Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) plejik


plejik
addikt

Na, holnap végre nekem is megérkezik. :D 5 hónap kihagyás uán újra OP.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#752) Viper26 válasza CTraktor (#749) üzenetére


Viper26
nagyúr

S20-ról. :)

Ez éjjel képes 0-1% között merülni, az ilyesmit is szokni kell. :D

Pixel 7 | FR955

(#753) morfeus08 válasza plejik (#738) üzenetére


morfeus08
tag

Kollégának pont ugyan ez a párosítása van, O+8T és Honor Choice TWS neki se engedi, de belemászva Oneplus fórumokba nem ismeretlen a hiba lásd pl itt.

(#754) Black_Raven válasza morfeus08 (#753) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez jó hír, mert sokkal jobban szól SBC-n mint aac-n sztem, és nekem is van Honor Choice-om.
Más. Üdv mindenkinek! Van egy jó és egy rossz hírem, a jó az, hogy rendeltem egy órája én is egy 8T-t, a rossz hír az, hogy még nem jött meg. :D ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#755) Diák66


Diák66
őstag

Megérkezett a OnePlus 8T Quantum Bumper Case Cyborg Cyan tok. Hát nem estem tőle hanyatt. A Nillkin Super Frosted Shield Matte cover sötétkék tok itthon került 3000 Ft-ba, ez a tok dizájnosabb, de csúszik, a kameránál meg rés marad. A gyári átlátszónál jobb, de hát az árát nem éri meg.

(#756) plejik válasza Diák66 (#755) üzenetére


plejik
addikt

Én nem is szoktam gyári tokot venni ezekre a telókra. Aliexpressről rendeltm már most 2 fajtát.

Ilyenek már voltak teljesen jó a minőségük.

[link]

[link]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#757) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sziasztok!

Ma lettem én is tulaja egy ilyen telefonnak. Egy 7t-t váltott, így nem akkora az ugrás. De nem baj, nem is ez a lényeg. A 7t-t kb fél évig használtam, és a kijelző tele volt karccal. Volt egy elég mély is, vagyis nagyobb pattanás szerű, ami már nem mondható hajszál karcnak. Az előző telefonjaimat azért több ideig használtam, legalább egy évig. És nem néztek így ki a kijelzők. Nem használtam eddig semmilyen tokot,vagy kijelző védő fóliát,üveget. De ezt látván,most rajta hagytam a gyári fóliát, meg beletettem a szilikon tokba. Próbáltam egyébként infókat keresni még a hétre is, hogy milyen védelem van gyárilag. De csak annyit találtam,hogy gorilla glass. De azt hogy melyik, régebbi vagy újabb azt már nem. A többi telefonnál viszont szépen fel van tüntetve. Akár Samu,vagy Huawei. Ennél sem láttam,hogy melyik az. Lehetséges,hogy ezek jobban,könnyebben sérülnek,vagy csak nálam kopott el jobban? Köszi a válaszokat!
Üdv :R

Értem a csíziót.

(#758) #40047616 válasza Nuada herceg (#757) üzenetére


#40047616
törölt tag

Gorilla glass 5 van rajta elöl hátul. link

(#759) Nuada herceg válasza #40047616 (#758) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Na, ez megnyugtató és jó hír . :)
Köszi az infót! :R

Értem a csíziót.

(#760) bozont


bozont
veterán

Tudtok ajánlani valami jó appot értesítési fényhez? Ez a horizon light nem igazán akar működni. :(

(#761) vasi89


vasi89
addikt

Sajnos a merülés továbbra sem oldódott meg. Más is használja hotspotként a telefont? Fél óra alatt kb 4-5%ot merül úgy, hogy lezárt képernyővel csak a netmegosztás megy. Mate20pro-n ez legrosszabb esetben is max 1% volt. Egyszerűen nem tudok rájönni mi a fene baja lehet. Alkalmazáskezelőben nem igazán látok semmi rendelleneset. A következő lépés az újratelepítés lesz. Egyedül a facebook háttérbeli futása tűnik soknak de gyanítom más is használ fb-t, szóval ez nem igazán indokolja a dolgot.

