Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) kali válasza tylerddd (#9000) üzenetére


kali
legenda

Jó neked, én idővel cserélni akarom, bármennyire is jó és bejön egy készülék.
Az már jó, ha mondjuk 10 hónapra sikerül kitolni a használati intervallumot, illetve az utóbbi időben rájöttem, hogy ha más cuccaimnál is cserélek valamit, vagy veszek valami újat (például a DJ felszerelésem kapcsán hang- és fénytechnikai eszközt), akkor azzal részben lefoglalom magam és kicsit elterelem a figyelmet a telefonról.
A másik helyzet, ha cserélném már a telefont, de nincs mire, mert a más gyártójú aktuális csúcskészülékek mindegyike kompromisszumosabb több tekintetben is - most például ez is a helyzet, nem igazán tudnám jobbra vagy legalább olyanra cserélni a Note9-et, amivel mellesleg az átlagnál is jobban elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#9002) TODI1111


TODI1111
addikt

Feldobtam a februári DBT frissítést, úgy néz ki még ez a frissítés sem hozza el a telenorosoknak a volte használatának a közeledtét, mert változatlanul nincs még "kapcsoló" sem.

(#9003) kali válasza TODI1111 (#9002) üzenetére


kali
legenda

Vélhetően a Telenoros firmware verzióba teszik majd bele először a támogatást, aztán kapja a XEH...stb.
A Telekomnál is így volt korábban a VoLTE, illetve van most a VoWiFi, a Telekomos 9-es firmware most kapta meg, a XEH vagy bármi más még nem.
Az előfizetéseden aktivál(tat)va lett amúgy a VoLTE funkció?

[ Szerkesztve ]

(#9004) Anulu79


Anulu79
addikt

Végre lefrissítettem én is a rendszert. Kb. fél óra ismerkedés után azt kell mondjam, hogy kár volt. Nekem nagyon nem jön be ez a dizájn. A témámat se alkalmazza sok helyen már a remdszer. Sokszor nem lehet elolvasni a szöveget emiatt. Ráadásul most itt van a billentyűzet alatt egy fehér sáv is.

(#9005) TODI1111 válasza kali (#9003) üzenetére


TODI1111
addikt

"Az előfizetéseden aktivál(tat)va lett amúgy a VoLTE funkció?"
Telefonon próbáltam de ahoz is balfékek,hogy levegyék a volte tiltást vagy mi a francot. Majd ha lesz időm bemegyek személyesen mert ez a telefonos ügyfélszolgálat katasztrófa.

(#9006) kali válasza Anulu79 (#9004) üzenetére


kali
legenda

Időbe fog telni, mire a külsős témákat, alkalmazásokat...stb. megcsinálják az új főverzióra.
Visszateheted amúgy a 8.1-et, ha akarod.
Nekem sokkal jobban bejön a 9-es, mint a 8.1.

TODI1111: Valakinek csak a sokadik telefonálásra sikerült olyan ügyintézőt kifognia, aki képben volt és megoldotta a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#9007) Anulu79 válasza kali (#9006) üzenetére


Anulu79
addikt

A témát, hogyan tudom inaktiválni amit megvettem. Egyik vásárt témám sem támkgatja az éjszakai módot. Hátha úhy jobban bejön amíg belövik a témákat.
Másik kérdés. A billentyűzet alatti sáv eltűntethető valahogy?

(#9008) Teal'C válasza Anulu79 (#9007) üzenetére


Teal'C
addikt

Az éjszakai mód nem témázható max ikon meg aod terén. Állítsd a gyárira majd utánna éjszakaira.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9009) Anulu79 válasza Teal'C (#9008) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, ezt sikerült is megoldani. Aod-t kikapcsoltam de ikont bogarászok még. Meg csinálok magamnak háttérképet szerintem. :) Erre van valami jó app?

(#9010) Teal'C válasza Anulu79 (#9009) üzenetére


Teal'C
addikt

Én simán google-n szoktam keresni, beállítom a képek keresésénél hogy wallpaper meg hogy minimum 6mp és válogatok. Zárolt képnek továbbra is lehet videót berakni. [link] próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9011) Saccco válasza Anulu79 (#9009) üzenetére


Saccco
nagyúr

Háttérképek HD már régóta használom és nagyon bejön. Lehet benne keresni. Vannak tematikus gyűjtemények. Naponta vannak új képek.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9012) Plazmacucci válasza Saccco (#9011) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ahol valódi nagy felbontású képek vannak, nem csak felskálázottak az a WallpapersCraft. :R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9013) Anulu79


Anulu79
addikt

Samsung böngészőben meg lehet oldani, hogy ha a megnyitott lapokat nézem akkor ne a kijelző jobb oldalára rendezze hanem pl. középre?

