Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) dolko1944 válasza tylerddd (#21650) üzenetére


dolko1944
csendes tag

Több kábel, több Pc. Ugyanaz az eredmény. Kezdek a telefon usb c aljzatára gyanakodni...

(#21652) tylerddd válasza dolko1944 (#21651) üzenetére


tylerddd
veterán

Akár az is lehet. Ilyenkor még a Samsung USB driverét érdemes még felrakni, bár ha több gépen se megy, akkor ez sem sicher.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21653) MaCS_70 válasza tylerddd (#21652) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nálunk a családban a Note-ok / S-ek felének volt eddig USB-csatlakozóhibája...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21654) nggabi válasza MaCS_70 (#21653) üzenetére


nggabi
nagyúr

nálam meg soha. lehet mert vezeték nélkül töltöm mindig? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#21655) tylerddd válasza MaCS_70 (#21653) üzenetére


tylerddd
veterán

3 okos Samsung volt/van a családban, lekopogom, ilyen baj nincs/nem volt velük. A gyari kábelek kényesek, ezek miatt volt töltési gondom, de sokkal jobbak, mint pl. az Apple zsinegei. Mindig Samsungot veszek (3700Ft/2db/1,5m) és kb. 1év/db szinten pusztul. Amióta kinyújtva tárolom, még annyit sem.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21656) szilrobi válasza nggabi (#21654) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Nekem se volt sose ilyen gond, csak vezeték nélkül töltöm. Asztalon, éjjeliszekrényen és az autóban is ott a töltőpad.

(#21657) gerner1 válasza szilrobi (#21656) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍

(#21658) MaCS_70 válasza nggabi (#21654) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lehetnek ilyen rejtett összefüggések... :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21659) susa03


susa03
csendes tag

Sziasztok, ismét egy unalomig kitárgyalt kérdéssel fordulok hozozátok :)

A telefon új korában kinek meddig bírta kb egy töltéssel, átlag 3-4 órás kijelző idővel? Amiatt kérdezném, mert én használtam vettem a készüléket de 1 napnál sehogy se bír ki többet, és az AccuBattery program tökéletesnek írja az aksit...(Ritkán telefonálok, max napi 3x5 perc átlagban) Emiatt fontolom, az akkumulátor cserét, míg még lehet kapni :)

Köszönöm ! :)

susa03

(#21660) tylerddd


tylerddd
veterán

A mappák háttérszínét lehet-e egyszerre állítani? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21661) MaCS_70 válasza susa03 (#21659) üzenetére


MaCS_70
félisten

Baromi sok függ az egyéb szolgáltatásoktól és azok minőségétől, pl. wifi, GPS -- vagy akár csak egy éhesebb alkalmazás.

Az egy napos üzemidő meg szinte ágazati norma...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#21662) Lozi8 válasza susa03 (#21659) üzenetére


Lozi8
tag

Szia. Nekem is használt van 2 év pár hónapos. 20 óra alatt 3 óra 30 perc kijelzőidő es marad 10 % akksi kapacitás. Tavaly egy 20-ast mondtak akksi cserére, marad így, mondjuk még egy Note 20-ast használok mellette. Így elfogadható mindkettő üzemideje... :)

[ Szerkesztve ]

(#21663) tylerddd válasza susa03 (#21659) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam az új akkuval kb. 5 órás a kijelzőidő (amit a rendszer mér, nem tudom mennyire mérvadó). A 3 évessel kb. 3-3,5 óra volt, ugyanilyen felhasználási szokások mellett természetesen (szintén a rendszer mérései alapján). Ez a jelenlegi kb. megfelel az újkori képességeinek.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21664) gerner1 válasza susa03 (#21659) üzenetére


gerner1
veterán

Én, akkucsere óta (2020.szept.) nem kerültem olyan helyzetbe, amellyel kiderült volna a különbség. Nekem, a csere előtt nem sokkal is viszonylag jó SOT érték mellett, nem bírt ki egy napot ha valóban intenzív volt a használat ( 2 SiM & állandó Teljesítmény mód & csak mobil-NET , stb...) . De, átlagoson előtte is kibírt egy napot, és most is.

Nagyon sok múlik a 'felhasználói szokásokon', és a 'felhasználói körülményeken' is . Szóval, ha Te például a napi rutinod során, többnyire gyenge (vagy a másik user körülményei által realizált eredményhez képest) térerőn vagy, akkor ugyan azokkal a f.szokásokkal nálad biztosan nem lesz ugyan annyi, mint másnál.

