Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Madoc válasza Rick4 (#4000) üzenetére


Madoc
veterán

A hangfelvevő mikéntjéről bővebben is írhatnál ha már megemlítetted.

Vagy nem hívásfelvételhez kellett? Mert az érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#4002) ZeroX92P válasza Rick4 (#4000) üzenetére


ZeroX92P
tag

Nagyon sok szempontból lehet ezt vizsgálni, tény hogy az elégedetlenség általános, tény hogy a frissitést visszavonták és azóta is nagyon lassan terjesztik, tény hogy a gyártó kínál downgradet ami szintén ritka.
Aki régóta droidon van az pontosan tudja, hogy egy-egy főverzióváltásban mindig ott van a factory reset rizikója mert félremehetnek dolgok, ez a rendszer jellegéből és töredezettségéből óhatatlanul adódik.
Mondjuk ki nyugodtan, bármilyen rendszer főverzió váltásakor ezek benne vannak a pakliban, bizonyos környezetekbe nem véletlen nem telepitenek mindent azonnal, vállalati felhasználás esetében pedig még sokkal nagyobb az óvatosság.
Még az ios esetében is előfordultak olyan hibák amire 0day hotfix érkezett kiadást követően, pedig az egy egészen egységes platform.

Nincs ezzel semmi probléma mindenkinek megvan a saját maga rizikóvállalási kedve, kíváncsisága, mindenki azt csinál vele amit akar, csak nem kell meglepődni ha valami félresikerül, pláne ha valamilyen funkcionalitás változik a főverzióváltást követően.

(#4003) sbwolf válasza Madoc (#4001) üzenetére


sbwolf
aktív tag

ADB kell hozzá. Link

(#4004) Madoc válasza sbwolf (#4003) üzenetére


Madoc
veterán

Akkor ez 12 alatt is megy? Mert 11-nél ezt használom.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#4005) sbwolf válasza Madoc (#4004) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nekem megy, frissítés után is.

(#4006) g0dl válasza sbwolf (#4003) üzenetére


g0dl
addikt

Ez ugye nem bántja a bankos, vagy MFA alkalmazásokat. Úgy értem a változtatás miatt azok nem fogják azt mondani, hogy már nem megbízható stb. a készülék.

(#4007) magicbox


magicbox
senior tag

Én szerencsére ki tudtam szállni a 8T-ből. Az A12 frissítés tette be a végső pontot. Egy Realme GT2 Pro-t vettem. Van benne egy pici régi OnePlus érzet :) .Csúcshardver, elérhető áron... Nos a ColorOS amitől agyvérzést kaptam OnePlus-on, az teljesen más a Realme-n. Nem hiányoznak funkciók, pld. ha nem tetszik az általa kevert "material you" szín, akkor szépen betudod állítani. Nova Launcher is szépen megy, 8T-n folyamatosan be-be villant gesztusvezérlésnél, de az alap launcher is sokkal jobb. Szóval a lényeg az lett volna, hogy jó a ColorOS, ha rendesen arra a hardverre rakták össze. A OnePlus-nál hiba volt, hogy ilyen is legyen meg olyan is... De én azt hiszem a OnePlus-t végleg elengedtem. A csúcs Realme-t meg nyugodtan ajánlom, aki esetleg váltásban gondolkodik.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#4008) Rick4 válasza magicbox (#4007) üzenetére


Rick4
félisten

Egy 8t boltban, újonnan 140K, a realme meg kb 1.6-2x annyi. Szuper, hogy összehasonlítottad egy másfélszer drágább készülékkel, és az jött ki, hogy a drágább jobb is.
Nova launcher prime pont ugyanúgy hibátlanul megy a 8-asokon, mint bármi máson, nyilván magad se hiszed, hogy a szoftver, vagy maga az app rossz. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#4009) magicbox válasza Rick4 (#4008) üzenetére


magicbox
senior tag

Örülök, ha neked megy, rajtad kívül rengetegen panaszkodnak, hogy gesztusvezérlésnél nem működik egyik launcher se normálisan, nem csak a oneplus-nál hanem rengeteg telefonon. De ha nekem nem, akkor a Novának csak hiszel :) [link] Szóval ezt, hogy a Realme-n miért megy normálisan, azt nem tudom. Én több mint 220-ért vettem a OnePlus-t 1,5 éve. És csak érdekesség kedvéért mondtam el, hogy a A12 ColorOS tud normálisan is működni. Nem technikai paramétereket és specifikációkat hasonlítottam össze a két telefonon.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#4010) Rick4 válasza magicbox (#4009) üzenetére


