Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Black_Raven válasza vasi89 (#899) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Hová kell regisztrálni a garancia érvényesitéshez?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#902) Forgo74 válasza #40047616 (#900) üzenetére


Forgo74
tag

Telenor kártyánál nincs ilyen lehetőség.

(#903) vasi89 válasza Black_Raven (#901) üzenetére


vasi89
addikt

A oneplus oldalon simán csak hozzarendeltem a fiokhoz a telefont. Annyit kértek hogy a telefonhoz rakjam mellé a gari papírt is de mivel a Telekom hivatalos viszonteladó nem lesz gond.

(#904) Black_Raven válasza vasi89 (#903) üzenetére


Black_Raven
veterán

A telón lehet fiókot csinálni?, nekem nincs OP fiók, se a OnePlus oldalán nem voltam soha. Viszont van Mi/Huawei/Samu fiókom, és mindnek vam vmi előnye, itt mi az? a lényeg hogy hová küldöd a telót, Kínába? Vagy van EUs kirendeltség is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#905) Mike81 válasza Black_Raven (#904) üzenetére


Mike81
senior tag

#641 hsz-ben választ kapsz a kérdésedre, mert én is érdeklődtem. Remélhetőleg ez még most is így van a leírtak alapján.
Ma végre megtudtam tapogatni a készüléket és az S20 FE -vel szemben nem.is volt kérdés hogy ez lesz! Az sem volt azért annyira rossz de a 8T sokkal gördülékenyebb volt mint a Samu. A Samsungnak valahogy a kávái elég vastagok voltak ami annyira nem jött be de a 8T-t öröm volt kézbe venni. A színe meg élőben sem gáz véleményem szerint. Most este meg is rendeltem elvileg szerda csütörtök körül meg is kapom. Valaki használ nem túl bumszli tokot a gyári helyett? Az S8 pluson is olyan vékony van hogy gyakorlatilag észre sem lehet venni hogy van rajta.
Kijelzőre üveg ami végig takar a gyárin kívül :F

[ Szerkesztve ]

(#906) Black_Raven válasza Mike81 (#905) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi megnéztem, de a fölötte lévő hsz világbajnok. "A tmx egy tróger banda." :D nagyon jót nevettem. Végülis ha tokot raksz rá, tökmindegy milyen szine van, de én csupaszon használom, és számomra igen érdekes szine van, egy szóval, nem, kettővel, nekem túl csajos. Mindig a feketét max s.szürkét preferálom, és igen tudom nem trendi, de ez van. Vagyis sajna nincs, nem is értem miért. Az OP reget vagy fiókot majd lehet megcsinálom, de ha nincs hátránya a hiányának az is lehet hogy nem. Én most tegnap óta 60hz-en vagyok, tesztelem így mennyit eszik és már nem hiányzik a 120 hz, ha több mint 2 óra SOT a difi talán maradok is, majd meglátom.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#907) Mike81 válasza Black_Raven (#906) üzenetére


Mike81
senior tag

Nem a TMX-et írtam hanem a Cordont vagy mi a tököm a nevük. A Sonyk hivatalos szervíze és nekem is meg a családban is voltak bajok a munkájuk minőségével. A legtutibb az volt mikor sim tálca nélkül kaptam vissza a telefont és még engem neztek hülyének hogy nem küldtem el a készülékkel🤦Idióta brigád :W

(#908) Black_Raven válasza Mike81 (#907) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tényleg bocs. A tmx sem áll a helyzet magaslatán, egyszer egy tableten elromlott a rezgő mód , az üzlet ahol vettem, beküldte a szervizbe és soha nem jött vissza.:D a bolt oda adta nekem az árát, ő rajtuk meg behajtotta gondolom.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#909) vasi89 válasza Black_Raven (#906) üzenetére


vasi89
addikt

Igen az ott leirtak alapján megy. Most vitte el a futár Lengyelországba. Telefonon nincs op fiók és abban a klasszikus értelmében weben sincs mint pl a Huawei féle. Itt csak a telefont tudod beregisztralni illetve tudsz kérni szerviz igényt de cloud szolgáltatás nincs.

