Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) aswmaster válasza nggabi (#22182) üzenetére


aswmaster
tag

az enyém márciusban volt 5 éves :)
(igaz egyszer a kijelzőzöldülés miatt mindent kicseréltem rajt, az alaplapot már pár apróságot raktam csak át).

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#22202) tylerddd válasza aswmaster (#22201) üzenetére


tylerddd
veterán

2018 augusztusában jelent meg a készülék, nem lehetett márciusban 5 éves. Az enyém most augusztusban lesz annyi.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#22203) OFF válasza Pug (#22180) üzenetére


OFF
csendes tag

Gondolkodom akksi cserén. A szervízben azt mondták nincs a nagykerben hátlap így ha törik akkor nem tudnak rá másikat rakni. Szétszedés előtt lefőliázzák a hátulját, hogy ne miszlikben legyen törés esetén.
Szerinted így bele merjek vágni a cseréltetésbe?

[ Szerkesztve ]

(#22204) PaksiPeter válasza OFF (#22203) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Szerintem vidd másik szervizbe! 2 hónapja cseréltettem és az ember ezt szóba se hozta, hogy bármiféle veszélye lenne ennek. De tegyük hozzá, hogy ennek rendes felszerelése van, nem hajszárítóval szedi le.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22205) nggabi válasza PaksiPeter (#22204) üzenetére


nggabi
nagyúr

ahol egy hajszárítóval nem tudják egészben leszedni oda tényleg nem érdemes vinni :D

"szenyor dzsíííí"

(#22206) PaksiPeter válasza nggabi (#22205) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Én maradok annál, aki melegítő padot használ.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22207) aswmaster válasza tylerddd (#22202) üzenetére


aswmaster
tag

Teljesen igazad van, 2019 márciusában vettem. Ettől függetlenül jól húzza, sztem sokat el fog menni. Max megint cserélek külsőt és aksit, ha eljön az ideje 🙂

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#22208) PaksiPeter válasza aswmaster (#22207) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Külső alatt mit kell érteni?

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22209) #06969344


#06969344
törölt tag

Sziasztok! Idén lesz 5 éves a kicsike, túl van kijelző, és akku cserén (2 éve). Ma reggel töltőről levéve nem töltött semmit (Vezetéknélküli), és kb 4-5 perces időközönként újraindul... Kuka?

(#22210) gerner1 válasza #06969344 (#22209) üzenetére


gerner1
veterán

Lehet akku is. Nálunk S7e -vel volt ugyan ilyen (is)...

(#22211) aswmaster válasza PaksiPeter (#22208) üzenetére


aswmaster
tag

A kijelzőt a kerettel egyben integrálva lehet venni gyárilag. Kell még gyári hátlap, gyári akksi. Alaplapot átrakod és kész az "új" teló 🙂

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#22212) Thomas181


Thomas181
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni eladás témában.

Van egy 2019-ben a MM-ban vásárolt, (konkrétan) patika állapotú Note 9-em, 8/128 GB-os verzió, szervízt sosem látott.

Mindene tökéletes egyedül a SOT ideje nem bír feljebb menni 4 óránál, még Medium Power Saving módban sem, illetve a gyári kábele és adaptere egy költözés során felszívódott.

Szerintetek mennyiért lenne érdemes így meghirdetni?

(#22213) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Sajnos rég' jártam erre...

Az éppen öt éves Note9-esemen elkezdett erősen bizonytalanná válni az USB aljzat. Gondoltam, ha már úgyis javítani kell a készüléket, akkor új akkut is kaphatna.

Tudnátok ajánlani megbízható szervizt Budapesten?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22214) fulton válasza Pug (#22180) üzenetére


fulton
addikt

Sziasztok
a fixshopnál csak az a szűrés van hogy Note 9 sm n960U de a telefonomban az van hogy N960F akkor jó lesz az alkatrész hozzá?

