Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) MaCS_70 válasza handrash (#21900) üzenetére


MaCS_70
félisten

Akkor javítsák ki szoftveresen és árulják javítottan...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21902) korimv6 válasza handrash (#21900) üzenetére


korimv6
aktív tag

A klímát meg csak fel kell tölteni :DD

Körbe zárt villám.

(#21903) handrash válasza korimv6 (#21902) üzenetére


handrash
őstag

Yesss!
Ez szól MaCS-nak is!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#21904) nggabi válasza korimv6 (#21902) üzenetére


nggabi
nagyúr

egyébként ja. csak nem olvasod el az apró betűt "miután megtaláltad és kicserélted a lyukas csövet és vettél egy új kompresszort" :D

"szenyor dzsíííí"

(#21905) glaci válasza handrash (#21900) üzenetére


glaci
őstag

Ha már "megsült", akkor azon már semmilyen szoftver nem fog tudni segíteni, mert fizikailag károsodott a panel.
Úgy lehetett volna rajta segíteni szoftveresen, hogy eleve nem telepíti fel a hibás frissítést, vagy utána gyorsan cseréli másik verzióra.
Most már csak a színhőmérsékletet lehet elhúzni szoftveresen, hogy ne legyen olyan nagyon feltűnő. De igazából akkor is az lesz majd - csak másképp - mert a sima fehéren ugyan nem fog majd annyira látszani viszont a színeket totál el fogja qrni.
Nem véletlen, hogy árulják: a tulajnak sem tetszik, csak próbál marketing dumával túladni rajta, hogy valamelyest csökkentse a saját veszteségét.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21906) gerner1 válasza glaci (#21905) üzenetére


gerner1
veterán

Engem mindig elgondolkodtat, hogy miként lehet az, hogy ha valóvan hibás egy frissítés, akkor az általa hordozott 'probléma' miért nem jelentkezik a userek többségénél, cunami/lavina szerűen (??)...

A mismásolásra bazírozó hirdetés, szerintem is unfair ...

(#21907) handrash válasza gerner1 (#21906) üzenetére


handrash
őstag

Háát, most kiadott frissítés, jó néhány S7-nek betett.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#21908) gerner1 válasza handrash (#21907) üzenetére


gerner1
veterán

Ott is felmerül ugyan ez a kérdés...

(#21909) glaci válasza gerner1 (#21906) üzenetére


glaci
őstag

gerner1 #21906:
Feltételezem bizonyos szoftverek fentléte esetén jön csak elő, amit nem használ mindenki.
(+ A Nap, Hold, Föld, Mars, Jupiter és Vénusz együttállás is hatással van rá ...)
No de viccet félre téve biztos, hogy azért nem jön elő mindenkinél (és azért nem vették észre a kiadás előtti tesztnél sem) mert az "egyenletnek" van egy olyan eleme, ami nincsen mindenkinél jelen. Így nem mindenki szív vele, csak sokak.

És a végén lesz, aki elhiszi ...
Soha nem értettem, hogy egy hardveres hibát miképp lehet szoftveresen javítani ...
Persze vannak megoldások, de az kihat az üzemre, mert ha egy RAM -ot csak jóval alacsonyabb feeling és nagyobb időzítéssel lehet üzemeltetni, az már nem normális.
Vagy ha egy CPU -ban kikapcsolunk (nem használunk) funkciókat, mert kiderült, hogy nem biztonságos. Ezek mondjuk fogjuk rá, hogy a hardver szoftveres javításai, de milyen áron ...

handrash #21907:
Melyik? A kb. 1 - 2 hete kiadott GPS stabilitás növelő?

(Csak azért kérdezem, mert nagyon gyanús az nekem. Több eszközömre is megjött pár nap eltéréssel, de egyelőre inkább ignoráltam.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21910) gerner1 válasza glaci (#21909) üzenetére


gerner1
veterán

Én a "sokak" -at keresem, ennél a hibánál is.

Amúgy, szerintem is abban az aspektusban lehet valahol a valós ok, amely a melegedéssel hozható kapcsolatba. 👍

(#21911) glaci válasza gerner1 (#21910) üzenetére


glaci
őstag

A "sokak" relatív. Ha van 10 millió készülék és csak 1 százalék érintett, az már százezer ember. Arányaiban nem sok, hiszen csak egy százalék. De százezer panaszos / dühös ember azért nem is kevés ...
Úgyhogy a sokakat ebben az aspektusban keresd.

