Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kristoof92


kristoof92
tag

1 - Mekkora kábel van a gyári csomagban, 100 cm, vagy 150 cm?
2 - Aki Google Payhez hozzáadott kártyát vagy kártyákat, annál a kikapcsológomb menüben (vagy hogy mondják ezt) megjelent a kártya?

(#202) CTraktor válasza kristoof92 (#201) üzenetére


CTraktor
csendes tag

2 - Nekem nem jelent meg a kártyám. A G. Pay azonban működik.

(#203) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Telenornál a volte működik valakinek? Elvileg kiírva is és a beállítások között is kellene látnom ugye?

(#204) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Még annyi segítséget ha tudnátok írni, honnan látom mennyi gyártói garancia van a készülékre? Beregisztráltam készüléket, de nem ir a oneplus oldalon semmit hogy garancia van e rá v sem.

(#205) Linkin1994 válasza Fail3D! (#204) üzenetére


Linkin1994
senior tag

2 év de ha ráírsz a supportra akkor le írják neked

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#206) Megyerge


Megyerge
újonc

Sziasztok! Tegnap jött meg végre a teló a 11.11-es rendelési rush után, imádom oda meg vissza, viszont sehogy se akarja lenémítani a messenger hangokat, ha üzenet érkezik (a rezgés maradhat). Az alkalmazáson belüli hangok opció ki van kapcsolva (másik telefonon ez bevált), de ez nem segített és sajna nincs az értesítési hangok között "néma" lehetőség. Valakinek esetleg tippje? Köszi

(#207) vacs válasza Megyerge (#206) üzenetére


vacs
veterán

Ez biztosan működik: fájlkezelőben a fő könyvtárban hozzd létre az alábbi mappákat (pontosan, figyelve a nagy kezdő betűre), Media>Audio>Notifications, és ide másolj be egy néha csengőhangot (pl ezt), majd a messenger appban az értesítési hangok között ezt állítsd be! :K

(^)(>.<)(^)

(#208) #40047616


#40047616
törölt tag

Aki esetleg velem együtt a telekomra vár hogy mikor kerül be a kínálatba, twitteren azt írták hogy a közeljövőben biztos nem. 😡

(#209) alexander12 válasza #40047616 (#208) üzenetére


alexander12
aktív tag

😕☹️

kíváncsi, OP8T

(#210) Megyerge válasza vacs (#207) üzenetére


Megyerge
újonc

Hogy ez nem jutott eszembe hamarabb :)) Köszönöm, legyen szerencsés a családod :D

(#211) vacs válasza Megyerge (#210) üzenetére


vacs
veterán

Örülök hogy sikerült megoldani és köszönöm.

(^)(>.<)(^)

(#212) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Hamarosan én is csatlakozom a készülékbirtokosok klubjához, tegnap rendeltem meg, alig várom, hogy megérkezzen. Ez lesz az első Oneplus telefonom. :))

(#213) Diák66 válasza Dr. Maci (#212) üzenetére


Diák66
őstag

Én várok vele februárig, lehetne olcsóbb is a készülék. nem nagyon árazták még le.

(#214) CTraktor válasza Diák66 (#213) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Én a B-Tel -től rendeltem meg. 205e volt november végén (globál verzió, EU töltővel).

(#215) ghiottone válasza CTraktor (#214) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mi 1 éve a 7T-t tőlük vettük és eddig lekopogom semmi baja sem volt a telónak. Gari csak 1 év volt anno.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#216) Dr. Maci válasza Diák66 (#213) üzenetére


Dr. Maci
tag

Én extreme digitalból vettem, mert leárazták a Black Friday akció keretében. Így két év gyártói garancia lesz rá. Mivel ali expressről sem lett volna sokkal olcsóbb, ezért úgy voltam vele, hogy most itt az alkalom. A kiszállítást nem sietik el, de a jó munkához idő kell :DD Remélem, hogy nem lesz vele probléma.

(#217) Diák66 válasza Dr. Maci (#216) üzenetére


Diák66
őstag

Edigitalra mérges vagyok, már egy hete várok, hogy a panaszomat kivizsgálják. Szállító, avgy ők hibáztak, nem tudom, de gyakorlatilag kaptam egy használt és törött szárítógépet újracsomagolva. Az eleje repedt és a víztartályban lötyögött a víz. Valaki biztosan visszaküldte így 14 napon belül, azt tojtak rá magasról. Az Emag-os összeborulással nem éppen jó irányba indultak el. Régen jók voltak, ma már kétszer meggondolom, hogy mit vegyek tőlük. Nekem egyébként csak hivatalos hazai garis kellene és a 12/256-os verzió, szürkében. Néztem a 8 Pro-t is, de még kifutóként is igen borsos.