Rick4
félisten

Mint ahogy a realme 2 topicban is panaszkodnak melegedésre, nfc problémára, frissítéssel hozott bugra, stb stb. Ez is egy érdekesség, nem kell titokban tartani.

Hogy 1.5 éve mennyiért vettél egy telefont, az itt most senkit se érdekel, most nem annyi az ára, vagyis a boltban eldöntöd, hogy 140K-ért 8T, vagy 1.5x annyiért realme. Ez is egy érdekesség, nem kell titokban tartani, sőt, ez alapján kell dönteni.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#4011) magicbox válasza Rick4 (#4010) üzenetére


magicbox
senior tag

Huh van bajod :) Engedd el.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#4012) Stauffenberg válasza Rick4 (#4008) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem dobd be érvnek ne csak azt, hogy leszarod, hogy újonnan mennyit fizetett a másik a telefonjáért, hanem beszélgessünk arról, hogy 3 év múlva már csak 60 ezret fog érni, szóval igazából a 60 ezres telefonokkal szabad csak összehasonlítani... :D

(#4013) Aljasvip válasza Stauffenberg (#4012) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ne menjünk már el az idiotizmus abba az irányába, hogy nyitóárban kell telefonokat hasonlítani, az aktuális ár helyett. :F

A kolléga váltott telefont, jujjdejó, mehet amoda békével.
Rinyálásból szvsz van már elég ebben a topikban.

BTW Van egy műbőr tok a 8T-hez, amit nem használok mert nem tetszik. Meghirdettem itt HA-n, de igazából ingyen is odaadom, csak ne foglalja nálam a helyet.

(#4014) sbwolf válasza g0dl (#4006) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nem. OTP, Simple, Revolut...megy.

[ Szerkesztve ]

(#4015) Stauffenberg válasza Aljasvip (#4013) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Bocs, engem érdekel, hogy ha kifizetek 230 ezret egy telefonra, akkor jön-e valami önjelölt igazságosztó, aki megmondja a frankót, hogy 1,5 évvel később az már csak 140-et ér és csak a 140 ezres telefonokhoz lehet hasonlítani, függetlenül attól, hogy a megreklamált problémának egyáltalán van-e köze ahhoz, hogy mennyibe került. Ha valaki úgy érzi, hogy az Android 12-t elszúrta a OnePlus, akkor annak semmi köze ahhoz, hogy mennyibe kerül éppen most a telefon.

Szerintem is túl sok a hisztéria a topikban, de ezek egy része pont azzal generálódik, hogy érvre nem érv a válasz, hanem ilyen kifogáskeresés, hogy a másiknak miért kuss a neve.

(#4016) icemad válasza Stauffenberg (#4015) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy látom, hogy amilyen hibák előjöttek az android 12 frissítéssel, azok egy 50 ezres telefon esetében sem lennének elfogadhatóak.

(#4017) grabber


grabber
addikt

Szerintem az android annyira nem fejlődik,hogy most már inkább Apple terméket vennék. Soha nem vettem volna olyan drága és zárt rendszerű telefont. De hogy még most sem működik jól a telefon,meg nem is frissül rendesen az már elfogadhatatlan. Pedig nem is olcsó.

(#4018) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

A feleségem (és én sem) a telefonján nem tapasztalt a fentebb említett hibajelenségeket a 12 droiddal kapcsolatban. Pedig ódzkodtam frissíteni. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs, max hogy nem nálunk.
Más
Itt van lehetőség témákat letölteni, cserélni? Ha igen hol, honnan?Xiaominál eléggé elkényeztetették ilyen téren a felhasználót, itt hiányolom ezt.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#4019) _pda_


_pda_
tag

Sziasztok,

KB003 A12-vel.
Android Auto képernyő tükrözés miatt szeretném rootolni.
Melyik most az aktuális legegyszerűbb módszer?

