Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) rothfb válasza sgeza (#29545) üzenetére


rothfb
veterán

Ott a pont.
De nekem meg is van adva a tárhely engedély. Gondolom ezért is működik.

(#29552) laci1892


laci1892
senior tag

N tudom ki, hogy van Vele. De mióta frissítve lett a 11-re a telefonom + FR ....

Azóta lényegesen gyorsabbnak érzem a rendszert.
Nem rossz ez a 11 / ome ui 3.0

(#29553) rothfb válasza laci1892 (#29552) üzenetére


rothfb
veterán

Tökéletesen egyetértek. Annyi nálam az eltérés, hogy FR-t nem csináltam. De nagyon "smooth", nagyon folyamatos, lagmentes a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#29554) MrBazsi válasza mihail38 (#29549) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Az h 10 messenger üzenetből 8at 9et csak úgy kapok meg ha feloldom a kijelzőt es rámegyek az appra az nem ugyanaz minthogy hiányzik a led. Egyébként igenis jó dolog családban még van két S9 néha szoktam is használni őket, és igen kb olyan jó telónak tartom mint ezt. Néha simán lecserelném erre.

(#29555) mihail38 válasza laci1892 (#29552) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1 én isígy veszem észre, nem volt gondom a10 sem, egyedül a készenléti idő nem tetszett, de elfogadtam, de az a11 sokat javult ez is és sok más is :K

(#29556) mihail38 válasza mihail38 (#29555) üzenetére


mihail38
aktív tag

MrBazsi:

Erre azt mondanám aki az újitásokkal nem tud együtt élni az mindig is elégedetlen lesz mert makacsul ragaszkodik az ő kis megszokott dolgaihoz és ezen kívűl elfogadni mást nem akar.... Egyébbként a messengert is belehet állítani, hogy jelezzen 100 ból 100x már ezt is meg írták....

[ Szerkesztve ]

(#29557) laci1892 válasza mihail38 (#29555) üzenetére


laci1892
senior tag

Nekem üzemidőben elég komoly javulást hozott a 11. Már az első naptól ( FR útán csak. Előtte fura volt volt rendszer. Pl 15gb-al kevesebb hely volt valamiért telefonon) kezdve. Először azt hittem csak marketing szöveg lesz ez a dolog.. De láthatóan jobb lett az akku idő és a teljesítmény is. :R :Y

(#29558) mihail38 válasza laci1892 (#29557) üzenetére


mihail38
aktív tag

Hasonlók a tapasztalataim :K

(#29559) MrBazsi válasza mihail38 (#29556) üzenetére


MrBazsi
senior tag

En szeretem az újítasokat csak ne legyen szar. Ugyanaz van most mint annó az s8nál. 3 vagy 4 frissítés is kellett mire oreót le lehetett cserélni Pie-ra, abban is sokmindent elcsesztek az elején. Nem , a messengert nem lehetett beallítani. Az h csak akkor kapod meg az üzenetet ha feloldod a telefont bármilyen beállítas mellett az hiba. Pont. Volt rá egy hetem sok ujratelepítés, allítgatás és regebbi verziókat is próbaltam . Egyszerűen elcseszték. Úgy mint az aodban a színeket. Vannak a 3.0ban jó dolgok is, pl hívásháttér, és valóban gördülekeny volt, de nekem egyenlőre sok benne a hiba. Nem user error. Hiba ami igen eddig megszokott jó volt és a 11en nem megy jól az hiba, akárhogy nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#29560) mihail38 válasza MrBazsi (#29559) üzenetére


mihail38
aktív tag

Rendben, befejeztem :)

(#29561) Szajo válasza dkovizoli (#29529) üzenetére


Szajo
őstag

Nincs is mód ezt állítani???

(#29562) sgeza válasza Ubul86 (#29546) üzenetére


sgeza
veterán

Egyébként nem kell ennyire "mélyre" menni! Elég az alkalmazásokon belül bekapcsolni a rendszeralkalmazások megjelenítését, és az így már látható alkalmazáson belül megadni a szükséges engedélyt. Bár lehet, hogy ez sem kevesebb pöttyintés, mint a másik, de én személyesen így jobban szeretem.

(#29563) Ubul86 válasza sgeza (#29562) üzenetére


Ubul86
őstag

én voltam a b***f***sz :) bekapcsolni bekapcsoltam, csak nem ok-éztam le :D :D

(#29564) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
A s10 plus telot 310ezer volt tavaly!
És az új jótálás szerint idén 3 év jár , de a samsung be nyögte hogy nem, mert tavaly volt vásárolva. :F

(#29565) trebrona válasza szalai112 (#29564) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen. Igaza van. Miért is kellene visszamenőleg bővíteni a garanciát? 2021-től él a dolog, 2020-ban még más volt a fogyvéd. törvény.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29566) akooos válasza szalai112 (#29564) üzenetére


akooos
veterán

Igen.

