Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) #24536576 válasza tylerddd (#11000) üzenetére


#24536576
törölt tag

Novánál nincs.

(#11002) apaszka válasza tylerddd (#11000) üzenetére


apaszka
veterán

Nova-t használom és nincs semmi + merülés.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#11003) ollie válasza tylerddd (#11000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Launcher-től függ, de alvó állapotban nem kéne.

***

(#11004) Tybike81


Tybike81
őstag

Nektek az utolsó frissítés vagy a mai experience service frissítés óta nincs megbolondulva a fényerő szabályzás? Sensor tesztelve működik rendesen, de még is elég agresszívan leveszi a fényerőt.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#11005) kali válasza Tybike81 (#11004) üzenetére


kali
legenda

Nincs, nem látok problémát.
Törölheted esetleg a használati mintákat, aztán betanulja újra.

(#11006) m1lan


m1lan
őstag

Note 9 8/512GB megrendelve, csütörtökön érkezik :C

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11007) Tybike81 válasza kali (#11005) üzenetére


Tybike81
őstag

Azt hogy kell?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#11008) kali válasza Tybike81 (#11007) üzenetére


kali
legenda

Beállítások -> Kijelző -> Adaptív fényerő -> Használati minták visszaállítása

(#11009) gyuri81 válasza m1lan (#11006) üzenetére


gyuri81
veterán

Mennyiért jutni most hozzá egy 512-eshez?

(#11010) m1lan válasza gyuri81 (#11009) üzenetére


m1lan
őstag

Részletre vettem, egyben 289 lett volna a 128 gigás, 299 az 512 gigás, viszont utóbbiból van egy olyan konstrukció a weboldalon (Telekom), hogy kapsz hozzá ajándékba egy 512 gigás Samsung memóriakártyát, én így vettem 299-ért.

A Media Martkban mondjuk pont egy százassal lett volna drágább memóriakártya nélkül, úgyhogy valószínűleg mindenki annyiért adja, amennyiért nem szégyelli... :DDD

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#11011) Capella válasza TODI1111 (#10860) üzenetére


Capella
senior tag

:((( Hát nem tudom, úgy néz ki képtelen leszek megfelelő kulcsot generálni az Adhell3-hoz.
Gidano is annyit ír, hogy regisztráljunk ezen az oldalon fejlesztőként. De hogy pontosan hol és pontosan hogyan, az számomra nem világos. Illetve az, hogy milyen adatok kellenek ehhez, amit a Samsung is elfogad.
Alapból ugye Samsung fiókkal lehet belépni. De hogy lesz ebből fejlesztő?
Mert ha próbálok közvetlenül ELM Development kulcsot generálni a megfelelő oldalon, ezen, akkor ez a kép fogad.

Oké, legyen. Próbáltam én az upgrade now gombra bökve az esélytelenek nyugalmával a számos mezőt kitölteni ezzel-azzal, valódi, meg kamu adatokkal. Olyanokat kér, hogy program leírás, cégnév, weboldal. Na ezek tuti nincsenek. Végül beírtam valamiket, ami után egy napig folyamatban volt az elbírálás, majd válaszoltak, hogy ez így nem frankó, nem kaptak elég információt a partnerségi jóváhagyáshoz. Próbálkozzak újabb kéréssel.
Szóval az ELM kulcs igénylése úgy tűnik ugrott, így a legújabb Adhelleket esélytelen működésre bírni.

Maradt volna a régebbi 264 verziós, jó az is, annál még a KLM kulcs is elfogadott volt korábban. KPE Development Limited kulcsot tudok generálni csak, de azzal meg már nem tudom aktiválni a 264 verziójú Adhellt sem. Hiába neveztem át a csomagot Apk Editorral, vagy telepítettem átnevezetlenül, feltöltöttem a csomagot is a kulcshoz vagy maradt az új kulcs szólóban csomag hozzárendelés nélkül, nem sikerült sehogy működésre bírni. Különféle hibák voltak telepítés és aktiválási próbák után esettől függően, talán 102-es hibaüzi, vagy látszólag aktiválta, de mégsem, állandóan leállt az Adhell, vagy az írta nem sikerült hitelesíteni a termékkulcsot.

Nem örülök. :( Visszatértem a Blockthis-hez az AutoNotification-nel kiegészítve egyelőre.

(#11012) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Sziasztok, eddig Nillkin Super Frosted tokot használtam ami sajnos a bal sarkánál megrepedt ezért szeretném lecserélni hasonló designú vékony tokra... esetleg tudtok ajánlani hasonlót?