Illetve szeretnék ajánlást kérni mikró SD kártyához 256 vagy 512 GB os gondolkodom. :R

[ Szerkesztve ]

(#22215) aswmaster válasza Prien (#22178) üzenetére


aswmaster
tag

Pug kollégával értek egyet, kamu a csere :)

Én 2021 áprilisban cseréltem (gyárira természetesen), bomba lett, most így 2,5 év után érzem, hogy megint kezd picit rosszabb lenni, de még várok, hátha beköszön a sárga/zöld kijelző mutatvány :D
Nem valószínű amúgy, mert nem melegszik a teló, az annó volt egy frissítés után.

Komolyra fordítva, sztem ilyen 3 év után már érdemes cserélni, ott már egyértelműen érezhető a különbség. De ha csérltek is, tuti, hogy nem 16k-ért gyári akksit tettek bele...

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#22216) aswmaster válasza MaCS_70 (#22213) üzenetére


aswmaster
tag

fixshop.hu

keret + kijlező (gyári szám: GH97-22269/22270)
hátlap (gyári szám: GH82-16920)
akksi (gyári szám: GH82-17562)

De van USB aljzat is.

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#22217) MaCS_70 válasza aswmaster (#22216) üzenetére


MaCS_70
félisten

:R

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22218) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kicseréltem a telefonban az akkumulátort azonban random van hogy lemerül és ki is kapcsol, ha rádugom töltőre akkor van az hogy 20% ról felugrik 90% ra töltöttség Ez miért lehet? rossz aksit kaptam vagy egy hard reset kéne neki?

(#22219) PaksiPeter válasza fulton (#22218) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Szerintem rossz aksi. De kipróbálhatod a hard resetet, legfeljebb egy kis időt vesztesz.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22220) MaCS_70 válasza aswmaster (#22216) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lehet, hogy én vagyok vakegér, de a FixShopnál csak alkatrészeket látok, javítást nem.

Vagy nagyon rosszul látok?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22221) aswmaster válasza MaCS_70 (#22220) üzenetére


aswmaster
tag

szia

Igen, csak alkatrészek vannak a fixshopban, a javítást én magam csinlátam :)
Bocsi, azt nem is néztem, hogy te a javítást ki szeretnéd adni. De amúgy nem tudom, mennyire szoktál szerelni/barkácsolni, de nem egy NASA agykutatás a művelet.

Hátlapot én vettem, mert elég szar leszedni sérülés nélkül (meg a ragasztót körbe amúgy is meg kéne venned külön, egy új hátlapon meg alapból rajta van). Én ez alapján a videó alapján csináltam, igazából az akksi csere meg az USB egység cseréje nem egy vész, esetleg nézd meg:
https://www.youtube.com/watch?v=rs0DvvBXleA

Üdv,

ASWmaster

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#22222) MaCS_70 válasza aswmaster (#22221) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szoktam barkácsolni, elektronikai szereléseket is beleértve, és éppen ezért nem merek hozzányúlni a telefonhoz. Mindent szerelő, NYÁK-készítő, sokmilliós szerszámparkkal rendelkező ismerősöm sem vállal ragasztott telefont.

Ezért mindenképpen szerelőre lenne szükségem.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22223) nggabi válasza MaCS_70 (#22222) üzenetére


nggabi
nagyúr

lcdpont (pont) hu ez nem raklám akar lenni, de értenek hozzá és jó arcok. amúgy 2 perc leszedni az akkufedelet. ha már az usb a kijelzővel van egyben, na akkor jön a córesz :DDD én régebben ezt úgy vállaltam h vagy sikerül vagy nem. 80%os arányban sikerült kb...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#22224) MaCS_70 válasza nggabi (#22223) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm a választ!

Ez mit jelent: "ha már az usb a kijelzővel van egyben"?

Te már nem vállalsz ilyesmit?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22225) nggabi válasza MaCS_70 (#22224) üzenetére


nggabi
nagyúr

de nem ám :D

"szenyor dzsíííí"

(#22226) MaCS_70 válasza nggabi (#22225) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez sajnálatos -- de köszönöm az átirányítást! :R

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22227) Hauptmann válasza nggabi (#22223) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi a szerviztippet, nekem is aktuális már az akkucsere.

