Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) gerner1 válasza _ak_ (#40900) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Át lehet. A legutolsó XEH frissítés is single-CSC -s.

(#40902) dragon1993 válasza taranis (#40894) üzenetére


dragon1993
őstag

Ez a tok jobban tetszik mint a gagyi T-s.
Nillkin Frosted Shielddel még beférne a tokba a telefon?
Nekem túlzottan csúszós az üveg hátlap magában.

[ Szerkesztve ]

(#40903) Jack Oneill válasza kkdesign (#40898) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezzel kapcsolatban már említettem régebben is valamit :D Legyen elég annyi, hogy én megmondtam :D

(#40900) _ak_

Te jó ég, ott nagyon nagy baj lehet. Nálam javult nem is keveset az üzemidő. Már zsinórban összejönnek a 6 óra feletti kijelzőidők. Szerintem csinálj egy teljes resetet, mielőtt a XEH felmegy, így is úgy is kelleni fog.

(#40904) _ak_ válasza Jack Oneill (#40903) üzenetére


_ak_
addikt

Nem értem én sem, mert semmi kimagasló fogyasztót nem ír, bezártam mindent, még az optimalizálás is benyomtam, de azóta ilyen. Előtte kb. 2%/óra volt az átlag, de mert mindig minden be van kapcsolva.
Különösebben nem ragaszkodom a TMH romhoz, volt BTU is fent, csak azzal nem ment a VoltLTE.

gerner1: köszi! Már csak rá kell szánnom magam. :)

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#40905) bandi0000 válasza _ak_ (#40904) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez nem a romon múlik, vagy az aksival van baj, vagy elment valami a frissítésnél, csinálj egy hard resetet

Xbox One: bandymnc

(#40906) taranis válasza dragon1993 (#40902) üzenetére


taranis
addikt

Már nem emlékszem ki ajánlotta, de írta, hogy vékonyabb tok is oké, csak kicsit feszülős úgy. Sajnos nincs mivel kipróbálnom.

colorizer.net

(#40907) Bdanyy válasza Jack Oneill (#40897) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi, fel is raktam, remélem jó lesz.

Szerk: amint leírtam, újraindult :D

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#40908) *Ropi* válasza gerner1 (#40675) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha egy korábbi ROM-ból felrakom csak a BL és a CP komponenseket (hogy ne akarjon mindenáron frissíteni), akkor ugrik a KNOX?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40909) gerner1 válasza *Ropi* (#40908) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem.

(#40910) *Ropi* válasza gerner1 (#40909) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm, ez jó hír: nagyon idegesít már. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40911) Anulu79 válasza *Ropi* (#40910) üzenetére


Anulu79
addikt

FHD (60fps) 1980x1020-as felbontásban csak 20 perc folyamatos videó felvétel lehetséges egy fileban? Vagy elérte a videó mérete a maximális méretet és ezért csinált egy másik filet? 4 Gb volt amit egyben felvett.

(#40912) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok!
Vettem használtam egy S7 Edge-et, ami garanciában cserélt új telóként lett eladva. 1-2 nap után viszont feltűnt, hogy nem egy új készülékről van szó, hanem egy készülékház cserén átesett telefonról, amit a TMX Kft. végzett. Az eladó felajánlotta, hogy vissza veszi, de nem tudom hogy éljek-e vele. Vízállóság, akku állapota..leginkébb ezektől tartok. Továbbá Telenoros gari levél van hozzá, amin ez áll: "[...] a gyártó további 1 év időtartamra önkéntes jótállást vállal, korlátozott feltételekkel" Ez az első év lejártát követő időszakra vonatkozik, ami már érvényben van. Mit jelenthet a korlátozott feltétel?

(#40913) gerner1 válasza Anulu79 (#40911) üzenetére


gerner1
Topikgazda

FAT32 esetében 4GB a max file méret korlát. exFAT -ra formázva nincs ez a megkötés. Én is így használom.

(#40914) Ferenczi Áko válasza _ATi_1 (#40912) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én a helyedben visszaadnám.. Ha ezeket előre nem mondta akkor szerintem túl sok a gáz a telefonnal..

Az enyémről sajnos lecsúsztál, pedig amit mondtam árat érte, teljesen korrekt volt állapotát és előéletét tekintve.. próbálj meg valami hasonlót keresni..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#40915) gerner1 válasza _ATi_1 (#40912) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azt jelenti, hogy a tartozékokra, és az akkura.... - a második éveben már nincsen garancia.

(#40916) palee69 válasza _ATi_1 (#40912) üzenetére


palee69
senior tag

Úgy tudom a második évben a számla is kell a gari levél mellé.
Számla van?

(#40917) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Köszönöm a válaszokat, ezek megerősítenek abban, hogy vissza küldjem. Szerencsére ebben partner az eladó, ugyanis tényleg úgy hirdette hogy 7 napos készülék.