(#21665) gerner1 válasza gerner1 (#21664) üzenetére


gerner1
veterán

Khmmm... .- 2021.szept. cseréltettem. Mea culpa...

(#21666) susa03


susa03
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, akkor marad benne a régi aksi. Sajna nagyon ergya erre a térerő :S Megvárjuk a "következő Note"-ot, addig meg még jó szolgálatot tesz.

susa03

(#21667) LosBlancosRM válasza susa03 (#21666) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Az a rossz hírem, hogy ez Samsung feature. A következő "Note" se fogja jobban bírni. Nincs velük a térerő.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#21668) tylerddd válasza LosBlancosRM (#21667) üzenetére


tylerddd
veterán

Én arra emlékszem, hogy megjelenéskor a Note 9-nél mindenhol ki volt emelve a jó akkuidő és szerintem itt is erről számoltak be a legtöbben. Utána a 10-es sorozatoknál tényleg elég sok helyen lehetett olvasni az S/Note szériák gyenge akkujáról amit főként az Exynos processzorokra fogtak, elvileg a SD-ok jobban bírták. De nem vitatkozni akarok, valamiért erre emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21669) LosBlancosRM válasza tylerddd (#21668) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Térerő-akkuidő összefüggésre gondoltam. Mate9-em volt a Note9 előtt, és össze se lehetett hasonlítani a két telefon térerejét. Aksiban tényleg nagyon jó volt a N9, de még újkorában is kivégezte, ha nem volt fullos a térerő. Droid 9-10 meg hazavágta a jó aksiidőt, így még rosszabb a gyenge térerős teljesítménye a telefonnak. SD verziók nem tudom, hogy viselkednek.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#21670) Somatom válasza LosBlancosRM (#21669) üzenetére


Somatom
veterán

A Samsung komolyan veszi az SAR értéket.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21671) gerner1 válasza LosBlancosRM (#21669) üzenetére


gerner1
veterán

Én semmi ilyet nem vettem észre. Nekünk, se jobb/se rosszabb nem lett a 9 & 10 -es droidokkal.

[ Szerkesztve ]

(#21672) petymeg válasza susa03 (#21659) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem a napokban lesz 3 éves a telefon és nem vettem észre, hogy kevesebbet bírna, mint az elején, vagy legalábbis nem romlott számottevően. Estig simán kibírja, ha reggel leveszem a töltőről, pedig használom rendesen. AccuBattery szerint 87 %-os az akksi, még várok a cserével.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21673) Wolfskin válasza Wolfskin (#21554) üzenetére


Wolfskin
őstag

Sziasztok, tudna valaki segíteni?

Manuálisan frissíteném a Note9-t, de itt mindig elakadok. Akármit csinálok, mindig simán újra indul, normál módban. Mi a titka ennek a Download /Odin módnak, mert ezekkel nem megy... :(

Indítsa újra a telefont Download / Odin módban (ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva) a következő gombkombinációval: POWER + VOLUME DOWN + BIXBY
Egyéb lehetőségek arra az esetre, ha az első opció nem működne vagy nem lehetséges.
2. lehetőség VOLUME DOWN + VOLUME UP majd USB kábel
3. lehetőség: POWER + VOLUM DOWN + VOLUME UP
4. lehetőség POWER + VOLUM DOWN + HOME GOMB
5. opció (9. megjegyzés) USB-kábel + VOLUME DOWN + BIXBY
6. opció (10. megjegyzés) POWER + VOLUME UP

Letöltés módban csatlakoztassa telefonját a számítógéphez, lehetőleg az eredeti USB-kábellel, amelyet a telefonhoz kapott. Az Odinnak észlelnie kell az eszközét, és egy KÉK mező jelenik meg a COM port számával. (Ügyeljen arra, hogy a SAMSUNG illesztőprogramok telepítve legyenek a számítógépére!)

NE jelöljön be további négyzeteket. Az egyetlen opció, amelyet be kell jelölni, az F.Reset Time és az Auto-Reboot.