(#22228) OFF


OFF
csendes tag

Múlt héten cseréltek akksit a telefonomban. 2023.gyártású Samsung akksi lett beépítve. Sokkal jobb lett, de nem tudja azt amit újkorában. Valószínűleg ebben közrejátszik a lekapcsolt 3G és a gyenge 4g.

(#22229) PaksiPeter válasza OFF (#22228) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Én is ezt tapasztaltam.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22230) MaCS_70 válasza OFF (#22228) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én az öt éves rendszeremen tapasztalom azt, hogy akár nyugalomban is erősen melegszik és természetesen sebesen merül az akku. A saját akkualkalmazása szerint a Viber képviseli a fogyasztás 50%-át.

A statisztika szerint az akku egyébként 75%-os kapacitást nyújt.

Nálad milyen állapotról történt a csere?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22231) OFF válasza MaCS_70 (#22230) üzenetére


OFF
csendes tag

Független app 75%-ra írta. 20% töltöttségről amikor hideg érte kikapcsolt a készülék és alig vette a töltést. Új akksival nincsenek ilyen problémák.

(#22232) Hauptmann válasza MaCS_70 (#22230) üzenetére


Hauptmann
addikt

Melyik appot használjátok az állapotfelmérésre?

(#22233) MaCS_70 válasza Hauptmann (#22232) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én a saját gyárit és az AccuBattery-t.

Érdekesség, hogy miután szegény telefon éppen a háttérbe szorul, három hete nem volt bekapcsolva, és ezalatt 100%-on maradt a kijelzett töltöttség. Tehát nem az akku önkisülése lett drámaian nagy.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22234) Hauptmann válasza MaCS_70 (#22233) üzenetére


Hauptmann
addikt

Merre van a saját akkutesztelő program? Én nem találom.

(#22235) MaCS_70 válasza Hauptmann (#22234) üzenetére


MaCS_70
félisten

Beállítások - akkumulátor.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22236) Hauptmann válasza MaCS_70 (#22235) üzenetére


Hauptmann
addikt

Eszközkezelő/Akkumulátor van nálam, de ott nincs tesztelési lehetőség.

(#22237) gerner1 válasza MaCS_70 (#22230) üzenetére


gerner1
veterán

Én, egyetlen APP eredményeiben sem bízom [de, legyen ez (is) az én fogyatékosságom]. Saját tesztelési módszerben, és az azokból kinyert korábbi eredmények összevetésével következtetek az akku-degradációnk mértékére, vagy annak jelentősebb károsodására.

A témakörhöz fellelhető információk hátterével, általánosságban elmondható (ha naponta 1db töltési ciklust számolhat az : "x" készülék), hogy havi 0,8-1,1% körüli ezeknek a modern Li-x akkuk degradációja (napi ~1% a kisülési veszteség) .

Szóval, aki esetleg régebb óta mér -valamilyen- saját módszerrel, az általában tud mihez képest viszonyítani , és (hitelesített műszeres mérésén kívül) ezzel inkább FOR -ban lehet (szerintem), mint bármi mással.

(#22238) OFF válasza MaCS_70 (#22233) üzenetére


OFF
csendes tag

Én is ezeket használtam. Most váltottam S24 Ultrára felkeléstől mostanáig merült 22%-ot az akksi, azonos felhasználás mellett. Valszeg az öregedő technika és a 3G hiánya kozza a NOTE9 gyorsabb merülését.

(#22239) MaCS_70 válasza OFF (#22238) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én S23+-ra váltottam. Az új akkuja impozáns...

De fáj a szíven a Note9-ért, gondolkodom a megmentésén.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22240) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Aki már cserélt akkumulátort, hogy áll képernyőidővel? Nekem elvileg cseréltek, de 2,5 óránál több nem jön össze, és napi kétszer kell tölteni. Emlékeim szerint, amikor új volt a telefon, 4 óra volt kb.

(#22241) gerner1 válasza Hauptmann (#22240) üzenetére


gerner1
veterán

A miénken visszaállt az újkorában realizált 6½ -7ó, 2SiM -mel, Teljesítmény módban, egyetlen soc-media felületet (& APP -ot ) sem használva. Azrán, pont ugyan úgy csökkent az akku degradálódásával, mint az eredetivel.

