Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) tylerddd válasza gerner1 (#21949) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez lett, erre gondoltam én is. Amit PaksiPeter ír, az nekem nem jön be, nem erre van szükségem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21952) gerner1 válasza petymeg (#21950) üzenetére


gerner1
veterán

Például, a gyári Samu tárcsázóba beírod ezt::

*#0*#

majd ⇒Loopback Test

(#21953) nggabi válasza gerner1 (#21952) üzenetére


nggabi
nagyúr

*#0283# ;)

"szenyor dzsíííí"

(#21954) PaksiPeter válasza nggabi (#21953) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Gyorsabb voltál mint én :D .

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21955) nggabi válasza PaksiPeter (#21954) üzenetére


nggabi
nagyúr

a *#0*# loopback ugyanoda visz csak bele akartam kötni gémer úrba ;]

egyébként én mindig először tűvel óvatosan kipiszkáltam a dzsúzt, utána jött a sűrített levegő.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#21956) gerner1 válasza nggabi (#21955) üzenetére


gerner1
veterán

Nem véletlen kezdtem a posztot úgy, hogy "Például"... ;)

(#21957) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Arra vajon van lehetőség külön szoftver telepítése nélkül, hogy Windows alatt az USB-n csatlakoztatott Note9-et valahogy meghajtóként lássuk?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21958) gyu70 válasza MaCS_70 (#21957) üzenetére


gyu70
tag

Nekem csak a fejlesztoi beallitasoknal az usb hibakeresest kellett hozza bekapcsolni es a windows alatt a sajat gep latja, bar pl. a total commander nem.

(#21959) tylerddd válasza MaCS_70 (#21957) üzenetére


tylerddd
veterán

A Samsung USB driverét kell felrakni, hogy minden klappoljon vele ilyen téren. Akkor TC is látja, amit gyu70 említ.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21960) MaCS_70 válasza tylerddd (#21959) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm!

Ugye nem az a gondom, hogy a Windows nem látja, hanem bizonyos programok nem, amelyek kifejezetten SMB útvonalat vagy meghajtóbetűt keresnek.

Total Commanderről nem tudok nyilatkozni.

A Samsung USB Driver For Mobile Phones legújabb változatát feltettem, de nem látok sajnos változást -- a telefon tallózható, de nem tudom hálózati meghajtóként csatolni.

Köszönettel: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21961) nggabi válasza gyu70 (#21958) üzenetére


nggabi
nagyúr

mediaaudio2 plugin és látja ;)

"szenyor dzsíííí"

(#21962) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Ma egy 20-30 perces játék után a Note 9-em kijelzője bezöldült illetve ránézésre olyan, mintha 1 HZ-en üzemelne nagyon alacsony fényerővel. Ha lapozok a menüben, akkor több másodpercig szellemképes. Volt már ilyen tavasszal, de akkor csak rövid ideig csinálta, illetve akkor még megjavult attól, ha letakartam a fényérzékelőt. Most ha kikapcsolok minden kijelzős extrát (kék fény, adaptív fényerő, stb...) és maxra állítom a fényerőt, akkor legalább működik, de így is szemmel láthatóan olyan, mint amikor kezd kifogyni a tinta nyomtatóból. Elég sok helyen olvastam tippeket a javításról, de egyik sem sikerült. Találkoztatok már ezzel, javítható házilag? Firmware update/Reset megoldaná?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21963) rstwingo válasza oszkarfincs (#21962) üzenetére


rstwingo
tag

Üdv a zöldkijelzős csapatban és csak kijelző cserével javitható

(#21964) PaksiPeter válasza oszkarfincs (#21962) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Sajnálom az esetet :(( . Azt megkérdezhetem, hogy mennyi idős a telefon? Hogy mikorra számítsak ilyen hibára. És még annyi, hogy ejtetted el esetleg komolyabb magasságból?

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21965) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Kb 3 éves lehet, nem ejtettem még le. Ha a kijelző fényerejét manuálisan a maximumra vagy a minimumra állítom, akkor a fakó színektől és sok kis apró vízszintes vonaltól eltekintve használható. A fényerő középső 70%-án viszont használhatatlan. Kár érte.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21966) PaksiPeter válasza oszkarfincs (#21965) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Tényleg kár. És megcsináltatod, vagy másik telefont veszel?