(#910) Mike81 válasza vasi89 (#909) üzenetére


Mike81
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek hogy mennyi idő alatt fordul meg a szervízből, ée remélhetőleg utána már gond nélkül tudod majd használni :))

(#911) plejik válasza Mike81 (#910) üzenetére


plejik
addikt

OP-nak gyors a szervize. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#912) Mike81 válasza plejik (#911) üzenetére


Mike81
senior tag

Remélem nem kell egyhamar megtapasztalnom :B

Valaki esetleg használ ilyen tokot?

https://www.tokzone.hu/stripe-black-iphone-oneplus-8t-tok-mintazott

Bocsi de teloról nekem csak így engedi

[ Szerkesztve ]

(#913) ghiottone válasza Mike81 (#912) üzenetére


ghiottone
nagyúr

7T-n, Pixel 4a-n használok/használtam. Jó a fogása, oldalt is recézett. A gyári sandstone/carbon tokhoz képest vastagabb, de egy Spigen Rugged Armorhoz képest véknyabb. Az előlapi üveg feletti védelme vagy a túlnyulása nem vészes, de üvegfólia esetén már síkba kerülhet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#914) #40047616


#40047616
törölt tag

Sandstone tokot honnan a legérdemesebb rendelni?

(#915) bozont


bozont
veterán

OTA-n is megérkezett a frissítés.

(#916) Mike81 válasza ghiottone (#913) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi a választ akkor lehet adok neki egy esélyt. Mondjuk inkább az érdekelt hogy mennyire nyúlik fel oldalt de akkor ezekszerint nem vészes.
Köszi a választ :R

(#917) Black_Raven válasza Mike81 (#916) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem megjött a Black carbon skin és jó lett, így már tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#918) ghiottone válasza Mike81 (#916) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aliról kb. harmada lenne, csak ott lassú is a szállítás.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#919) Mike81 válasza Black_Raven (#917) üzenetére


Mike81
senior tag

Képet róle :R

(#920) Black_Raven válasza Black_Raven (#917) üzenetére


Black_Raven
veterán

Holnap teszek fel képet, de most nem tudom lefotózni mert eladtam a Samut, párom nincs itt. Azért egy képet csináltam. Nekem nagyon bejön, a kamerára nem tettem rá. Viszont tényleg 2 Skin, egy mint a fórumtársé is, 1 pedig ami az egész telót takarja, az oldalát is, most csak a hátlapit tettem föl.[kép] Az a béna fénytörés a tükör a Sparban. A skin gyönyörű fekete, bőrhatású fogása van. Szuper és ettől nem vastag mint a tokban. Reggel teszek föl képeket.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#921) Mike81 válasza Black_Raven (#920) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi a képet. Tényleg jól néz ki. Akkor ha jól értem a tiéd olyan ami az oldalán is takar? Vagy csak azért írtad hogy létezik olyan is. Sajnos nekem a munkam miatt inkább a tok megfelelő mint az ilyen skin.

(#922) Black_Raven válasza Mike81 (#921) üzenetére


Black_Raven
veterán

2 db van a csomagban, egy hátlapi fólia+1 hátlapi ami az oldalán is takar. Én a simát raktam föl, ami nem takarja a fém keretet. Ez a másik ami takar oldalt is:[kép] Holnap rakok fel rendes képet a telóról. Nem gond, vegyél tokot, itt az egyik fórumtárs is árul tokot.[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#923) Mike81 válasza Black_Raven (#922) üzenetére


Mike81
senior tag

Ja hogy 2 volt a csomagban. Így viszont akkor nem olyan rossz vétel ennyiért. Köszi a tippet a tokkal kapcsolatban :R

(#924) zizidor válasza Forgo74 (#898) üzenetére


zizidor
senior tag

Youtube-on is vannak videók ahol lépésenként bemutatják, az is segíthet.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#925) Black_Raven válasza Mike81 (#923) üzenetére


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#926) Black_Raven


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#927) Viper26 válasza Black_Raven (#925) üzenetére


Viper26
nagyúr

Csak nehogy essen így.

Pixel 7 | FR955

(#928) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!

Ma nekem is megjött a teló állítgatom meg lakom be és feltűnt hogy nem lehet a rezgés erősségét vagy ritmusát/sémáját állítani :F Vagy csak én nem találom?

(#929) Ityu


Ityu
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha hivatalos magyar forgalmazónál veszem a készüléket, akkor 2 évig a gyártó vállalja-e a jótállást, vagy az első évben a gyártó, a második évben meg a kereskedő, ahol vettem (pl. edigital)?

Az imént mondtak nekem mindenfélét, így most összekeveredtem.

Köszönettel.

(#930) mukisrác válasza Ityu (#929) üzenetére


mukisrác
aktív tag

2 év gyártói gari csak a oneplus hivatalos oldalon vásárolt készülék után jár. Ha Edigitál-nal (alza, emag, Tcom) az első évben küldheted közvetlenül a oneplus-hoz, második évben viszont a forgalmazóhoz kell fordulni

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#931) HarryDEC válasza mukisrác (#930) üzenetére


HarryDEC
tag

A #256 -shozzászólásban mást írnak. Honnan van az információd?