(#762) Viper26 válasza bozont (#760) üzenetére


Viper26
nagyúr

AOD miért nem jó? :)

Pixel 7 | FR955

(#763) plejik válasza vasi89 (#761) üzenetére


plejik
addikt

Hotspot az szívhatja az akkut, ugyanis az is számít, hogy milyen lefedettségű helyen vagy, ha eleve "erőlködik" a mobilhálózattal is, akkor a hotspot rádob egy lapáttal az biztos. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#764) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok! Megtudja mondani nekem valaki hogy Dunaújvárosban valahol meglehet e nyomkodni a 8T-t. Elkellene már döntenem hogy Galaxy S20 FE vagy a 8T legyen a befutó. Nemtudok dönteni :N

(#765) vasi89 válasza plejik (#763) üzenetére


vasi89
addikt

pesten belül, reggel kocsiban, mert a fejegységben nincs sim hely így megosztom a netet. De eddig is így használtam, szolgáltatót sem váltottam. Illetve elég sokszor eldobja a fejegység a hálózatot, ezt se teljesen értem mert eddig nem állt fenn ez a hiba. Lehet amúgy nem kellett volna klónoznom a másik telefont hanem csak az adataokat visszaállítani gooleből.

(#766) grabber válasza Mike81 (#764) üzenetére


grabber
addikt

Ha nagyon fontos a kamera S20,ha az akku idő akkor 8T. Szerintem a 8T minőségibb és többet nyújt mint a Samsung. Gyorstöltés,tok,kijelzővédő,letisztult UI,baromira jól szól hangszórója.

(#767) Mike81 válasza grabber (#766) üzenetére


Mike81
senior tag

Igazaból nekem is a 8T felé húz a szívem de előbb azért megnyomkodnam és holnap Újváros útba esne szóval kellene a személyes tapasztalat, de potyara nem tennék kitérőt :K Olcsóbb is lenne mint az FE és csábít az Oxygen OS aprolékos beállítasi lehetősége, és hat ki kellene mar próbálni milyen is a teló. Nem honapokra tervezek egy telóval. A mostani is elmúlt már 3 éves. A kamera ha nekem átlagos szintet hoz az már jó. Üzemidő és térerő ha jó az is +pont😉Ami esetleg hiányozna ebből a telóból az a vezetéknelküli toltés de ugye cserébe ott van a gyorstöltés. Meg ugye ez tudja az 5G-t is meg snapi proci van benne nem exynos. Bar nekem a mostani is exynos (Samu s8 plus) Szóval a személyes benyomás döntene :DD

[ Szerkesztve ]

(#768) vasi89 válasza Mike81 (#767) üzenetére


vasi89
addikt

a gyári app-al nem túl jó a kamerája. Gcam-al már egész jó de pl a mate20pro-hoz képest eléggé le van maradva. Habár nekem megfelelő de van, hogy többször is meg kell csinálnom 1-1 képet, mire jó lesz.

(#769) plejik


plejik
addikt

Na, végre megjött. Be is laktam nagyjából. Jó érzés újra OP telefont használni. :) (OP2, OP3, OP6,) Jó telefon ez a poco f2 pro is , de nem éreztem magaménak. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#770) Mike81 válasza vasi89 (#768) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen azt olvastam hogy azzal az app-al jobb a minőség. Az S8 plustól mar a fekeségem Honor 20 -a is sokkal jobb képet készít véleményem szerint. Szóval nekem a kamera nem annyira mérvadó. Az üzemidő jobban foglalkoztat.