Ami a hibát illeti szerintem minden informatikus "rémálma", amikor a hiba csak bizonyos együttállásban jelentkezik, de akkor "nagyon"!
Én rettenetesen utáltam. Sokszor már "naplót vezettettem" egy - egy hiba "elkapásához", mert másképp nem lehetett beazonosítani és tenni ellene.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21912) gerner1 válasza glaci (#21911) üzenetére


gerner1
veterán

Máshogy fogalmazok. Akármyilyen topikot nézek/bármely országból.... - melyiknél áll meg(?), hogy az ott fórumozó nick -ek (azok, amelyek 3naponta elhelyeznek legalább 1 posztot, a multiregeket leminuszolva.) 50% -a +1nick jelezte ugyan azt ?

Aztán, mi van azokkal a userekkel, akiknél a 'megjelölt' frissítés elött jelentkezett a zöldülés, és mi van azokkal akiknek jóval utána? Náluk, milyen frissítés okozta? ...

Nálam, miniumum egy ilyen arány kell a "sokakhoz". Note 9 frissítései között is akad olyan, amelyet az OXM alá tartozó régiók zöme már nem kapott meg, mert hiba miatt az a release nem lett osztva a többinek. Vagy, pár eve volt, amikor az A50 -nél visszavonásra került egy főverzió-frissítés. Ezeknél plö, biztosan megállt akkor is a "sokak". Ezeknél, megvolt a panasz cunami/lavina, ami a merítést adta...

[ Szerkesztve ]

(#21913) glaci válasza gerner1 (#21912) üzenetére


glaci
őstag

Nyilván. Ezért is mondtam, hogy a sok relatív.
Amikor már arányban is sok, akkor nagyon nagy gáz van és álltalában tesznek is ellene valamit. Amíg csak darabra "sok" - de arányaiban egyébként elenyésző - addig nem feltétlenül nézik soknak. (Álltalában ezek az "együttállásos" hibák.)

A lényeg az, hogy ilyenek azért előfordulnak néha (nem mindig és nem mindenkinél) illetve az, hogy tuti, hogy nem közvetlenül a FW frissítés csinálja önmagában, hanem valami "együttállás" hozza ki belőle.

És ami a legfontosabb:
Ha már egyszer megzöldült az az OLED, akkor az már fizikailag károsodott és többé soha, semmitől nem lesz még egyszer újra olyan, mint amilyen eredetileg volt.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21914) gerner1 válasza glaci (#21913) üzenetére


gerner1
veterán

Az én álláspontom az, hogy ez a zöldülés, az amoled/oled kijelzők egy csekély hányadát érinti, folyamatosan. Sajnos benne van a pakliban, hogy 'pont az enyém is lehet ilyen...'
Gyorskereséssel (a teljesség igénye nélkül), most ide emelek néhány példát: S4, A3 (2016), S7e, S21, ~(?) Mate 20 Pro, iphone,, +1 ugyan innen... , stb topikokban is jelen volt/van ( igaz, csak házon belül, de érdemes más topikokba is kitekinteni..), ~ilyen-olyan "megemlített körülményekkel" , és kontextusokkal, és az ittenihez (Note9) ~közelitő arányban.

[ Szerkesztve ]

(#21915) glaci válasza gerner1 (#21914) üzenetére


glaci
őstag

Nyilván. Ha nagyon sokat érintene, akkor már irtózatos balhé lett volna belőle.
Ahogy elnézem a kereséseidet, ennek is csak csekély hányada az, ami konkrétan olyan fajta zöldülés, amiről beszéltünk.

No, de ne offoljunk tovább!
Mindketten egyetértünk abban, hogy a hiba létezik és szerencsére nem álltalános, de azért ritkán előfordul. :R
Illetve, hogy vissza kanyarodjak az egész kiinduló pontjához: ilyen (hibás) kijelzőt nem szabad venni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21916) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!
Mostanában egyre többen panaszkodnak a hangminőségre, hagy rosszul hallanak. Ez másnál is előjött? Javítható? Nem szívesen cserélném le ezt a fasza telefont.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21917) nggabi válasza petymeg (#21916) üzenetére


nggabi
nagyúr

flex csere megoldja, 10 rugó körüli történet.

"szenyor dzsíííí"

(#21918) petymeg válasza nggabi (#21917) üzenetére


petymeg
addikt

Akksit is cserélni kell úgyis, fél napot bír már csak. Mi az a flex amúgy? Flexibilis kábel?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21919) nggabi válasza petymeg (#21918) üzenetére


nggabi
nagyúr

flex kábel a mikrofonnal, igen.

