Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) alcapone386


alcapone386
őstag

Na skacok javították a samsung members-t. Mostmár "jó"-t ír az akksira.

(#40552) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Facebook ismerősöket ti mivel kapcsoljátok össze a névjegyekkel. Én Sync.ME-t használok, de nem az igazi.

"A játék az nem játék"

(#40553) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Van új SuperMan-Rom V2.7.0

Már akit érdekel :)
Egyébként korábban volt téma, hogy melyik ROM-ban lehet gombnyomás nélkül feloldani újlenyomattal a telefont, na ezzel lehet! :) És sokkal gyorsabban, mint a gyári ROM-mal, ugyanis, mire megnyomnád a gombot már fel is ismerte az ujjadat, gyárinál, külön meg kellett nyomni és utána Lockscreenről kezdte csak a skennelést.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40554) alcapone386 válasza NandorHUN (#40553) üzenetére


alcapone386
őstag

Nagyon izgat, de még mindig van fél év garim.... :) Egyedül a beégés miatt érdekel...

[ Szerkesztve ]

(#40555) NandorHUN válasza meszipeti (#40552) üzenetére


NandorHUN
addikt

Sync.Me én is.

Miért nem az igazi? 1-1x leszkenneled és kész van.
Hívásazonosításra meg Sync.Me + TrueCaller + Samsung gyári.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40556) NandorHUN válasza alcapone386 (#40554) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem pont most járt le 2 hete. Azóta feltettem fut tökéletesen azóta is. :)
Elég jópofa, linkben ott egy szép hosszú lista miket tud alapon. Meg ugye erre jön az Xposed pluszba.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40557) Predikative válasza g4mer (#40550) üzenetére


Predikative
tag

Eddig én is mindig éjszaka töltöttem, de sok helyen olvastam, hogy az akkumulátor nem szereti a teljesen feltöltött állapotot és azt ha éjszakára töltőn marad. Most ezzel a telefonnal tesztelem ezt az elméletet, igyekszem 30 és 85% közt tartani a telefont bár mostanában inkább 50 és 85 között sikerül mert nem merül le estig :) Természetesen a hatékonyságról majd csak 1-2 év után tudok majd nyilatkozni. Terveim szerint 2 évnél szervízbe cseréltetem majd az aksik, ha szükség lesz rá.

(#40558) kutyek válasza NandorHUN (#40553) üzenetére


kutyek
senior tag

Szia! Kérdeznék róla párat: fel lehet rakni úgy is, hogy nem rootoljuk a rendszert? Van ennek (no root) a későbbiekben hátránya (pl frissítés)? Hogyan frissül? Biztonsági frissítések hogyan applikálhatók? Netbank (Raiffeisen), Smart megy vele? Vagy más közismert app, ami letilt emiatt? Fizetős javításokat (pl. akku csere) nem utasítja el a gyári szerviz a Knox 0x1 miatt? Milyen egyéb hátránya / kockázata van? Egyelőre ennyi :)
Nagyon köszönöm,
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#40559) Keem1 válasza Predikative (#40557) üzenetére


Keem1
addikt

Egy idő után teljesen feltöltve nem vesz fel több áramot. ;)
Bizonyítani is tudom: van egy Xiaomi 10Ah-s külső töltőm. Ha a rádugott eszköz nem vesz fel áramot (vagy lehúzod róla), kb. 1 percen belül kikapcsol. Szóval, megfigyeltem, hogy miután a Sziamiaú csutkára töltötte a telefont, legfeljebb 10 perc után ki is kapcsol a külső akku (mivel a rá kötött cucc, jelen esetben a telefon, nem ad terhelést a töltőnek).
Szóval tutira nem árt neki az éjszakai töltés. Lehet, hogy ezt írják a neten, de a gyakorlat mást mutat.

Amit meg a neten írnak... Csak egészséggel/betegséggel kapcsolatban ne guglizz, mert még egy megfázásnál is az jön ki, hogy "lehet, hogy enyhe megfázás, de lehet halálos betegség is". :U

[ Szerkesztve ]

(#40560) gerner1 válasza kutyek (#40558) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Knox ugrással jár, a root. Azzal pedig, megy a kétbetűsre a garancia. + az egyebek ...

[ Szerkesztve ]

(#40561) kutyek válasza gerner1 (#40560) üzenetére


kutyek
senior tag

Az "egyebek" érdekel, garim már nincs. Az a kérdés, hogyha pl fizetni akarok akku cseréért, azt megtagad(hat)ják-e.

[ Szerkesztve ]

(#40562) gerner1 válasza kutyek (#40561) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Persze. Általad fizetett javításnál nem érdekes ...

(#40563) Predikative válasza Keem1 (#40559) üzenetére


Predikative
tag

Igen, pont erre írtam, hogy most ezt az elméletet tesztelem, de persze idő kell mire kiderül valóban jobb vagy rosszabb...

