Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56251) nofx333 válasza roberto211 (#56247) üzenetére


nofx333
csendes tag

Adtak ingyen egy átalakitót :D

(#56252) Anulu79 válasza adammkaa (#56215) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem elkeserítés gyanánt de nekem gyári rendszerrel meg jó pàr feltelepített programmal hoz kb. 1000 ponttal kevesebbet. Minden buhera nélkül. :DDD

(#56253) Nazara válasza dancsuri (#56249) üzenetére


Nazara
őstag

Erre most mi szükség volt? Úgy tudtam, hogy a root megmarad FR után, és ezt meg is erősítették. Szerencsére olyanok is vannak a fórumon, akik a kevésbé tájékozottaknak segítenek, nem lehurrogják őket...

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#56254) mgTerminator válasza [P]laci (#56250) üzenetére


mgTerminator
veterán

FR-el indítottam, aztán pár dolgot beállítottam. Nem hiszem hogy gyári rom újrahúzás segítene rajta :/

(#56255) mgTerminator válasza dancsuri (#56249) üzenetére


mgTerminator
veterán

A gyári visszaállítással megmarad a root te nagyon okos...

(#56256) Rem-X


Rem-X
senior tag

Kérdezem a kedves LTE sorstársakat hogy ki milyen romot használ... Én most az rextreme romot tettem fel de néha döcög az animáció ami nem tetszik :-)

Ki mit ajánl? :-)

Try again, fail again, fail better!

(#56257) Gizmo94 válasza adammkaa (#56179) üzenetére


Gizmo94
veterán

Leginkább xda-n érdemes nézelődnöd kernelek után. Ott az összes customot és gyárit is ami van, megtalálod.

(#56258) dancsuri válasza mgTerminator (#56255) üzenetére


dancsuri
veterán

ez érdekes, hogy nálad megmaradt, nálam még a nyelvezetet is újra kellett állítani "gyári visszaállítás után" te kicsit okos

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56259) zlatan77 válasza dancsuri (#56258) üzenetére


zlatan77
aktív tag

A nyelvet újra kell állítanod,de a root attól még megmarad.

(#56260) roberto211 válasza mgTerminator (#56248) üzenetére


roberto211
őstag

Még ezt a greenefys módszert kipróbálom ha otthon leszek
és ha így is lesznek benne lassulások akkor inkább én is áttérek cm re
mert kezd elegem lenni , hogy hol a billentyű akad hol lassulás van hol tudja a f@szom. Kinézeten tudok javítani.
Led jelzések vannak a cm ben? Mert ezek tetszenek , , hát az hiányozni fog, hogy nem fogadott eseménynél rezeg egyet ha felveszem az asztalról de hát valamit valamiért.
Mást nem akarok feltenni mert a cm ről tudom, hogy stabil más romba nem igazán bízok. Te használsz valamit a cm mellett vagy csak natúrban?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56261) Géta


Géta
csendes tag

Helló! Üdvözlet mindenkinek,beléptem én is az s3 táborába.Egy hete
használom elég nehéz megszokni a többéves symbian használat után,
de tetszik.Beállítottam minden, számomra fontos dolgot,de nem tudok
rájönni hogyan tüntessem el a kijelző szélén nálam állandóan jelen
lévő kis körszelet formát amivel alkalmazásokat lehet előhívni. Némelyik progr.
használatánál zavar.
Köszönet a válaszoló(k)nak.

(#56262) trobi28 válasza Géta (#56261) üzenetére


trobi28
addikt

A vissza gombot nyomd hosszan :K

roberto211: A CM-ben egész jól testre szabható a LED jelzés de én is használtam egy darabig de akkor még sok volt a bug benne.
Most nem tudom milyen,lehet rápróbálok én is megint ha lesz egy kis időm,de most sok a meló meg hamarosan nyaralás és nem szeretném a pihenésemet romolással tölteni :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56263) roberto211 válasza Géta (#56261) üzenetére


roberto211
őstag

Lekéstem. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56264) nbukta77 válasza Géta (#56261) üzenetére


nbukta77
addikt

Kijelzo beallitasok tobb ablak pipa ki.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#56265) SP!T válasza Géta (#56261) üzenetére


