Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) *Mukeey* válasza balintka (#40200) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én is azt a nillkin vékony átlátszó tokot használom,nekem nagyon nem jön be.Egyrészt kezd sárgulni,meg izzadós a fogása.A kosz is nagyon alá tud menni,mert vékony,könnyen hajló.Nem ajánlott kategória,ráadásul "drága" is,5$-t nem ér meg csak azért mert Nillkin.
Most rendelek aliról,egy ilyen Ipaki-t amit feljebb linkeltek meg egy noname átlátszót.

Esetleg valaki aliról be tudná linkelni azt,ami full olyan mint a gyári Samsung tok,ilyen keményebb műanyag full átlátszó.Pár hete volt téma,de nem találom most...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#40202) balintka válasza *Mukeey* (#40201) üzenetére


balintka
addikt

Pontosan ugyanezek a tapasztalataim... Sima fogástól is hajlik kétoldalt a vékony anyag miatt. Nekem 4 hónapos, de igen, kezd sárgulni. Elegem lett mostanra belőle.

(#40203) jacis


jacis
nagyúr

(#40204) *Mukeey* válasza jacis (#40203) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Fu ez jónak tűnik!
Alin lehet ilyen?Oda van regisztrációm,ebayre nincs sajna...

Most rendeltem egy ilyet

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#40205) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Jaj akkor most mar az enyemet is belinkelem :D
Egyebkent tenlyeg jo. Nagyon kenyelmes es baromi jol nez ki. Foliat nem nyomta fel.

[link]

(#40206) neo_xperia válasza espi38 (#40186) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Abszolút nem vastagabb vele mint egy szimpla szilikon tokkal. Sajnos nincs csak ez az egy,de gondolkodom rajta hogy berendelek egy tartalèkot belőle :)

(#40207) kisnokia válasza neo_xperia (#40206) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Ringke Fusion Clear. Hosszú távon nem tudok nyilatkozni, de jó minőségű, passzolnak a gombjai/nyílásai.

(#40208) alcapone386


alcapone386
őstag

Senki? :(
"Samsung members app nekem is "rossz" at ír az akkura. Ami furcsa, mert pöpecül teszi a dolgát. Létezik, hogy az appal van gubanc?"

(#40209) Anulu79 válasza Jack Oneill (#40205) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez nem csúszós?

(#40210) neo_xperia válasza kisnokia (#40207) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Tudom hogy nagyon jó. De nem egy árkategória az általam linkelttel.

(#40211) kisnokia válasza neo_xperia (#40210) üzenetére


kisnokia
aktív tag

2951Ft volt ingyen szállítással....Kb. 10 nap alatt jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#40212) *Mukeey* válasza alcapone386 (#40208) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Lehet beragadt valami,ha az akkud meg jól bírja-talan egy fullwipe megoldja a helyzetet!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#40213) Jack Oneill válasza Anulu79 (#40209) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem. Inkabb tok jol tapad a kezben.

(#40214) alcapone386 válasza *Mukeey* (#40212) üzenetére


alcapone386
őstag

Wipe cash sajnos nem segít, de hétvégén lesz egy full wipe. Bár lehet igaz. 1 éves az akksi. Másik app a kapacitásomra 80% ot ír :(

(#40215) waldorff


waldorff
csendes tag

tok: incipio level 3. hibátlan és fóliabarát.

(#40216) chipi-85 válasza chipi-85 (#40171) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Tegnap lefrissítettem (PDA:G935FXXU1DQIC) a hétfőn kiadott olaszt.

Hát azóta mintha picit dadogósabb lenne. :((( mint egy teleszemetelt alsó kategóriás android...
Most kap egy Wipe cache-t!
Remélem megjavul...

(#40217) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Rugged armor extra van a telefonra?
Vagy olyan ami ugyan igy nezz ?

(#40218) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok!

Valaki segítene privátban, Youtube->MP3 letöltés témában? :U

Köszii

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#40219) enginev3.0 válasza -Maci- (#40218) üzenetére


enginev3.0
félisten

OGYoutube

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40220) Predikative


Predikative
tag

Üdv mindenkinek. Van valakinek tapasztalata kijelzővédő fóliával. Tegnap sajna beleszaladtam egy nagyon rossz üvegfóliába nem nagyon érzékelte a telefon jobb alsó részét, szerencsére visszaadták a pénzt. A kérdésem az lenne, hogy az olyan fóliáknál amik lehajlanak a szélén ott csak vékony ragasztócsíkkal van megoldva, de az nem valami szép, nincs olyan aminél ez szebben van megoldva illetve nem veszít a kijelző az érintési érzékenységéből?

