Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) ollie válasza tylerddd (#9994) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van már több hátlapi kijelzős mobil, de akkor már a tok sem egy egyszerű kérdés.

***

(#10002) kali válasza Mo Bill (#9959) üzenetére


kali
legenda

Biztosítási díjcsomagja válogatja, mert amúgy az is lopás, ha valakinek a kezéből kapják ki a készüléket - sőt, rosszabb is lehet -, de az olcsóbb biztosítási konstrukciók leszűkítik a kört a dolog elleni erőszakkal (lakásba betörve, gépjárművet feltörve...stb.), zseblopás útján és hasonló módokon elkövetett cselekményekre.
Drágább biztosítási csomagok esetén belefér már minden módozatú lopás...stb., sőt, akár az elvesztés is.
Azt mindenki maga tudja, hogy a használati szokásai, viselkedési módjai, környezete...stb. okán mennyire van hibalehetőségnek kitéve a telefon és gondolom az alapján dönt, köt rá biztosítást, vagy sem.

Teal'C: Jobbulást!

(#10003) apaszka


apaszka
veterán

Olvastátok a Tech2 hülyítését?
Facebook Night Mode 🌑🌙

Beszállt a vicc kategóriába 🤣

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#10004) tylerddd válasza apaszka (#10003) üzenetére


tylerddd
veterán

Miért lenne hülyítés? Szerintem pont, hogy a végére akarnak járni a dolognak és indítottak egy szavazást, jelezték is, hogy kamu. Csak azt nem tudom, hogy aki arra szavazott, hogy nála megy, az valós vagy csak mókáznak?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10005) Teal'C válasza apaszka (#10003) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem mióta van Facebook azóta csak sötét módja van :DDD már tisztelet a kivételnek.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10006) #24536576 válasza tylerddd (#10004) üzenetére


#24536576
törölt tag

Mókáztam, de ha akarom, akkor fekete. :D

[ Szerkesztve ]

(#10007) tylerddd válasza #24536576 (#10006) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez a böngésző sötét módja, nem?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10008) #24536576 válasza tylerddd (#10007) üzenetére


#24536576
törölt tag

Simple Pro. Szerintem jelenleg a legjobb FB app.

(#10009) gyuri81 válasza #24536576 (#10008) üzenetére


gyuri81
veterán

Nekem a Samsung böngészőből is tökéletesen működik, így nem kell külön app. A kezdőlapra kitettem a gyors elérését, így olyan mintha app-ból nyílna meg :)

(#10010) Teal'C válasza kali (#10002) üzenetére


Teal'C
addikt

Köszönöm.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10011) tylerddd válasza #24536576 (#10008) üzenetére


tylerddd
veterán

Értem. Ugye az eredeti FB appről terjedt, hogy van benne dark mód és rengetegen elkezdtek holdakat posztolni :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10012) Ck. válasza HaliGab23 (#9992) üzenetére


Ck.
addikt

Csak ne lenne ennyire szögletes. Naponta kb 3x esik ki a kezemből.
Páromnak S9 Plus van, ami nem sokkal kisebb a Note9-től, viszont az kerek, tenyérbe simuló. Sokkal könnyebb fogni. S10-et nem fogtam még, de gondolom az is hasonló lehet.

(#10013) TODI1111 válasza Ck. (#10012) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem, sokkal jobban kézreáll a Note 9 mint előtte az S9+.

(#10014) Ck. válasza TODI1111 (#10013) üzenetére


Ck.
addikt

Na most akkor vagy túl kicsi, vagy túl nagy tenyerem van.
Az S9 Plus szinte beleolvad a kezembe, de a Note9 szinte bármilyen egykezes művelet során a kiesés határán van.
Iphone 5 is állandóan kiesett a kezemből, a 6-7 féle kerekített gömbölyű design pedig szintén szó szerint belesimult a kezembe. Pedig azok nem voltak nagy méretű telefonok.
Biztos bennem van a baj. :DDD

(#10015) Teal'C válasza Ck. (#10014) üzenetére


Teal'C
addikt

Szóval a kerekded formák jól állnak a kezedben! :DDD Csak az asszony meg ne tudja.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10016) seger


seger
addikt

Facebookon annyi kijelző idő bejegyzesek vannak, és most az s10-nél főleg.... hú de unom már...

[ Szerkesztve ]

(#10017) Teal'C válasza seger (#10016) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát ne olvasd!!!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10018) Anulu79 válasza apaszka (#10003) üzenetére


Anulu79
addikt

Nálam még a messenger se megy sötét módban.

(#10019) Ck. válasza Teal'C (#10015) üzenetére


Ck.
addikt

Szerencsére nem ph!-zik. :D

[ Szerkesztve ]

(#10020) spawn21 válasza apaszka (#10003) üzenetére


spawn21
veterán

Elkezdtem olvasni, értelme nem volt megírni

iPhone 13p

(#10021) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek, ha már volt téma (és nem is igazán Note9, mintsem inkább Android, de);
Ha be van állítva, hogy amint a háttérbe kerül az alkalmazás, lőjje azt ki, miért fut ennek ellenére mégis a háttérben (és eszi az akksim?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10023) ollie válasza axlfsi (#10021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg azért, mert a Facebook app nem csak magából az appból áll. Szerintem tiltsd le mind a 4 facebook alkalmazást az app listában (be kell kapcsolni a rendszer appokat is hozzá), majd tedd fel a facebook lite-ot, az sokkal jobb akkukímélés szempontjából.