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21967) rstwingo válasza PaksiPeter (#21964) üzenetére


rstwingo
tag

Nem kellet elejteni, az utolsó előtti frissités okozta szinte mindenkinél, akinek ilyen zöldülése van.
Nem tudni mi váltotta ki, de nem mindenkinél eset meg aki frissitett.Valószinüsithető mindenkinél + valamilyen alkalmazás besegített hogy megfőt a kijelző

(#21968) MaCS_70 válasza rstwingo (#21967) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nálam például szerencsére nem jelentkezett a lassan négy éves telefonomon.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21969) nggabi válasza rstwingo (#21967) üzenetére


nggabi
nagyúr

én szerencsére nem frissítettem évek óta :D de arany s7 edge tesót se, azt a samsung markecből jövő frissítés tette csíkosra pár napja :(

megyek haza legyalulom a galaxy store-t :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#21970) Somatom válasza nggabi (#21969) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Megvettem, Odin -nal felraktam az utolsó 9 -est, azóta is azon van és müxik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21971) glaci válasza oszkarfincs (#21965) üzenetére


glaci
őstag

oszkarfincs #21965:

Víz vagy pára sem érhette? Csak azért kérdezem, mert a fakó szín és sok apró vonal nekem egyszer akkor jelentkezett, amikor beázott a Gear S órám AMOLED kijelzője. (Elengedte kicsit a ragasztás éppen abban a sarokban, ahol a vezérlője és a csatlakozója volt.) Szóval a Note 9 esetében szerencsére nem érint a kijelző zöldülés, így azzal szerencsére nincsen tapasztalatom, de a tüneteid alapján egyből erre asszociáltam. (Mondjuk abból a szempontból sajnos mindegy, hogy mindenképpen kijelzőt kell majd cserélni ...)

nggabi #21969:

+1
Megvettem és azóta is ugyanaz a 8.1 van rajta.
Ugyan így nem kapok új funkciókat, de kellemetlen meglepetés sem ér esetleg a frissítés miatt.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21972) Pug válasza MaCS_70 (#21968) üzenetére


Pug
veterán

Nalam 2 Note 9 volt, mindketto kapta folyamatosan a frissiteseket, egyiken se jelentkezett.

De az termeszetesen csak egy "dolog", hogy nalam nem jelentkezett. A fontosabb az, hogy osszessegeben elegge kis szamu keszulek eseten van/volt jelen az emlitett zoldules, melyet nagy valoszinuseggel hohatas valtott ki.

(#21973) nggabi válasza glaci (#21971) üzenetére


nggabi
nagyúr

érdekes arany tesó a polcról levéve egész addig ment kb 10 percet amíg fel nem ment a galaxy store-ba. lehet véletlen egybeesés. ADB AppControl a barátotok :)

"szenyor dzsíííí"

(#21974) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Néha dobja a teló a töltéssel kapcsolatos üzenetet, hogy nincs rendesen bedugva, valszeg a kábel adja majd meg magát, mert kis tekergetésre helyreáll. Most viszont sikerült valahogy a ne jelenjen meg többé-re nyomni. Visszaállítható ez? Mégis csak jó lenne, ha jelezné a teló, ha valami nem frankó töltéskor. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21975) oszkarfincs válasza glaci (#21971) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Minden frissítést azonnal telepítettem, tehát a szóban forgó is azóta fent van, ahogy kijött.
Viszont sosem játszottam a telefonnal. Múlt hétvégén feltelepítettem egy Angry Birds-öt és fél órán keresztül játszottam. Ezután jelentkezett azonnal, tehát játék után kikapcsoltam a kijelzőt, majd rögtön vissza, hogy elolvassak egy mailt és azóta zöldes-sárga és csíkos. Nagyságrendileg mennyibe kerülne a kijelzőcsere?

Biztos hogy hardveres a gond? Ha a minimumra teszem manuálisan a fényerőt, akkor jó a kép, csak ugye nappal alig látni. Maximumom kifakul, sárgás-zöldes. Közép tartományban működésképtelen, nem is ad képet, csak úgy tudtam visszatenni a fényerőt, hogy emlékeztem arra, hogy hol volt a csúszka a felső panelen. Korom sötétben látni, hogy az always on display alatt halvány pirosan világít az egész kijelző. Ez ugye normál esetben az OLED miatt fekete lenne.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21976) JeffDebr


JeffDebr
tag

most először lőttem olyan szelfit, ahol mögöttem felirat volt
és akkor vettem észre, h fordítva/tükrözve van a kép.
gyári kamera appban át lehet ezt állítani és hol?
vagy külső applikáció kell? ha igen, akkor melyiket ajánlják a profik?
köszi

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#21977) thedarkfox válasza JeffDebr (#21976) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Emlékeim szerint kamera beállításoknál volt olyan, hogy szelfí tükrözés kikapcsolása vagy valami hasonló. Nincs már meg a telefon, így nem tudom mégnézni, de ott nézz körül.