(#11013) Hauptmann válasza ToomyC (#11012) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem a jobb sarka rapadt meg a tollnál. Elég gyenge tok sajnos, pedig szép.

(#11014) tylerddd válasza ToomyC (#11012) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem is ez történt vele, a hozzá hasonló Nillkin Air a tollnál repedt el. Én is sajnálom, mert amúgy baromi jó cuccok lennének itthoni beszerzéssel is korrekt áron. Én most ilyet használok egy hete, így hosszú távú használatról nem tudok nyilatkozni, de ha kicsit visszagörgetsz, akkor a kezdeti benyomásaimat elolashatod képekkel, mert a webshopban nem sokat tudsz kinézni belőle.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11015) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, végre visszakaptam a Note9-et. A kijelző mellett kicserélték az akkut, a hátlapot, meg az usb portot is (gondolom ezek megsérültek szétszedésnél). A kijelzőre rátettek egy gyári fóliát, ami meglepően jó.

Átvételnél kaptam egy jegyzőkönyvet, hogy a szerviz szerint az én hibám volt a kijelző kopása, nem megfelelő használat miatt, és mellékeltek fényképet karcokról a kijelzőn. Csak hogy nem a miatt adtam be, mutattam is leadásnál, hogy a kijelző sarkaknál kopott, ahol hozzáért a gyári flip tok. Úgyhogy kapják be. A karcok is eleve a flip tok alatt keletkeztek, de azért még csak nem is szóltam. Mindenestre a Samsung bevállalta a költségeket.

[ Szerkesztve ]

***

(#11016) sanyijedi válasza ollie (#11015) üzenetére


sanyijedi
őstag

hova vitted végül? váci út vagy budaörs?

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#11017) kali válasza sanyijedi (#11016) üzenetére


kali
legenda

SES: [link]

(#11018) Plazmacucci válasza ollie (#11015) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tulajdonképpen mi volt a baj a kijelzővel? Lemaradtam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11019) sanyijedi válasza kali (#11017) üzenetére


sanyijedi
őstag

az hogy SES azzal nem hoztad közelebb a dolgot :D
van SES store meg SES shop, 2 külön cég.
fizikailag hol adtad le?

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#11020) ollie válasza Plazmacucci (#11018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Foltokban kopott róla a víztaszító réteg ott, ahol hozzáért a gyári flip tok.

***

(#11021) ollie válasza sanyijedi (#11019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A KÖKI SES-ben adtam le, ez hiba volt, mert 2 héttel hosszabbította az egész procedúrát.

***

(#11022) Plazmacucci válasza ollie (#11020) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hmm. Ezt mintha már eljátszották volna S6 idejében.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11023) ollie válasza Plazmacucci (#11022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenestre azt tanultam belőle, hogy felesleges a flip tok, mert attól még ugyanúgy karcos lesz a kijelző. Rádobtam egy dbrand fóliát a hátlapra, hogy az ne karcolódjon, és tok nélkül használom a telót. Így amúgy teljesen más élmény, könnyebb egy kézzel is használni, meg prémiumabb érzés is.

***

(#11024) Plazmacucci válasza ollie (#11023) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én is fóliával használom, sárgával.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11025) kali válasza ollie (#11015) üzenetére


kali
legenda

Ezért érdemes mindig kísérőt írni, vagy küldeni utólag a szerviz irányába (is), mert nem biztos, hogy a leadási helyen pontosan, érthetően és korrekt módon fogalmazzák meg és írják le az általad elmondott problémát.
A lényeg mondjuk az, hogy méltányossági alapon így is díjmentesen javították.

(#11026) Plazmacucci válasza kali (#11025) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az sem egyértelmű, hogy szerintük karcos e, vagy kopott, s, hogy felfogták e miről is van szó. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11027) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az S10 topikban ajánlottak egy Edge Touch nevű, Samsung appot, ezzel le lehet tiltani az edge érintéseket, így nem zavar be a kéz, ha belóg a képernyőre.

***

(#11028) Plazmacucci válasza ollie (#11027) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Valóban hasznos? Mikor és hogy akadtok bele az élébe, zavaró módon?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11029) ollie válasza Plazmacucci (#11028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hasznos, mert tok nélkül belelóg a kezem a kijelzőbe. Próbáld ki, semmibe sem kerül.

***

(#11030) Plazmacucci válasza ollie (#11029) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én még nem találkoztam olyan szituációval, maikor zavart volna, hogy edge, azon kívül, hogy nem lehet írni a szélére.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11031) gyuri81


gyuri81
veterán

Szavak nélkül...

