Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41151) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Üdv!
Valaki tapasztalt már olyat, hogy a kijelző négy szélén vöröses árnyalatú a kijelző? :F

(#41152) Yogibear974 válasza Jack Oneill (#41149) üzenetére


Yogibear974
senior tag

+1

Üdv: -=Yogibear=-

(#41153) Yogibear974 válasza Ferenczi Áko (#41144) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nekem jól írja! ;-) Mondjuk arab rom.

Galaxy apps. hol tudom kollektíve frissíteni a telepített összeset?!
Feldobta, hogy vannak frissítések, de nem voltam wifi közelben!

Üdv: -=Yogibear=-

(#41154) alcapone386


alcapone386
őstag

Hát embörök. Ez a superman rom egy álom eddig. Pörög mint állat a gép. Eddig is jó volt, de mostmár úgy érzem magam, mint egy 15 éves gyerek aki koliba költözött. Enyém a világ!! :D

NandorHUN még egyszer köszönöm a kitartásodat :)

[ Szerkesztve ]

(#41155) alcapone386


alcapone386
őstag

Sikerült valakinek custom romon elővarázsolnia a voLTE-t? Főleg superman rom erdekelne :)

(#41156) NandorHUN válasza alcapone386 (#41154) üzenetére


NandorHUN
addikt

Örülök. :)

Szerintem is nagyon jo a SuperMan ROM.
Érdemes még ART Optimization - t feltenni Magisk - ból, nekem gyorsított az appokon.

Meg még amiket írtam pl. Xposed Edge (Xposed modul) is sokat dob az élményen gesztusok miatt sokkal kényelmesebb használni a telefont.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#41157) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A problémám ha eltávolodok egy wifitől az utobbi időben nem vált át mobilnetre csak akkor ha a kapcsolón kilövöm a mobil forgalmat és vissza. Szerintetek mi lehet vele?

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#41158) Alonso69 válasza alcapone386 (#41155) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Sikerült a voLTE--t, igaz az orosz 4Pda fórumon egy Rom-ban találkoztam vele .
Itt a ROM neve és ami "benne"van ,lehet az XDA-án is van valami hasonló .Én nem próbáltam de ami késik nem múlik........ :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#41159) NandorHUN válasza xZer0kidx (#41157) üzenetére


NandorHUN
addikt

Lehet letiltottál valamit?
Amúgy software-s problémának tűnik. Ha nagyon nem akar eltűnni, akkor Taskerrel be tudsz állítani egy profilt, hogy ki-be kapcsolja a mobilnetet, ha lecsatlakozol a Wifi-ről és akkor nem kell szívni a kapcsolgatással.
Vagy másik opció egy factory reset.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#41160) gerner1 válasza xZer0kidx (#41157) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, ez a funkció a Beállítások →Kapcsolatok →WiFi →Speciális →Intelligens hálózatválasztás pontnál kapcsolható. Ez rendben van?
Gyorsítótár, mikor volt utoljára törölve (wipe cache partition) ?

(#41161) xZer0kidx válasza gerner1 (#41160) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igazából rendben volna, amikor gyengül a jel átvált. Legalábbis az állapotsávon a kis ikon már mobilforgalmat jelez ,csak ép az adatforgalom az esetek 80% ban nem indul el... (nem inteligensben ugyanez) köszönöm megpróbálom a gyorsítótárat hátha...

NandorHUN

Semmit nem állítottam át, mégis egy ideje 10 ből 8szor nem indul el az adatforgalom. Jobb lenne ha mindenféle plusz dolog nélkül müködne ahogy régebben tette max megpróbálkozom egy factory resettel végső megoldásként.

Köszi a segítségeteket :)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#41162) NandorHUN válasza xZer0kidx (#41161) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az is lehet, hogy gyengén de még Wifi-hez csatlakozik. Elmegyek otthonról akkor nekem is van,hogy még utcán is otthoni wifin-n marad a telefon , mert ugyan gyenge a jel, de még érzékeli.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#41163) xZer0kidx válasza NandorHUN (#41162) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen gyanakodtam erre, de ha végleg leszáll a wifiről és átvált mobilnetre akkor offline marad addig amig nem nyomok egy mobilkapcsoló ki-be kapcsot. Ebben az a bosszantó hogy nem mindig csinálja csak piszok sokszor független attól hogy melyik wifiről száll le ép... megpróbálok mindent visszaállítani és meglátjuk.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#41164) Dzsana