SP!T
addikt

Vagy hosszan nyomd a vissza gombot.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#56266) roberto211 válasza trobi28 (#56262) üzenetére


roberto211
őstag

Te mit használsz most ?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56267) trobi28 válasza roberto211 (#56266) üzenetére


trobi28
addikt

Gyári Nordik romot kipucolva, Perseus kernellel.
Teszi a dolgát, nincs vele bajom csak viszket a tenyerem néha :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#56268) Magga válasza trobi28 (#56267) üzenetére


Magga
aktív tag

Ezzel én is így vagyok! Mármint viszket a tenyerem, kipróbálnék ezt-azt, de a jól belakott Omega v 7.0-t sem szívesen cserélném le, ráadásul szintén szépen muzsikál. A múlt héten próbáltam egy MIUI-t, ami nagyon teszik, de nagyon merült, úgyhogy egy-két nap után ment vissza a mentés... :O

(#56269) Gizmo94 válasza Magga (#56268) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem kell a belakott romot elvesztened, csinálsz egy nandroid backupot, és ha nem tetszik a másik csak visszarakod. Percek kérdése az egész. Vagy Siyah dual bootos kernelt raksz és a második romot mindig szabadon cserélgeted, az első meg marad érintetlen mindig. Tehát van lehetőség.. :)

(#56270) Magga válasza Gizmo94 (#56269) üzenetére


Magga
aktív tag

Persze ezt tudom, de ez már a szívemhez nőtt! :D
Mindig csinálok mentést mindenről, ha nem romolok, akkor is hetente legalább egyet, nehogy meglepetés érjen!

(#56271) adammkaa válasza mgTerminator (#56221) üzenetére


adammkaa
senior tag

Sebesség lassulásról szó sincs úgy hasít az egész hogy nem hittem el, látványosan, és antutu mérések szerint is. És még mindig nem tudom hogy a 4.2.2 optimalizáltsága vagy maga a rom nak köszönhető ez.
Ram-ot néztem ugyan annyit eszik mint előtte, viszont az akkuidőn ugy vette észre mintha több étvágya lenne, de majd a napokban úgy is elválik. Végszóra tökéletes nekem, nem kell bajlódni hogy mikor jön ki 4.2.2 is mert megvan már, a többi az még úgy is madártávlat. Lehet ez marad fennt míg kijön az új zászlóshajó, azt is el tudnám képzelni, főleg hogy egy coustom kernel van fent az xdan amit leszedtem és abba benne van a boeffla engine 1.6, ami nem csak a tweak ot hanem soundot is támogatja,még jobban finomhangoláson esett át mint előtte, szóval nagyon megköszönöm magamnak hogy kipróbáltam :R ui: egyébként azon is elgondolkodtam hogy következő teló a next gen nexus lesz, az android dizájna miatt, meg hogy ezekre jön legelőször a legfrisebb android, de az s3 black sokkal jobban tetszett mint a nexus 4 azon nem is gondolkodtam, ez csak abban az esetben ha nagyon eltalálják az új nexust kinézetileg és persze hardveresen is. Gondolom az is akkor jön mint a samsung s5.

lafaty Ez nem fog változni elkéőesztő sebesség, csillagos ötös dizájn, boeffla sound al egybevéve, nekem tökéletes. Lehet ez marad rajta mindvégig míg le nem cserélem a telefont.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56272) Jadro válasza adammkaa (#56271) üzenetére


Jadro
veterán

A CM szép, jó, gyors és stabil. Negatívuma az akkuidő. SOk mindent nem tudtam tenni ellene, pedig próbáltam ezt-azt. El kell fogadni és ha neked elég, akkor használni megelégedéssel. ( Meg frissítgetni néhanapján. :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#56273) mgTerminator válasza dancsuri (#56258) üzenetére


mgTerminator
veterán

A root a system partíción van, a gyári visszaállítás meg a datát törli -.-

(#56274) adammkaa válasza Jadro (#56272) üzenetére


adammkaa
senior tag

Ha kibír egy napot akkor teljesen, jó úgy is naponta kell tölteni ezeket a telefonokat hogy másnap közepére ne merüljön le.Frissítéseket néztem már nincs még egyenlőre, ha arra gondolsz ami a: beállítások - a telefonról- CyanogenMod frissítés-ekre gondolsz.