(#40564) Keem1 válasza Predikative (#40563) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, de ez tényleg nagyon sok tényező függvénye. Most majdnem 3 napot bírt az akksim (közel másfél éves), máskor meg alig egy napot. Szóval tőlem és a környezetemtől is sokat függ a dolog.

(#40565) Predikative válasza Keem1 (#40564) üzenetére


Predikative
tag

Persze, ahogy észrevettem a legnagyobb külömbséget a wifi VS 4G okozza. Mindezek mellett én nagyon meg vagyok elégedve az üzemidelyével. Simán kijön 8+ SOT is, mondjuk én nem használok proci igényes alkalmazásokat (game, facebook, stb)

(#40566) kutyek válasza gerner1 (#40562) üzenetére


kutyek
senior tag

Köszi!

(#40567) Marquess


Marquess
tag

Hali
Mit gondoltok megér 130k pénzt egy új Coral Blue S7E így 2017 vége fele?

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#40568) Meggyi001 válasza Marquess (#40567) üzenetére

Sztem meg, az igen szép darab.

https://gamergep.hu/

(#40569) SteveJobs válasza Marquess (#40567) üzenetére


SteveJobs
őstag

Biztos nem venném meg! :Y
Tennék hozzá azt vennék s8 :K

(#40570) Anulu79 válasza SteveJobs (#40569) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem ez jobb meg szebb mint az S8. Nekem kék S7 edge-em van. :DDD

(#40571) alcapone386 válasza Anulu79 (#40570) üzenetére


alcapone386
őstag

+1.
S8 at nem vennék s7e helyett. Nem érzem szükségét..főleg az árkülönbözet és a hátul található ujjlenyomat olvasó miatt. Persze izlések és pofonok..

(#40572) meszipeti válasza NandorHUN (#40555) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Elég sok névjegynél manuálisan kell összekepcsolnom a fb profilla, amit csak sync.me-vel lehet, mert a gyári nem látja.

"A játék az nem játék"

(#40573) Jack Oneill válasza Predikative (#40557) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Soha nem foglakoztam ezzel. 20%korul felrakom tolteni 100-ig. Egy telefonom sem lett rosszabb emiatt 2 ev utan. Egyebkent ha tele van, lekapcsol.

[ Szerkesztve ]

(#40574) Marquess


Marquess
tag

S8 abszolut nem jön be,szóval azt biztosan nem vennék...Köszi még átgondolom.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#40575) NandorHUN válasza meszipeti (#40572) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom, nekem Sync.Me mindenkit felimsert 1-1 kivételtől eltekintve. Próbáltam már mást is, de az sokkal pontatlanabb volt.
Viszont vigyázz, mert Sync.Me lophatja az adataidat.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40576) NandorHUN válasza kutyek (#40558) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha van root, vagy Custom ROM, akkor abból KnoX 0x1 lesz mindenképpen.
Én eddigi összes telefonomat rootoltam, de eddig sehol nem mondták azt, hogy emiatt nincs gari... LG, Huawei, HTC ezeket vittem gariba is ezek után , gond nem volt. Samsungokat is rootoltam, de azokkal nem volt gond, így nem tudom mennyire nézik.

" fel lehet rakni úgy is, hogy nem rootoljuk a rendszert? "
A root és a custom ROM egy teljesen más dolog, van nem rootolt custom ROM és van rootolt gyári rendszer is. De mindkettőhöz nyitott Bootlader kell, azaz Knox ki lesz ütve.

"Van ennek (no root) a későbbiekben hátránya (pl frissítés)?"
Nincs, csak előnye van.

Hogyan frissül?

Gyári rendszeren, ahogy jön az új verzió, Custom ROM-on általában gyakrabban, ahogy jön XDA-n az új ROM.
Biztonsági frissítések ebben vannak már benne, ilyenkor OTA nem működik.

Netbank (Raiffeisen), Smart megy vele? Vagy más közismert app, ami letilt emiatt?
MagiskSU Root manapság a menő, nem a sima SuperSU, ezek már le tudják rejteni a rootot alkalmazások elől. Én is használok netbankot, probléma egy szál sincs.

Biztonsági kockázat nem nagyon van, inkább az ellenkezője. így tudsz feltenni rendes lopásgátlót, appokat le tudod védeni, pontosan tudod milyen programok vannak fent, stb...
Minden Androidnak alapból ilyennek kéne lennie, mint egy PC, amire azt teszel fel amit szeretnél. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40577) Anulu79 válasza alcapone386 (#40571) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem egyedül a 64 Gb-os tárhelye vonzó belőle. Sokszor már kevés nekem ez a 32 Gb-os belső tároló. SD kártyára meg nem szívesen teszek alkalmazásokat. Ott csak a zenék meg a fotók vannak.