Köszi

Ps: megvettem az Android Auto Apps Downloader-t.
Sajnos a Google bannolja az appot az A12-vel és a hozzá tartozó Google és AA verziókkal-
A régi Huwei P20Lite-on megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#4020) trance89 válasza _pda_ (#4019) üzenetére


trance89
őstag

Es ehhez minek rootolni?

(#4021) _pda_ válasza trance89 (#4020) üzenetére


_pda_
tag

Mert nem a normál AA használattal van problémám, hanem a full mirror scrennel.
Közben írtam kiegészítést az előző posthoz

A fejegység amúgy Ford Sync 3

[ Szerkesztve ]

(#4022) K82 válasza _pda_ (#4019) üzenetére


K82
őstag

Kinek mi az egyszerű, attól függ. Én a stock boot.img-hez nyúlok hozzá, nekem ez tűnik a legbiztosabb módszernek.
Bootloader nyit, full rom letölt, payload dumperrel boot.img kimásolása, Magisk feltelepít, boot image patch és flash. [link]

Pixel / OnePlus Pad

(#4023) krics válasza saca23 (#3987) üzenetére


krics
tag

Melegedést tekintve a12-n én is megerősítem a javulást, ma 4 órát tűző napon töltött a teló a kocsi szélvédőre cuppantva - gps, 4g zenestreaming, Bluetooth, full fényerő - végig probléma nélkül. Tavaly nyáron hasonló körülmények között 2 perc után levette a fényerőt és kilőtte az alkalmazásokat a11-en.

[ Szerkesztve ]

(#4024) _pda_ válasza K82 (#4022) üzenetére


_pda_
tag

A régi one click root-ok :)

Azért hezitálok a végrehajtásán, mert nem tudom 100%-ra, h megoldaná e a problémámat.

(#4025) gazee


gazee
tag

12-n megy valakinek a VoLTE?T-mobil. Valamint 12-n playáruházból frissítés?
Megindul wifin azt megáll :o

(#4026) hard74 válasza gazee (#4025) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam megy mindkettő, viszont Volte kijelzés nincs.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4027) gazee válasza hard74 (#4026) üzenetére


gazee
tag

Kijelzés nálam sem ..kapcsoló van,bekapcsolva ,hogy megy -e? :F

(#4028) hard74 válasza gazee (#4027) üzenetére


hard74
senior tag

Megy. 4G-n marad hívás közben a teló.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4029) sirgeoff


sirgeoff
tag

Jó nektek. Yettel-en se kapcsoló, se ikon és visszavált 3G-re hívás közben...
A oneplus-nál bepanaszoltam a volte nem létét, de csodára nem számítok tőlük.

Igazán ami bosszant ebben az egészben, hogy a fele ennyibe kerülő telefonjaikon (nord, nord ce) működik rendesen, de a top kategóriások le vannak ejtve. Nem is értem.

(#4030) saca23 válasza gazee (#4025) üzenetére


saca23
aktív tag

A play frissítések nekem sem mentek minden wi-fin , a megoldàs amikor elkezdi frissíteni ès megàll, lekapcsolod a wifit, àt mobil net majd vissza wi-fi, ès akkor vègig csinàlja😉. Így pàr nap utàn sajnos azt kell mondjam van problèma itt ott a képernyő felèbresztès nèha kuka dupla koppal , nem tudom màsnak is van e ilyen ,de nekem Bluetooth is dobàl nèha , kicsit olyan fèlkèsz èrzèse van hasznàlatkor az embernek, na meg hogy márciusi bizti frissítès azon meg külön röhögtem 🤣. Tènyleg egy rossz samu a52-esen összerakottabnak tűnik az egèsz android 12.

