Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) gerner1 válasza seger (#21500) üzenetére


gerner1
veterán

Az egyik lehetséges ok (azok mellett, amelyeket már említettem..), hogy merőben eltérő képességűek a router -eink. A miénk, a közép kategória alsó feĺébe sorolható ~3-4 éve.
Másrészt, nincsen 4db eszköznél több az 5GHz -en, de 2,4 -en sincs 5db -nál több: ezen a router -en. A finomhangolás, nekem is több hét volt.
Ezek után jön, a szolgáltatás "milyensége".

A kollégáim otthoni lehetőségeikhez, még ez is harmatos. Szóval, van sokkal "feljebb"...

(#21502) tylerddd


tylerddd
veterán

Nálam a Telekom ennyivel megy, állítgatás nélkül a szolgáltatós ONT 5Ghz-es wifijén [kép] Ennél több nekem nem is kell.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21503) #82935552


#82935552
törölt tag

Sziasztok!

A minap beszereztem egy ep-p4300-as dual vezetéknélküli töltőt és töltés közben arra lettem figyelmes, hogy egy az óra járásához hasonló hangot ad, ami őszintén felettébb idegesítő. Azt fontos leírnom, hogy ez a hang csak gyors töltés közben hallható, ha a telefon menüjében kikapcsolom, akkor csendes. Arra nem tudok gyanakodni, hogy egy ventilátor dolgozik, mert egy teljesen zárt műanyag dobozban értelmelen lenne egy ilyennek a megléte, így leginkább az érdekelne, hogy ez vajon így egy egészséges jelenség, lehet-e ellene tenni úgy, hogy közben megmarad a gyors töltésem, vagy abszolút nem okés dolog és küldjem vissza?

Előre is köszi a segítséget!

(#21504) madstunt válasza #82935552 (#21503) üzenetére


madstunt
addikt

Coil whine.
A mostani nagy teljesitmenyu elektronikaknal egyreszt mindennapos, masreszt amugy bajra nem utal a jelenlete. Nekem az nvme ssd-m is ilyen pl

(#21505) tylerddd


tylerddd
veterán

Voltam bent a szervizben az akku ügyben. A készülék riasztásába nem tudott a srác belekötni + mondtam, hogy szar az akkuidő, de az Accubattery szerinte nem mérvadó. Azt mondta eredeti Samsungot tett bele, 2020-ast. Nem tudom, az úgy gáz-e?! Amit magamnak cseréltem iPhone-ban, az utángyártott volt, de az aktuális évben gyártott. 2 évig simán ment vele a teló, mire ismét necces lett az energiaellátás. Mondta, hogy természetesen ingyenesen cserélik, csak nem tudja mikor lesz akksi, mert nehéz beszerezni. Itt tartunk most.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21506) #82935552 válasza madstunt (#21504) üzenetére


#82935552
törölt tag

Igen, közben rájöttem, csak elfelejtettem ide írni. De azért nagyon szépen köszi a válaszodat!

(#21507) bwoay válasza tylerddd (#21505) üzenetére


bwoay
nagyúr

és ezúttal majd teljesen más forrásból származó, friss akkumulátort raknak bele? :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21508) tylerddd válasza bwoay (#21507) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem tudom, nem én rendelem meg. Emellett ugye azt sem tudjuk, hogy miért nem lett jó.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21509) bwoay válasza tylerddd (#21508) üzenetére


bwoay
nagyúr

csak arra próbáltam célozni, hogy én nemigen kísérleteznék velük. vagy legalábbis nagyon fura story ez a gyári, bontatlan akku, ami csak fele kapacitással rendelkezik. az Accubattery meg minden egyes töltésnél korrigálja magát, nem hasraütésszerűen ír ki egy random értéket.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21510) tylerddd válasza bwoay (#21509) üzenetére


tylerddd
veterán

Azért megvárom a következőt, meglátom mi lesz. Arról nem volt eddig szó, mi van akkor, ha az újabb se lesz jó. Visszaadják a pénzt vagy ... ?! 15k azért már összeg nekem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21511) Phülöp válasza bwoay (#21509) üzenetére


Phülöp
addikt

gyári is lehet hibás darab

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21512) bwoay válasza Phülöp (#21511) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem állítom az ellenkezőjét, csak azt, hogy nagyon fura. főleg a Samsungnál, a Note 7 után bevezetett 8 lépcsős tesztelési metódusuk mellett.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21513) Phülöp


Phülöp
addikt

Degoogled készülékként szeretném használni a Note9-et, az iodé a kiszemelt rendszer.
Van vele valakinek tapasztalata?