Dzsana
senior tag

Szevasztok, mostanában nem nézelődtem itt, így nem tudom, fejlődöttt-e már a technika, van-e már esetleg tempered glass kijelzővédő, ami jó az S7 edge-hez? Ha nincs, milyen fóliát ajánlanátok? Abban is van teljes kijelzős is, meg nem teljes kijelzős is.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#41165) *Mukeey* válasza Dzsana (#41164) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Itt aki rakatott velük,az a mobile outfittersre esküszik.Kicsit borsos az ár,viszont bármikor ujrafoliázzák ha gondja lenne 3ezer körül.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#41166) Dzsana válasza *Mukeey* (#41165) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ezért nem szaladnék fel Bp.-re Szegedről, úgyhogy mindenképp valami netes vásárlós cuccra lenne szükségem.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#41167) proper válasza Dzsana (#41166) üzenetére


proper
őstag

szeged árkád
samsung store 2db gyári fólia 4000ft

még csak pult van de készül a bolt is

[ Szerkesztve ]

(#41168) Alonso69


Alonso69
senior tag

Sziasztok.
Akik Costum Rom-ot használnak,azoktól kérdezném, hogy van olyan ROM amiben működik a feloldás arcfelismeressel,(úgy mint az S8 S8+ telókon)és a teljes képernyős hívás azonosítás.
Ezen az orosz Rom-on van mindez(amit a tegnap este kiraktam ),de gyanús ,hogy nincs benne magyar nyelv,mert a srác azt írta,hogy csak a 4pda fórum tagjainak készült a ROM.
Köszönöm szépen előre is a választ.

Xiaomi 12

(#41169) Alonso69 válasza Alonso69 (#41168) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ez még hozzá tartozik,google fordítás :)
A héten kipróbálom, majd akkor kiderül,hogy multi language,és, hogy milyen ez feloldás,......teljes képernyős hívás fogadás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#41170) alcapone386 válasza Alonso69 (#41168) üzenetére


alcapone386
őstag

Én ezért nem raknám fel az orosz romot. Inkább twrp ből telepíteném fel ami kell.

Pl: boot animációk

[ Szerkesztve ]

(#41171) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Üdv!

Az lehetséges, hogy az S7 Edge-em azért merül jobban, mint az átlag, mert a Doze nem aktiválódik, ha a proximity sensor mindig be van kapcsolva? Integetésre ébred a kijelző, ezért gondoltam, hogy nem megy le Doze-be a telefon. :F
Egy éjszaka hajlamos 15-20%-ot is merülni ügy, hogy AOD és Night Clock is ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41172) kutyek válasza Yogibear974 (#41153) üzenetére


kutyek
senior tag

Galaxy Apps -> jobb felül három pötty -> My apps -> Update...

(#41173) Alonso69 válasza alcapone386 (#41170) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia. :)
Most raktam fel.Úgy vagyok mint ahogyan te is írtad tegnap,örülök mint egy 15 éves gyerek az új telónak. :))
A nyelv multi és minden működik Google play ,kamera ......
A beálítások még hátra vannak,de az is meglesz.Nehéz volt letölteni,mert valami yandex regisztrációt kért,de sikerült az a lényeg .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#41174) kutyek válasza xZer0kidx (#41163) üzenetére


kutyek
senior tag

(bocs az angolért) Settings -> Developer options -> Agressive WiFi/cell handover bekapcs (Networking alatt). Nem tökéletes, de javít a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#41175) kutyek válasza jaffa 2843 (#41171) üzenetére


kutyek
senior tag

Szerintem lehet. Evidens, hogy bizonyos szenzorok folyamatos használata akkor is plusz fogyasztást okoz, ha nem blokkolja a Doze-t (én arra tippelek amúgy, hogy az általad írt helyzet éppenséggel blokkolja)... Ugyanilyen lehet a smart notification (felemeléskor rezzenéssel jelez), az a gyorsulási szenzorokat tartja aktívan.

(#41176) Varszegig válasza Alonso69 (#41173) üzenetére


Varszegig
veterán

yandex?:) Na akkor a KGB már meg is szerezte az adataidat:) "A BBC korábban feltárta, hogy a cég együttműködik az orosz titkosszolgálattal."