***

(#10024) dobost válasza tylerddd (#10004) üzenetére


dobost
senior tag

Páromnak már kb 1.5 hete megy a dark mode messengerben, nekem semmi. :)
Más: mióta feltettem a legújabb, márciusi frissítést már másodszor omlott össze a UI. 5 perce böngésztem a chromeban és egyik pillanatról a másikra elsötétült a kijelző, persze nem reagált semmire. 5-10 mp múlva bejött a telefon, mintha újraindítás történt volna a háttérben.
Független teló, eddig nem volt vele semmi gond.
Ti tapasztaltatok ilyet?

(#10025) baladam86 válasza dobost (#10024) üzenetére


baladam86
aktív tag

Ha letöltök egy képet például, majd az értesítési sávból törlöm az értesítést, pár másodperc fagyás van, illetve a múltkor kiírta a telefon, hogy a beállítások gyakran összeomlik, ez a legutolsó, független frissítés óta van nekem is. Remélem javítják, ha nem, wipe cache, ha nem segít, factory reset...

[ Szerkesztve ]

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#10026) TODI1111 válasza dobost (#10024) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam nem fordult elő ilyen. Azt hiszem elsőnek tettem fel a márciusi frissítést és Chrome böngészőt használok. Független készülék.

[ Szerkesztve ]

(#10027) dobost válasza baladam86 (#10025) üzenetére


dobost
senior tag

Ez nem jó hír. Sikerült szétbarmolniuk egy tökéletesen működő rendszert. Már kezdtem azt hinni, hogy több éves véleményemet kell átformálnom, a Samsung mégis tud stabil romokat csinálni.
Nekem még nem sikerült szándékosan előhozni. :)

(#10028) axlfsi válasza ollie (#10023) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizros működne úgy is, de nem akarom letiltani, csak egyes értesítéseket és mivel erre adott a lehetőség, én akár el is várnám, hogy működjön
Nézd csak, itt is látni, hogy külön-külön kezelhető (kellene, hogy legyen) minden típusú értesítés:

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10029) ollie válasza axlfsi (#10028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Értem, de én nem az értesítésekről beszéltem, hanem a facebook app lecserélésérők a lite-ra.

***

(#10030) kali válasza dobost (#10024) üzenetére


kali
legenda

Nálam nincs/sincs ilyen gond, illetve másmilyen sem, pedig a márciusi nem is tisztán ment fel, hanem Smart Switch által, még az OTA megjelenés előtt.
Nálad, illetve akinél probléma van, mehet a wipe cache, ha az nem segít, akkor.gyári visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

(#10031) #24536576 válasza dobost (#10024) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha bejelentkezel a te messengereden az ő accountjával(fiókváltás opció), bekapcsolod a sötét módot, majd visszalépsz a sajátodba, fekete marad.

(#10032) Reggie0 válasza dobost (#10027) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha elegedett vagy egy allapottal, akkor nem kell tovabb frissiteni.

(#10033) TODI1111 válasza dobost (#10027) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez nem biztos, hogy a frissítés miatt van mert, független készülékemre odinnal raktam fel a márciusi frissítést, home csc használatával és nálam nem jelentkeznek ilyen anomáliák.

[ Szerkesztve ]

(#10034) HaliGab23 válasza TODI1111 (#10033) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nekem OTA-n ment fel, nálam sincs ilyen gond.

Sőt, ahogy írtam, gyorsabb lett a teló, nem tudom mit csináltak, de jól csinálták!

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#10035) apaszka


apaszka
veterán

Bocs, tudom ki volt tárgyalva, de azért megkérdezem !

Van egy kedves idősebb hölgy munkatársam.
Note 9 e van!!!
Csak kerestem.
De mint néztem a kezében mi van mondja hogy a kihajthatós flip tokon mi az a mágnes, és ha tud valamit vezérelni , hol lehet bekapcsolni? Ez egy ebay-es vacak....

A gyári led tokot itt cseszte össze, ezért rendelt egy vacaabbat munkéba!

Köszönöm a segítséget előre is!
Éjjelesek vagyunk, így ...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#10036) TODI1111 válasza apaszka (#10035) üzenetére


TODI1111
addikt

Nekem nincs és nem is volt ilyen tokom, de ahogy olvasgatom a fórumokat az jött le, hogy 90%-ban csak a gyárival működnek a funkciók.