(#29567) csorbajeno válasza szalai112 (#29564) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez így logikus is. Mi ezzel a probléma? Az idei évtől kezdve él a 3 év, azaz, amit 2021. jan. 01 után vásároltál.

(#29568) nokiauser válasza Markizmark (#29538) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Ezt én is megszívtam, de rájöttem az okára. A wifi-beállítások vége felé be lehet állítani, hogy at adott hálózathoz a saját mac-címét adja-e meg vagy egy random címet. Nyilvános hálózaton ez jól jön, de az otthoni wifivel lehet gond, érdemes átállítani saját mac-re.

(#29569) janaman01


janaman01
addikt

Droid 11 alatt hogy lehet recoverybe belépni, hangerő bixby power egyszerre majd power elenged? Sehogy nem birom rábirni..egy fr t akarok mert ugye pár napja vagyok friss tulaj azóta 2 főfrissités is ráment

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#29570) csorbajeno válasza janaman01 (#29569) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hangerő le+ Power+egy aktív USB(ez lehet USB-s headset vagy PC-ből kilógó USB-kábel).

(#29571) Ubul86 válasza szalai112 (#29564) üzenetére


Ubul86
őstag

a jogszabály úgy szól, hogy 21 után vásárolt dolgokra, fura lenne ha 19-ben vettél valamit 2 év garival ,és még 21-ben rádobnak plusz egyet (példa a 19, de a te gondolkodásoddal akkor azok is gondolkodhatnának így, ahogy te)

(#29572) Markizmark válasza nokiauser (#29568) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez akkor neked megoldotta?
Most nem tudom kipróbálni, mert az itthoniakkal már eljárszottam a törlés dolgot.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#29573) sgeza válasza janaman01 (#29569) üzenetére


sgeza
veterán

A kollégát kiegészítve: a recovery hangerő fel, nem le! Utóbbi a download mód.

(#29574) nokiauser válasza Markizmark (#29572) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Igen, azonnal megoldotta.

(#29575) csorbajeno válasza sgeza (#29573) üzenetére


csorbajeno
veterán

:B :R :R

(#29576) sgeza válasza csorbajeno (#29575) üzenetére


sgeza
veterán

:D

(#29577) janaman01


janaman01
addikt

Köszi szépen! :R
Mit nem olvasok? 3 év gari??? Akkor az enyémre is ? Múlt heten lett kihozva a vodátol

Szerk . Nem akar összejönni ez a recovery...
Kipacsolt allapotban pc böl kilógó kabel powe plusz volume up?
Pedig droid 10 en a bixby powe meg vol up al ment valahogy

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#29578) trebrona válasza janaman01 (#29577) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha több volt, mint 250e akkor igen.

10 000 forintot elérő, de 100 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén egy év
100 000 forintot meghaladó, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év
250 000 forint eladási ár felett három év

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29579) janaman01 válasza trebrona (#29578) üzenetére


janaman01
addikt

Na lekérem a számlát mert cegnesnek lett kihozva flottába

Bocsánat amúgy hogy ennyit ertetlenkedek de anyósóm sq0+ val simán ment a recovery anno droid 10 en most 11 en sehogy bem birom rávenni

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#29580) trebrona válasza janaman01 (#29579) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért durva lenne, ha több, mint 250e-be került volna.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29581) janaman01 válasza trebrona (#29580) üzenetére


janaman01
addikt

Pont ezért..mert szerintem igy flotta kedvezménnyel még a 100 at se érte el..igy meg akkor csak 1 év..
Annó az s7 edgere 2 ev volt szerencsére..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#29582) trebrona válasza janaman01 (#29581) üzenetére


trebrona
nagyúr

A hivatalos Samsung garancia 2 év. Vodafone hivatalos Samsung viszonteladó.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29583) janaman01 válasza trebrona (#29582) üzenetére


janaman01
addikt

Ja akkor igy rendben van.

Közben rájöttem. Recoveri: kilógó kábel, power, bixby ,volume up tehát a bixbi is kell

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#29584) maaniac


maaniac
aktív tag

Végre swc-re is jön a 11, csak miért nem aut-al együtt adták ki, nem értem, de mindegy is .

(#29585) csaba1203 válasza rothfb (#29553) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#29586) sgeza válasza janaman01 (#29579) üzenetére


sgeza
veterán

Lehet, hogy kell a bixby is. De usb-n be kell lennie dugva a pc-be (vagy valahova). Hangerő fel + bixby + bekapcs. Nem túl bonyolult, ennek mennie kell. Nem néztem még meg, hogy a bixby kell-e hozzá.