Végül a N960FXXS2CSDJ_N960FOXM2CSDE_XEH_19.05.19 kerül fel rá, se se nem túl régi, se nem túl új.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21674) Wolfskin válasza Wolfskin (#21673) üzenetére


Wolfskin
őstag

végül sikerült, a vol down+ bixby+usb kábel módon...

simán felment rá az Android 9, amit a sammobilról töltöttem le
minden OK, újraindul, és most jön a gebasz:
Ezt írja ki:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Illetéktelen kísérlet történt az eszköz gyári beállításainak visszaállítására
Személyazonosság igazolásához csatlakozzon a Wi-Fi vagy mobilhálózatra.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fel kell lépni a wifire, anélkül inaktív a tovább gomb
felléptem, mire a következő kép:

"Frissítések keresése..."

Gyors wifi a falból kitép, telefon kikapcs... és para
Ez most azt jelenti, hogy van egy 170 ezer fT-os levélnehezékem?
Vagy lesz egy android 10-es telefonom? Tényleg, melyik a roszabb...? :F

Mit rontottam el?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21675) Somatom válasza Wolfskin (#21674) üzenetére


Somatom
veterán

Semmit. Keresi a frissítést. Megtalálja, majd rákérdez, hogy letöltse-e. Nem. Utána időnként nyavajog frissítésért, te meg fityiszt mutatsz neki. Így használom két éve.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21676) Wolfskin válasza Somatom (#21675) üzenetére


Wolfskin
őstag

Nekem a Note 4-ev volt ilyen erőszakos, nem lehetett elkerülni a frissítést, hiába volt kezdetektől minden frissítés kikapcsolva, feldobott egy akkora ablakot, ami mindent kitakart, kikerülhetetlen volt, nem lehetett használni tőle. Egyetlen opció volt rajta, frissítések telepítése. Egyszer elvittem "boltba", visszatetették rá a régit, erre kezdte előröl. Falhoz kellett volna csapni, de de későn okos az amber...

Itt is tovább engedtem, de remegett a kezem... Most meg kéri a gmail fiókot, amivel korábban használva volt a készülék. Ezek szerint ez e fleshelés semmit sem jelent, nincs tiszta lappal szűz rendszer... :F

Ami vicces, hogy menet közben az X-TIGI SHARP2_PRO biztonsági másolatát felajánlotta visszaállításhoz... :F

Szerencséra maradd az Android 9, de sehol sem találom a sötét módot. Pedig végül is csak amiatt frissítettem 8 --> -re... :W

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21677) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Megtaláltam, de ezért kár volt. Ez tényleg semmit se ér: éjszakai módnak hívják, kicseréli a menők hátterét feketére, de a fontok színeit meghagyja vibráló kéknek és zöldnek, valamint szinte teljesen olvashatatlan sötét szürkének. Nehéz ezt elhinni, hogy ezt a világ egyik vezető techóriása készítette. :F

Hogy én mekkora hülye vagyok, hogy nem csináltam biztonsági mentést az 8-as androidból. Már tenném is vissza... Sajna fogalmam sincs, hogyan kellett volna.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21678) Somatom válasza Wolfskin (#21676) üzenetére


Somatom
veterán

Nagyon kevered a dolgokat. Az FRP (Factory Reset Protection) miatt kéri a fiókot. Ez a védelem nem a telón, hanem a Google szerverein van és pont az a lényege, hogy egy flashelés után se lehessen birtokba venni a telót. Ezt elkerülendő flashelés előtt le kellett volna választanod a Google fiókot/fiókokat a telóról.
10 -ről nem tudsz 8 -ra visszaállni, mert más a bootloader verzió. 9 -re is csak akkor, ha a 10 -es bootloader verziója megegyezik a 9 -esével.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21679) szilrobi válasza Wolfskin (#21676) üzenetére


szilrobi
aktív tag

"Hide Persistent Notifications" néven van egy alkalmazás, én ezt használom a frissítésre figyelmeztetés eltüntetésére az értesítési sávból, sikeresen évek óta. Ami talán még hasznos lehet a 9-es rendszeren, hogy be lehet állítani naponta automata karbantartást, nem kell neked pucolgatni manuálisan időről időre. Privát DNS-t is lehet már állítani a reklámmentessegért. Nekem a megváltoztatott design fájt nagyon, ami elveszett android 8 után.

[ Szerkesztve ]

(#21680) gyuri81


gyuri81
veterán

Használja valaki az AOD Notify alkalmazást?
Ha igen, betudtátok állítani, hogy csak értesítésre kapcsoljon be az AOD?