Nexus 5 Black

(#56275) Jadro válasza adammkaa (#56274) üzenetére


Jadro
veterán

Igen arra. Van belépített frissítője. Kb majdnem minden nap jön ki frissítés, a nightly egy fejlesztés alatt álló verzió.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#56276) adammkaa válasza Jadro (#56275) üzenetére


adammkaa
senior tag

Akkor majd figyelem naponta a frissítéseket, de nem értem ezt a gyakoriságot.

Nexus 5 Black

(#56277) Jadro válasza adammkaa (#56276) üzenetére


Jadro
veterán

Ez egy fejlesztés alatt álló rom, így naponta jönnek hozzá fordítások, új funkciók stb. Erről szól a nightly. Nem kötelező frissíteni, ez csak opció. Egyébként bizonyos időközönként kiadnak RC (Release Candidate) változatot is belőle, ami tulajdonképpen egy fázis lezárása. Ha ezeket követed és frissíted csak, akkor jóval ritkábban kapsz frissítéseket. (A frissítőben kiválaszthatod, hogy milyen típusu frissítéseket keressen.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#56278) mgTerminator válasza roberto211 (#56260) üzenetére


mgTerminator
veterán

A cm-et szerintem sokkal jobban testre lehet szabni mint a gyárit, épp ezért nem váltottam a gyárira. Most az hogy nem rezeg mikor megemeled... le kell szarni, ott a led, arra mindem eseményt be tudsz állítani, és szerintem sokkal jobb. Egyébként fellöktem rá a gappsot is, de gondolom ettől még natur :D meg az app removeremmel jól kiheréltem. Egy csomó appot lecseréltem playes megoldásokra, lehet hogy épp ezért olyan gyors, stabil és bugmentes nálam.

adammka: totál fölös cm alá a kernel, semmin nem fog javítani, a hangon sem... próbáltam, placebó...

(#56279) dobobazsy válasza adammkaa (#56276) üzenetére


dobobazsy
őstag

majd egy rövid beszámolót írhatnál az akksi időről CM10.1 alatt. elvileg jobban merül, de hogy mennyire, az érdekelne.

(#56280) adammkaa válasza Jadro (#56277) üzenetére


adammkaa
senior tag

Igen észrevettem hogy van a : új verzió (csak stabil kiadás), új verzió (belértve nightlykat), minden verzió (csak stabil kiadás), minden verzió (belértve nightlykat). Én nem szeretném naponta frissíteni, gondolom akkor az új verzió csak stabil kiadást kell nézegetnem.

dobobazsy jól van, az tény hogy szemmel láthatóan jobban merül mint a gyári rom.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56281) apaszka


apaszka
veterán

Tudtok olyan alkalmazást az áruházban, amivel lehetne billentyűként használni a telefont, vagy tabletet ,smart tévéhez?
Haver ma kapott egy tévét , és míg nem vesz billentyűt hozzá, addig kényelmesebb
lenne arról böngészni a neten.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56282) roberto211 válasza mgTerminator (#56278) üzenetére


roberto211
őstag

Okés. Akkor ha otthon leszek pénteken feltolom rá éjszaka. :)

Utcán ma majdnem eltulajdonították finoman szólva az s3at csak nem nagyon sikerült a csávónak.
(Gondolhatjatok milyen típusú) kb 2 órája történt .

