Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) Dolphine válasza csenor (#25900) üzenetére


Dolphine
addikt

EU-n belül van?
Global, vagy kínai verzió?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#25902) berek21 válasza Dolphine (#25901) üzenetére


berek21
senior tag

Nagy különbség nincs a kínai meg az EU verzió között. Arra azért vigyázz ha nem az EU-ból jön, akkor azért karaj lesz az Áfa.
Az Oppomart kínai.

[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#25903) Dolphine válasza berek21 (#25902) üzenetére


Dolphine
addikt

Értem, köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#25904) Lacika0002 válasza berek21 (#25902) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Én ugy tudom, nincs különbség a 2 között csak a kínai Color OS-el van telepítve és annak a modemje nem támogatja némelyik hálózatot. :U

(#25905) csenor válasza berek21 (#25902) üzenetére


csenor
senior tag

Lehet kérni a szállítást európai raktárból, ÁFA nélkül.

(#25906) #01696768 válasza Dolphine (#25903) üzenetére


#01696768
törölt tag

kelzsoca fórumveteránnál rákérdeztél már, hogy nekik még van-e euctock-on? Érdemes lehet.

(#25907) zeon.hu válasza #01696768 (#25906) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nincs... :O

#?*@&!

(#25908) Dolphine válasza zeon.hu (#25907) üzenetére


Dolphine
addikt

igen, én is kérdeztem az eustocktól :F és a válasz ugyanaz!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#25909) csenor


csenor
senior tag

Ha valakit esetleg érdekel! :C

[ Szerkesztve ]

(#25910) pusihusi válasza csenor (#25909) üzenetére


pusihusi
addikt

Ezek mik,hátlapok,meghívó???

Üdv. Feri!!

(#25911) petipetya válasza pusihusi (#25910) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kiegészítők a OnePlus One-hoz.

"nincs rá lezsóidő"

(#25912) Ferenczi Áko válasza pusihusi (#25910) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Tok, töltő, fólia.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#25913) Madoc válasza zeon.hu (#25907) üzenetére


Madoc
veterán

És nem is lesz többet nekik oneplus készülék. Most kérdeztem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25914) zeon.hu válasza Madoc (#25913) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, kérdeztem én is privátban.
marad a jóárasított használt.
(sajnos sokan annyiért, vagy többért árulják, mint amennyiért vették)

#?*@&!

(#25915) axlfsi válasza zeon.hu (#25914) üzenetére


axlfsi
veterán

Ha ez igy folytatodik, fel fog menni a hasznaltak ara... egy hete ket napon at arultam, amikor meg azt gondolta, hogy OPT-re akarok valtani, de most meggondolom ketszer is, hogy felteszem-e ujra a hirdetest :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25916) zeon.hu válasza axlfsi (#25915) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha hallom, hogy leállnak a OPO-al, lehet, hogy hamarabb lépek.
amiket OPT-ról olvasok, nagyon nem győztek meg és (most) még drága is.

#?*@&!

(#25917) #01696768 válasza axlfsi (#25915) üzenetére


#01696768
törölt tag

Igen, én is ezen filózom, hogy lassan collectors' edition lesz belőle :D (szerk: És nekem ugye még a cyanogen logós hátlapom van!) Viszont őszintén szólva az a bajom, hogy nem hiszem, hogy találok alternatívát. :(

[ Szerkesztve ]

(#25918) gipsztigris válasza axlfsi (#25915) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én egy pillanat alatt eladtam az enyémet. :)….. Lehet, hogy meg fogom bánni, de jelenleg jó ötletnek tűnik, hogy elment a háztól.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25919) WOT-H-A-C válasza gipsztigris (#25918) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia!! :) Mire váltasz?