(#21978) PaksiPeter válasza JeffDebr (#21976) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Képek előnézet szerint.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21979) JeffDebr válasza PaksiPeter (#21978) üzenetére


JeffDebr
tag

azt kellett kikapcsolni! köszönöm

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#21980) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Úgy érzem az augusztusban 4 éves készülékemnek eléggé kikopott a töltőcsatlakozója. A még erősebb kopást megelőzendő (nem tudom meddig lesz még meg a telefon) vennék egy vezeték nélküli töltőt hozzá. Milyet ajánlanátok? Lehet Samsung, de más gyártó terméke is. Lehetőleg fektetve lehessen rátenni a telót, ne állítva, ill. a Note 9 töltőjéről lehessen "hajtani". Gyorstöltés nem lenne lényeg. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21981) PaksiPeter válasza tylerddd (#21980) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Nekem a Samsung dual töltőpadhoz adtak kábelt és fejet is emlékeim szerint. Van beépített hűtőventilátor is és nem forrósodik töltés közben. Egyetlen hátránya, hogy a gyári ledtoknál mikor értesítés van akkor abbahagyja a töltést. És ha egész éjjel mutatja az értesítést, akkor ugye szakaszosan tölt. De ha nem led tokot használsz, akkor nincs gáz. Bár a töltés idejére akár ki is lehet venni a tokból.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21982) tylerddd válasza PaksiPeter (#21981) üzenetére


tylerddd
veterán

Azt hiszem a Samsung EP-P1300 lesz a befutó. Töltőfej nélkül 7-8k, töltővel 10-11, majd látom.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21983) PaksiPeter válasza tylerddd (#21982) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Jól néz ki és az ára is tetszetős. Ez valami új fajta lesz, mert mint vettem az enyémet, ez még nem volt.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21984) Pug válasza tylerddd (#21980) üzenetére


Pug
veterán

En a Rapoo XC140-et nyuzom egy éve:

[XC140]

A hozzá adott fej és kábel is tud Quick charge 3.0, a wireless gyorstöltés is megy, 7K környéken árulják az egész pakkot, teljesen jó a Note9-hez.

[ Szerkesztve ]

(#21985) glaci válasza tylerddd (#21982) üzenetére


glaci
őstag

Ezekkel vajon az órát is fel lehet tölteni? (Csak mert a Buds -ot írják, hogy tudja ...)
Én olyat keresek, ami egy készülék egy töltő "hellyel" (tehát nem dual), de tudja a Note9 -et is és a Watch 3 -at meg a Gear S3 -at is tölteni. (Sajnos nem találtam még ilyet. Egyszer régebben egy "nyilvános" töltőpadhoz volt szerencsém, ami mindent is töltött. Azóta vadászok hasonlót, egyelőre sikertelenül.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21986) tylerddd válasza glaci (#21985) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem tudom sajnos, nincs is órám, hogy meg tudnám nézni neked. Buds-os videó van youtube-on, azt valóban tudja tölteni. Amúgy nagyon formás cucc, meglepően kicsi, de teszi a dolgát. Szerintem az ára sem vészes. Viszont nyilván lassabban töltődik a teló, mint kábelen, ott majd a gyorstöltést bekapcsolom szerintem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21987) glaci válasza tylerddd (#21986) üzenetére


glaci
őstag

Kár, hogy nincs órád!
No nem baj, egyszer majd csak rátalálok az "igazira". (Tudom, hogy létezik ilyen, mert már volt hozzá szerencsém. Keresgélek, aztán egyszer majd csak sikerrel járok.)

Lassabbnak biztos, hogy lassabb lesz, hiszen nem 18, hanem "csak" 10 watt, de egy éjjel vagy amíg dolgozol ez is végezni fog. Emiatt ne aggódj!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21988) Inside Man


Inside Man
csendes tag

Sziasztok!
Kb fél éve nem működik Dex módban a Netflix. (Dex mód alatt a közvetlen monitorra csatlakoztatást értem, nem PC-n keresztülit.)
Már nem emlékszem, hogy egy frissítéssel tűnt-e el, meg amúgy sem használom minden nap. A Samsung és a Netflix ügyfélszolgálata hülyeségeket mond és egymásra mutogat. Múltkor volt alkalmam egy S10-et is kipróbálni, azzal sem működik.
Mi ez, tervezett elavulás? Más is járt így?