Meg úgy egyébként pl. a banki app-ok hogy viselkednek alternatív környezetben?
Az s-pen funkciói mennyire limitáltak a gyári megoldáshoz képest?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21514) LosBlancosRM válasza tylerddd (#21508) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem lett volna érdemesebb Samsung márkaszervizben cseréltetni? Ott is ekörül van árban szerintem.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#21515) gerner1 válasza LosBlancosRM (#21514) üzenetére


gerner1
veterán

Ott drágább.

(#21516) szilasz007 válasza LosBlancosRM (#21514) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Meg nem csak az hogy drágább, mikor én akartam cseréltetni, akkor azt mondták, hogy ha ott hagyom a telefont, rendelnek aksit, azt majd elkészül. Én meg gondoltam, aha.... pékf.szt. :)

(#21517) gerner1 válasza szilasz007 (#21516) üzenetére


gerner1
veterán

'Ez' melyik SES -ben volt?

(#21518) bwoay válasza gerner1 (#21515) üzenetére


bwoay
nagyúr

sőt, olcsóbb

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21519) gerner1 válasza bwoay (#21518) üzenetére


gerner1
veterán

Nem, nem az. Az az ár, egyrészt csupán 'ajánlott' ( tehát nem kötelezően alkalmazandó..). Masrészt, nemrég cseréltettem én is (SES), és több volt (visszakereshető a poszt..). Sajnos, nagyon rég frissült az 'ajánlott javítási díjszabás' (is), és az elmúlt negyedévben a forint árfolyama sem lett jobb ...

[ Szerkesztve ]

(#21520) szilasz007 válasza gerner1 (#21517) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Köki.
Nem volt raktáron és csak akkor rendeltek volna, ha ott hagyom a telefont.

(#21521) bwoay válasza gerner1 (#21519) üzenetére


bwoay
nagyúr

oh, pardon!

szilasz007:
azért ez mennyire egy elegáns és felettébb intelligens megoldás... meg olyan életszerű is, nem? ha aggódnak, hogy nem jössz vissza, akkor kérjenek előleget, de komolyan, ki hagyja ott a telefonját és ballag haza egy SIM-kártyával a kezében? erre mi szükség van?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21522) gerner1 válasza bwoay (#21521) üzenetére


gerner1
veterán

"erre mi szükség van?"
- Az egyik ok, hogy nem helyben van, maga a szerviz.

(#21523) szilasz007 válasza bwoay (#21521) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Pontosan.
Legrosszabb esetben visszaküldik ők is az aksit, "bocsi még sem kellett" képeslappal.
Van mit még tanulniuk a kereskedelem terén...

(#21524) szilrobi válasza szilasz007 (#21523) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Ilyen nincs egy szervizben, amit megrendeltél, az már a tiéd, ki kell fizetni. Ha garanciás javítás volt, akkor jóvá írják. Előleget kérjenek, az lenne a sima ügy.

(#21525) bwoay válasza gerner1 (#21522) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez érthető, csak nem indok arra, hogy már a megrendeléskor ott kelljen hagyni a készüléket.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21526) tylerddd válasza LosBlancosRM (#21514) üzenetére


tylerddd
veterán

Az lett volna, de valóban bent kell hagyni a telefont, ahogy írják. Na most amikor kérdeztem e-mail-ben, ilyeneket is írtak, hogy akár 2-3 hét is lehet, mire lesz akku és utána meg jön a szerviz köre. Szegedhez közel lakom, van SES az Árkádban. Hidd el ez lett volna a legkézenfekvőbb, de az úgy elég sok idő.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21527) m1lan válasza bwoay (#21509) üzenetére