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#25920) gipsztigris válasza WOT-H-A-C (#25919) üzenetére


gipsztigris
addikt

Galaxy Note 3-ra….. aztán rövidesen Note 4-re. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25921) axlfsi válasza gipsztigris (#25920) üzenetére


axlfsi
veterán

A Note 3 szerintem visszalepes. A Note 4 fene tudja, de az 5-re nagyon vevo lennek ... habar nem hiszem, hogy a kozeljovoben nyugodt szivvel tudnek fizetni ezeknek a tularazott, marketing es egyeb reklamkoltsegekkel megfejelt gyartok keszulekeiert.

Mondtom mindezt ugy, hogy a Note szeriat nagyon kedveltem, sokaig volt Note es Note 2-m es imadtam. A knox utan elment a kedvem toluk... de a ceruza egy csodalatos dolog! ... no de egy Note 5-ert majd ezer eurot adni... Ööööö. Koszi, nem.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25922) #01696768 válasza gipsztigris (#25920) üzenetére


#01696768
törölt tag

Note 5? :DDD

(#25923) gipsztigris válasza axlfsi (#25921) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hardveresen (nyers erőben talán) de szoftveresen egy igazi unikum a stock droidhoz képest. És a 3-nál a knox még nem gond. Vissza lehet zárni nyomtalanul.
Egyelőre tetszik. Akkuidőben egy kicsit alatta van az OPO-nak.

(#25922) fl0werstar

Aranyáron nem kívánok telefont venni! :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25924) axlfsi válasza #01696768 (#25917) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, nekem is Cyanogen logos a hatlapom es extra meg van orizve; sehol egy karc, kopas. A hatlap is makulatlan, sot, premium TGvan rajta, Diztronic tokban es bambusz hatlappal. Ha el akarnam adni, sem tudnek annyit erte kapni, ami a realis lenne (szamomra). Hozzamnott azthiszem :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25925) WOT-H-A-C válasza gipsztigris (#25920) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Na most megleptél!! :D Erre nem számítottam!! :DDD :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#25926) gipsztigris válasza WOT-H-A-C (#25925) üzenetére


gipsztigris
addikt

A Samsung után már csak egy lépés az iPhone… ..vagy a Blackberry. :DDD
Egyébként a ceruza "varázsolt" el!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25927) WOT-H-A-C válasza gipsztigris (#25926) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezek után már nem tudom mire számítsak tőled!! :DDD Egyébként a note 3 al én is próbáltam a pen-t és valóban jó találmány! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#25928) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ajánljatok egy jó témát nekem :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#25929) gipsztigris válasza Ferenczi Áko (#25928) üzenetére


gipsztigris
addikt

Beszélgetni szeretnél? ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25930) dragsterman


dragsterman
csendes tag

Használ valaki SIP klienst VoIP telefonáláshoz a telóján?
Én CSipSimplet használok, de zajosabb helyeken (a hívott fél oldalán ha nagy háttérzaj van) nem túl jó a hangminőség.

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, mert én szinte csak SIP-en telózok.

OnePlus One (bacon) - Stock COS12.1+Root+Xposed

(#25931) dwd1 válasza dragsterman (#25930) üzenetére


dwd1
tag

Én. Van beépített a dialerben.

(#25932) dwd1


dwd1
tag

https://download.cyanogenmod.org/?device=bacon

cm-12.1-20151007-SNAPSHOT-YOG4PAO33I-bacon

Ez miez kiez?
Próbálta már vki?

(#25933) dragsterman válasza dwd1 (#25931) üzenetére


dragsterman
csendes tag

A beépítettet én is próbáltam, CM11 alatt tökéletes volt, de CM12.1 alatt, szinte érthetetlen a beszélgetés VoIP alatt, és pl. nincs benne G729-es codec sem, pedig mobilnetnél jól jön. A CSipSimple-vel egész jó, de a visszhangcsillapítás (vagy vmi más) bekavar az én oldalamon ha a hívott fél oldalán erősebb zaj van.

Ezért érdekelne, hogy valaki használja-e SIP klienssel az OPO-t és milyen tapasztalatai vannak.