(#41177) alcapone386 válasza Alonso69 (#41173) üzenetére


alcapone386
őstag

Na király. Gratu! Reméljük az oroszok nem lesnek le rólad sokat ;)

(#41178) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Most került hozzám egy S7 Edge. A kepen lathato jelenseg mennyire normalis? Teljesen körbe ilyen a telefon,mintha egy vekony csikban kiszürödne a kijelzö fenye.

(#41179) kutyek válasza gaben1117 (#41178) üzenetére


kutyek
senior tag

Szerintem OK, S8-nál is előfordulhat...

(#41180) enginev3.0 válasza Varszegig (#41176) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na és ugyan mit kell féltenie egy átlag magyarnak? :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#41181) Jack Oneill válasza gaben1117 (#41178) üzenetére


Jack Oneill
veterán

??? Bocsi, de ezt nem ertem.

(#41182) Alonso69 válasza enginev3.0 (#41180) üzenetére


Alonso69
senior tag

Az "oroszok már a spájzban vannak" jövőre meg Pakson.
Egy ismerősöm lakik arra felé és ő mondta ,hogy felvásároltak minden házat a környéken a elszállásolások miatt.
A 4pda van magyar fejlesztő is ,pont tegnap tálaltam ezt a képet., amit felrakott egy Romról.
Én nem tartok pénzt a bankszamlamon és semmi titkolnivalóm nincs amit az oroszok felhasználhatnának.
A kínaiak is foglalkoznak ilyen "megfigyeléssel" xiaomi és egyéb.....de ezek a biztonsági javítások kiküszöbölik az ilyen ténykedést.
Egyenlőre ennyit tudok írni erről a romboló kritikáról.

Xiaomi 12

(#41183) moco22 válasza Alonso69 (#41169) üzenetére


moco22
aktív tag

Na! Végre valaki más is jár erre az oldalra. A teljes hívóképes hívás egy módosított programmal is elérhető, én ezt használom:
Google Phone

Samsung S22 Ultra

(#41184) Alonso69 válasza moco22 (#41183) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia . :)
Ezt még ma kipróbálom(mert nem kell root hozzá),ugyanis sikerült még a tegnap este egy FRP unlock-ot csinálni,így visszaáltam egy PNH-holland Romra.Nálad műkodik minden miután felraktad ?
Köszi szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#41185) no more


no more
addikt

3 hónapja megvan a telefon és nincs rajta egy karc sem! Az ujjlenyomat-olvasó is szép, úgy hallottam az össze fog karcolódni elég hamar. Szerencsére nálam nem. Csak vigyázni kell rá ezek szerint...

Sima Samsung Clear Cover tok van rajta, fólia, üveg nincs.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#41186) gaben1117 válasza Jack Oneill (#41181) üzenetére


gaben1117
senior tag

Ha megnyitod teljes meretben a kepet, latni fogod mire gondoltam. Olyan mintha körbefutna egy vilagito vekony csik a telo peremen.

(#41187) Keem1 válasza gaben1117 (#41178) üzenetére


Keem1
addikt

Ennek a kijelzőnek semmi baja.
Egyszerű fizika: a lehajló kijelző esetén az oldalsó, a képen feléd néző pixelek érthető okból nagyobb fényerővel érik el a retinádat, mint a felfelé, nem direktben feléd néző pixelek. Ezért azokat fényesebbnek látod. Vedd figyelembe, hogy a hagyományos, nem hajlított kijelző esetén ilyen szögben nem feléd néz egyik pixel sem, hanem felfelé, így alacsonyabb fényerőt látnál, ill. most is így látod a nem hajlításban lévő képpontokat.

(#41188) kutyek válasza Keem1 (#41187) üzenetére


kutyek
senior tag

Szerintem az üveg peremére gondol, ahol illeszkedik a fém kerethez. Ez is fizika, az üveg kivezet némi fényt, ami a csiszolás / illesztés pontosságától függően egy nagyon vékony csíkban oldalt kiszivároghat. Ettől még a kijelzőnek, illesztésnek semmi baja nincs.

(#41189) wayne1 válasza moco22 (#41183) üzenetére


wayne1
senior tag

Hali
Érdekelne engem is ez az app. Valahova fel tudnád rakni, mert béna vagyok nem tudom regelni magam erre az oldalra.