(#40578) killzone1987 válasza Marquess (#40574) üzenetére


killzone1987
senior tag

S8-at én se vennék.
Lehet legújabb termék a piacon,de az S7 bőven elég szerintem...

(#40579) Cry0 válasza killzone1987 (#40578) üzenetére


Cry0
őstag

Látom el akatod adni az S7-et, hát nem volt hosszú eletű nálad. Mi a terv helyette ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#40580) protko1 válasza Anulu79 (#40577) üzenetére


protko1
csendes tag

Ezt dual SIM + SD megoldást próbálta már valaki?

http://www.noreplied.com/how-to-insert-2-nano-sim-dual-sim-enabled-and-microsd-card-in-samsung-galaxy-s7-edge/

(#40581) Yogibear974 válasza Anulu79 (#40570) üzenetére


Yogibear974
senior tag

+1 szintén! (FD.)

Üdv: -=Yogibear=-

(#40582) Yogibear974 válasza protko1 (#40580) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Ez mindig visszatérő téma! Sz'tem lehet, ha nagyon pontosan csinálod! Tényleg tolómérő, hőlégfúvó, ragasztó, ami nem eszi a müa.-t.

Üdv: -=Yogibear=-

(#40583) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok! Haver s7 edge FR után kéri a google fiók ellenőrzését. Mivel nem tudta a jelszavát, módosítottuk. Ezek után azt írja a teló, hogy mivel megváltozott a jelszó, 24 óra múlva próbáljam újra. Nem lehet kihagyni a bejelentkezést, nem lehet más fiókkal bejelentkezni. Most 1 napig nem lesz telója?

(#40584) sniper112 válasza dannyl (#40583) üzenetére


sniper112
aktív tag

heló igen jaja pontosan így lesz sajnos
azért kell fr előtt kijelentkezni a google fiókból inkább.

(#40585) Istyu74 válasza NandorHUN (#40553) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Ezt a feloldási módot nem hardveresen is támogatnia kell a telefonnak,és mintha az S7 ezt nem tudná.
Most tettem föl ezt a romot de nekem ugyanúgy meg kell nyomnom hogy fel oldja a telefont, ha hozzáérek csak, semmi nem történik. :F

Üdv, István.

(#40586) dannyl válasza sniper112 (#40584) üzenetére


dannyl
addikt

Ja, hát gratulálok a samsungnak. Minden más márkánál ki lehet hagyni a fiók bejelentkezést,vagy legalább új fiókba be lehet jelentkezni. Most mi lenne, ha eladná a telót? FR után nem lehet ÚJ fiókkal bejelentkezni soha?

(#40587) sniper112 válasza dannyl (#40586) üzenetére


sniper112
aktív tag

nincs minden más telónál mert ez google 6 os óta így van van, csak nem mindig jön elő de van egy két trükk a youtubon de ahogy frissíted a telód úgy nehezebb megoldást, kikerülést találni
de lehet fr után bejelentkezni ha előtte nem felejti el és kijelentkezik
de amúgy meg akinek adja a telót előtte bejelentkezik és majd kijelentkezik és gyári beállítások vissza és az jó szokott lenni én is így csináltam nem rég. erre oda kell figyelni sajnos meg ha van minta beállítva azt is érdemes kikapcsolni mert még az is bekavar néha ja igen meg a my samsung ból is érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#40588) alcapone386 válasza dannyl (#40586) üzenetére


alcapone386
őstag

Én pl örülök neki. Amikor FR ezek eltávolítom a fiókot és kész. Most gondolj bele. Elhagyod a telót, valaki megtalálja...csinál recovery-ből egy FR-t és csókolom. (IMEI szám szerinti bemérest hagyjuk). Adataim, fotóim legalább egy kicsit jobban védettebbek. Ha eladod akkor my samsungból is illik eltávolítani.

(#40589) gerner1 válasza dannyl (#40586) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez nem a Samsung "sara". Ez az FRP lock. FR előtt, nem kellett volna mást tenni, mint a Beállítások →Fejlesztői beállítások →OEM-feloldás -t aktívra állítani. Ezzel, az összes biztonsági beállítást figyelmen kívül hagyja a készülék. Tehát a google fiókból sem kell kijelentkezni, vagy azt a készülékről törölni.

(#40590) gerner1


gerner1
Topikgazda

Srácok,

Az FRP lock kitárgyalása, vagy ennek megoldásában való nyílt segítségnyújtás, az összes PH topikban tilos ! - Ezért megkérek mindenkit, aki segíteni akar/tud.... - az privátba tegye, mert az összes ilyen tartalmú posztot törölnöm kell !!