(#9014) hito válasza Anulu79 (#9013) üzenetére


hito
nagyúr

Álló nézetben úgy van, fekvőben egymás mellett. Érthető módon így kerültek elrendezésre. Más módon elég buta nézet lenne, nem férnének egymástól a lapok, max +1-et tudna mutatni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9015) Anulu79 válasza hito (#9014) üzenetére


Anulu79
addikt

Álló módban attól még berakhatták volna középre ahogy korábban volt. :)

(#9016) hito válasza Anulu79 (#9015) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem úgy van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9017) kali válasza Anulu79 (#9007) üzenetére


kali
legenda

A 9-en nem próbáltam még külön témát.
Teljes képernyős kézmozdulatoknál gondolsz arra a sávra, ahol eredetileg a navigációs gombok vannak?
Átkapcsoltam egy kipróbálás idejére és mivel állandóan bekapcsolva nálam a sötét, illetve éjszakai mód, úgy nem feltűnő, egybeolvad a sötét billentyűzettel.
Háttérképeket innen szoktam letölteni, elég sok jó kategória van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9018) Anulu79 válasza hito (#9016) üzenetére


Anulu79
addikt

Az új rendszer alatt van így nálad? Mert 8-on nekem is így volt. Beállítást még nem találtam erre vonatkozót.

(#9017) kali
Igen teljesképernyősnél van ez a sáv. Most én is "kikapcsoltam" a témákat, hogy be tudjam kapcsolni az éjszakai módot. Most frissítés után hiába volt beállítva a téma sok helyen átváltott fehér háttérre az alkalmazás ami korábban a témát használta. Nem tudom, hogy ez most a rendszer sajátossága vagy csak valami össze akadt.
Háttérképet megoldottam, hogy letöltöttem egyet és rápakoltamm ég ezt-azt, hogy megfeleljen számomra. :)

[ Szerkesztve ]

(#9019) hito válasza Anulu79 (#9018) üzenetére


hito
nagyúr

Igen. Böngésző verziód?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9020) Hitch


Hitch
aktív tag

Pie alatt miért fehér a legtöbb értesítés ha felülről lehúzom őket? pl. zenelejátszó, email stb.?
Ezt így tervezték? :D
Hol lehet beállítani ?

[ Szerkesztve ]

(#9021) Teal'C válasza Hitch (#9020) üzenetére


Teal'C
addikt

Mert nincs jól beállítva.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9022) kali válasza Hitch (#9020) üzenetére


kali
legenda

Bizonyos alkalmazásoknál igen, amiről a rendszer nem is feltétlenül tehet, a többinél meg beállítás kérdése esetleg.
Most frissült nálam a Gmail alkalmazás és a teljes kezelőfelület fehér színű lett, nem tetszik, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#9023) seger


seger
addikt

Telekom febr 1 bizt frissítés érkezett

(#9024) kali válasza seger (#9023) üzenetére


kali
legenda

Valóban, most ugrott fel a figyelmeztetés.
Érdekes, milyen gyors most a Telekom, megelőzve minden más hazai verziót, pedig korábban az első 9-est ők adták ki legkésőbb, bár az vélhetően a WoWiFi integrálása miatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#9025) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új designt kapott a Samsung böngésző a ma reggeli frissítéssel.

***

(#9026) kali válasza Hitch (#9020) üzenetére


kali
legenda

Itt nézz rá: Beállítások -> Képernyő lezárása -> Értesítések -> a Nézetstílus ha Részletes vagy Rövid, akkor állítható az Átlátszóság és adott a Szövegszín automatikus invertálásának a lehetősége

(#9027) iceQ! válasza ollie (#9025) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem csak a Samsung Store

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9028) #24536576 válasza ollie (#9025) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem eddig is így nézett ki. :D

Viszont a Galaxy Apps frissült Galaxy Store-ra, szerintem jó irányba fejlődött.