[ Szerkesztve ]

(#4031) zizidor


zizidor
senior tag

A dupla koppintásos felébresztés nálam is elég rapszodikus, de az ujjlenyomat szenzor is körülményesebb lett.
A Play Áruház is szórakozott, nem akart frissíteni, de megjavult, amikor töröltem az app adatait. A nemfrissülős Gmail ugyanígy.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4032) gazee válasza saca23 (#4030) üzenetére


gazee
tag

Ugyanezeket tapasztalom! :W
És egyben elkeserítő is....azért ez nem egy occsó telefon (Nekem) és így 10 hónap után nagyon gagyi érzete van...
Remélem javulni fog,mert pénzem sincs cserélni,ha meg lenne,lövésem sincs mire :F

[ Szerkesztve ]

(#4033) saca23 válasza gazee (#4032) üzenetére


saca23
aktív tag

Sajnos igaz , dràga telcsi volt azèrt szerintem is ez ahoz , hogy ilyen foltozgatàsra vàró úgy ahogy működő rendszerrel kelljen hasznàlni. Reméljük foglalkozni fognak a sok panaszos jelzèssel . Tanulságos az biztos sokminden , felőlem ezek utàn tolhatjàk az arcomba a Kínai màrkàkat, hogy àrèrtèk arányban ilyen meg olyan jók, csak tényleg semmi alternatíva nincs .

[ Szerkesztve ]

(#4034) Linkin1994 válasza saca23 (#4033) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Indiában már kettő update is kijött csak eu-ra nem akar ideérni. :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#4035) g0dl válasza Linkin1994 (#4034) üzenetére


g0dl
addikt

Én nem bánom, ha a canary testből kimaradok, és csak a tutit kapom meg.
Egyébként nekem az OTA még nem is jelezte a 12-es fw-t.

(#4036) ANDROID??? válasza g0dl (#4035) üzenetére


ANDROID???
addikt

Örülj neki, itt virít az ikon a képernyő tetején (OTA).

(#4037) TulogdiGador válasza zizidor (#4031) üzenetére


TulogdiGador
újonc

Nálam az ujjlenyomat szenzor meggyógyult az ujjlenyomatok törlésével és újraregisztrálásával.

(#4038) zizidor válasza TulogdiGador (#4037) üzenetére


zizidor
senior tag

Köszi, megpróbálom. Egyre több dolog van ami a factory reset előnyét bizonyítja.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#4039) Janez0085


Janez0085
tag

Hali ! Úgy néz ki most az enyémtől megválok. Ha esetleg érdekel valakit egy ezüst 128GB-os tökéletes állapotban írjon nyugodtan.

(Szoftveresen és fizikailag is makulátlan)

[ Szerkesztve ]

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#4041) Linkin1994 válasza g0dl (#4040) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Lesz mit elemezniük :DDD
Mondjuk 10 Pron jó az oos12 de egy full material you jöhetne

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#4042) gazee


gazee
tag

Ez miezmi? :F

(#4043) eFeMeR74 válasza gazee (#4042) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Májusi biztonsági frissítések

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#4044) gazee válasza eFeMeR74 (#4043) üzenetére


gazee
tag

1 Giga? :Y

(#4045) hard74 válasza gazee (#4044) üzenetére


hard74
senior tag

Nem kicsi.
Viszont nálam semmivel nem telepíthető.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4046) sirgeoff


sirgeoff
tag

C.20 eu felrakva. Eddig megy.

(#4047) hard74 válasza sirgeoff (#4046) üzenetére


hard74
senior tag

Melyik app-al sikerült telepíteni?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4048) Linkin1994 válasza gazee (#4044) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Ez a OOS 12.1 azért ekkora +májusi patch

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#4049) sirgeoff válasza hard74 (#4047) üzenetére


sirgeoff
tag

Kitárgyaltuk itt korábban, ha jól emlékszem a C.16 EU verzió felrakásakor is előjött a kérdés. Az oxygen updater írja is, hogy mit kell használni miután végzett a letöltéssel.
Sajnos nem tudom elővarázsolni azt a 4 oldalt, mert már fent van a frissítés.

(#4050) luna40


luna40
tag

A mostani frissítéssel visszarakták a helyi telepítést! :C

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.