(#10037) sanyijedi


sanyijedi
őstag

tegnapelőtt megpedzegetett simple problémára visszatérve, szerencsére sikerült megcsinálni.
2x újraraktam, majd fizetni szerettem volna de azt írta ki "token downloading", szóval nem sikerült.

majd utána manuálisan megint belementem és ráböktem a kártyára, azóta jó.

különbség már a menüben tesztelhető, ha eddig rámentem a kártyára akkor mindig kért ujjlenyomatot, de már ott sem kér. így fizetésnél sem.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#10038) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sziasztok!
Tegnap frissítettem a készülékem,azóta akadozik ,fagy,darabos minden.
Szinte használhatatlan. :W
Másnál is előfordult ilyesmi?
jelenlegi verzió:N960FXXS2CSC3/N960FOVF2CSA3/N960FXXU2CRLT
március 1 a biztonsági javítás

[ Szerkesztve ]

(#10039) apaszka válasza TODI1111 (#10036) üzenetére


apaszka
veterán

Köszönöm a választ!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#10040) tylerddd válasza szokelaszlo (#10038) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerencsére Telekomos készülékkel minden rendben. Talán kicsit jobban merül a korábbitól 4-5%-kal.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10041) Próféta válasza szokelaszlo (#10038) üzenetére


Próféta
tag

Ota frissítettem, de nincs vele semmi gond.
Szerintem próbáld ki a sokat emlegetett wipe cache-t.
Ha nem segít, fr.
Az enyém Tkomos, de úgy tudom innen a fórumból, hogy ua. a software.

[ Szerkesztve ]

(#10042) spawn21 válasza szokelaszlo (#10038) üzenetére


spawn21
veterán

Fr megoldja a gondot

iPhone 13p

(#10043) ollie válasza apaszka (#10035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak gyári tokokkal működnek okos funkciók, másrészt az a mágnes nem tesz jót a pennek.

***

(#10044) szokelaszlo válasza spawn21 (#10042) üzenetére


szokelaszlo
tag

Nem hiszem hogy minden frissítés után ezzel kell szarakodnom.
Sajnos ezen a téren nem változott a Samu. :W

(#10045) szokelaszlo válasza Próféta (#10041) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszi az infót.Gyalulhatok... :O

(#10046) Reggie0 válasza ollie (#10043) üzenetére


Reggie0
félisten

Semmi baja sem lesz a magnestol. Csak zavarja.

[ Szerkesztve ]

(#10047) szokelaszlo válasza Próféta (#10041) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszi az infót így teszek.
Minden progit rakhatok vissza,léphetek be utálom!
A linux partíciónak is lőttek akkor ismét. :W

[ Szerkesztve ]

(#10048) MrCsiT válasza szokelaszlo (#10047) üzenetére


MrCsiT
addikt

Mit mókoltál a telóval, hogy egy gyári frissítés után "A linux partíciónak is lőttek" megfogalmazású problémád lép fel? :F

Nálam a márciusi frissítést a Smart switch tette fel (írta a program, hogy 4,6GB és azt gondoltam, hogy akkor most az adataimnak pápá lesz, mert a telepítő felrak egy új full install-t?! :Y ) ..de végül minden adat megmaradt (persze, volt mentésem) és semmilyen gondom nincs a telóval.

Tehát, mit tettél vele, amitől neked van? Nem lehet, hogy éppen az okozza az összeakadást a frissítéssel?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#10049) fRooStzzZ válasza apaszka (#10035) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nekem N5-re volt egy olyan, nem tudom LED-esről van itt is szó, vagy csak egy átlátszó valamiről.
Az a mágnes nekem azt szolgálta, hogy ne nyíljon ki, mert marha könnyen kinyitódott, de mivel átlátszó volt, és a képen is azt mutatta, tud 1-2 dolgot a tok..
Gondoltam én..
Kinyitásnál. becsukásnál nem a zárképernyő volt, hanem be lehetett állítani más "témát", azt hiszem nekem 9 vagy 10 volt, de az csak a kijelzőt állította át, illetve a tokon keresztül világított a cucc.
Nem is lett volna ezzel baj, csak merítette az aksit, illetve egy kínai oldalról kellett letölteni valami appot, aminek a meglátogatásával már a szgép küzdött vírusveszély miatt. De sokszor beragadt a program, szóval gyalultam is és használtam tovább sima szilikon tokban.
Mellesleg a tok mellett elvileg kellett volna lennie egy kis papírnak vagy szivacs betétnek, amin egy QR kód volt, azzal lehetett az oldalra ugrani, ahonnan le tudta szedni a programot, de mivel nem fordított nekem a program, kimásoltam az url-t és gépről szedtem le..

Szóval ha egy féle tokról beszélkünk, akkor sokat nem kell várni tőle. Vírusos oldal, kétes app, az aksi zabálásról már nem is beszélek.

na itt is van. [link]
Se hívás felvétele, semmi ilyesmi nem volt, csak egy más féle órát mutatott, ami igen csak béna volt :((

[ Szerkesztve ]

(#10050) apaszka válasza fRooStzzZ (#10049) üzenetére


apaszka
veterán

Valami ilyen. Köszi!

Régen volt egy hasonló tokom és app hozzá, igaz az drága volt.
Én nem szeretem az ilyen tokot, mert nagyon nagy lesz tőle a telefon, és zsebre sem lehet rakni...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.