(#41190) moco22 válasza Alonso69 (#41184) üzenetére


moco22
aktív tag

Minden tökéletes. Át akarta venni a hatalmat ugyan ez a tárcsázó program, de alapértelmezettnek a sajátot állítottam be. Végre teljes képernyős minden ki-bejövő hívás.

Samsung S22 Ultra

(#41191) moco22 válasza wayne1 (#41189) üzenetére


moco22
aktív tag

Fel tudom tenni, de többféle verzió van.
Van színes értesítési sávos, van fekete. Van oldalra elhúzható hívás fogadás gomb, van felfelé húzható. De megpróbálom mindet feltenni valahova képekkel is.

Samsung S22 Ultra

(#41192) gaben1117 válasza Keem1 (#41187) üzenetére


gaben1117
senior tag

Hát nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz megértetni magam. :) A nyíl jelöli hogy mire is gondolok.

(#41193) moco22 válasza wayne1 (#41189) üzenetére


moco22
aktív tag

Tessék. Többféle verzió van belőle, majd kiválasztod, melyik jön be neked. Én a 2-es számút használom.google tárcsázó teljes hívóképpel Root nem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#41194) Jack Oneill válasza gaben1117 (#41192) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ahaaaa szoval arra a kis vekony szin csikra gondolsz? Ilyet en meg nem is figyeltem.

(#41195) gaben1117 válasza Jack Oneill (#41194) üzenetére


gaben1117
senior tag

Először én is azt hittem, hogy a fém kereten tükröződik vissza a képernyő fénye, de aztán észrevettem, hogy ha eltakarom a kijelzőt, ez akkor is látszik.

(#41196) Zordo


Zordo
újonc

Sziasztok!

Én tegnap adtam be a telefont szervizbe az S7 edge-m. Hangerőgomb alsó vonalában néha bevillant a kijelző keresztben 1 csíkban, majd pár napja vettem észre, hogy a gombnál kis körömhegynyi méretben, ívesen full feketén behaltak a pixelek.

Garanciában cserélik, csak arra vagyok kíváncsi, hogy másnak is volt-e már ilyen tapasztalata a telefonnal?

Üdv!

A fizika olyan, mint a szex. Időnként van valami haszna is, de nem ezért csináljuk.

(#41197) Zordo válasza gaben1117 (#41192) üzenetére


Zordo
újonc

Szia!

Ez teljesen normális. Az enyémen is ilyen a kijelző, ami gondolom azért van, mert az üveg nem fut be a keret alá, hanem élben érintkezik vele.

Engem nem zavar, de észrevettem én is.

Üdv.

A fizika olyan, mint a szex. Időnként van valami haszna is, de nem ezért csináljuk.

(#41198) gerner1 válasza Zordo (#41196) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A kijelző szélén máshol, de nekem is ilyen hiba miatt cseréltek kijelzőt (garanciában), idén áprilisban.

(#41199) Varszegig válasza enginev3.0 (#41180) üzenetére


Varszegig
veterán

Miután szinte minden hasznos infót a telefonon tárolunk? Végül is semmit. A teljes kontaktlistádat, ismerőseid adataival, belépési jelszavaidat, amit a böngésző tárol, az összes emailed. Telepíthetnek olyan programot a telefonodra, amivel hallják, látják, mit csinálsz, merre jársz. Telepíthetnek olyan programot, amivel aztán megfertőzik az otthoni gépeidet, és a legközelebbi zombitámadás onnan indul. De ha ez nem zavar senkit, akkor hajrá:) És ezek csak amik elsőre eszembe jutottak, a fiúk Moszkvában szerintem ennél sokkal jobb ötletekkel is rendelkeznek. Nem véletlen, hogy a Szocsi olimpia idején azt tanácsolták mindenkinek, hogy ne használja az ottani wifiket. Ehhez képest feltenni egy orosz romot a telefonra, amit előbb a yandex reg. előz meg, olyan, mintha az összes adatodat elküldenéd a KGB-nek, és felajánlanád az összes eszközödet, hogy dolgozzanak vele:)

[ Szerkesztve ]

(#41200) kutyek válasza Varszegig (#41199) üzenetére


kutyek
senior tag

OFF: hozzáteszem, hogy ez a fajta kockázat bizonyos mértékig minden főzött rommal és sideload-olt appal kapcsolatban fennáll(hat). És nemcsak szándékosság okán, hisz olyat is láttunk már, hogy kompromittált fejlesztői környezetek tettek rosszindulatú kódot legit szoftverekbe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.