OnePlus One (bacon) - Stock COS12.1+Root+Xposed

(#25934) Lacika0002 válasza dwd1 (#25932) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Reggel hazamegyek kiprobálom :D

(#25935) Madoc válasza zeon.hu (#25916) üzenetére


Madoc
veterán

Az OPT-ról hol olvassátok ezeket a "semmi jót"?Más is írta már ugyanezt. Én böngészgetek de semmi különösebb negatívot nem találtam még. Melegedésről sem olvastam. Komolyan kérdezem mert utánnanéznék énis.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25936) zeon.hu válasza Madoc (#25935) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a "semmi jót" nem egyenlő a "rosszal" :)
mindenki többet várt tőle és olcsóbban.
egyébként a kijelzőt írják gyengének, a home gombra panaszkodnak többen és ott a 810, amitől a korábbi tapasztalatok miatt félnek. összességében úgy néz ki, hogy a flagship killer jelzőt itt megszokásból aggatták rá, míg a korábbi kiérdemelte és ez jön le a legtöbb független tesztből is.
főleg a ONE tulajok számára csalódás a Two, a "must have" érzés itt hamar elmúlik.
ettől persze jó a teló, csak ott a "DE".
én lemaradtam a OPO-ról, de ha meg tudnám venni a OPT-t, akkor sem azt választanám.

(természetesen mindez saját, egyáltalán nem szakértői vélemény)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#25937) Madoc válasza zeon.hu (#25936) üzenetére


Madoc
veterán

Értem.Én viszont OPO-t nem vennék mégegyszer,nekem az volt óriási csalódás(megjegyzem a nejem azóta is boldogan használja minden gond nélkül)De csak meggyőzöm magam hogy ki kell ezt is próbálni,csak konkrétumot sehol nem olvastam fórumokon hogy nekem ez meg ez a bajom vele.Mindig csak mondják meg olvastam,ezért kérdeztem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25938) Obyboy válasza petipetya (#25890) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem történt az órával semmi. A kamera bolondult meg, ha megnyitottam bármelyik kamera appot nem kapcsolt be a kamera csak egy fekete képernyőt láttam.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#25939) berek21 válasza Madoc (#25935) üzenetére


berek21
senior tag

A saját topikjában nem szidják, de ez érthető is. Még nincs sok tapasztalat, de volt a ki komoly játékok alatt sem tudta megizzasztani. Az biztos hogy a meghívók gyorsan elkelnek. Éppen tegnap tettem fel egyet, és kb 30 másodperc mulva jött a privát. De azért 138 k. nekem már sok.

[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#25940) petipetya


petipetya
nagyúr

Szerintem csak viszonyítás kérdése az, hogy mennyire jó a OnePlus Two. OnePlus One szemmel abszolút csalódás, de egy Nexus 4-ről váltva ugyanolyan isten lenne az a teló is számomra, mint ahogyan a OnePlus One az.

Ugyanígy az Iphone 6s nem nagy durranás egy Iphone 6 tulajnak, vagy egy Note 5 egy Note 4 tulajnak. Másnak viszont, aki alsóbbkategóriás vasról vált, annak már bombaként robban egy ilyen vas.

"nincs rá lezsóidő"

(#25941) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok volt már valakinek a telója gariztatni a Wayteq-nál? Mi a tapasztalat?Mert nekem 09-23. óta ott van. állítólag tesztelik.Szerintem nem kell ennyi idő hozzá, v. tévedek? Egy gomb csere,LTE hiánya-ennyi a hiba! :F :W

[ Módosította: Mate ]

Üdv. Feri!!

