Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) rstwingo válasza #06969344 (#21198) üzenetére


rstwingo
tag

nekem pont mostanában kezdődöt el, már elküldtem a szervizbe , kiváncsi vagyok mit mondanak rá

(#21202) Prien válasza rstwingo (#21201) üzenetére


Prien
addikt

Melyik Android verziót használjátok?

A kevés is több a semminél.

(#21203) rstwingo válasza Prien (#21202) üzenetére


rstwingo
tag

A Mindig frisset a 10-t

(#21204) MaCS_70 válasza Prien (#21202) üzenetére


MaCS_70
félisten

Friss 10, dettó.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21205) freddirty válasza Prien (#21202) üzenetére


freddirty
senior tag

amivel kijött 8.1 :)

fred

(#21206) petymeg válasza m1lan (#21196) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi a linket, lassan nekem is időszerű lesz, bár egy napot este hatig még vígan kibír a 2 év 7 hónapos telefon.
Alaplap+kijelző csere: 199.000,- a telefon kb ér 100.000 Ft-ot, de lehet sokat mondtam. Van olyan idióta aki cserélteti ennyiért? :F
A kijelzőcsere se éri meg 97.000-ért, inkább venni kell egy használtat.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21207) tylerddd válasza petymeg (#21206) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam a készenlétije teljesen jó, de ahogy használni kezdem, már nem a legacélosabb (augusztusban lesz 3 éves). Kb. 3,5 óra kijelzőidőt ír a rendszer, amire 20-30% közé lemegy.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21208) Pug válasza tylerddd (#21207) üzenetére


Pug
veterán

3,5 ora SOT 70-80% utan egyaltalan nem rossz.
Persze a SOT maga teljesen alkalmatlan osszehasonlitasra, hiszen teljesen mas ertekeket kapsz mas-mas felhasznalasi szokasok mellett ;)

(#21209) tylerddd válasza Pug (#21208) üzenetére


tylerddd
veterán

Azért több sot-ot mutatott a rendszer korábban. Meg érzem is. Ugyanakkor annyira nem vészes, nem tudom érdemes-e megbontatni a telót ill. bennem van egy para, hogy a csere közben lesz vele/csesznek el valami(t), miközben teljesen korrekt állapotban van közel 3 évesen. Aztán nem tudom mennyire lenne ütősebb az akkuidő a csere után. Vergődök kissé :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21210) seger válasza tylerddd (#21207) üzenetére


seger
addikt

3-4 óra sot mellett én biztos nem cseréltetném. Szerintem a rendszer frissítésével is b@asznak el az akku használattal kaocsolatban. Pl google olay szolgáltatás nálam elég magas, mindig az első 3-ban benne van. Régen nem volt. Csere után szerintem 4-5 órára módosulna.... de ez csak az én véleményem!!

(#21211) gerner1 válasza seger (#21210) üzenetére


gerner1
veterán

Egyszer, lehet érdemes volna kipróbálnod, hogy "jó" feltételek mellett, milyen eredményed lenne...

Az enyém is több mint 2éves, és szerintem "~még elmegy" a kondíciója. De ennek ellenére, én nagy valószínűséggel cseréltetni fogok rövidesen. Leginkább azért, mert talán most még van esély olyan akkura, ami még nem ~7-8+ hónapja porosodott a raktárban. Ami azt illeti, most tavasszal kellett volna, amikor ~8e körül volt ugyan ez, a SES -ben...

[ Szerkesztve ]

(#21212) seger válasza gerner1 (#21211) üzenetére


seger
addikt

Én most 47%-on vagyok és 3ó11p a képernyőidőm. Mindjárt 3 éves lesz

(#21213) gerner1 válasza seger (#21212) üzenetére


gerner1
veterán

Szerintem az nem rossz. Nálam, nemrég, ennyi volt a "max" 2 SIM -mel, és tulajdonképpen csak moblNET -el.

[ Szerkesztve ]

(#21214) whited


whited
addikt

Sziasztok
Vettem egy ilyen készüléket aminél irta is az eladó hogy a legutóbbi frissítés óta ismert hoba hogy néha sárgás
Egy ujrainditas után minden ok de szeretném egy korábbi szoftvert visszarak, hogy ez ne legyen.
Melyiket javasoljátok ?

A hirdetett telefon
[link]

Köszönöm :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#21215) Pug


Pug
veterán

PAN July 1. Secu level update kijött

(#21216) gerner1 válasza Pug (#21215) üzenetére


gerner1
veterán

XEH -ra is osztják az OTA szerverek a júliusi OXM frissítést. ~114MB...

(#21217) seger


seger
addikt

Szarakodik a mikrofonom. Ha megfújkálom, akkor jó lesz. Gondolom takarítani nem lehet, csak szervízbe tudják kitakarítani?