(#21681) TODI1111 válasza gyuri81 (#21680) üzenetére


TODI1111
addikt

Erre gondolsz?

(#21682) gyuri81 válasza TODI1111 (#21681) üzenetére


gyuri81
veterán

Igen, igen, erre :) Neked működik?

(#21683) TODI1111 válasza gyuri81 (#21682) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen, tökéletesen. ( nekem kezdetektől a megvásárolt verzió van)
A kezdeti beállitásokat figyelmesen csináltad? Akkor telepíti a segédprogramot ami ezt a részét intézi.

(#21684) gyuri81 válasza TODI1111 (#21683) üzenetére


gyuri81
veterán

Akkor újra felteszem. Az gond lehet hogy android 9-en vagyok?

Szerk: siker, működik :))

[ Szerkesztve ]

(#21685) Wolfskin válasza Somatom (#21678) üzenetére


Wolfskin
őstag

Hát igen, pár hete épp ezért kérdezgettem, hogy mire, mikre kell figyelni flashelésnél, de semmi info nem jött, úgyhogy az odinhoz mellékelt kis textfájlra hagyatkoztam meg pár yb videóra. De ott erről nem volt szó. Viszont hálistennek a frissítés nem terjedt ki a rendszerre, így időben le tudtam tiltani mindet (appok, rendszer, play store, és az értesítéseiket is) így ha minden jól megy nem változik semmi, ameddig használom.

És igen, azért is ezt a 9-t tettem fel, mert ebben még "2"-es van a nevében (a "nemtom milyen" indexe), amiről vissza lehet állni akár 8-ra is.
Sajnos a fekete téma annyira hiányzott már a Kitkat óta, örülök, hogy sikerült újra feltalálnia a samsungnak, így kompromisszumokkal marad a 9. Gondolom pár év múlva újra felfedezik, hogy a fehér háttér mekkora fícsört, a fekete meg milyen bug, akkor pár évig megint az lesz a sláger)

(#21679) szilrobi megnézem mit tud, köszi, de a frissítéseket én alapból kilövöm. Az SD maid időnként kitakarítja, amikor eszembe jut,d e nem vagyok olyan heavy user, hogy sok minden keletkezne rajta. Egyedül a kamerája miatt kezdem el használni, pedig vettem pár note 3-t és letöltöttem hozzájuk a kitkat romot, de maradnak tarcsiba. Szerencsére fut rajta a Rocket dialer, amit még kit-kat-os időkből mentettem át, az a szinte tökéletes tárcsázó, megközelíti a Nokia N8 ergonómiáját, a többi dizájnt meg megpróbálom a Nova launcherrel klasszikusra szabni (minden fekete, semmi effekt, szögletes ikonok és kész) Nekem az asztali gépemen is még a Win98 dizájn van, a korabeli startmenüt imitál appal, a világért le nem cserélném!

Már csak a Home gomb 4 féle állását kellene testre szabni, próbáltama hosszú nyomásra a screen off-t, de esetlegesen működik, 50%, hogy csinálja, a másik 50-ben vagy a googlet ráncigálja elő, vagy csinál egy újabb screenschotot, szóval már van pár száz belőlük...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21686) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Kutakodtam a fiókjaimban...Találtam egy Note 9 dobozt, SIM tűt, gyári nem használt headsetet, gumiharangokat, toll hegyeket, toll kiszedő csipeszt. Ha esetleg valakinek érdekes lehet...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21687) Wolfskin válasza zack (#21686) üzenetére


Wolfskin
őstag

írtam privátot

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21688) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Azt tudja valaki, hogyan kell bekapcsolni az értesítési LED-et?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21689) jimmy399 válasza Wolfskin (#21688) üzenetére


jimmy399
senior tag

Jaj, amíg nekem is megvolt a note9 én is kínlódtam azzal, hogy pár frissítés miatt elhasalt és nem világított...

--- N/A ---

(#21690) Wolfskin válasza jimmy399 (#21689) üzenetére


Wolfskin
őstag

Fú, hát ez nagy arcul csapás. Nem hittem volna, hogy a xxi században, a samsung note 9-en van, de nem működőik az értesítési led... :W
Az annyira alap, hogy ne kelljen folyton magamnál tartani, vagy belenézni. Eddig minden telefonomon volt. És ez után is...

Azt esetleg tudja valaki, hogy az android 8-on ment az értesítési led? (azzal ki se próbáltam a telót, előbb flasheltem, és utána tettem bele a simet). Szerencsére vissza tudom tenni a 8-at...