Most, lassan ismét cserés lesz. Mi, megint a SES -be visszük (Westend).

Sok múlik még, a valóban jónak minősíthető térerőn, hogy mennyit vagyunk mozgásban, és ezek miatt mennyi a fallback, tornyok közti váltás, stb...

Ugyanakkor, szerintem lehet jónak minősíthető plö 2-3ó SOT is ( picit talán túl van misztifikálva), ha mellette van plö sok órányi hívás, vagy BT-zene, stb is (emelyek szintén fogyasztanak) ...

[ Szerkesztve ]

(#22242) PaksiPeter válasza Hauptmann (#22240) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Jól emlékszel. Én cseréltem, sotot ugyan nem néztem, de legalább kibírta reggeltől estig. De este már nem nagyon lehet így se nyomkodni, töltőre kell tenni. Nekem azt mondta a szervizes, hogy eredeti akkut tesz bele, kereskedelmi forgalomban nem kapható, csak a szervizek vásárolhatják meg. Most is az van benne, de mivel behányt a mikrofon már másodjára, inkább vettem másik telefont.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22243) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Akkor most így nem tudom, visszavigyem-e (felső hangszórót cseréltek biztosan, mert már nem recseg). BT nincs használva, csevegőprogramok mennek leginkább napközben. Hívás van, de nem átlagban max. 1 óra.

(#22244) PaksiPeter válasza Hauptmann (#22243) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Kérted, hogy gyári akkut tegyenek bele? Mennyi volt az akku? És mikor cserélték?

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22245) Hauptmann válasza PaksiPeter (#22244) üzenetére


Hauptmann
addikt

A munkahelyem intézte, két hete kaptam vissza a telefont. Akku. meg felső hangszóró cserét kértem. A felső hangszórót biztos, hogy megcsinálták, az akkuban nem.vagyok biztos.

(#22246) gerner1 válasza Hauptmann (#22245) üzenetére


gerner1
veterán

Biztosan nincs valami korabbi, saját módszerrel mért eredményed (amikor még jónak minősíthető volt általad is..), amelyhez ha most megismétled ugyanúgy + ugyan azokkal a felhasználói körülményekkel, akkor tudnál viszonyítani ?

(#22247) Hauptmann válasza gerner1 (#22246) üzenetére


Hauptmann
addikt

Konkrét mért eredmény nincs. Csak az, hogy elment a telefon kb. ugyanilyen használat mellett reggeltől késő délutánig, most meg akkucsere előtt is kétszer kellett tölteni, meg most is.

(#22248) gerner1 válasza Hauptmann (#22247) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor marad a dilemma .

(#22249) baladam86 válasza Hauptmann (#22240) üzenetére


baladam86
aktív tag

Én kb. 1 éve cseréltettem az Oktogonnál lévő Samsung szervizben, mert előtte egy utángyártott akksicserével nem jártam jól, a gyenge, originál akksihoz képest (ami akkor már 4 éves volt) alig volt jobb az üzemidő, ezért úgy gondoltam, hogy elviszem a Samsungba cserére, mert ők csak nem használnak utángyártott akksikat. Így is lett, a Samsung szerviz cseréje után visszakaptam az eredeti akksiidőket, nagyon megéri kicsit többet költeni rá, ne azon a pár ezer forinton múljon.

Fél évre rá sajnos én is megkaptam viszont a kijelző bezöldülést, hogy nem reagál semmire, amikor megtudtam mennyi egy kijelzőcsere, inkább váltottam, de nem lenne rossz tartaléktelefonnak a Note 9, csak 100.000,- egy kijelzőcserére fáj lelkiekben, mert úgyis a fiókban töltené ideje nagy részét, annak ellenére, hogy hibátlan, és patika állapotú, de nagyon szerettem a készüléket, 5 évig hűségesen kiszolgált.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#22250) rstwingo válasza baladam86 (#22249) üzenetére


rstwingo
tag

Én mostanáig használtam,igaz főzöt rommal,mert találtam egyet,amelyiknek volt olyan beállítása ami kordában tartotta a zöldülést.(több óra navigálás se zödült).
De kiszálni belőle jóárba szinte lehetettlen a zöldülés miatt.
Mivel vettem egy S24U-t és megtudtam hogy belehet számoltatni egy régi telefont ,igy beszámoltattam utólag.Kaptam érte 68 ezret ,ez egy jó ár árte ugy gondolom.
Szóval igy jól kitudtam szálni belőle.