(#9029) tylerddd válasza ollie (#9025) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem a pénteki rendszerfrissítés után is ilyen volt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9030) Joe.36 válasza seger (#9023) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is jött Telekomra... Jó nagy... Most töltőm le... Ez nem a Pie ? Mert azt írja...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9031) seger válasza Joe.36 (#9030) üzenetére


seger
addikt

1GB felett van, akkor pie. De ezt írja is az update.
Ma egy 100Mb-os frissítés jött a pie-re

(#9032) Joe.36 válasza seger (#9031) üzenetére


Joe.36
addikt

Telekom 1599.81 MB One Ui - Android Pie Bizt szint 2019 Január 1

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9033) ollie válasza Joe.36 (#9030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha azt írja, akkor miért gondolod, hogy nem az?

***

(#9034) seger válasza Joe.36 (#9032) üzenetére


seger
addikt

Ez a pie. Sokunk már telepítette. Ha kész, nézd meg újra a frissítést. Lesz még egy 100Mb febr 1 bizt. Frissítés is

(#9035) Joe.36 válasza ollie (#9033) üzenetére


Joe.36
addikt

Mert most írták előbb hogy Telekom biztonsági frissítés érkezett... Nekem még a 8.1 van rajta. Nem tudtam hogy kijött. A telefon nem jelezte. Most kerestem rá.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9036) MrCsiT válasza ollie (#9025) üzenetére


MrCsiT
addikt

Mi a Samsung böngésző verziószáma? :F

Amit én igazán hiányolok a Samsung böngészőből az az, hogy az asztali nézetet alapértelmezetté lehetne tenni: sok weboldal hagy el tartalmi elemeket, ha nem asztali nézetben van megnyitva. Az meg, hogy 2x töltsek be egy oldalt - mert alapból nem tud asztali nézetben nyílni - az felesleges adatforgalmat generál :(

mod: nekem még egy note 5-öm van jelenleg, és most a 9.0.01.79-es verzió van fent,de ez sem frissül már magától, hanem apkmirror-ról kell leszedjem az új apk-kat.

#9037: Köszönöm :R
..akkor ebben még mindig nincs megoldva, amiről fentebb írtam.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9037) ollie válasza MrCsiT (#9036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

9.0.01.79

***

(#9038) kali válasza Joe.36 (#9035) üzenetére


kali
legenda

Egy hete elérhető a Telekomos 9-es.
Érdemes néha manuálisan rákeresni, 8.1 esetén legalábbis nem mindig jelezte külön, ahogy nézem, 9-en már jobb lett a helyzet.

(#9039) seger válasza kali (#9038) üzenetére


seger
addikt

Nekem nem jelezte 9 alatt a bizt frissítést. Páromé viszont igen.

(#9040) Joe.36 válasza kali (#9038) üzenetére


Joe.36
addikt

Most már tudom, köszönöm mindenkinek az infót :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9041) kali válasza seger (#9039) üzenetére


kali
legenda

Amikor előzőleg írtad és ránéztem a telefonomra, már ott figyelt az értesítés a főképernyőn a frissítéssel kapcsolatban, 8.1-en soha nem tapasztaltam ilyet.

(#9042) Anulu79 válasza hito (#9019) üzenetére


Anulu79
addikt

8.2.01.2 Mindig azt írja, hogy nincs hálózati kapcsolat ezért nem lehet frissítéseket keresni.

(#9043) icecave


icecave
nagyúr

Bocs az OFF miatt, de nem találom hirtelen, hogy itthoni idő szerint mikor kezdődik ma a Samsung event? 18:00?

(#9044) hito válasza Anulu79 (#9042) üzenetére


hito
nagyúr

Nálam: 9.0.01.79

Ebben olyan, mint amit leírtam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9045) Teal'C válasza icecave (#9043) üzenetére


Teal'C
addikt

20:00

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9046) Joe.36


Joe.36
addikt

Tetszik az új rendszer. Az AOD most már nem megy mindig ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9047) icecave válasza Joe.36 (#9046) üzenetére


icecave
nagyúr

Megy az, de lett egy olyan opció is,hogy ha hozzáérsz a kijelzőhöz,akkor mutatja, nem állandóan.

Teal'C: Köszönöm, akkor addigra haza kell érnem munkából és meg kell lennie az edzésnak is :D

[ Szerkesztve ]

(#9048) Joe.36 válasza icecave (#9047) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm, így megtaláltam, akkor ez így jó lesz.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#9049) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Ez mitől függ?
Rom vagy regio?

(#9050) kali válasza fRooStzzZ (#9049) üzenetére


kali
legenda

Szerintem régió elsődlegesen, annak függvénye, hogy adott országokban/régiókban miként rendelkeznek ezzel kapcsolatban a jogszabályok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.