam, különböző kábellel, különböző USB portokon, de az ODIN mindig megállt, vagy failed lett a vége (PIT partition not found, NAND write failed, ...). Volt amikor nem is akart elindulni normálisan, "Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in kies and try again" szöveggel már jól megbarátkoztam. Ilyenkor ODIN-nal rátettem a cwm-et és indult a gyári rom. Persze a statusbar hiba mindig megvolt, hiába factory reset, stb. KIES-sel nem sikerült semmit elérni, próbáltam vészhelyzeti visszaállítást (nem lehet frissíteni, keressem fel a szervizt) és firmware inicializálást is (S/N nem találta). Ezután CWM-ből telepítettem egy CM10.1-et, Gapps-ot, majd factory reset. Teljesen rendben volt. Nem sokkal később akadtam rá itt a BLL5-ös gyári romra. Feltettem ODIN-nal, először bootloop, de factory reset segített. Sajnos eddig nem hallottam erről az oldalról, mennyire lehet megbízható forrás?

[ Szerkesztve ]

(#55944) apaszka válasza Tarantula33 (#55938) üzenetére


apaszka
veterán

Miért nem?
Én ha valaki azt mondja, hogy megszorult, és elcseréli velem, ha dobok rá 15 őt, és persze olyan az állapota, és annyi idős mint az enyém,,,, hát adnék rá neki.
Már csak a kíváncsiság miatt.

BigBlackDog

Ha volt mentésed akkor nincs gond.viszont most jól jönne.
De ha onnan sikerül jó és működő ROM ot letöltened, akkor jó a forrás. Másnak is jól fog jönni.
Nagyon kíváncsi leszek a végére, hogy mi lesz a telefonoddal?
Szorítok neked. De root-olva be ad szervizbe, semmikép.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#55945) BigBlackDog válasza apaszka (#55944) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Most jelenleg gyári rom működik rendesen, és OTA-n lejött két frissítés is (build BME3-ra végződik). Flash counter 0-n van, telefon állapotánál az eszköz állapota "normál". IMEI, SN rendben van, nem nullázódott. Ez jót jelent szerintetek? Nekem eléggé gyári állapotúnak tűnik.
Egyébként az ODINos szenvedés alatt volt, hogy spontán removed lett a készülék, mintha kontaktos lenne a Samu adatkábele. De valahogy túlélte. :)
Mentés alatt mit értesz? Recovery full backup? EFS mappa mentést CWM-ből lehet csinálni?

Közben csináltam egy képet a két napos készülék kijelzőjéről. Gondolom ragasztási hiba.

[ Szerkesztve ]

(#55946) Gizmo94 válasza BigBlackDog (#55945) üzenetére


Gizmo94
veterán

Na neee... Ha ez a telefon két napos, akkor nem várnám meg vele a harmadikat, ez nagyon durva, ennyire ocsmányat még nem is láttam. Az, ragasztási hiba, de ez olyan elképesztő, hogy azonnal vinném vissza ahol vettem és csere. De azonnal. Nem romolgatnám, nem mentegetnék, minden legyen nullán, egy factory reset és vissza a francba, mert ez nem telefon, ez egy botrány szar. Ha ezt nem veszik vissza azonnal a kijelző miatt, akkor ez akkora fogyasztóvédelmi ügy, amekkora nincs is. Húsz fillért nem ér ez a telefon ezekkel a hibákkal és ezzel a kijelzővel. Nem tudom honnan ásták ezt elő, de akkora botrányt csinálnék a helyedben már holnap,amennyiben egy szóra nem cserélik ki neked, amekkorát még nem láttak.

[ Szerkesztve ]

(#55947) nash2 válasza BigBlackDog (#55945) üzenetére


nash2
tag

Ea a kijelző nagyon durva....Meg amiket leírtál flasheléssel kapcsolatban is. Én megpróbálnám visszaállítani gyári állapotra, (counter 0, root nincs stb.) és visszavinném egy 72 órás cserére a kijelző miatt....Szerintem még az is elképzelhető hogy valami javított barkácsolt darabot adtak el újként....

[ Szerkesztve ]

Nash

(#55948) BigBlackDog válasza Gizmo94 (#55946) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nem egy szépség, az tény. De mentségére szóljon, hogy csak este látszik sötétben. :B (Gondolom ez nem hat meg senkit).
T-nél hogyan működik ez? Beviszem, azt mondom, hogy ragasztási hiba miatt eléggé "csíkos" a kijelző és cserélik (3 munkanapon belül vagyok)?

(#55947) nash2: Előttem vágták fel a dobozon lévő matricát, sehol sem volt ujjlenyomat a fólián.
Akkor, ha a flahscounter 0, "Eszköz állapota: normál" a beállításokban és root, cwm nincs telepítve, akkor vihetem vissza (mást nem kell bűvölni)?

[ Szerkesztve ]

(#55949) Gizmo94 válasza BigBlackDog (#55948) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ne hülyéskedj már, a klotyóklánosok két pötty miatt is cseréltették a kijelzőt, ez elképesztő, ilyet még a weben sem láttam ennyire fost. Ez úgy megy, hogy beviszed, megnézted este, fagy összevissza a telefon, ez a kijelző agyrém, vagy eltakarítják tőled MOST vagy mégy a fogyasztóvédelemhez.
Ez a három napon belüli cseredolog már vitás, de ez menni fog szerintem. Komolyan, ilyet még életemben nem láttam, amilyen ez a kijelző, pedig egy pár megfordult nálam..

Viheted igen. Ha minden nullán van és nem toltál rá idegen romot, akkor viheted. Vinném is, gondolkodás nélkül. T-s rom legyen rajta amikor visszaviszed, Odinnal felrakva, product code-ra sem árt ügyelni, hogy TMH-s legyen.

[ Szerkesztve ]

(#55950) BigBlackDog válasza Gizmo94 (#55949) üzenetére


BigBlackDog
veterán

A product code-ot hol tudom ellenőrizni? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.