m1lan
őstag

nem hasraütésszerűen ír ki egy random értéket

Dehogynem. :DDD
2020.04.27.-én vettem meg, akkor a nem egészen 1 éves akkumat 85%-ra mérte be. Most, 2021.11.09.-én 84%-ot ír, ami abszolút nem reális. Szeptemberig használtam elsődleges telefonként, a végén már naponta 3x rá kellett töltenem. Azóta másodlagos telefonként és DeX módban asztali számítógépként üzemel (olyankor a multiport adapter folyamatosan tölti), estétől reggelig pedig vezeték nélküli töltőpadon pihen, mégsem csökken az érték.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#21528) Pug válasza m1lan (#21527) üzenetére


Pug
veterán

Dobsz egy screen shot-ot rola pls?
:R

(#21529) bwoay válasza m1lan (#21527) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát jó, bár én nem tapasztaltam ilyen anomáliákat egyik telefonon sem, amire felraktam.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21530) Pug válasza bwoay (#21529) üzenetére


Pug
veterán

Én sem, azért kétem valami proof-ot ;)

[ Szerkesztve ]

(#21531) m1lan válasza Pug (#21530) üzenetére


m1lan
őstag

Veled májusban már kitárgyaltuk, akkor még 85%-on állt. [link]

Itt a legfrissebb screenshot:

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#21532) Pug válasza m1lan (#21531) üzenetére


Pug
veterán

Nekem 2020 július óta van meg az akksi, kevésbé terhelő töltésekkel, 85%-on, akár reális is lehet a 82-84% közötti range :K

Már akkor is szóba került, hogy az app által jelzett kezdeti értéket kb érdemes tárgytalannak tekinteni. ;)

Nem céleszközzel kimért kapacitás, de közelítő értéknek nekem eddig az összes készüléken bevált.

[ Szerkesztve ]

(#21533) LosBlancosRM válasza Pug (#21532) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem akarok kötekedni, de honnan tudod, hogy bevált? Beméretted Samsung szervizben? Vagy csak "hasraütés", hogy bevált?

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#21534) tylerddd válasza Pug (#21532) üzenetére


tylerddd
veterán

Én nem tudom mennyire mérvadó az app, de rohadtul merül, 30-40 perc képernyőidővel lemegy 50%-ra. Ennél még az eredeti kicserélt is jobb volt. Meg ugye dobta a hibaüzenetet.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21535) Pug válasza LosBlancosRM (#21533) üzenetére


Pug
veterán

Ó, persze, hogy te nem akarsz kötekedni. ;]

Igen, az utolsó 3 kukázott készüléknél ki lett mérve a valós akku kapacitás szétszerelés után.

Az értékek 2-4%-os range-n belül egyeztek az app által mutatottakkal.

(#21536) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Vennék valami üveget a készülékre, mert a mostani sajnos megrepedt. Nillkin 3D DS+ Max volt rajta, de az 10k, mire ideér. Nincs valami bevált jó cucc, amit ajánlanátok? Ránéznék és tennék egy próbát. Fólia abszolút nem játszik és az UV-s ragasztós megoldások sem szimpatikusak. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21537) Prien válasza tylerddd (#21536) üzenetére


Prien
addikt

Nekem [ez] volt a kedvencem, csak a szélein tapad.
De a legtutibbak a full glue üvegfóliák szerintem.

A kevés is több a semminél.

(#21538) MaCS_70


MaCS_70
félisten

A Note úgy döntött, hogy nem vesz tudomást a Samsung S-View tokról. Azt hiába csukom be, a telefon kijelzője aktív marad, kinyitásra viszont nem kapcsol be.

Tudom valahol ellenőrizni ennek a beállítását?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21539) szilasz007 válasza MaCS_70 (#21538) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Levenni, feltenni próbáltad? Régen volt ilyen nekem is és ez segített.

(#21540) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

Valaki rendelt már Aliról vagy más kínai áruházból kijelzőt a készülékéhez?
Van esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Aggódom a rendeléssel, mert találtam olyat a visszajelzésekben az Alin, hogy tökre olyan kinézetre, de mégis kisebb a kijelző felbontása, mint a gyári.