(#22251) ace05 válasza rstwingo (#22250) üzenetére


ace05
senior tag

Mikor vettem a galaxy s9+ tabomat, nekem kb 88k-ért számította be a ses.hu. 38-at adott a telefonért, + 50k-t store kreditként, ami lejött a tab árából.

[ Szerkesztve ]

(#22252) baladam86 válasza rstwingo (#22250) üzenetére


baladam86
aktív tag

Én is használnám a mai napig, ha működne a kijelző :)
De emiatt én is kénytelen voltam váltani tavaly év végén egy S23 Ultrára..
A Note 9-et nem adnám el semmi pénzért, túlságosan a szívemhez nőtt, egy darab karc nincs rajta sehol, majd egyszer cseréltetem a kijelzőt, és akkor nyugodt szívvel tárolom tovább a fiókban.. Néha-néha majd előveszem, és nosztalgiázok.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#22253) MaCS_70 válasza baladam86 (#22252) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én is így vagyok ezzel. Jó lenne megmenteni a Note9-et, ahogy a Note4-em is használatban van még.

Az S23-at egyszerűen nem ilyen jó kézbe venni...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22254) PaksiPeter válasza MaCS_70 (#22253) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Mert hiányzik neked a ceruza. Ma fogtam a boltban a 24 Ultrát, azt jó volt használni. És nincs lekerekítve. Szerethető. Próbáld meg cserélni!

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22255) Joe.36


Joe.36
addikt

Akkor vettem a Note-9et amikor megjelent, nagyon vigyáztam rá, nagyon szép állapotban van a mai napig, soha nem volt szervízben, az aksi sajnos már csak 61%os.
De még működik ! :)
Ezköz specifikus duál töltövel használom ami az órát is tölti.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#22256) MaCS_70 válasza PaksiPeter (#22254) üzenetére


MaCS_70
félisten

Sosem használtam a ceruzát.

A Note2-n még néha igen, a Note4-en egyetlen egyszer, a napját, óráját és a pontos helyét is meg tudom mondani, a Note9 öt éve alatt egyszer sem húztam ki a készülékből. Számomra értéktelen.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22257) PaksiPeter válasza MaCS_70 (#22256) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Akkor lehet, hogy nem érzed a prémium érzést? Mert nálam ez van az S23-mal. Persze az is lehet, hogy hozzászoktam a jóhoz a Note 9-cel és már nehéz megugrani vagy jobbat csinálni. Mondom, fogd kézbe egy boltba a 24 Ultrát és visszajön az érzés. Legalábbis engem elfogott vele a birtoklási vágy. Csak sajnálom a pénzt amit buknék a cserén, ezért nem váltok. Vagy ha váltok, akkor iPhone-ra. Nem adok több esélyt a Samsungnak. 10 évig tűrtem.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22258) MaCS_70 válasza PaksiPeter (#22257) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én eleve nem vagyok különösebben érzékeny erre a "prémium érzés"-re, de a Note9-en sokkal inkább érzem, mint az S23-on.

Bár ez egész már csak a tok miatt sem izgat.