"szenyor dzsíííí"

(#21920) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok, 3-4 éves már a note 9 és egyre kevesebbet bírja az akksi, ideje lenne cseréltetni egy új gyárira. Tudtok ajánlani szervízt aki a szoftvert nem piszkálja? (volna még egy S20 FE is, ott az android auto gyilkolta le az akksit)
Esetleg futár hozza-viszi opcióval?

fred

(#21921) aswmaster válasza handrash (#21898) üzenetére


aswmaster
tag

szia

Igen, javítható.

Azért nem teljesen úgy van, ahogy Gerner1 kolléga írja, volt vmi huncutság: sokan egy update-hez kötötték, amitől nagyon felhevült a telefon - nyilván nem feltétlen mindenkinél, pláne, hogy utána elég gyorsan adtak ki egy másik updatet is. Ahogy Glaci kolléga is írta, lehet, hogy kellett hozzá más is, de tény, hogy nekem is így ment tönkre. Felment az update, utána nagyon meleg volt mindig a kijelző és piff, egyik pillanatról a másikra "szép" zöld/sárga lett a képernyő. Nem degradálódásról van szó, egyik pillanatban még teljesen rendben volt, másikban meg vége lett.

Akkor eléggé utánaolvastam a témának, sok fórumban foglalkoztak a kérdéssel, itt vannak az akkor hsz-eim a témában, ha érdekel a sztori részletesen, képekkel, fórum linkekkel:
https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_note9_stylus-szimbolum/hsz_20845-20845.html
https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_note9_stylus-szimbolum/hsz_20851-20851.html
Volt egyébként hivatalos vizsgálat is, de lezárták a szitut azzal, hogy nem találtak általános problémát, nyilván... :U
Ez olyan, mit amikor az EGR miatt égtek ki a BMW-ék, aztán ott sem találtak problémát, egészen addig, amíg valakik megégtek és majdnem meghaltak. Utána aztán mindjárt lett is visszahívás...

De a lényeg, hogy javítható, én saját magam csináltam meg, nem egy bonyolult dolog. Ami teszett a Samsungban, hogy minden cuccot gyárilag meg tudsz hozzá venni, konkrétan a kijelző a keretbe bele van integrálva, ezt gyárilag így tudod venni. Van gyári akksi (sztem akkor már ezt is érdemes kicserélni), gyári hátlap. Az alaplapot kell átteni meg pár szenzort/küttyöt, akármit (bocsi, nem vagyok villamosmérnök, mechanik guy vagyok :)

Itt írtam róla egy részletes összefoglalót, a linkek meg infók alapján max 1,5 órás művelet és semmit nem kell menteni, visszatelepíteni, stb:
https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_note9_stylus-szimbolum/hsz_20880-20880.html

Sok sikert hozzá, ha kell vmi infó még írj privátot!
Egyébként azóta is teljesen tökéletes a teló :)

Üdv

ASWmaster

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#21922) bwoay válasza aswmaster (#21921) üzenetére


bwoay
nagyúr

itt az volt a kérdés, hogy sw-esen javítható-e.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#21923) aswmaster válasza bwoay (#21922) üzenetére


aswmaster
tag

Sajna nem, csak kijelző cserével :(

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#21924) PaksiPeter válasza aswmaster (#21923) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Üdv! Nektek a legördülő menüben ahol a Smarth things van, ott mutatja nektek a bluetooth füles töltési szintjét? Régen mutatta, de már egy ideje nekem nem.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21925) gerner1 válasza PaksiPeter (#21924) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam, a gyári Samsungét : igen.

(#21926) Phülöp válasza PaksiPeter (#21924) üzenetére


Phülöp
addikt

A BT kapcsolatoknál mutatja, én ott szoktam ellenőrizni (swipe fentről, BT ikon hosszan tapicskol).
Lypertek Tevi és Sennheiser Momentum 3

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21927) Somatom válasza PaksiPeter (#21924) üzenetére


Somatom
veterán

Én automatizálóval oldom meg. A füles csatlakozása után bemondja a fülesbe a töltöttségi szintjét.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21928) PaksiPeter válasza Somatom (#21927) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Rendszerautomatizálóra gondolsz? Tehát kisegítő lehetőségek? Mert a Samsung saját programja bemondja, de néha Panasonic fülest használok, az meg nem mondja be.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21929) Somatom válasza PaksiPeter (#21928) üzenetére


Somatom
veterán

Macrodroid

Topikja.

Esetleg lehet Tasker is. Annak is van helyi topikja.
Egyébként Sony és Huawei füleseket használok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21930) PaksiPeter válasza Somatom (#21929) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Köszönöm :) .