[ Szerkesztve ]

(#771) Black_Raven válasza Mike81 (#770) üzenetére


Black_Raven
veterán

Telekomnál sztem van kirakva, én is ott néztem meg. De nem Dújvárosban. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#772) TODI1111 válasza bozont (#760) üzenetére


TODI1111
addikt

Ki kellene próbálni. Ha olyan jól működik mint a samsungokon akkor a legjobb. [link]

(#773) Mike81 válasza Black_Raven (#771) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen náluk a nagyobb üzletekben biztos kint van. De az újvárosi nem olyan nagy üzlet mondjuk nem is a legkisebb. De mivel senki nem válaszolt eddig ezért arra megyek holnap. Aztan ha mégsem lesz kint akkor tartoztam az ördögnek egy úttal :DDD

(#774) Viper26


Viper26
nagyúr

Buds Z - tudom ajánlani, letenni sincs kedvem. :D

Pixel 7 | FR955

(#775) Black_Raven válasza Mike81 (#773) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha nincs kirakva, akkor rendelsz gyorsan egyet. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#776) saca23


saca23
aktív tag

Hello
Lassan egy hete használom a telot egy mate 20-at váltott.
Nagyon sok pozitív tapasztalatom lett vele ,aksi, kijelző, hangszórók, sebesség
nagyon elègedett vagyok vele. Viszont pár dolgot nem èrtek ,vagy csodálkozom rajta.
A telo bizti frissítés nálam november, ilyen gyenge a támogatása a gyártónak?
A másik a kamera, hát ,hogy mondjam elèggè vegyes a helyzet a videó rèsze szuper a fotò rèsze fura szerintem gyengèbb ,mint a mate 20 ,ezen nincs automata jelenet felismerés,
vagy csak èn nem találom a Huawei en nagyon jòl működött.

(#777) Linkin1994 válasza saca23 (#776) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Oxigen Updatert letöltöd ott hamarabb megkapod az új verziókat
Jelenleg Januári a legfrissebb sec patch.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#778) saca23 válasza Linkin1994 (#777) üzenetére


saca23
aktív tag

Köszi a váaszt, igen azt nèztem, csak láttam a neten ,hogy rosszul jârtak vele nèhányan , mondjuk règebbi kèszülèkekkel. Annyira azèrt nem hegyezek rà csak furcsálom picit, mert egy friss telo termèktámogatással . ;)

(#779) vasi89 válasza saca23 (#776) üzenetére


vasi89
addikt

pont fentebb írtam, én is mtae20pro-ról váltottam de a kamera szoftver ugyan az. A huaweié sokkal jobb, de van gcam mod, tedd fel azt innen.

[ Szerkesztve ]

(#780) Linkin1994 válasza saca23 (#778) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Oneplus két havonta küldi az updatet.Sec patcheket pedig lazán szokták venni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#781) plejik


plejik
addikt

A volte-t hol tudom kikapcsolni. Meglepő, hogy van, de nem látom sok értelmét neki. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#782) Mike81 válasza Black_Raven (#775) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen ez nekem is megfordult a fejemben ;]

(#783) #40047616 válasza plejik (#781) üzenetére


#40047616
törölt tag

Beállítások->wifi és hálózat->sim&hálózat->sim beállítás.

(#784) saca23 válasza vasi89 (#779) üzenetére


saca23
aktív tag

Köszi kipròbáltam ,hát nem nagyon látok különbsèget. Szerencsére,mondjuk nem rossz annyira ,csak tènyleg jò lett volna az a jelenet felismerő ami a Huawei be volt. Legalább videó ba sokkal jobb ,mert abba meg a Huawei volt gyatra. Minden másban szerintem jò ez a telefon elejèn a zöld színe miatt fura volt ,de mostmár rendesen tetszik :D , èa tök jò vele a gyári tok.

