Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-07 00:09:53

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#577) csozsoka válasza Jadro (#571) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Szia!
Sajnos ez nagyon igaz!
A következőt tapasztaltam ma:
Ma reggel Székesfehérvár vasútállomás előtt a kollégámat várva csak piszkálhatom az s21-m
Egyszer csak fogja magát és ledob a hálózatról, se net, se térerő, na...ekkor azért kicsit be...tram, hogy akkor most mi a szösz van, aztán bő egy perc elteltével visszajött minden, de a net csak H+, vagy Edge hálózaton ment, kritikán aluli teljesítménnyel, még mindig a városba voltam.
Majd a nap folyamán olyan terepen voltam, ahol szó szerint még a madár se jár, egy bevágást képzeljetek el (vasút) Ahol meglepetésemre stabil 4G, full térerő, na jó, az néha azért gyengébb volt, de elenyésző...
Egész nap semmi gond, talán egy-két alkalommal váltott H+-ra, de egy pillanat alatt visszaváltott 4G-re.
Hazafelé jövet szintén a reggeli helyszín, ugyan az a jelenség, se net, se térerő a város azon pontján, hazafelé jövet csak rápillntottam a telóra, továbbra is 4G, egyszer-egyszer egy pillanatra H+, full térerő.
Sajnos a hálózatkezelésével probléma van, nem is kicsi, ezt a Samsung Members-en keresztül ismét jelezni fogom ezt a hibát. Ha érkezik valmiféle válasz, természetesen közzéteszem.
Még van egy hetem, hogy eldöntsem, érdemes e várni egy szoftver frissítésre, vagy ennyi volt az s21 számomra. Sajnálnám, mert nagyon jó telefon lenne, de emiatt a hiba miatt csalódott vagyok... :( :((

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.