(#21218) Somatom


Somatom
veterán

Vettem egy Xiaomi wireless autós tartót/töltőt. A telóban a wireless gyorstöltés engedélyezve. Előtérben a Google Térkép, fölötte floating widgeten a CamSAM, háttérben a TuneIn. Ulmban beraktam a telót 99% -on, Budapesten 78% -on volt. Nem katasztrófa, de szerintetek ez normális?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21219) gerner1 válasza Somatom (#21218) üzenetére


gerner1
veterán

Simán lehet az.👍
Nem fogyasztott jelentősen a készüleked, hiszen bekapcsolt kijelzőnél nincsen gyorstöltés (se USB -n, se wireless...) semmilyen tölrővel.

(#21220) Somatom válasza gerner1 (#21219) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Amúgy sem voltam elégedett az autós üzemmóddal. Közben üzent a szervíz, hogy meg tudták menteni a Note előtti telómat, úgyhogy az marad az autós telóm. Sokkal alkalmasabb rá.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21221) Prien válasza Somatom (#21218) üzenetére


Prien
addikt

Én úgy tudom, hogy ez a töltőn való merítés, masszív használattal kifejezetten nem ajánlott, az akku felpúposodásához is vezethet! ☝️

Még a cserélhető akkus autós telóm is sajnálom töltőn használni.

A kevés is több a semminél.

(#21222) Somatom válasza Prien (#21221) üzenetére


Somatom
veterán

Akkó púposodni fog, mert nekem minden hónapban két hetet folyamatosan töltőn van a teló.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21223) seger


seger
addikt

Telekomnak is jött frissítése

Kipróbálná nekem valaki, hogy wifi hívás működik-e?
Nálam eltűnt mindkét telefonon azóta, pedig be van kapcsolva.

(#21224) seger


seger
addikt

Ezt milyen módon lehet kikapcsolni? Hogyan keressem?

(#21225) tylerddd válasza seger (#21223) üzenetére


tylerddd
veterán

Wifi hívás: én a telefon alkalmazás beállításaiban látom és kapcsolható.

A másik a dinamikus zárolt képernyő lesz szerintem. Beáll./Zárolt képernyő/Háttérkép-szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21226) Arageus válasza seger (#21224) üzenetére


Arageus
csendes tag

Beállítások - Zárolt képernyő - Háttérkép szolgáltatások -> Útmutató oldal megjelenítése

(#21227) seger


seger
addikt

Köszi a segítséget!
Megint nem találok egy beállítást!
Hol tudom állítani, a LED visszajelző színeit?
Most nem jelez ők Messengernél, eddig zöld volt beállítva

(#21228) tylerddd válasza seger (#21227) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem azt alapból csak ki/bekapcsolni lehet. Alkalmazás kell a testreszabáshoz.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21229) seger válasza tylerddd (#21228) üzenetére


seger
addikt

Határozottan emlékszem, piros, zöld, és kék között lehetett választani.

(#21230) tylerddd válasza seger (#21229) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem rémlik ilyen. Én a Galaxy Store-ból telepítettem fel valami alkalmazást, amivel elég komolyan testreszabható volt, de már nem használom. A világító szélek, amiket alapból elég részletesen lehetett mókolni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21231) Pug válasza seger (#21229) üzenetére


Pug
veterán

3rd party alkalmazas nelkul biztosan nem...

(#21232) gerner1 válasza seger (#21229) üzenetére


gerner1
veterán

Mivel, az OS -ben nincs erre lehetőség, 3rd party programra emlékezhetsz. Talán erre: LINK

(#21233) rstwingo válasza seger (#21229) üzenetére


rstwingo
tag

De van gyárilag benne, minden samuba van, csak mindegyikbe máskép kell bekapcsolni és máskép nevezik.

Most nincs nálam a note9 (szervizbe van), de a beállítások/kijelző/képernyőmód és abban kell lennie a Speciális Beállításnak és abban van, de az csak akkor aktiválódik, ha alapra vagy valami ilyesmire állítod

[ Szerkesztve ]

(#21234) gerner1 válasza rstwingo (#21233) üzenetére


gerner1
veterán

Az (KÉP), a kijelzőre vonatkozik, nem az 'értesítési LED' -re ...

[ Szerkesztve ]

(#21235) rstwingo válasza gerner1 (#21234) üzenetére


rstwingo
tag

Ja bocs, félre értelmeztem :W

(#21236) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Elő kellett vennem a NOTE9-em 2,5 év után aktív használatra,mert az S10+-om két év és két hónap után megadta magát. Innen is gratulálok az avulást tervező mérnönkek a Samsungnál!