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21931) glaci válasza PaksiPeter (#21924) üzenetére


glaci
őstag

PaksiPeter #21924:
Igen, mutatja. Most épp egy JBL van rajta azét.
Illetve mutatja a BT -nél is, ahol már írták mások.
Viszont ezt nem minden füles támogatja, így van olyan is a birtokomban amelyikét nem tudja mutatni. (Nyilván azt sehol sem teszi, bárhol is nézem.)

Somatom #21927:
Ez tök jó ötlet! Én Taskert használok.Van esetleg valami jó tipped, hogy hogyan lehetne kinyerni vele a töltöttségi szint értékét?

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21932) glaci válasza glaci (#21931) üzenetére


glaci
őstag

Somatom #21927:
Közben ránéztem újra a Taskerre mert furdalta az oldalamat a kíváncsiság. Szóval a probléma már meg is oldódott, mert időközben valamikor belekerült egy BT infó parancs és az lehozza az akku töltöttség szintjét is egy változóba. Bocsi, hogy ezzel "zaklattalak". Az ötletért pedig köszönet!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21933) petymeg


petymeg
addikt

Nagyon gatya már az én telefonom, így majd 4 évesen. Akksit kell cserélni, mikrofont, meg az usb csati se 100-as mert alig akarja megnyítni a pc, ha összedugom vele. Egyáltalán érdemes ennyi mindent cserélni? Kívülről egyébként hibátlan, patent állapotú. Az a gondom, hogy nem tudom mire lecserélni, az S22 Ultra ami egy szint ezzel, annyira elcseszett azzal az éles sarkával... pont rossz irányba kerekítették le. Még a Note 20 tetszik, de az is 500 körül van újonnan és nem is nagyon van már.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21934) aswmaster válasza petymeg (#21933) üzenetére


aswmaster
tag

https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_note9_stylus-szimbolum/hsz_20880-20880.html

+ akkor kell még a mikrofon meg az usb csati, de ezek is ott vannak a fixshopban.
ez még mindig messze olcsóbb, mint egy új telefont venni és nem kell vesződni a "belakással" sem.

üdv

ASWmaster

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

(#21935) PaksiPeter válasza glaci (#21931) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Tennél fel képernyőmentést a legördülőmenüről amikor rajta van a füles?

A bluetooth menüből nekem körülményes kikeresni. És emlékeztem rá, hogy korábban ott volt az állapotsávban. Azt tudom, hogy csak a Bluetooth 5 támogatja. Alacsonyabb verziószámmal is mutatta, de csak a Samsung külön szoftverével.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21936) glaci válasza PaksiPeter (#21935) üzenetére


glaci
őstag

Tegnap készítettem gyorsan egyet, csak akkor végül nem töltöttem fel.
Most bepótoltam. Parancsolj:
[kép]

Elég nagy a "rendetlenség", de a lényeg azért kivehető ... ;)
Remélem tudtam segíteni.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21937) PaksiPeter válasza glaci (#21936) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Igen, köszönöm :) . Ezt hiányolom. Még annyit, hogy milyen verziója van a telefonodnak és a Smart Thingsnek?

[ Szerkesztve ]

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21938) glaci válasza PaksiPeter (#21937) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Szivesen!

Ez az Android (az a verzió, amivel megvettem):

Android verziója
8.1.0
Samsung Experience-verzió
9.5
Alapsáv verziója
N960FXXU2ARJ1
Kernelverzió
4.9.59-14366801-QB20490073 (gcc version 4.9.x 20150123 (prerelease) (GCC) )
dpi@SWDG5305 #1
Tue Nov 6 14:59:13 KST 2018
Build száma
M1AJQ.N960FXXS2ARK2
SE for Android állapota
Enforcing
SEPF_SM-N960F_8.1.0_0007
Tue Nov 06 15:16:02 2018
Knox verziója
Knox 3.2
Knox API level 26
TIMA 4.1.0
Szolgáltatói szoftverver.
SAOMC_SM-N960F_OXM_XEH_OO_0016
2a9bebc0723f7ece
XEH/XEH,XEH/XEH

A Smart Things pedig a mindig legújabb:

Verzió: ‎1.7.89.25‎

Remélem segít!
(Én a helyedben átnézném a Smart Things beállításait is. Előtte persze a BT beállításoknál csekkolnám, hogy az eszköz átkülni-e a töltöttségi adatolat.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21939) PaksiPeter válasza glaci (#21938) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Akkor megvan a hiba. Nekem 10-es van fent. Az új verzió vette el sajnos. Köszönöm az infót.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21940) gerner1 válasza PaksiPeter (#21939) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam is 10 -es van (latest).