(#21541) aswmaster válasza Sera26 (#21540) üzenetére


aswmaster
tag

Fixshop.hu-ról rendeltem gyárit, ami a keretbe van készre integrálva. Régebbi hsz-ben valahol ebben a topicban megtalálod a reszleteket.
Üdv
ASWmaster

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#21542) Wolfskin válasza gerner1 (#21135) üzenetére


Wolfskin
őstag

Sziasztok, elhatározásra jutottam megtartom a note9-et, ezért felteszek rá egy jobb romot. most valami alap 8-as fut rajta.

Tudtok segíteni, hogy melyik romot érdemes feltenni?

• tudja a sötét hátteret (ami a samsung a note 3 után ismét feltatált végre)
• kezelje a dex eszközöket (vettem egy dex-hdmi átalakítót, az én gépem nem kezeli, a haveromé igen. igaz, neki legfrissebb szoftvere van, úgy használja, ahogy a gyárból kijött ("mi az hogy app...???" )
• ne legyenek benne korlátozások (pl ACR)

másról nem tudok, hogy szükségem lenne rá...
esetleg tudtok valahol egy összefoglalót, az egyes romok közti eltérésekről, (előre- és vissza)fejlődésekről?

nekem ezek vannak meg:
Odin3-v3.14.4.zip

N960FXXS4CSK2_N960FOXM4CSJ1_XEH_19.06.17.rar (utolsó előtti 9-es)
N960FXXS2CSDJ_N960FOXM2CSDE_XEH_19.05.19.zip (utolsó 9-es 2-es BL-értékkel)
N960FXXU2CSA7_N960FOXM2CSA7_XEH_19.01.30.zip (első 9-es)

Az utolsó előtti 9-esre már nem emlékszem, miért azt töltöttem le... :F Esetleg van valami tippetek, melyiket tartják a legjobbnak?

Tudtok valami jó összefoglalót/linket, a rom cseréhez? még sose csináltam... (viszont sok mindent már igen) érdemes/szabad belefogni...? :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21543) rstwingo válasza Wolfskin (#21542) üzenetére


rstwingo
tag

Azt döntsd el ,hogy hivatalost akarsz rá vagy ha már nincs rajta garancia, akkor egyy javitott jobb custom romot tennél rá,ahol nincs korlát

(#21544) Sera26 válasza aswmaster (#21541) üzenetére


Sera26
aktív tag

Rendben, ránézek, köszönöm szépen :R

(#21545) gerner1 válasza Wolfskin (#21542) üzenetére


gerner1
veterán

"Tudtok segíteni, hogy melyik romot érdemes feltenni?

• tudja a sötét hátteret (ami a samsung a note 3 után ismét feltatált végre)
• kezelje a dex eszközöket (vettem egy dex-hdmi átalakítót, az én gépem nem kezeli, a haveromé igen. igaz, neki legfrissebb szoftvere van, úgy használja, ahogy a gyárból kijött ("mi az hogy app...???" )
• ne legyenek benne korlátozások (pl ACR)+ "

a., Hivatalos firmware -rel, valamilyen korlátozás (valamihez képest), kellemetlenség: mindig van, marad. Szóval, ha ezeknek teljes kinullázása a cél (egyet írtál... - tehát nem tudható hogy mi minden az még, amelyek téged zavarnak..), akkor meg kell fontolnod azt, amit rstwingo írt.

b, Amennyiben a leírásodban konkretizáltak (⇑) megoldása a célod hivatlos firmware -rel, akkor a következők biztosan megállnak:

- Amennyiben "... sötét hátteret .." alatt, mindazt érted, amit az itt elérhető "Sötét mód" ad, akkor arra van firmware opció. De, ha csak 'nettó sötét háttérről' van szó, akkor arra számos lehetőség van pl a Téma áruházban.

