Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Jim12


Jim12
csendes tag

Csak még egy felvetés , hogy vélemények szerint érdemes-e még új NOTE 9-et venni , abban a tudatban , hogy talán még (max.) 1 főverzió frissítést kap a készülék. Sajnos a note széria elég "balszerencsés" módom mindig az android főverzió előtt jelenik meg 1-2 héttel így ha azt vesszük kapásból " hátránnyal indul". Elég nagy a szakadék az új és a használt között.
Ha számolgatunk akkor kb. 3 -5 hónap mire frissülni fog és vége is a pályafutásának.
Még úgy is kicsit soknak tartom, hogy a T-Mobile kedvezményesen 197000Ft-ért adja.

(#14002) telefonmágus válasza Jim12 (#14001) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Használtak 125-140 között mennek,tehát ha kibontod,akkor azzal számolj,hogy ennyit ér

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14003) Jim12 válasza telefonmágus (#14002) üzenetére


Jim12
csendes tag

Hát ez az, mert ha android 9 lett volna rajta megjelenéskor akkor azt mondom érdemes lenne bevállalni , de így nem biztos. Elvileg ma átvehető lenne, jött az értesítés a GLS-től de nem egyszerű mérlegelni.

(#14004) telefonmágus válasza Jim12 (#14003) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha ugyanezt nézzük egy note10plussal,ott a kibontott használtak már 300 körül vannak

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14005) Jim12


Jim12
csendes tag

Ez a két főverziós dolog úgy gondolom kicsit átverés , főleg ha azt vesszük ,hogy megjelenéskor méregdrága áron vesztegetik . Ez a helyzet a mostani NOTE10 + készülékkel is. Ha a Huawei au ÚJ P30 PRO készülékét be tudta mutatni hétvégén android 10-el az android 10 megjelenése után pár nappal akkor a samsung is megtehetné de az nem üzlet neki. Sajnos.

(#14006) #24536576 válasza Jim12 (#14003) üzenetére


#24536576
törölt tag

És mit fog hozni az új rendszer? A gyorsabb merülés és a belassuláson kívül. Pontosabban mit vársz el az Android 11-től? Főzzön majd kávét? (Dolce Gusto appal tud most is :DDD) Én biztos nem fizetném ki a 150K többletet +1 főverzióért. Mondjuk nekem erősen kompromisszumos lenne a Note11+.

(#14007) Jim12 válasza telefonmágus (#14004) üzenetére


Jim12
csendes tag

Nem feltétlen az ár a probléma , hanem , hogy akkor kapsz frissítést mikor már "késő". Ha kiad az ember( mert mondjuk megteheti ) 330-380 ezret , legyen már rajta friss rendszer. Vagy tolják el 2 héttel a megjelenést mert ez tudatos átbasz....s.

(#14008) #24536576 válasza Jim12 (#14005) üzenetére


#24536576
törölt tag

Amerikában már teszteli a T-mobile a 10est az S10 és a Note10 szérián. Akkor lenne nagy szám a Huawei, ha a meglévő P30-akra tenné elérhetővé, de nem erről van szó. Az megint más kérdés, hogy egy bugos rendszert szeretnél hamar, vagy egy bugmentesebbet később.

[ Szerkesztve ]

(#14009) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Youtube csokibanán telefonbetyárok 2 ,látta mindenki?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14010) Jim12 válasza #24536576 (#14008) üzenetére


Jim12
csendes tag

Én úgy gondolom , hogy ha ezen készülékek nem alap árát nézed (itt a legkisebb tárhellyel rendelkezőre gondolok ) hanem mondjuk a több RAM+TÁRHELY ami súrolja a fél milliót , illene új rendszert rakni a megjelenő csúcskategóriára amit kellő odafigyeléssel kezelnek.

(#14011) ollie válasza Jim12 (#14005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A note10 az android megjelenése előtt jelent meg a piacon. Amúgy meg hosszú ideig kap biztonsági frissítéseket a második főverzió után is.

***

(#14012) #24536576 válasza ollie (#14011) üzenetére


#24536576
törölt tag

Régen is téma volt ez. Szerintem beletörődtek az emberek. Mindenesetre elég gáz, hogy a legnagyobb Androidos gyártó legújabb csúcstelefonja "elavult" rendszerrel jelenik meg. Ráadásul hónapokkal később kapja meg az újat, minthogy az megjelenik. Talán a Note3 volt az utolsó ami friss droiddal érkezett. 🤔 Lehet azért kerül piacra kicsit előbb, hogy ne legyen annyira égő.

(#14013) kazanka válasza Jim12 (#14010) üzenetére


kazanka
őstag

Addig örülj míg a régi rendszer van rajta,sok kellemetlenségtől kíméled meg magad,mindíg is úgy volt ,hogy az X.1-ig csak az ideget ette az ember. Pl.a Huaweinél ahol a frissítést imei alapján adják ki,mindenki hisztizett hogy mikor kapja már a 9-et, aztán álltak vissza a 8-ra

(#14014) Capella válasza kazanka (#14013) üzenetére


Capella
senior tag

Én sem frissítettem végig a telefonokat. A Note 3 maradt a 4.3-on rootolva. Nem tetszettek a Google korlátozásai a KitKat rendszeren, meg a kifehéredett material design.
Nem volt vele semmi bajom így, végül volt egy-két nem túl fontos app, ami nem volt telepíthető, mert legalább 5.0 Androidot akart.