[ Szerkesztve ]

(#21941) glaci válasza PaksiPeter (#21939) üzenetére


glaci
őstag

A 10 -nél ugye nincs ott a Smart Things az értesítési panelen.
(Pontosabban ott van, csak másképp.)

Mindjárt átlépek a másik Note 9 -emre (azon 10 -es van) és csinálok kép mentést.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21942) glaci válasza PaksiPeter (#21939) üzenetére


glaci
őstag

Végül is nem csináltam képet, mert most nincs nálam a JBL, a Samsung füles meg nem ad át pontos töltöttségi értéket. (Csak a Level alkalmazás látja mindössze 4 külömböző szintűként.)

Szóval a 10 alatt nincs a Smart Things beállításai között a Smart Things panel aktiválásának a lehetősége. (A 8 -on mindjárt az account után a legelső, míg 10 alatt a hely lekérése van az account alatt. (Ez 8 -on a második a panel után közvetlenül.)

Helyette a 10 -en olyan van, hogy ha lehúzod 2* az értesítéseket, hogy teljes képernyön lásd a gyorspanelt, akkor a 3 pöttyre feljövő menüben a "gyorspanel elrendezése" -t választva van a "média és eszközök mutatása" lehetőség. Ha ezt aktiváltad, akkor a Smart Things panel helyén jelenik meg a "média" és az "eszközök". Ha rányomsz az eszközökre, akkor ott lényegében a Smart Things -es dolgokat fogod látni. (Nagyjából azokat, amiket a Smart Things megnyitásakor is látsz.) No, itt láthatod a töltöttséget is, ha az eszköz elküldi. Kicsit más, mint régen, de a semminél azért több. (A Média alatt pedig régi panel hangkimenet lejátszó eszköz választásos és a képernyő megosztásos része van.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21943) PaksiPeter válasza gerner1 (#21940) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Igen, de fentebb írtad, hogy neked is csak a Samsung fülest mutatja.

#glaci

Köszönöm, hogy utánanéztél :) ! Igen, ezt a médiapanelt megtaláltam, de valahogy az nem az igazi. Furcsa, hogy a tabletemről is eltűnt ez a funkció, pedig ott nem volt rendszerfrissítés. Szerintem a SmartThings-t is variálták.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21944) gerner1 válasza PaksiPeter (#21943) üzenetére


gerner1
veterán

Buds 2, ami van. Azzal kapcsolatban írtam, hogy "Samsung" .

(#21945) PaksiPeter válasza gerner1 (#21944) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Értem. Ahhoz gondolom fent van a Wearable is. Talán azért mutatja a töltési százalékot.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21946) petymeg válasza aswmaster (#21934) üzenetére


petymeg
addikt

Megoldódott a mikrofon meg az USB csati is, ki kellett fújni sűrített levegővel, mert szöszös volt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21947) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Konkrét képeket tartalmazó albumot ki tudok tenni a kezdőképernyőre (gyári galériát használok és nem szeretnék más alkalmazást)? A kedvenceket ki lehet, de mást nem tudtam. Még az jutott eszembe, hogy a saját fájlokban csinálok egy mappát adott képeknek és azt teszem ki. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21948) PaksiPeter válasza tylerddd (#21947) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Külön le kell szedni a Samsung képkeret vidzsetet és azzal akárhonnan tudsz képet kitenni. Fixet is, meg ha jól emlékszem slide show is van benne.

#petymeg

Bátor vagy a fújással. Azt mondják a nagyok, hogy a sűrítettlevegős pisztoly csak jobban befújja a koszt. Bár nem tudom hogy fújná be, hiszen elvileg vízálló telefon, tehát nem mehet befelé semmi. Mindenesetre én inkább porszívóztam. Egy USSD kód van direkt a mikrofon tesztjéhez és most nekem is jó mindkét mikrofon.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#21949) gerner1 válasza tylerddd (#21947) üzenetére


gerner1
veterán

A gyári Samsung "Saját fájlok" app segítségével, ki tudsz rakni mappákat is.👍

(#21950) petymeg válasza PaksiPeter (#21948) üzenetére


petymeg
addikt

"Egy USSD kód van direkt a mikrofon tesztjéhez és most nekem is jó mindkét mikrofon."

Micsoda? Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy lehet kóddal tesztelni a mikrofonokat?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.