(#218) Dr. Maci válasza Diák66 (#217) üzenetére


Dr. Maci
tag

Atyaég, ez horror.Hát ha ilyesmit megneszelek, rögtön megy vissza az áru és kérem vissza a pénzem.Remélem nem futok bele ilyenbe. Eddig azt gondoltam, hogy jó üzletet csináltam, de ez most kissé megrémített.Az Alzáról, meg az Emagról nem akartam rendelni, mert azokról is nagyon érdekes történeteket lehet olvasni. A B-tel-en gondolkodtam még, korábban rendeltem onnan, de gondoltam, hogy a 10.000-es felár megéri a gyártói garanciát.
Ezek szerint az Edigidtal nem hivatalos garanciát ad? :Y Abban hitben voltam eddig, hogy ez patyolattiszta lesz garanciáztatás szempontjából, ha esetleg arra kerülne a sor, bár nagyon remélem, hogy nem fog.

(#219) stfreddy válasza Dr. Maci (#218) üzenetére

De gyártói garancia van. Én is be tudtam regisztrálni a oneplus oldalán a készüléket. Bontatlan volt. Semmi gond vele.
Nagyon jó telefon.

(#220) Dr. Maci válasza stfreddy (#219) üzenetére


Dr. Maci
tag

Köszi, hogy megnyugtattál, visszaállt a vérnyomásom a normál tartományba :)) :R
Remélem nem lesz nagy gond a kiszállítással, 27-én rendeltem meg tőlük és dec.3-7 közé ígérik a kiszállítást. Meglátjuk. Mindenesetre azért a futárral kibontatom az átvételkor, ha úgy tűnik, hogy újracsomagolt, akkor megy vissza.

Az utóbbi időben belefutottam a HTC-nél egy végtelen garanciáztatós történetbe, meg a Western Digitalnál is, bár utóbbinál én voltam a hülye. Most jó lenne ezt elkerülni. Szóval reménykedem. :)

(#221) vacs válasza Dr. Maci (#220) üzenetére


vacs
veterán

Meg kérdezhetem mennyi volt akciósan?
Semmi jelentősége, csak szimpla kíváncsiság.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#222) alexander12


alexander12
aktív tag

Nemsokára kint lesz a telekom oldalán :)

kíváncsi, OP8T

(#223) Bazi.Joe válasza alexander12 (#222) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Telekomnál kapható kint van!

(#224) #40047616 válasza Bazi.Joe (#223) üzenetére


#40047616
törölt tag

Már meg is rendeltem! 😊 Pénteken jön! Ezek szerint amit twitteren írtak válaszként hogy a közeljövőben nem fog bekerülni a kínálatába nem volt helyes. :)

(#225) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Látom a Telekom oldalán megjelent :) . Szerintetek lesz szürkében is, mert már azon agyalok, hogy rendelem zöldben, viszont a szürke tetszik igazán :D

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#226) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok, mai nappal csatlakozom hozzátok, egy aquamarine green, 8/128-as példánnyal.
7T-ről váltottam, előtte 5T volt, így oneplus fronton nem vagyok szűz, de azért elképzelhető hogy lesz majd kérdésem hozzátok.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#227) Bazi.Joe válasza #40047616 (#224) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Én bármikor kérdeztem tőlük messengeren is készülékekről mindig mást mondtak! De már nem bíztam benne hogy bekerül a kínálatukba! :D

(#228) #40047616 válasza Bazi.Joe (#227) üzenetére


#40047616
törölt tag

Én sem bíztam benne. Nekem a telekom fórumon és a chaten azt mondták hogy nincs infójuk, twitteren meg azt hogy a közeljövőben nem fog bekerülni. Mindegy már végülis :) Ez lesz az első Oneplus-om úgyhogy az elején lehet hogy lesz pár kérdésem majd. :)

(#229) Bazi.Joe válasza #40047616 (#228) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Inkább én fogok tőled kérdezni! :)
3 éve gyűrök egy Huawei Mate 10 Prot és nemrég hoztam ki egy Iphone 12 Prot Telekomtól!
Nem nagyon bíztam már hogy Oneplus megjelenik náluk és Samsung pedig elég nagy kérőjel nálam. Mellesleg ezer éve nem volt Samsungom.Az Iphonenal nem tudtam megbarátkozni pedig nem rossz készülék de holnap viszem vissza Telekomhoz és lehet a következő a 8T lesz amit kihozok!! :D

(#230) vacs


vacs
veterán

(#231) #40047616 válasza Bazi.Joe (#229) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ez nagyon off itt de én almáért kb egy fillért sem fizetnék. A körtét jobban szeretem :)

(#232) mukisrác válasza vacs (#230) üzenetére


mukisrác
aktív tag

bizony-bizony, tegnap vettem ott át a telót... :C :C
be is regsiztráltam a oneplus account-hoz

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#233) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Szerintetek a zöld nem gáz egy férfi kezében? Megjelenés óta várom a Telekom-tól, erre csak zöld van. Igaz, tokban nem látszik :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#234) szkorhetz válasza stfreddy (#219) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hogy érted a beregisztrálást?
Simán csak a devices-ban írtad be?