Van olyan ROM (és már az sem érdekel, ha nem gyári), ami kezeli az értesítési led-et és van benne fekete téma (éjszakai mód, akárhogy nevezik)?

Arra mi a legjobb megoldás, hogy átmappingoljam a gombokat? Sok app van rá, de van olyan megoldás, ami tényleg működik is?
A bixbyt (akármi is legyen az) letörölném, ha lehet, a gombját mindenesetre felhasználnám, és a home gomból is leszedném a screenschotot meg a a googl-t is, egyik se kell. Egyelőre nagyon tetszik a "fizikai" home gomb imitáció, de elég kaotikusan csinál hol ezt, hol azt (lehet simán, röviden érinteni, hosszan érinteni, röviden "nyomni" és hosszan "nyomni", ha van különbség.

Aztán lehet, hogy odaajándékozom valakinek csaléádon belül (eladni úgysem lehet, hiába 0 km-es), és visszatérek nete3-a.(van led, fekete téma és még a knox app is fut rajta). Legfeljebb fényképezek mással. ?Még ennyit sosem szenvedtem egy telefonnal sem.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21691) tylerddd válasza Wolfskin (#21688) üzenetére


tylerddd
veterán

Beállítások/Értesítések/LED jelzés.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21692) Wolfskin válasza tylerddd (#21691) üzenetére


Wolfskin
őstag

az sajnos kevés, attól még nem csinálja... :(

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21693) tylerddd válasza tylerddd (#21691) üzenetére


tylerddd
veterán

Hol nem működik? Light Managert próbáld ki a Galaxy Store-ból!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#21694) Wolfskin válasza tylerddd (#21693) üzenetére


Wolfskin
őstag

Ez biztos, hogy a LED-et üzemeli be? Nem egy ilyen képernyő AOD visszajelző app?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21695) Wolfskin válasza tylerddd (#21693) üzenetére


Wolfskin
őstag

Nos igen, biztos. Valóban beüzemelte a ledet, köszönöm. (Viszont elment vele, vagy 2 órám, ebből egy harmada, mire sikerül beregisztrálnom a samsung accountba. Azért ezt az egyszerű funkciót más telefonok gyárilag vágták - régen)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21696) Somatom válasza Wolfskin (#21695) üzenetére


Somatom
veterán

Régen. Manapság meg tessék venni okoskarperecet, mert abban van a bíznisz.
Írom ezt úgy, hogy imádom a Huawei Talkbandemet és amióta megvan, azóta egyáltalán nem hiányzik semmilyen telós értesítés. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21697) glaci válasza Wolfskin (#21690) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Szerintem elkapkodtad és most rossz tapasztalataid vannak, ezért csalódott vagy. Nyilván jogos, de legközelebb inkább ne kapkodj.
Nekem a gyári 8.1.0 van rajta, amivel megvettem. Naponta egyszer a képembe tolja, hogy frissítsek, én meg mondom neki, hogy nem akarok.
Az értesítési LED tökéletesen működik.
XDA -ról töltöttem egy jó sötét témát és a Tasker app -al 10 másodpercenként aktiválom a Night módot, így minden app, ami átveszi a rendszertől az sötét. (Ha véletlen valamelyik Samsung app vissza állítaná (csinálja), akkor így max. 10 mp -ig világos, majd ísmét sötét.)

Én nagyon szeretem így és egyedül a GMail app szemétsége idegesít, mert abban android verzióhoz van kötve a sötét téma, ezért nem aktiválható ... :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#21698) Pug válasza glaci (#21697) üzenetére


Pug
veterán

Nalam mindig ment fel ra a legfrissebb elerheto verzio, kb nulla gebasszal.
Az ertesito led gyarilag mukodik miota megvan...

(#21699) Prien válasza Wolfskin (#21690) üzenetére


Prien
addikt

8.1-el használom a telót a kezdetektől, teljesen jól működik a led. (Más kérdés, hogy inkább AOD-t használok.)

Frissítéseket sem tol az arcomba, mert telepítettem az AutoNotification appot, ebben kell beállítani.

Sötét módra egy egyszerű témát használok a Galaxy Themes oldalról és ennyi.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#21700) tylerddd


tylerddd
veterán

Mi az értesítési led szinten, ami működött 8-on és 10-en nem?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.