Korán keltem, hol az arany?

(#932) DrDobos válasza mukisrác (#930) üzenetére


DrDobos
őstag

Ez csak a oneplusnal, vagy a tobbi gyartonal is igy mukodik?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#933) vasi89 válasza HarryDEC (#931) üzenetére


vasi89
addikt

nekem tegnap vitte el a futár közvetlenül a oneplushoz. Annyit írtak, hoyg rakjam be a garipapírt a telefon mellé. habár nincs 1 hónapos a telefon de Én inkább kihagytam belőle a telekomot.

(#934) mukisrác válasza HarryDEC (#931) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Megkérdeztem a oneplus support, miután megvettem a 8T-t. (Én is #256-os hozzászólás alapján vásároltam.)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#935) Ityu válasza mukisrác (#930) üzenetére


Ityu
csendes tag

Köszönöm a választ.

És vajon van különbség a jótállás "színvonala" között az első, illetve a második évben?

(#936) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Vett már valaki ebay-ről "eredeti" sandstone tokot? [Itt] például $18.99-ért hirdetnek ilyet.

Vajon mennyi az esély hogy tényleg eredeti?

(#937) Mike81


Mike81
senior tag

Gondoltam kipróbálom a gcamot. A 7.4 verzió is ajánlott vagy inkább a 7.3-at tegyem fel?

(#938) Mike81


Mike81
senior tag

Jól gondolom hogy a sim kártya funkciók alatt a további beállításoknál kellene beállítani a hívószámom kijelzését? Az a gondom hogy nekem az inaktív hogy lehet működésre bírni :F

[ Szerkesztve ]

(#939) saca23 válasza Mike81 (#938) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello a hívás beállításokba van , kerestesd meg a beállításokba ;)

(#940) Mike81 válasza saca23 (#939) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Nagyon szépen köszi a segítséget :R

(#941) Viper26 válasza Mike81 (#937) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem a 7.3 van innen.:

[Google Camera for the OnePlus 8 / 8T / 8 Pro Series]

A cfg filehoz is fent van a "how to", öt perc az egész.

Pixel 7 | FR955

(#942) Mike81 válasza Viper26 (#941) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi Neked is a segitséget ha lesz időm feldobom és tesztelem én is :R

(#943) alexander12 válasza Viper26 (#941) üzenetére


alexander12
aktív tag

Ezt csak simán fel lehet telepíteni, és ha nem tetszik uninstall? :)

kíváncsi, OP8T

(#944) Viper26 válasza alexander12 (#943) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen. ;)

#942Mike81.:

:R

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#945) vasi89


vasi89
addikt

Szombaton leadtam a javítási igényt, hétfőn már jóvá lett hagyva a visszaküldés. Kedden elvitte a futár, ma meg már vissza is jött a telefon. Alaplapot cseréltek remélem megoldódik a probléma mert ha nem akkor fogalmam sincs hol keressem a megoldást de mindenképp 5*-os a szervíz.

(#946) DrDobos válasza vasi89 (#945) üzenetére


DrDobos
őstag

A hivatalos honlaprol rendelted, vagy hazai viszonteloadotol? Sorry ha írtad :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#947) Mike81 válasza vasi89 (#945) üzenetére


Mike81
senior tag

:Y Így kell ezt csinálni kéremszépen! Más szervíz ami országon belül van képes hetekre ráülni 1 készülékre.
Reméljük most nem lesz már semmi gond használat közben :))

[ Szerkesztve ]

(#948) vasi89 válasza DrDobos (#946) üzenetére


vasi89
addikt

Telekomos de ezt le is írtam nekik kiküldés előtt, csak annyit írtak h csatoljam a számlát és garipapírt de látszólag nem foglalkoztak vele. Adtak egy RMA lapot amin rajta van a javítás meg h új imei számot kapott a telefon.

@Mike81: jaja, nagyon korrektek voltak.

(#949) Black_Raven válasza vasi89 (#948) üzenetére


Black_Raven
veterán

Na akkor már nem merül mint a balta és nem sütsz tojást rajta. Akkor go, nyúzzad. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#950) DrDobos válasza vasi89 (#948) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszönöm :R [Itt irta egy kollega,] hogy honnan van 2 ev gyártói garancia. Gondolom a többi helyről 1 ev gyártói + 1 év "bolti", ha minden igaz?! :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.