Vettem én is telefont Alzáról! :)

(#235) Lanash válasza Tomtotom (#233) üzenetére


Lanash
aktív tag

Az gáz amit annak érzel.
Én elég sok megbeszélésre járok naponta/hetente. Ha ott valakinek nem tetszene és beszólna akkor el is küldeném a francba.

(#236) Bazi.Joe válasza #40047616 (#231) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Kíváncsi leszek a Oneplus hogy fog neked tetszeni főleg a rendszer Huawei után!? :)

(#237) #40047616 válasza Tomtotom (#233) üzenetére


#40047616
törölt tag

Azért van baj a társadalomban ha egy pasi megkérdezi hogy a zöld telefon nem e gáz egy pasi kezében... . :W

[ Szerkesztve ]

(#238) #40047616 válasza Bazi.Joe (#236) üzenetére


#40047616
törölt tag

Hát ezért is írtam hogy biztos lesz pár kérdésem :) Amit elsőre nagyon hiányolni fogok az a betütípus változtatás de csak túlélem valahogy :) Legutóbbi 5 mobilomom emui volt.

(#239) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Azt jól látom, hogy a default tárcsázó app a Google dialer és az üzenet küldő meg a Google messages?
Nem volt a oneplus-nak sajátja? Azokat úgy megszoktam...

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#240) grabber válasza Tomtotom (#233) üzenetére


grabber
addikt

Unalmas már a fekete. Otthon van 5 db fekete telefon. Na találd meg melyik a sajátod. Én biztos a zöldet venném,nekem is a Silver van az sem fekete a hátulja,hanem halvány kék.
Legyen már mindenki színes egyéniség.

(#241) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Nagyon szépen köszi mindenkinek a válaszokat, szerintem megrendelem a zöldet :) (bár az ezüst jobban tetszik), de Huawei-ről másra nem igazán szeretnék váltani. A XiAomi nem jön be. :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#242) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Ez feltételezem hogy az állításuk ellenére nem gyári garis, ugye?
[link]

Van valakinek tapasztalata velük?
Láttam a fenti alzás linket, az is vonzó, de azért mégis van némi árkülönbség :)

(#243) ghiottone válasza Tomtotom (#241) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Rakol rá egy fóliát ha nem tetszik a színe: [link] Ezek jó cuccok és 2 hét alatt itt vannak. Minőségre dbrandel megegyezik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#244) vacs válasza AeSDé Team (#242) üzenetére


vacs
veterán

Sehol nem írják, hogy gyári!
Annyit írnak, hogy 2 év garancia, de ez valószínűleg csak náluk érvényesíthető szokásos sufni gsm garancia lesz.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#245) AeSDé Team válasza vacs (#244) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Igen közben megnéztem alaposabban, csak az árukeresőn van az ajánlatuk mellé írva, hogy "Minden termék gyári garanciával!"
[link]

(#246) Bazi.Joe válasza #40047616 (#238) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Lehet innentől új időszámítás kezdődik!! :D
Szoktál tokot és kijelzővédő fóliát használni a telefonjaidon?
8T-re itthon boltokban nincs nagy választék!

(#247) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.sajnos az OP 8 forum nem nagyon megy, igy lenne ide 2 kérdésem.
Hol találom android 11 alatt az egykezes modot?
illetve van e megoldás beállitani a messenger régi chatfejeit? (az az android 11 rendszerszintu buborek mod nagyon bugos)

(#248) alexander12


alexander12
aktív tag

Ki miről vált? Mivel, hogyan tervezi az átköltözést?
Teljes tiszta telepítést, vagy huawei phone clonet lehet használni pár dolog átköltöztetésére?
Remélem holnap megjön :)

kíváncsi, OP8T

(#249) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Lg v30 ről jöttem.. azon kívül hogy sajnos még nagyobb lett a telefon ami hátrányként élek meg. Mindenben sokkal jobb de ez alap:)

(#250) vacs válasza alexander12 (#248) üzenetére


vacs
veterán

Nem tudom pontosan milyen adatokat szeretnél átmásolni, de nekem a Google backup mindig elég volt.
Bizonyos alkalmazás adatokat is áthozza, wifi jelszavakat is stb.
Én nem hiszek ezekben a clónozó appokban.

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.