- "az én gépem nem kezeli, a haveromé igen. igaz, neki legfrissebb szoftvere van, úgy használja, ahogy a gyárból kijött ("mi az hogy app...???" )" .... ⇒ezzel a következő a probléma:
Nem használhatja a legfrissebb firmware -t, ha úgy használja "ahogy a gyárból kijött", mert biztosan nem azzal jött ki, ami jelenleg a legfrissebb.
Ugyanakkor, lehet az övé frissebb, mint a tied, hiszen plö: aki 2019.február, vagy az utáni gyártású készüléket vett, az biztosan nem 8.1 -gyel bontotta ki a dobozból...
Azonkívül, nem egy app önmagában az, ami a feature -t (DeX) biztosítja, hanem a firmware kernel- ben lévő driver -ek is.
Szóval, összehasonlítási alaphoz, ismerni kellene, hogy "neki" melyik firmware verzió fut most. Mert az sem zárható ki, hogy azzal is elérhető már a "Sötét mód" (ha az megfelel), és nem akarsz mondjuk 10 -esre váltani.

- A gyári hívásrögzítő aktíválására is van megoldás (többször volt téma ez, ebben a topikban is...) legyél bármelyik droid verzión, mert csak a tiéddel azonos (vagy attól magasabb) BL-érték a lényeges.
Erre (⇑), több megoldás is létezik, de az egyiknél -szerintem- nem használja a teló a hazai (szolgáltatók) hálózati paramétereit (Oldman2 is ezt alkalmazta, azaz OLE-firmware -t flash -elt úgy, hogy -emlékeim szerint- nem is kellett ismét belaknia...), amely miatt nagyobb az esélye "esetleges" hívásproblémáknak.
Egy másik megoldással (israeli-SiM), ez utóbbi biztosan nincs (+ szintén mindegy a droid verzió..), de ennél héber nyelvű üzenetekkel, reklámokkal 'jutalmazhat' a készülék.
Mindezekkel (⇑) pedig, minden marad(hat) gyári, és azt követően nem kell foglalkozni a root -ra érzékeny app -ok ~megoldásaival.

A többi kérdés (szerintem) inkább hitvitára alkalmas. Nem biztos, hogy számodra is az lehet a "legjobb", amit mondjuk javaslatként olvashatsz, és fordítva. A jelentősen eltérő user-szokások és körülmények + preferenciák miatt, szerintem nem lehet egzakt választ adni (nekem pl egyik release -zel sem volt gondom, az üzemidőm sosem volt/lett rosszabb⇔jobb egyikkel sem... ⇒de ettől még korántsem biztos, hogy ezt te is így értékelnéd) ...

[ Szerkesztve ]

(#21546) Wolfskin válasza gerner1 (#21545) üzenetére


Wolfskin
őstag

Hivatalos firmware -rel, valamilyen korlátozás (valamihez képest),

Erre nem tudok mondani semmit. Utoljára note 3-at használtam, abban a merülést jelző hang olyan, amitől ma is összeugrik a a gyomrom, ha meghallom, de rootolni kellett volna, hogy kiirtsam belőle, viszont akkor sanszos, hogy a Knox nem megy rajta többé (ami a legzseniálisabb találmány volt a mobiltelefon felfedezése óta), kár, hogy nagyobb titoktartás övezi a samsung részéről, mint az idegenekkel való kapcsolatfelvételt. (erről könyvet tudnék érni :D)

Azóta nem is nagyon követtem a samu evolúcióját, a ACR-blokkolást is egy véletlen beszélgetésből hallottam ki, valami új eu-s irányelv, szóval nem tudom milyen korlátozások lehetnek egyáltalán. Erre lenne jó valami version history, amiben pro és kontra benne van a (vissza) fejlődés.