(#40221) -Maci- válasza enginev3.0 (#40219) üzenetére


-Maci-
addikt

Az megvan, csak az a bajom, hogy mindenáron le akar szedni egy videot. Az nekem nem kell, csak .mp3 :U :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#40222) -Maci- válasza Predikative (#40220) üzenetére


-Maci-
addikt

Én már többször leírtam itt.
Szerintem a Westendben, vagy az Arenaban levő Mobile Outfitters a jó. Elsőre drága (~8500), de ha megsérül, akkor ~3800-ért cserélik az egészet bármikor, akárhányszor.
Van náluk matt és tiszta. Tisztát kérjél előre-hátulra. Nem fogod megbánni. :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#40223) gerner1


gerner1
Topikgazda

Srácok,

Mielőtt beleszalad(na) az mp3 -mal kapcsolatos téma a warez -ba, és törölnöm kellene posztokat ... Megkérek mindenkit, hogy aki segíteni akar/tud, az tegye azt privátban.

Köszönöm..

(#40224) Keem1 válasza Predikative (#40220) üzenetére


Keem1
addikt

Első hozzászólás/összefoglaló.
Valamint, ugyan már késő, de ha üvegfólia vásárlása előtt rákerestél volna itt a topikban, máris meggondoltad volna, hogy vegyél-e.

[ Szerkesztve ]

(#40225) enginev3.0 válasza -Maci- (#40221) üzenetére


enginev3.0
félisten

Be lehet állítani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40226) Joe.36 válasza Predikative (#40220) üzenetére


Joe.36
addikt

Csak rossz üvegfólia van erre a telefonra. Én több mint 1 éve használom fólia nélkül 0 karc.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#40227) dzoli87


dzoli87
aktív tag

Sziasztok!

A gyári e-mail appot lehet valahogy frissíteni?
[link]
Állandóan csomagütközés miatt eldobja!

(#40228) gerner1 válasza dzoli87 (#40227) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hogyne...
Beállítások →Zárolt képernyő és védelem →Biztonságos indítás →Minta kérése az eszköz bekapcsolásakor . Itt adj meg egy húzás-mintát, vagy PiN -t. Amennyiben nem engedi egyiket sem, akkor képernyőzárnak előbb állítsd be valamelyiket (húzásminta, vagy PiN). ...- Amennyiben korábban ujjlenyomathoz megadtál egyet másodlagos biztonsági elemnek, akkor itt érdemes újra azt megadni, így biztosan nem lesz keveredés a későbbiekben. Majd reboot. Ujraindítás után működni fog.
Amennyiben ez már esetleg megvan, akkor kapcsold ki a Biztonságos indítás -t, majd reboot, és utána működnie kell....

[ Szerkesztve ]

(#40229) kutyek válasza jacis (#40203) üzenetére


kutyek
senior tag

Hello, ez a kijelzőt is védi? Telefont sík felületre arccal letéve elemeli az üveget a felülettől? Egyszer vettem ebayen kinézetre ugyanilyen tokot MSVII brand néven, de az nem védte a körben kijelzőt...
Én a Spigen ThinFit és Ringke Slim tokokat ajánlom, nem olcsók, de nagyon karcsúak és védik a telefont. Ezek is TPU (nem szilikon) tokok.

(#40230) espi38


espi38
őstag

Miért nem frissül magától a gmail app?
Ha rányomok akkor igen de automatikusan nem,mi lehet a baj?
Természetesen a frissítés automatikusra van állítva.

(#40231) vadászcsiga válasza espi38 (#40230) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam is automatikusra van állítva de csak akkor indul el ténylegesen amikor töltőre dugom.

(#40232) alcapone386


alcapone386
őstag

Na skacok. Ma megérkezett KZ-ES3 fülesem gearbest ről. (Nyomkövetés szerint még Mo-n sincs :) )
Eddig awei bl920 fülest használtam így szokatlan. Első észrevételem az volt, mint, ha jobban szólna az awei, aztán állítgattam ezt azt. ES3 füles valamivel dinamikusabb basszust ad, de nem vészesen szembetűnő awei vel szemben. Ami viszont szembetűnő, az a magasabb és középmagas hangok különbsége. Awei itt hozzá képest gyengébb. Awei nál a silányabb bitrátajú zene is megfelelő volt, de KZ3 kívánja a magas bitrátát. Bluetooth kiegeszítővel is szépen teljesít. Szép tiszta hangokat ad. Főleg miután a fülemhez igazítottam az adaptív beállítást végigfuttatva. Tehát konklúzió: 10 dollárért+bluetooth egységért (7dollár) szemtelenűl megérte. Még azt mondom 15 dollárt is megér, de láttam már 45dollárért is. Annyit nem.. :) (45 dodóért már vannak nevesebb cégek is ha szerencsénk van). Aki nem akar vagy éppen nem tud, vagy csak szeretne egy munkába járó bluetooth fülest annak szívből merem ajánlani awei bl920 fülest (1 éve nyüstölöm minden nap. Majd napi 7 órában. Persze napi 1 töltés kell neki, de bírja a folyamatos 4órát még mindig).
Ha valaki ettől jobbat szeretne annak pedig Kz kz3 gearbestről jó választás lehet.
U.i.: kz3 gumi füldugója nekem nem volt kényelmes, így awei gumiját átraktam. Awei "zselésebb".