Egyébként, ha már tok: most nagyon nagyot csalódtam a Samsungban. Gyári fedeles tokot használok, és legnagyobb döbbenetemre az S23 tokját nem tudom támaszként széthajtogatni. :Y

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22259) PaksiPeter válasza MaCS_70 (#22258) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

A régi ledeset sem lehetett támaszként használni. Viszont ezt teljesen hátra tudod hajtani, így tokka befigható autós tartóba és hátrahajtva is tudod használni anélkül, hogy azon kellene aggódni, hogy megtörik a szalagkábel.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22260) MaCS_70 válasza PaksiPeter (#22259) üzenetére


MaCS_70
félisten

LED-est sosem használtam, de a Note-ok Smart/ClearView-jai eleve hátrahajthatók voltak, és nehézkesen, de belefértek az autós tartókba. De érezhetőennem tetszett nekik, főleg azért nem, mert a tartókat nem képesek pár milliméterrel mélyebbre gyártani... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22261) Prien


Prien
addikt

Ne féljetek a (teló)cserétől. Én kb.4 évig használtam a Note9-et, imádtam, azt gondoltam, ilyen jó telefonom nem lesz többet.
Tavaly cseréltem le S23 Ultrára, nem bántam meg!

A kevés is több a semminél.

(#22262) PaksiPeter válasza Prien (#22261) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

És az se zavar, hogy gyakorlatilag egy ugyanolyan telefont megvettél mégegyszer mint a Note 9, csak dupla áron, kevesebb tartozékkal?

[ Szerkesztve ]

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22263) Prien válasza PaksiPeter (#22262) üzenetére


Prien
addikt

Ugyanolyan...oké, megyek, iszom egy sört inkább 😃 🍻

A kevés is több a semminél.

(#22264) PaksiPeter válasza Prien (#22263) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Miért, mivel tud többet? Pár szoftveres fícsörrel, amit a Note 9 is simán elbírna, ha rátennék... A tollal meg van gesztusvezérlés az Ultrában, de azt se használja szerintem senki. Szóval semmi extra. A Note 9 is gyors, nem laggol. A böngészőben az oldalakat meg az S23+ is újratölti folyton, pedig csak 5 lapom van megnyitva... Én semmivel nem vagyok előrébb az S23+ -szal... Csak hátrább... Se töltőfej, se ceruza, se jack, se optikai pulzoximéter, se íriszszkenner, dupla áron... Szóval "lóf@sz jön itt csikánó, nem csillag" ahogy Csuja Imre mondta az Üvegtigrisben. Kellemes sörözést...

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22265) Joe.36 válasza PaksiPeter (#22264) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem az értesítő led miatt van meg a Note 9, kár volt megszüntetni.... :F

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#22266) PaksiPeter válasza Joe.36 (#22265) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Ja, tényleg, azzal is kevesebb van.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22267) MaCS_70 válasza PaksiPeter (#22264) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én egyetlen funkcióval vigasztalom magam az S23+nál: a széles látószögű kameraegységgel. Ez nagyon hiányzott a Note9-en.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22268) PaksiPeter válasza MaCS_70 (#22267) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Halszemoptika? Minden görbe tőle. A makro jobban kellett volna. De ez viszont tényleg egyéni ízlés kérdése, ezen egészen biztos, hogy nem veszünk össze. :)

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22269) Prien válasza PaksiPeter (#22264) üzenetére


Prien
addikt

Semmi gond, ha valamikor lesz egy S23 Ultrád, remélem elcseréled egy Note 9-re velem, majd írj. Hisz ugyanolyan.

A kevés is több a semminél.

(#22270) PaksiPeter válasza Prien (#22269) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Nem lesz ultrám, mert van S23+. És ezt sem vettem volna, ha a mikrofon a javítás után 2 hónappal nem döglik be újra. Nekem az tökéletesen elég lett volna. Nyilván ezért költöttem rá 40 000-et.
Ugyanis azért döntöttem a Note 9 felújítása mellett, mert láttam, hogy minimális újítás van a 23-ban. De még a 24-ben sincs több újdonság ami miatt váltani kellene. Gondolom te sem tudsz 3 eszméletlen nagy innovációt felmutatni.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#22271) MaCS_70 válasza PaksiPeter (#22268) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lehet, hogy görbe (nem is igazán zavar), de rajta van a képen. Én döntöm el, hogy használom-e.
Ha nincs a telefonban, akkor nem tudom használni.

Az S23+-om fotóinak a felét ezzel készítem.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.