(#29587) csorbajeno válasza sgeza (#29586) üzenetére


csorbajeno
veterán

A One UI 3.0 óta nem kell a Bixby gomb, itt a link. Ahogy ki is javítottál, Hangerő fel+Power+ aktív USB.

(#29588) sgeza válasza csorbajeno (#29587) üzenetére


sgeza
veterán

Azzal nem lép be, kell a bixby is, most néztem meg.

(#29589) csorbajeno válasza sgeza (#29588) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor jól meg van ez variálva :W

(#29590) Lootolok


Lootolok
tag

Sziasztok!

Én is csatlakoznék a Rich Text kihagyók táborába.
Ha 25x mondom, hogy NEM, akkor miért kérdezi?
Nem lehet valahogy örökre tiltani?

Köszi

(#29591) karldergroße


karldergroße
senior tag

Mi ez a Rich Text? Hálistennek még nem találkoztam vele. (S10+)

(#29592) csorbajeno válasza karldergroße (#29591) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az SMS azon fajtája, amit internet alapon küldesz, ezáltal ingyenes. Ehhez a másik félnek is rendelkeznie kell ilyen funkcióval. Gyakorlatilag olyan, mint a Messenger, Viber, csak ehhez nem kell külön app, ott van gyárilag.

(#29593) karldergroße válasza csorbajeno (#29592) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ez egy alkalmazás?

Vagy csak azért nem látom, mert nem a beépített üzenetküldőt használom, hanem Textrát?

(#29594) csorbajeno válasza karldergroße (#29593) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez gyakorlatilag a gyári Üzenetek app része. Ha olyaanak akarsz üzenetet küldeni, aki rendelkezik ezzel a funkcióval, akkor nem zöld, hanem kék lesz a küldő nyíl. A Textra-t nem ismerem, de a Google Messages-zel működik, valamint Huawei telefonokkal is megy. Ezek a saját tapasztalati infóim.

(#29595) szemesi69 válasza Lootolok (#29590) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
Ki lehet kapcsolni, aztán nem nyaggat, hogy holt most megnem mondom, mert páromnak van ilyen telefonja, azon kikapcsoltam. Most nincs itthon, így nem tudom mutatni, hol kell.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#29596) Lootolok válasza csorbajeno (#29594) üzenetére


Lootolok
tag

Mint az iMessage, ha jól sejtem, ugye?

Tizen pár év után ezt is másolja a Samsung :)

[ Szerkesztve ]

(#29597) trebrona válasza Lootolok (#29596) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez google cucc, nem Samsung. :N

btw először a xiaomi másolta a MiÜzenettel (MiMessage).

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29598) sgeza válasza Lootolok (#29596) üzenetére


sgeza
veterán

Ezt IS?? Ez azért kicsit erős. Éppen az ellenkező irányban van másolás, rendszerint az Android ezer éve tartalmaz olyan funkciókat, amiket az Apple nagy csinaddrattával bejelent, hogy mekkora újítás.
Egyébként nem másolja, ez is régóta van, és nem a Samsung találmánya. Rich Text Communication a neve. Csak nem igazán volt használatban, mivel ezer másik csevegő alkalmazással lehet helyettesíteni, így nem volt erre nagy igény. De Ahogy látom, most sincs, mert mindenki ki akarja kapcsolni. Egyébként szerintem hasznos, teljesen jól használható, én használom is. Akiknél látom, hogy szintén használják, azoknak sok esetben ennek használatával üzenek.
Ja, és nem gyártó függő! Ahogy a kolléga említette, például a Google Üzenetek alkalmazást használókkal is tudsz így üzenetet váltani, de lehet, hogy más gyártók üzenetkezelő alkalmazásaival is együttműködik. Nekem személy szerint csak a Google üzenetekkel van tapasztalatom (én amúgy azt használom a gyári alkalmazás helyett).
Amúgy szerintem még csak nem is a Google-é ez a dolog, hanem egy külső szervezet csinálta. Simán együtt tudna működni az iPhone-nal is, de ugye ők különcködnek. Még az is lehet, hogy az iMessage pont ugyanezt az RTC-t használja, de nem hajlandó csak iPhone-ok között kommunikálni.

[ Szerkesztve ]

(#29599) sgeza válasza sgeza (#29598) üzenetére


sgeza
veterán

*nem RTC, hanem RCS (Rich Communication Services):
https://en.wikipedia.org/wiki/Rich_Communication_Services

(#29600) karldergroße válasza csorbajeno (#29594) üzenetére


karldergroße
senior tag

Akkor azért nem látom. Jó ez így, kevés gyári Samsung-dolgot használok. A legszörnyűbb a launcher-jük, különösen 11-en.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.