[link]

(#11032) Yager01


Yager01
senior tag

Sziasztok, Gboard billentyűzetet használok és szeretném ha például mikor itt a fórumon írok valamit vagy a Samsung note programban akkor a tollal való írás során jelenjen meg a kézírás felismerő funkció. Van valami beállítás amit aktiválni kell? 1 napja van nálam a készülék egyébként

(#11033) petymeg válasza ollie (#11023) üzenetére


petymeg
addikt

Hátlapra létezik sima átlátszó fólia? Mert én csak mintásakat /karbon, szálcsiszolt fém stb/tálaltam, olyat meg nem teszek fel.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#11034) ollie válasza Yager01 (#11032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen csak a Samsung keyboardban van, ugyanis a billentyűzet része ez a pennel írás. Viszont van olyan a pen beállításainál, hogy ha egy szöveges bevitel mező fölé viszed a pent, akkor jelenjen meg egy ikon, amire bökve elindul ez az s penes bevitel. Nem tudom, hogy ehhez alapnak kell e lennie a Samsung keyboarnak.

***

(#11035) ollie válasza petymeg (#11033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy lehet olyat is venni, keress rá ebayen.

Találtam ilyet, ez teljesen átlátszó, öngyógyító, és 2 van az árában: https://www.slickwraps.com/naked-wrap-for-galaxy-note-9.html [link]

Még pár óráig 60% árengedménnyel adják a skineket azon az oldalon.

Rendeltem is egy skint, 5 dollár a szállítási költség.

[ Szerkesztve ]

***

(#11036) apaszka válasza petymeg (#11033) üzenetére


apaszka
veterán

Van persze az eBay en is. Az enyémen is van régóta, egyből rendeltem én is rá.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#11037) #24536576 válasza ollie (#11035) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tokoból kivételt mennyire bírják ezek? Gondolkozok egy nem átlátszón. 🤔

(#11038) apaszka


apaszka
veterán


Meg is jött az üveg!

Még nem rakom fel, mert tegnap raktam fel az új ívelt szélű fóliát :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#11039) apaszka


apaszka
veterán

Crome sötét mód

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#11040) #24536576 válasza apaszka (#11039) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ez volt már, nem? :D Teljes képernyős lehetőség jönne inkább

(#11041) kali válasza #24536576 (#11040) üzenetére


kali
legenda

Meg a Gmail feketítése, de úgy rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#11042) Saccco válasza apaszka (#11039) üzenetére


Saccco
nagyúr


Ezzel a weboldalak is feketék lesznek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11043) gyuri81


gyuri81
veterán

Használ valaki Good Lock-on belül Routines app-ot? Mit szoktatok leprogramozni? Szeretnék 1-2 ötletet meríteni tőletek:)

(#11044) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az új akkuval elég jó az üzemidő, 3:42 SoT, és még 60%-on az akku. :))

***

(#11045) gyuri81 válasza ollie (#11044) üzenetére


gyuri81
veterán

Tehát ez azt jelenti, hogy durván fél év alatt megadta magát az akksid? Az nem gyenge.

(#11046) petymeg válasza kali (#11041) üzenetére


petymeg
addikt

Ja, +1.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#11047) ollie válasza gyuri81 (#11045) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem, mert az kb ugyanazt tudta, mint újkorában. itt inkább a Pie jobb energiagazdálkodása miatt lehet. Vagy a franc tudja pontosan miért, az biztos, hogy vagy 2x annyi appot használtam a Note9-en, mielőtt leadtam a szervizbe. Az is lehet, hogy az új akku gyárilag kicsit nagyobb kapacitású. Az eredeti 3800 mAh körül volt az Accubattery szerint, erre meg most majdnem 3900-at ír, és valszeg nőni fog, mert tapasztalatom szerint kell vagy 1 hónap, mire megállapítja a valós kapacitást (kezdetben mindig alulbecsüli a kapacitást, és töltésről-töltésre növeli a becslést).

***

(#11048) thedarkfox válasza ollie (#11047) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Még 2-4 töltés azt szépen beáll az. :)

(#11049) kali válasza gyuri81 (#11045) üzenetére


kali
legenda

Sokkal több kell(ene) ahhoz.

(#11050) petymeg válasza ollie (#11044) üzenetére


petymeg
addikt

Csodálom az ilyen jó akkuidőket. Az enyém most is lóg a töltőn, mert 2.30 SOT-nál 27 %-on állt, a csúcsfogyasztók a szokásosak, android rendszer, googla play cella készenlétben stb lásd lentebb . Évek óta ugyanazokat az appokat használom és évek és telefonok óta sorra mindig gyengébbek jóval az akkuidőim mint a többi tulajnak. Jó lenne kideríteni, mi szívja nálam ennyire le.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.