(#785) plejik válasza #40047616 (#783) üzenetére


plejik
addikt

De ott nincs ilyen menüpont azért kérdeztem. :) De a VoLTE ikon meg megjelenik a hálózat ikon mellett. Gondolom csak akkor jelenik meg ha él ez a szolgáltatás.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#786) saca23 válasza plejik (#785) üzenetére


saca23
aktív tag

Kattints rá a sim 1-re ès ott lesz a menü pontok között ;)

(#787) #40047616 válasza plejik (#785) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nálam van ilyen pedig nem is aktiváltattam a szolgáltatónál. Igazából ha nem nézem meg most akkor fel sem tűnt volna hogy be van kapcsolva nekem. :DDD Kép link

(#788) vasi89 válasza saca23 (#784) üzenetére


vasi89
addikt

Az éjszakai képeknél nagyon észrevehető szerintem. Vagyis inkább rossz fényviszonyok mellett.

(#789) plejik válasza #40047616 (#787) üzenetére


plejik
addikt

Nálam így fest. :/ Szóval nem vágom.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#790) #40047616 válasza plejik (#789) üzenetére


#40047616
törölt tag

Gondolom akkor ez szolgáltató függő lehet.

(#791) plejik válasza #40047616 (#790) üzenetére


plejik
addikt

Hát nem tudom. Pocon nem ment. Itt meg megy..fura.. de most ennek a VoLTE nek mi a lényege ? Hívás közben marad 4G n vagy mi ... Sose érdekelt az az igazság . :D Neked a beállításokban az allapotsavnal be van kapcsolva a VoLTE ?

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#792) bozont válasza Viper26 (#762) üzenetére


bozont
veterán

Főleg akksi kímélés miatt nem használom, annyira csak hogy ha megérintem a kijelzőt vagy felveszem a telefont akkor felvillanjon. De azért lenne jó ha valami színes villogna a kijezőn, hogy messzebbről is lássam ha volt üzenet vagy hívás.

#772 TODI1111
Köszi, megnézem. Bár úgy látom panaszkodnak hogy nagyon húzza az akksit, de egy próbát megér.

(#793) #40047616 válasza plejik (#791) üzenetére


#40047616
törölt tag

Telekom-nál az állapotsávban nem jelzi külön ezt másik fórumokból tudom. Igen valami olyasmi hogy hívás közben is van net.

(#794) Diák66 válasza plejik (#789) üzenetére


Diák66
őstag

Vodafone SIM esetén nincs kapcsoló, Telekomnál (meg talán Telenornál) van. Ettől függetlenül működni fog a VoLte, ha bekapcsolták az előfizetéseden. A VoLte annyit jelent, hogy 4G hálózaton is tudsz hívást indítani. Egyébként a hívásoknál 3G, vagy 2G hálózatra térne át a telefon. Felül az értesítősávban lesz VoLte logó, ha aktív és 4G hálózaton vagy.

(#795) plejik válasza Diák66 (#794) üzenetére


plejik
addikt

Gyanús. Tegnap még megnéztem ha repülőbe teszem, és el is tűnt a VoLTE, aztán amikor vissza adtam neki a hálózatot, akkor újra megjelent, meg teszthívást is csináltam és végig 4G volt. Bár Én nem kértem, hogy kapcsolják be. :D De a Poco-n nem volt VoLTE ..érdekes.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#796) Nyiaz válasza Hami33 (#652) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Szia, Hogy látod a fotós képességek közti különbséget? MI 10t Pro vs 8T?
Ha jól látom van otthon mindkettő :)

[ Szerkesztve ]

(#797) plejik


plejik
addikt

Másnál is csinál olyat a teló, hogy hívás után, az értesítési sávon megjelenik a telefon és, hogy frissítés értesítés, majd eltűnik? :))

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#798) zizidor válasza plejik (#797) üzenetére


zizidor
senior tag

Igen. Meg az is, hogy a hangpostát ellenőrzi. Gondolom ez megint valami Google feature lehet.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#799) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Használ valaki DBrand(szerű)hátlapi fóliát, amit az EMAGról lehet rendelni? [link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#800) nFlex válasza plejik (#797) üzenetére


nFlex
tag

Jah. Mindig azt hiszem hogy nem tettem le. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.