Ferenczi Áko: Valóban, tényleg szép állapotú telót hirdettél. Túl sokat gondolkodtam rajta. :)

palee69: Nem kaptam mellé számlát, de ha tényleg csak a tartozékokra van gari a második évben akkor lényegtelen. Megy vissza az eladónak.

[ Szerkesztve ]

(#40918) palee69 válasza _ATi_1 (#40917) üzenetére


palee69
senior tag

Félreértetted,a második évben a tartozékokra és az akkura nincsen garancia,a telefonra természetesen van,de kell a számla is.

(#40919) _ATi_1 válasza palee69 (#40918) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Akkor tényleg félreértelmeztem a mondatot... tehát a telefonra lenne 1 év garancia még, ha kapnék számlát hozzá. :)

(#40920) palee69 válasza _ATi_1 (#40919) üzenetére


palee69
senior tag

Szerintem igen.

(#40921) Jack Oneill válasza gerner1 (#40913) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igy csak PC-rol lehet megformazni igaz?

(#40922) gerner1 válasza Jack Oneill (#40921) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#40923) NandorHUN válasza gerner1 (#40922) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én simán formáztam és van rajta 6 meg 12 Gbos film is... nem szórakoztam PC-vel.
Bár azt nem írja ki mi a file system-e a SD kártyának.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40924) gerner1 válasza NandorHUN (#40923) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én még a telóval (annak gyári lehetőségével) nem tudtam exFAT -ra formázni. Az igaz, hogy a 7.0 -val még nem próbáltam, mert nem kellett.... FAT32 -re pedig 4GB a max méret, ez szabvány minden készüléknél. Nem néztél el valamit ?

[ Szerkesztve ]

(#40925) Anulu79 válasza gerner1 (#40913) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi akkor majd átformázom a kártyám.

(#40926) NandorHUN válasza gerner1 (#40924) üzenetére


NandorHUN
addikt

Konkrétan mit tudok elnézni? :D
Egy 1080p film x265-ben még midnig legalább 12 GB és van fent több is a telón.
Kártya meg új, pár hete vettem 128Gb-os Samsung EVO+ (2017)-et, első dolgom volt telefonon formázni ;)

Mondjuk nem gyári rendszer van fent, hanem SuperMan ROM, de ezt kötve hiszem, hogy befolyásolna az SD kártátyát :D

Az meg a másik, hogy a telefonon a titkosított file-okat .sec-ben tartom (Solid Explorer ezeket ujlenyomattal ki tudja nyitni :) ), - és abból van olyan ami 40Gb-ot is eléri.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40927) szukjozsef


szukjozsef
csendes tag

Akit zavar mint engemet is az hogy az inteligens tok becsukása után eltünik az Aod arra az a megoldás hogy szerelje ki a tok fedeléből a mágnest amihez csak egy cutterre és egy hajszáritóra lesz szükség.Én igy tettem és működik is igaz hogy akkor ugrik a tok kinyitásával való feloldás de engem ez nem zavar.Kellemes barkácsolást.

(#40928) szukjozsef válasza szukjozsef (#40927) üzenetére


szukjozsef
csendes tag

sajnos ugyanugy kikapcsol a képernyő csak most tovább birja az Aod.Már megörültem hogy sikerült valamit kezdenem ezzel az idegesitő dologgal.

(#40929) gerner1 válasza NandorHUN (#40926) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, mint jeleztem a gyári rendszer FAT32 -re formáz. Ezért kérdeztem, hogy esetleg elnézhettél valamit, mert ezzel együtt a megkötések is jelen vannak. Én most kipróbáltam a sajátomon, és 7.0 -val (is!) FAT32 az, amit a készülék produkál. 4GB -nál nagyobb file -t nem tudok rá felmásolni, és videó felvétel is 4GB -1byte max méretetű lesz, majd kezd egy új file -t, értelemszerűen a megkötés miatt.
Szóval, a főzött-ROM lehet a magyarázat arra az egyedi (mivel a gyári ROM -ot használók vannak többségben...) helyzetedre, amit leírtál. Talán szerencsésebb lett volna, ezzel a +infóval kiegészítve közzétenned a #40923 -as posztodat.

[ Szerkesztve ]

(#40930) *Ropi* válasza *Ropi* (#40910) üzenetére


*Ropi*
félisten

Visszatettem az eggyel korábbi BL-t és CP-t, erre nyertem egy FAP lock-ot, amitől csak resettel tudtam megszabadulni. Ha már úgyis újra be kell laknom a készüléket (van Smart Switch mentés, de a programok beállításait nem mentette el, így gyakorlatilag mindent újra be kell lőnöm), tudtok mondani olyan Telenoros, 6.0.1-es ROM-ot, amiben benne van az ismeretlen hívók azonosítása? Meg pl. előtte volt vezeték nélküli gyorstöltésem, ezzel a felállásssal nincs.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40931) _ak_ válasza bandi0000 (#40905) üzenetére


_ak_
addikt

Ezzel tisztában vagyok, de amúgy is akartam cserélni.
Viszont úgy tűnik, hogy valóban nem szoftveres a problémám. Éjjel feltettem a XEH romot, 1 körül 56%-al raktam le a telefont, 1-2 programot telepítettem/updateltem, reggel 7-re 13% volt benne.
Meghagyom meg ezt az estét neki, de ha ma is így merül, akkor futár.