Update: Kz termékek gearbest-en most akciósak. Van ami flash sale.

[ Szerkesztve ]

(#40233) feketeit


feketeit
csendes tag

Sziasztok,

Van esetleg valakinek olyan problémája, hogy beltérben a mobilnet szaggat vagy egyáltalán nem működik? Esetleg valakinek ezzel a problémával kapcsolatban van valami ötlete szívesen meghallgatom.
Már a teljes visszaállítást kipróbáltam valamint új 4 file os romot is tettem rá. De a probléma továbbra is fennáll.

(#40234) alcapone386 válasza feketeit (#40233) üzenetére


alcapone386
őstag

SIM-ed vágott vagy új?

(#40235) Joe.36 válasza feketeit (#40233) üzenetére


Joe.36
addikt

Próbaképpen állítsd át 4G-t 3G-re.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#40236) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok!
Adott t-mobilos S7 edge. ,ma pofára esett. (persze tokban, dehát előre a bitumenre.)
A kijelző bal sarka megrepedt. Az érintője szuper, semmi baja.
Mit tanácsoltok,mit érdemes vele kezdeni.?
Hova vigyem, ki javitja? Tapasztalat,ár is érdekel.
Javitás ,egyéb.

Ja,negatív kritikát nem kérek, bárki készüléke járhat igy!
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#40237) nggabi válasza Krisz79 (#40236) üzenetére


nggabi
nagyúr

Épp akartam írni a többieknek is. Mostantól üvegezzük is az edgeket, garantált áron, tehát ha nem sikerül akkor is kapsz másik átüvegezett lcdt. Ez esetben a vízállóság nem marad meg. Új kijelzőt is tudok barátibb áron, nyomáspróbával, de a direkt áztatást nem ajánljuk.

"szenyor dzsíííí"

(#40238) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Használ valaki mágneses autós tartóval strapabíróbb tokot? Vettem egy Nilkin QI töltős mágneses tartót és a Spigen SGP Neo Hybrid tokban egyszerűen lecsúszik a telefon. Hátha valaki tudna javasolni tokot, amiben megáll rajta...

(#40239) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ebbe a samsung passba nem lehet bele vonni alkalmazást? vagy hasonló app amivel ujjlenyomattal tudok nyitni zárni?.

Xbox One: bandymnc

(#40240) alcapone386 válasza Whynot? (#40238) üzenetére


alcapone386
őstag

Én mágneses autós tartót használok, de a tokban lévő fém lap miatt a qi töltés nem megy. Ha szükséged van a qi töltésre akkor passz.

(#40241) Whynot? válasza alcapone386 (#40240) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Ilyen tartó. Működik a QI, mert patkó alakú fémlapot kell a telefonra vagy a tokra erősíteni. A gond az, hogy a spigen kicsit vastag és csúszós is, ezért leesik a tartóról.

(#40242) Kasya válasza waldorff (#40215) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nagy megelégedéssel használtam és a telefont egy karc nélkül adtam el.
Nem a legszebb, de szvsz a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#40243) alcapone386 válasza Whynot? (#40241) üzenetére


alcapone386
őstag

Gonolom a patkó alak miatt nem akkora a vonzás mint egy teli körnél. Bár attól is függ, hogy hány db neodium mágnes van a tartóba. Nekem 4db van és a teli kör lapot úgy magához húzza tokkal vonóval, hogy nem moccan kátyuba hajtás esetében sem.

(#40244) Whynot? válasza alcapone386 (#40243) üzenetére


Whynot?
aktív tag

ebben is 4 db kb 1 centis mágnes van. A patkó nagyon szépen tapad hozzájuk, ha nincs közte a spigen tok.

(#40245) alcapone386 válasza Whynot? (#40244) üzenetére


alcapone386
őstag

Akkor már csak egy megoldas maradt. Autoba másik tokot használsz :)

[ Szerkesztve ]

(#40246) dzoli87 válasza gerner1 (#40228) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Rendben, köszönöm, teszek egy próbát!
😊

(#40247) RockCNC


RockCNC
senior tag

Van vkinek ilyen tartója? Mik a vélemények azon túl, hogy drága?

(#40248) dzoli87 válasza gerner1 (#40228) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Sikerült!
Köszönöm!
😁

(#40249) alcapone386 válasza RockCNC (#40247) üzenetére


alcapone386
őstag

Kicsit fentebb épp volt szó róla, ha jól emlékszem. Prémium tok. (Jelenleg nincs nekik raktáron, ha nem csal a szimatom)

[ Szerkesztve ]

(#40250) gerner1 válasza dzoli87 (#40248) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs mit. Köszönöm a visszajelzést. 👍

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.