Köszönöm

(#40591) Keem1 válasza dannyl (#40586) üzenetére


Keem1
addikt

Ahogy a többiek írták, nem a Samsungot kell szidni, hanem a havert, aki a beállításokban lévő helyett recovery-ben FR-ezett.
Nézd, én örülök neki, hogy ha bárki ellopná a telefonom, kapna egy téglát, mert nem tudná használni. Elég bosszantó, hogy én megvettem 200 ezerért, majd más meg csak ingyen használja.
Igen, most lesz a havernek 24 óra bünti, mert 2 hibát is elkövetett ([1] nem kapcsolta ki az FRP-t, plusz [2] elfelejtette a Google jelszavát). Gratulálok neki :(((
Türelem, ha letelt a moratórium, újra használhatja a készülékét.

[ Szerkesztve ]

(#40592) dannyl válasza Keem1 (#40591) üzenetére


dannyl
addikt

A válasz mindenkinek megy, aki hozzászólt, és segített, vagy segíteni próbált, amiért köszi!

Tehát: Sajnos a srác annyira ért a telóhoz, mint Magyarország a focihoz... Azt se tudta, hogy van google fiókja.

A teljes sztori: Jött, hogy újraindította a telót, és valami biztonsági kódot kér, amit fogalma sincs, hogy mi lehet, de azt írja,hogy kell benne lennie egy nagy betűnek legalább. Már 4-5 jelszót kipróbált, amiket szokott adni, de kizárta, és 60 percre tiltotta a teló.
Ennek utánanéztem, de még a samsung szerviz is az FR-t javasolta, mint egyetlen megoldás. Tehát esély nem volt kijelentkezni sehonnan. Megcsináltuk a FR-t, majd jött a fiókos probléma. Az is nehéz szülés volt, mire az email címét kitaláltuk. A jelszó esélytelen volt, freemailt használ, na most értitek... Lehet lehülyézni, de totál hidegen hagyja ez a világ, és szerintem fölösleges ekézni miatta. Lehet mondani, hogy "gratulálok neki" meg hasonlók, de csak simán tetszett neki a teló, megvette (már egy éve), és gyakorlatilag netezik, meg telefonál, néha filmet néz, és simán csak szereti ezt a telót. Nem mindenki vágja ezt a google fiókos, FR-es, custom recovery-s, TWRP-s világot.
Egébként meg értem, hogy biztonság, de bárki, aki nem eléggé tájékozott (én se vagyok ezek szerint az, mert erről fogalmam se volt, pedig volt már okostelóm nem egy, és LG-Google-Oneplus-Huawei vonalon SOHA nem volt ilyen gondom, hogy jelentkezzek be egy, már korábban regisztrált fiókkal.)
Akinek meg az adataid kellenek, nem fogja meggátolni egy ilyen védelem.

Na mindegy. Nehogy fére értsétek, tényleg köszi a segítséget, csak nagyon meglepő ez a dolog. Mindig tanulok valamit.

Holnap remélem megoldódik.

(#40593) gerner1


gerner1
Topikgazda

Akit esetleg érdekel ilyesmi :

XDA forrásból származó infó, mely szerint a Google Camera app -ot sikeresen módosították úgy, hogy a HDR+ funkció, most már Exynos SoC -on is elérhető. Nem csak Snapdragon bizonyos típusain. Innen letölthető. Most próbáltam ki, műxik ...

(#40594) #04441088


#04441088
törölt tag

Ismerősöm s7 edgevel szopik hónapok óta. Hol lefagy, hol nem reagál csak minden ötödik érintésre, hol nem lehet hallani a másik felet beszélgetés közben. Elvileg alaplapos, de szerviz már negyedszer küldi vissza neki a telefont úgy hogy csak szoftvert cseréltek. Ennyi a Samsung nagy supportja?

(#40595) dannyl válasza #04441088 (#40594) üzenetére


dannyl
addikt

5. alkalom után csereutalványt kérhet, és kötelesek adni, ami azt jelenti, hogy ahol vette, ugyan azt a pénzt levásárolhatja, amennyiért vette.

(#40596) #04441088 válasza dannyl (#40595) üzenetére


#04441088
törölt tag

Na, erről nem tudtam, szólok neki, aztán még egy próbát megér. :R

(#40598) karicsek válasza gerner1 (#40593) üzenetére


karicsek
aktív tag

Feltettem, de nem látom, hogy működne. Kell látnom a plusz jelzést?

(#40599) gerner1 válasza karicsek (#40598) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam működik. Felül a HDR+ -nál, ha auto -ra állítom, akkor megjelenik a felirat felett a pipa. Az elkészült képeken is látható a különbség. Hogy a végeredmény tetszik -e, vagy sem ... - az másik kérdés.

(#40600) Mr X válasza #04441088 (#40596) üzenetére


Mr X
veterán

Azért nem tudtál róla, mert nincs ilyen, hogy ötödik alkalom után csereutalványt kötelesek adni. Ha nem elég határozott, gyakorlatilag bármeddig elhúzhatják.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.