sötét háttér:

igen, rosszul fogalmaztam, sötét mód. Amikor a menük háttere meg mindem ami csak lehetséges fekete alapon megy. Emlékszem a note 3 után tettem egy kísérletet note4-el is, de elengedtem, nagyrészt emiatt... Az emberek pedig üdvözöték a fehér hátteret, - még vitám is volt erről - "az emberiség végre kiért a sötétség korából, minden világos lett, éljen az új világ" - ahogy a samsung marketingesei a szánba rágták az ideológiát. Voltak olyan érvek is, hogy sokkal olvashatóbb, mert kontrasztosabb, az újság is fehér alapon fekete betű. Csak azt felejtették el, hogy az újság nem világít a szemedbe éjszaka... (hasonló sztori, mint a tollal való bevitelnél, az újságírók ódákat zengtek, hogy végre nem kell tollal vacakolni, újjal is vezérlehető, majd pár év múlva végre nem kell újjal maszatolni, mert végre itt a tollas bevitel lehetősége... muhaha :DDD :C ...)

ahogy a gyárból kijött - azt is jelenti, hogy a frissítések is települnek (gyári beállítás), tehát valszeg a legfrissebb szoftver van rajta (vagy a rom az nem frissül?)
vettem az aliról egy ilyen kis adapter, 2 usb3 + hdmi, az enyémmel nem ment, az övével igen, de nem néztem meg az verzióját, majd megkérdezem. Az appos hasonlattal csak arra utaltam, hogy ő biztosan nem b@szkurálta a telóját, mert még appot se telepített rá sosem. A telefon annyit tud, a hogy a gyárban összeszerelték. Pont.
Közben megkérdeztem, az övé android 10, N960FXX6FTJ1

A hívásrögzítő nem kardinális kérdés, csak jó volna tudni, miket butítottak le benne az fejlődés jegyében. Erre tényleg egy version history lenne a legjobb, bár én már szerintem azt hiszem abból a 3-ból választok, amik megvannak (azok közt tudtok esetleg nagy különbségekről) Mondjuk a dexes kütyüt jó volna, ha vinné...

A telefon nyár eleji vétel, úgyhogy egy évig garis, bár szerintem ettől a hazai kereskedőtől semmire nem számíthatok, úgyhogy az ő garanciája = nulla. (valami taiwani telefont adtak el nekem, amiben már volt lengyel sim, európában nincs rá samu garancia, a kereskedő meg egy nagy nulla, de nem vették vissza, mert áfá-s számlát kértem róla.)

Ennyi erővel akár meg is rootolhatom... ebben már úgysincs knox, igaz? A note 4-ben még volt, de átálltak offline belépésről online módra, annyit viszont sikerült megtudnom, hogy ennek a szerverét már lekapcsolta a sasmung, tehát hiába vennem note 4-et, már nem tudtam használni rajta. Amúgy ha sikerült volna eladni a note 9-et, szívem szerint note-3-ra térnék vissza, vettem is pár szépet, meg letöltöttem a kit-kat romot, de majd a következő az lesz)

úgyhogy...
@#21543) rstwingo milyen főzött romok vannak, és azok mint tnak? mondjuk egy két dologba szívesn belenyúlnék, már így látatlanban is, pl a gombok+gyári appokat (bixby pl.) kidobálnám, a gomboka lehetne jó dolgokra átállítani...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21547) gerner1 válasza Wolfskin (#21546) üzenetére


gerner1
veterán

"Ennyi erővel akár meg is rootolhatom... ebben már úgysincs knox, igaz? A note 4-ben még volt, de átálltak offline belépésről online módra, annyit viszont sikerült megtudnom, hogy ennek a szerverét már lekapcsolta a sasmung, tehát hiába vennem note 4-et, már nem tudtam használni rajta. Amúgy ha sikerült volna eladni a note 9-et, szívem szerint note-3-ra térnék vissza, vettem is pár szépet, meg letöltöttem a kit-kat romot, de majd a következő az lesz)"

Knox az ebben is van. Ráadásul ebben is hardware -es, sehogysem visszabillenthető.

(#21548) rstwingo válasza Wolfskin (#21546) üzenetére


rstwingo
tag

itt válogathatsz [link]

(#21549) Somatom


Somatom
veterán

Apropó. Használja vki a Note 10 Light portolt, 11 -es ROM -ját?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21550) MaCS_70 válasza szilasz007 (#21539) üzenetére


MaCS_70
félisten

Másodjára segített, így már látja a Note a tok nyitását-csukását.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.