Let's begin, de gozaimasu!

(#40932) *Ropi* válasza _ak_ (#40931) üzenetére


*Ropi*
félisten

S7 Edge Titanic Edition. :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40933) gerner1 válasza *Ropi* (#40930) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Dobtam Pü -t ...

(#40934) rep3at


rep3at
őstag

Amióta megvan a Gear S3 meg a JBL vezetéknélküli füles, merül az enyém is mint a merülőforraló sajnos, most már csoda ha egy napot kibír, pedig azóta elő sem veszem szinte a telót :/

Forward thinking. كرر

(#40935) Jack Oneill válasza gerner1 (#40922) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Es itt nincs az, mint pl pendrive-nal, hogy ha nem FAT32 a fajlrendszer, akkor rovidul az elettartama?

(#40936) Parallaxis válasza szukjozsef (#40927) üzenetére


Parallaxis
addikt

Akit zavar mint engemet is az hogy az inteligens tok becsukása után eltünik az Aod

:D
Engem az zavarna, ha nem tűnne el, mert mégis, mi a fenének működjön a letakart kijelző???
Ha meg felnyitom, akkor megnyitja a kijelzőt amúgy is és minden értesítést látok, nincs szükség így az AOD-re és az értesítési ledre sem.

(#40937) *Ropi* válasza gerner1 (#40933) üzenetére


*Ropi*
félisten

Válaszoltam is. :)

A kérdésem viszont még mindig áll: tudtok mondani olyan Telenoros, 6.0.1-es ROM-ot, amiben van ismeretlen hívók azonosítása? Előre is köszönöm! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40938) gerner1 válasza Jack Oneill (#40935) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. Én pendrive -nál sem vettem észre, pedig akad néhány... Az viszont igaz, hogy ~3-4% -kal lassabb lesz mindkét irányban.

(#40939) GEPESZ66 válasza gerner1 (#40938) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Gondolom a telefon csak gyorsformázást végez?!
Akkor célszerűbb PC-n végezni, kivenni a kártyát, s kártyaolvasóba rakni?

Nekem exFAT-ba volt, de múltkor leformáztam a telefonnal.

(#40940) *Ropi* válasza GEPESZ66 (#40939) üzenetére


*Ropi*
félisten

- Igen,
- igen.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40941) gerner1 válasza GEPESZ66 (#40939) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. 👍

(#40942) GEPESZ66 válasza gerner1 (#40941) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Akkor térjek vissza exFAT-ra?
Nagyméretű fájljaim nincsenek!

(#40943) Keem1 válasza GEPESZ66 (#40942) üzenetére


Keem1
addikt

Igen. Cserélhető adathordozók esetén ma az az ajánlott fájlrendszer. Kivéve, ha az adott eszköz annyira régi, hogy nem ismeri fel.

[ Szerkesztve ]

(#40944) gerner1 válasza GEPESZ66 (#40942) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Tedd saját belátásod szerint. Nekem sincsenek nagyméretűek, de én pl. sosem tudhatom, hogy mikor kell felvennem valamit videóra (ami akár könnyedén 4GB feletti is lehet..), és nem szeretném, ha ez külön fejtörést okozna az "adott" helyzetben.

(#40945) Jack Oneill válasza gerner1 (#40944) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Es ha nincs kartyaolvasom? Telot osszekotve PC-vel nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#40946) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na ne mondjak mar...es az s7 edge nem tudja a dual pixelt? Es szelektiv fokusz is van benne.

[link]

(#40947) gerner1 válasza Jack Oneill (#40945) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Úgy nem lehet. De, az ismeretségedben csak akad valaki, akinek van kártyaolvasója. Szóval, a mai világban nem egy "ördöglakat" ennek a megoldása ...

(#40948) Jack Oneill válasza gerner1 (#40947) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Felesegem laptopjan lehet, hogy van.

(#40949) Anulu79 válasza Jack Oneill (#40946) üzenetére


Anulu79
addikt

A két fókusz kicsit más. Az újban a fénykép elkészülte után is lehet állítani a fókuszt ha jól értem. Meg jobban elmossa a nem fókuszált területet szerintem.

(#40950) Keem1 válasza Anulu79 (#40949) üzenetére


Keem1
addikt

A miénkben is ;)
Csak itt pusztán szoftveres a dolog, a Note 8 pedig hardveresen tudja a két optika miatt. Ezért jobb is a megvalósítás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.