Szóval a gondom az, hogy ez eredendően egy magyar, SE store-ból vásárolt készülék. A hívásrögzítés szükségessége miatt, thai sim-el lett újraindítva, így a hívásrögzítés működött. A gondom az, hogy 2019-es biztonsági frissítés szintjén megakadt az OTA, és a Smart Switch se lát frissítést. Viszont most legalább 3 hónapig még ezt kellene hasznlnom.

A kérdés: Hogyan lehetne megoldani,hogy megkapjam az új biztonsági frissítést, de ne kelljen legyalulnom a telefont? Nagy szívás lenne...

Köszi, WW

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#21237) gerner1 válasza WinstonWolf (#21236) üzenetére


gerner1
veterán

PC -vel, +ODIN - nal felraksz egy újabb release -t, annak a HOME_CSC.... komponensét használva.

Persze, ezzel még korántsem biztos, hogy az 'OTA update' is helyre kerül, de instant alkalmazható, ha az egyebek rendelkezésre állnak.

[ Szerkesztve ]

(#21238) WinstonWolf válasza gerner1 (#21237) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Tehát akkor töltsem le az 5 file-os firmware-t mondjuk a lgújabb magyart, de a home_csc thai legyen?

bocsi a tudatlanságért, nem szoktam Odint használni.

Köszi,

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#21239) gerner1 válasza WinstonWolf (#21238) üzenetére


gerner1
veterán

Igen. 👍 A hangsúly a HOME_CSC -n van.

Ugyanakkor, bármilyenolyan régió kódját használva tölthetsz le, amelyik a Thai (THL) , XEH, stb, stb mellett az OXM firmware -ben van benne ( mivel, ennél a készüléktípusnál sincs 'önálló XEH' firmware...). Tehát, ha plö neked úgy tetszik, akkor lehívhatod DBT, vagy ILO -ra is, mert a letöltött 'eredmény' ugyan az az OXM firmware lesz...

(#21240) WinstonWolf válasza gerner1 (#21239) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nagyon Köszii! Megpróbálom.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#21241) WinstonWolf válasza gerner1 (#21239) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nagyon köszi a segítséget!!! Minden sikerült!

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#21242) seger


seger
addikt

Dual messenger-t használtok?
Csináltam egy gyári visszaállítást, azóta a dual viber beállítás után a máaodik viber nem jól működik

(#21243) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A Google Maps-nél, ha elindítok egy navigációt, akkor nincs hang az alkalmazásban a Note-on, tehát nem mondja be az utasításokat a készülék hangszóróján. Nincs rácsatlakoztatva semmi hangszóró, szobában próbálom. Van egy Xiaomi teló is itt kéznél, ugyanazokkal a beállításokkal kapásból azzal indít, hogy "Haladjon délkelet felé!". Ez mitől lehet?! Köszi!

Hmm, töröltem az app gyorsítótárát és most működik.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21244) OFF


OFF
csendes tag

Note9-em az utóbbi időben naponta többször elveszíti a kapcsolatot az S-Pennel. Nálatok is előfordul?
Mi lehet az oka? Esetleg haldoklik a ceruza "akksija"?

(#21245) gerner1 válasza OFF (#21244) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam rendben. Esetleg, próbáld meg újra hozzá csatolni.

(#21246) OFF válasza gerner1 (#21245) üzenetére


OFF
csendes tag

Engedi újra kapcsolódni. Vajon miért veszíti el a kapcsolatot miközben a helyén van...

(#21247) tylerddd


tylerddd
veterán

Az értesítések között új hangokat vélek felfedezni, az Android/media/com.google.android.gm/Notifications mappában .ogg formátumban. Ezek rendszerfrissítéssel kerülhettek ide vagy valami app tette ide őket?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21248) gerner1 válasza tylerddd (#21247) üzenetére


gerner1
veterán

Kérj meg valakit -aki még 8.1 & 9 -esen van, hogy tegyen fel screenshot -ot. Akkor összehasonlíthatod a sajátoddal.

(#21249) tylerddd válasza gerner1 (#21248) üzenetére


tylerddd
veterán

Július 30-án kerültek oda, azt írja a Saját fájlok. Értesítési hangot néztem az egyik alkalmazásnak és akkor tűnt fel az Egyéni lehetőségek között, ahol azok vannak, amiket én tettem a Notifications mappába. Igazából aki 10-en van meg tudná nézni, hogy neki ott vannak-e, de annyira nem fontos. Csak azért érdekelt volna, hogy amik jönnek időközben frissítések, azoknál akár ilyen is várható?! Ilyen néven futnak, hogy Bökés, Édes, Egybefűzés, Fütyülés, Kincs stb.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21250) gerner1 válasza tylerddd (#21249) üzenetére


gerner1
veterán

Most ránéztem. Ezek, nálam is ott vannak. Szerintem, valamelyik 3rd party app tartozékai.

Ami a firmware, az a "Galaxy" vonal alá listázódik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.