A Note8-at Oreora még frissítettem, de ottragadt a legutolsó januári frissítésnél. A 9.0-at nem fogom feltenni, megint lettek Google korlátozások, új gesztusvezérlés. Nem kell, jó az, ahogy belakottan megszoktam.

[ Szerkesztve ]

(#14015) varos


varos
tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes megvenni 140000 Ft egy féléves gyári garanciás Extreme Digitálnál vásárolt ,dual simes, 6/128 karcmentes Note 9-et?

(#14016) szokelaszlo válasza kali (#14000) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszi!
Akkor ismét szerviz.:-(

(#14017) telefonmágus válasza varos (#14015) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ezek ennyibe mennek 125-140e

Nagyot már nem buksz rajta,max ha összetöröd,de akkor is 30000et ér

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14018) amoledus válasza varos (#14015) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ez kb. a piaci ára , garis is szóval igen ,de azért .egkérdezheted,hogy 5000 alku belefér e :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#14019) cdl válasza varos (#14015) üzenetére


cdl
senior tag

Most az a legjöbb vétel Note 9 fronton. A többi szolgáltatós vagy nincs ennyi gari rá.

(#14020) kazanka válasza cdl (#14019) üzenetére


kazanka
őstag

Én biztos nem adom el annyiért,inkább marad

[ Szerkesztve ]

(#14021) cdl válasza kazanka (#14020) üzenetére


cdl
senior tag

A másfél év garis 150-ért már jegelve is van.
Most e körül van az áruk. A 2 és fél hónapost vettem 155000 ért.
Fél év alatt 100-120000 minusz.

(#14022) Prien válasza cdl (#14021) üzenetére


Prien
addikt

Ez ilyen, gyorsan elévül egy telefon. Eladásra nem jó befektetés, az biztos. :D

Én úgy tervezem, hogy még a jövő évet is együtt töltjük.

A kevés is több a semminél.

(#14023) tomi613 válasza szokelaszlo (#13999) üzenetére


tomi613
aktív tag

Nálam is csinált már ilyet az éjszakai módnál!

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#14024) gyuri81 válasza kaisers (#13982) üzenetére


gyuri81
veterán

Nekem ezt a " Wings XDA 968 Fonts.apk" -t nem engedi telepíteni :(

szerk. ha jól látom ez fut android 9.0 alatt?

[ Szerkesztve ]

(#14025) telefonmágus válasza kazanka (#14020) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ezért hanyatlik a gazdaság,te ülsz a telon,ahelyett,hogy 5-6havonként újat vennél és pörgetnéd

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14026) szokelaszlo válasza tomi613 (#14023) üzenetére


szokelaszlo
tag

Hát elég bosszantó!

(#14027) kazanka válasza telefonmágus (#14025) üzenetére


kazanka
őstag

Egy oka van hogy hirdetem,mégpedig az hogy a cerkát csak megnéztem hogy ki lehet-e húzni,amúgy semmi bajom vele.Az elődeinél még használtam,nagyon hasznos dolog,de mióta nyugdíjas vagyok már nincs mire.Napi szinten cserélnének S10+-ra IphoneX-re,bizonyisten letiltás elleni garanciával,csak hát én ezen már túl vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#14028) kerubin


kerubin
csendes tag

Sziasztok!
Az oreóról pitére történő váltáskor (figyelmetlenségből) engedtem letöltődni a pitét de észbekaptam és nem engedtem települni. Azóta időről időre jelentkezik, hogy települne. Én meg minden alkalommal mondom neki, hogy később!
Ki lehetne törölni valahogy?
Már nagyon unom a zaklatást. Azt hiszem eleget vezekeltem már a figyelmetlenségem miatt.
Tud valaki jó megoldást?
Előre is köszönöm.

(#14029) Capella válasza kerubin (#14028) üzenetére


Capella
senior tag

Az AutoNotification appal tiltsd le az üzenetét.
Vagy Package Disablerrel tiltsd le az összes szofrverfrissítés összetevőt. Ez elvileg fizetős, Oreon még működött, de már írták, hogy megy Pie-on is, újra megvéve.

(#14030) kerubin válasza Capella (#14029) üzenetére


kerubin
csendes tag

Arra nincs mód, hogy kitöröljem?
Köszi kipróbálom.

(#14031) Pug válasza kerubin (#14030) üzenetére


Pug
veterán

Nem tudom, csak egy tipp, de egy hard FR gondolom kukázná...