(#21989) Somatom válasza Inside Man (#21988) üzenetére


Somatom
veterán

Próbáld meg freeform multi window módban, tálcával! Majdnem olyan, mint DeX -ben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21990) gerner1 válasza Inside Man (#21988) üzenetére


gerner1
veterán

Szeritnem, ez, azzal lehet kapcsokatos, hogy a Netflix tartalmak szivárgását visszaszorítsák. Volt róla cikk ( valamikor az év elején, ~talán..), amelyben szerepelt, hogy minden Netflix-előfizető egyedi rejtett jelet kap a képre, így később azonosítható a "szivárogtató".

Szvsz, az anyacég, ezt, és az ezekhez kapcsolható esetleges jogkövetkezményeket próbálja elkerülni. Ugyanakkor az sem zárható ki, hogy valamelyik újabb android verzióval, esetleg eleget lehet tenni az ezekkel kapcsolatba hozható minimum követelményeknek is. Szóval, ha most, plö 12/13 -as droidon, ugyan ez: nincs... - akkor ez is állhat a háttérben.

(#21991) Inside Man válasza gerner1 (#21990) üzenetére


Inside Man
csendes tag

Köszi, nem ismertem, de sajnos ezzel sem működik. Azt elfelejtettem írni, hogy képernyőtükrözéssel sem működik.

(#21992) Inside Man válasza Inside Man (#21991) üzenetére


Inside Man
csendes tag

Egyedi jel..., lehet, mindenesetre szintén Dex-en regisztráltam a Netflixre és nem is léptem túl a megosztható készülékek számát.
A lényeg, hogy 4 1/4 éve megvan a Note9, kutya baja és kell vennem egy új telót ahhoz, hogy használhassam az előfizetésem. Bár arról sincs infóm, hogy azon vajon működne-e, de gondolom azért ekkora piacvesztést nem enged meg a Netflix magának. A telón magán tökéletesen fut és az a bosszantó, hogy kb egy percig Dex-en is, aztán leáll.
Ha igazad van és rootoltatnám, mennyire újat lehetne vajon rátenni androidból?

(#21993) Somatom válasza Inside Man (#21992) üzenetére


Somatom
veterán

Én inkább egy Chromecastet vennék. Filléres tétel egy telóhoz képest. Úgy tudom, hogy a Netflix castolható.
Szerk.: Jól emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21994) Inside Man válasza Somatom (#21993) üzenetére


Inside Man
csendes tag

Köszi, ez jó ötlet! Besétálok egy Mediamarkt-ba, hátha ki lehet próbálni.

(#21995) Somatom válasza Inside Man (#21994) üzenetére


Somatom
veterán

Hétvégén megyek haza. Budapesten kölcsön tudok adni kipróbálásra egy CC Ultrát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21996) Pug válasza Inside Man (#21988) üzenetére


Pug
veterán

Én most próbáltam, nekem mind wireless és "vezetékes" Dex esetén is tökéletesen megy a Netflix.

(#21997) Inside Man válasza Somatom (#21995) üzenetére


Inside Man
csendes tag

Kedves tőled, köszönöm, én viszont még pár hétig a nyugati határszélen leszek. Mediamarktban vannak segítőkész fiatalok, csak nem bonthatnak ki bármit próbára. Ha nem sikerülne, majd kereslek.

(#21998) Inside Man válasza Pug (#21996) üzenetére


Inside Man
csendes tag

Hmmm..., ez fura. Meddig próbáltál lejátszani? Kb 1 percig nálam is megy bármely film, majd dobja a hibaüzenetet és utána már semelyik. Rootolt teló?

(#21999) Pug válasza Inside Man (#21998) üzenetére


Pug
veterán

Hiba nélkül megy, kb 3-4 percig futattam.
Software gyári 10-es droid, nincs rootolva.

(#22000) freddirty válasza Inside Man (#21998) üzenetére


freddirty
senior tag

a DRM info app mit mond a droidodra? Widevine L1 megvan? Dokkolva is? Milyen kábelen mész a monitorra? Lehet a kábel nem megfelelő a DRM-hez?

fred

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.