(#25942) Obyboy válasza petipetya (#25940) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem xperia P után hatalmas előrelépésnek számít a mai napig a OPO. Ár/érték arányban tökéletes.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#25943) Lacika0002 válasza pusihusi (#25941) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Gomb csere kb fél óra max. LTE hiánya sok mindentől lehet nem biztos hogy készülékkel van baj :U

Obyboy: Nekem LG 4x HD után egy élmény volt. Az kb 2 órát bírt bekapcsolt kijelzővel ez meg 6-ot :C

[ Szerkesztve ]

(#25944) sparks


sparks
senior tag

Látom sok a gondolatmenet az OPO vs OPT témában.
Nekem 1+2 ( :DDD ) okom volt a váltásra:

1/ szükségem volt egy dual sim-es telefonra, így nagyon kapóra jött,
+1/ nem voltam elégedett az OPO GPS működésével, így bepróbáltam az OPT-t (általános felhasználásra, navigálásra kiváló egyébként az OPO is) Sokat játszom GPS alapú játékokat és nálam az OPO leszerepelt ilyen téren (S4 után nagy visszalépés volt).
Nos az OPT GPS-e klasszisokkal jobb, a kettőt egymás mellé téve egyszerűen ég és föld a különbség, eddigi legjobb telefonos GPS-em lett :C
+2/ ujjlenyomat olvasó számomra megváltás, mivel nálam mindig le volt kódolva a kijelzőnyitás, így pedig azonnali lett ez is.

A többi már csak hab a tortán:

a/ az optikai képstabilizátor is nagyon szépen muzsikál, tetszik nagyon
b/ nincs sárgulás a kijelzőmön :) bár az OPO-n már megszoktam, zavarni nem zavart.

Ami negatív:
a/ az aksi egyelőre nagyon alulmúlja az OPO aksiidejét, de ez még nagyon nem mérvadó így 2 nap után
b/ Oxygen OS alá nem lehet Viper4android-ot rakni, így a hangja egyelőre nem olyan ütős, mint az OPO-ban volt

Kb. ennyi, nekem maximálisan megérte a váltást, de megértem, ha valakinek ezek nem szempontok: akkor nem igazán érheti meg a többletköltség.

[ Szerkesztve ]

(#25945) kano válasza sparks (#25944) üzenetére


kano
nagyúr

És akkor még a melegedések és a cm hiánya nem említtetett. Nekem pl. a GPS-el soha, semmilyen problémám nem volt. Igaz, majdnem a legelső generációs a telefonom.
Ez a +40e-ért elég sovány. Mintha még sikerült is volna visszalépniük.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25946) ittakary válasza kano (#25945) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem melegszik

OS teljesen jó, megszokható, azért a CMen túl is van élet :)

GPS-szel nekem sem volt soha problémám, budapesen belül is bárhol találtam másodperceken belül jelet

azért mondod ezt hogy visszalépés, mert EGYETLEN percre sem fogtad még a kezedben :) iszonyatosan gyors és remek készülék, ami egyáltalán nem melegszik. Hétköznapi használatban soha nem lassult be, hívás minősége rajta remek, LTE támogatás sokkal jobb mint One-on (vodafone hálózat ugyebár ;) ), kamera istenien jó, +1GB RAM (mondjuk a 3GB is bőven elég), szóval nekem nincs okom panaszra! szerintem bőven megéri :)

(#25947) meridaharcos válasza ittakary (#25946) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Hello!

Mintaképeket tennél valahova ? Érdekelne...
Köszi előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#25948) ittakary válasza meridaharcos (#25947) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#25949) sparks válasza kano (#25945) üzenetére


sparks
senior tag

Azért írtam, hogy nekem ezek fontosak. CM hiánya annyira nem vészes, Gravity mindent megold, ami hiányzik. Melegedést nem tapasztaltam, max. kézmeleg volt eddig, semmi több.
A dual sim nálam elengedhetetlen, így nem volt kérdés a váltás.
Amúgy sajnálni fogom eladni az OPO-t, még gondolkozom rajta, hogy megtartsam ereklyének :P
A GPS hétköznapi használatnál hibátlan, de egy GPS-es játéknál (Geocaching, Munzee, stb.) már erősen problémás tud lenni, de mondom, ez csak viszonyítás kérdése, mert hozzászoktam a nagyon pontos eszközökhöz és az OPO ebben nem jeleskedett, az OPT annál inkább.

(#25950) meridaharcos válasza ittakary (#25948) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszi ! Tényleg szépek !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.