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#14032) #24536576 válasza kerubin (#14028) üzenetére


#24536576
törölt tag

Magát a fájlt csak root/reset útján lehet törölni. Elvileg viszont egy idő után letölti úgyis. Szóval reset után Package Disablerrel kéne tiltani a frissítőt. Ráadásul elég hamar, mert a menüben gyorsan ott lesz a kis pötty, hogy van frissítés. :D

(#14033) Capella válasza Pug (#14031) üzenetére


Capella
senior tag

Az FR valóban kukázná, de feltételeztem, hogy nem akarja csak ezért újra belakni a telót. :N
És akkor ott lehet, amit LosBlancosrm írt, hogy a menüben letiltott szoftverfrissítés ellenére is jelentkezhet később. Mondjuk arra meg ott lehet ismét az AutoNotification.
Véglegesen valóban a Package Disabler oldja meg. Nálam ezzel van letiltva a két szoftverfrisítés app a Note8-on.

(#14034) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Sziasztok!

Galaxy Note 9-en hogy lehet használni a mobil fizetést? Valamint van hozzá egy gear óra, ami támogatja specifikáció szerint az nfc-t, de nem találni a Samsung Pay alkalmazást. Revolut kártyával szeretnénk fizetni órával/telefonnal.

Üdv: Csabee.

(#14035) varos válasza cdl (#14021) üzenetére


varos
tag

Én vettem meg 135000 Ft.

(#14036) cdl válasza varos (#14035) üzenetére


cdl
senior tag

Gratulálok, jó vétel volt.

(#14037) varos válasza cdl (#14036) üzenetére


varos
tag

Köszönöm.

(#14038) #24536576 válasza Csabee. (#14034) üzenetére


#24536576
törölt tag

Órával még sehogy, mert a Samsung Pay nem érhető el itthon. OTP Simple appjával tud mindenki telefonnal fizetni, de a nem OTP ügyfeleknek feltöltős rendszer van, nem a bankszámláról emeli le a pénzt.

(#14039) Stospam válasza Csabee. (#14034) üzenetére


Stospam
tag

A Samsung Pay nem használható kis hazánkban.

(#14040) petymeg válasza telefonmágus (#14025) üzenetére


petymeg
addikt

Most a zöld a menő. Akkor kell cserélni, ha szétesik és nem csak telefont, gatyát, autót, repülőt, mindent.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#14041) ollie válasza Csabee. (#14034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A saját bankod nfc fizetős appját használd a telefonon, ha van. Az óra csak samsung payt támogat, az viszont sehogy sem működik magyar bankkártyával.

***

(#14042) Csabee. válasza ollie (#14041) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a választ. Ismerősömnek ajánlottam mert Apple watchal fizetek egy ideje, azt hittem a Samsungnál is működik a dolog. De akkor még várhat kicsit :)

Üdv: Csabee.

(#14043) iceQ! válasza ollie (#14041) üzenetére


iceQ!
addikt

Vagy apkmirror-rol letöltöd a GPay-t meg egy Revolute kártyát hozzá csapsz :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#14044) #24536576


#24536576
törölt tag

Na, ex ájfonosok, meginogtatok? :DD Stunning new design jött. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14045) tylerddd válasza #24536576 (#14044) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem. Dizájnban a tripla kamera nagyon jól néz ki így tényleges formájában, a dummy verziók nagyon gagyinak hatottak. Videóban szerintem a csúcsot képviseli, minden másban kötelező update a két Pro. A sima 11 vérlázítóan gagyi ennyi pénzért, de ugye ára miatt még mindig ezt veszik majd legtöbben. Ez egy 200e forintos telefon legfeljebb, viszont 290 lesz itthon a 64-es...vicc.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14046) icecave válasza #24536576 (#14044) üzenetére


icecave
nagyúr

"Igen", annyira, hogy osztott képernyőn néztem az evenget, hogy fórumozni is tudjak közben: [link] :D

Azt meg kell hagyni, hogy a watch az nagyon ott van, sosem volt annyira jó okosórám és mellé szoftverem, mint az Apple watch, pedig én a series 2-esnél "szálltam ki".

A telefonok meg hááát, amit irigyelni fogok, ha igazak a promók, az üzemidő, bár az nálam is rendben van, de az idle fogyasztás meg tud lepni néha... Mostanában az utolsó pár frissítés után az aquamail kezdte szívogatni az akkut.

(#14047) kerubin válasza #24536576 (#14032) üzenetére


kerubin
csendes tag

Igen én is így gondoltam.
Nem akarom újra belakni.
Csak a hangfelvétel miatt tartom az oreot. A hosszú beszélgetések alkalmával olykor jó ha vissza tudom hallgatni amit a végére elfelejtettem.:)

(#14048) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Sziasztok. Jó vétel még ez a teló? T-től, tehát 6/128-as.

Szerk: lehet hogy mégsem? Ma már nem kapható. Este még volt :F

[ Szerkesztve ]

(#14049) icecave válasza vadászcsiga (#14048) üzenetére


icecave
nagyúr

T-nél csak néha bukkan fel 1-1, én is hetek óta nézegetem (csak úgy).

(#14050) telefonmágus válasza vadászcsiga (#14048) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Megszüntették mert problémás volt,helyette jött a 10es

😁

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.