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56283) adammkaa válasza apaszka (#56281) üzenetére


adammkaa
senior tag

Igen, meny fel play re és írd be hogy smart tv, ki fogja dobni az csak samsung telefonokkal müködik, én is már leszedtem :) Smart TV távirányító + DLNA a neve.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56284) gyuri81 válasza zlatan77 (#56220) üzenetére


gyuri81
veterán

köszi , én kérdeztem a helymeghatározásos dolgot :)

(#56285) rankesz válasza Géta (#56261) üzenetére


rankesz
veterán

Tudod hogy mire való az a kis kor szeletke valójában? :D

(#56286) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sziasztok, gyári 4.2-ből van ezen a verzión kívül elérhető újabb? Illetve aki feltette, az mit tapasztalt? Illetve mit kell tennem annak érdekében, hogy vissza tudjam állítani a 4.1-et, ha valami mégsem felelne meg?

(#56287) mgTerminator válasza dobobazsy (#56279) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én már sok hszt írtam a cm merülésről. Igazából annyi hogy rosszabb a készenlét, használat közben nincs különbség.

(#56288) dancsuri válasza #TOTTI (#56286) üzenetére


dancsuri
veterán

nincs ujabb,
a mostani rendszeredröl csinálsz egy mentést, és ha nem tetszik a 4.2.2 akkor csak visszateszed

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56289) apaszka válasza adammkaa (#56283) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi!
Letöltöttem, és átküldtem neki a 808-ra, mert melóba vagyok.
Este kipróbálja, de nem samsung a tablet márkája.Olyannincs
ami más típussal is működik ?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56290) #TOTTI válasza dancsuri (#56288) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ha nem szeretnék root-olni, vagy recovery-t akkor mi a megoldás teljeskörű mentésre majd visszaállításra, le vagyok ragadva, ezt a telefont csak használom, nem herélem mint a korábbiakat. :)

(#56291) watchfun


watchfun
tag

Üdv! Használ valaki vezeték nélküli töltőt S3-hoz? Valami ilyesmire gondolok... Érdekelnének a tapasztalatok: pl. az eredeti hátlapot nem nyomja-e ki? Mennyire gyorsan tölti fel? (Most ne firtassuk, hogy mennyi a veszteség a vezeték nélküli technológia miatt és azt sem, hogy ha felveszem megszakad a töltés. Éjjeliszekrényen lenne, este-ráteszem-reggel-ébredéskor-leveszem üzemmódban menne.)

(#56292) gyuri2008 válasza #TOTTI (#56286) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem is ez a verzió 4.2.2 van fent,szerintem jó.
Amit észre vettem nem megy a képernyőmentés tenyérelhúzással.
Próbáld ki légyszíves,hogy neked működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#56293) apaszka válasza #TOTTI (#56290) üzenetére


apaszka
veterán

Sajna nincs teljeskörű mentés ROOT nélkül.
Ahhoz, hogy lásd a rendszert teljes mélységében, és menteni tudd,jog kell hozzá.

Szerk.
Mint mondani szokták ilyen telefon ROOT nélkül S3 lájt.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56294) MunezXBK válasza gyuri2008 (#56292) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mennie kellene.

(#56295) gyuri2008 válasza MunezXBK (#56294) üzenetére


gyuri2008
veterán

Komolyan nem megy.
Vajon miért :F

(#56296) korcsillio


korcsillio
őstag

Volt nálam hétvégén egy iphone 5...őszintén(elfogultság nélkül)örülök hogy s3-asom van! :C

(#56297) roberto211 válasza mgTerminator (#56278) üzenetére


roberto211
őstag

Még azt elfelejtettem megkérdezni, hogy a kamera appot valahogy kilehet cserélni mert régebben azt hiszem itt olvastam, hogy az nem valami jó cm ben. ?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#56298) dancsuri válasza gyuri2008 (#56295) üzenetére


dancsuri
veterán

ugye tenyéréllel csinálod? nálam megy balrol jobbra is és jobbrol balra is

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56299) gyuri2008 válasza dancsuri (#56298) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen úgy csináltam, de nem működik.
Neked is a 4.2.2 van fent?

[ Szerkesztve ]

(#56300) mgTerminator válasza roberto211 (#56297) üzenetére


mgTerminator
veterán

Már párszor ki volt tárgyalva hogy a samsung kamera alkalmazása csak a samsung alapú romokon működik, amúgy ez is olyan mint a hang tuningolás kernellel, semmi különbség...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.