Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) bencze válasza zoli121 (#1698) üzenetére


bencze
senior tag

Még csak nemrég használom, alapvetően elég jól tart, de nem nyomogatom sokat.
2 sim, pár email account van szinkronizálva, pár messenger, garmin óra. Úgy látom kikapcsolgatja a bluetoothot, nem tudom állandóra vagy csak időszakosan de meglepődve láttam, hogy a koronavírus app panaszkodik amikor felébresztem a készüléket (bluetoothot használ kontaktkövetés segítésére és szól ha nem aktív).

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#1702) MadKet válasza zoli121 (#1698) üzenetére


MadKet
tag

Nálam még csak 1 hete van meg a telefon, de hasonló tapasztalataim vannak mint ghiottone-nak (#1700). 2 naponként kellett eddig töltőre rakni, viszont a SoT olyan 4 óra körül volt és akkor volt 21%-on a teló. NFC + BT folyamatosan be van kapcsolva, 1 sim + wifi is bekapcsolva, de a net használat a nap folyamán vegyes, van hogy 4g-ről megy. Főleg böngészés, kis telefonálás, messenger+viber, összesen kb 1 óra navi és minimális játék.

Majd még tapasztalnom kell hogy mit érdemes.

(#1703) Madoc válasza zoli121 (#1698) üzenetére


Madoc
veterán

Huawei p30 ról jöttem itt 4,5-5 óra kijelzőidő van ott 7 óra. Ezt 3 hete használom, azt 2,5 éve.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1704) #46136832 válasza Madoc (#1703) üzenetére


#46136832
törölt tag

Én is P30-ról váltottam. De 8T-nek sokkal jobb az üzemideje (nekem ez a tapasztaltom).

(#1705) Madoc válasza #46136832 (#1704) üzenetére


Madoc
veterán

Hát nekem nem. Hiányzott a Oneplus mert az volt előtte 5 évig, de a régi bajok vannak ezzel még mindig. Ujra tudom milyen az ha a zsebem telefonálgat, elállít beállításokat menet közben. (igen a zseb mód aktív és teszten a közelségérzékelő is működik) Már egészen elfelejtettem milyen is ez. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1706) zoli121


zoli121
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Akkor nem "aggódok" az üzemidőn :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1707) saca23 válasza Madoc (#1705) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello , kapcsold ki az èrtesítès panelt a zàrókèpernyőn , mert dupla kopra èbred a kijelződ ès a zsbedben lehúzódik a panelt ès a kapcsolókat összevissza nyomkodhatod ;) . Nekem ez volt az első amít belàllítottam egyik règi telomnàl folyamatosan ezzel szívtam mire ràjöttem.

(#1708) Black_Raven válasza saca23 (#1707) üzenetére


Black_Raven
veterán

Így van, akkor nincs olyan hogy magától dolgozik a teló. :C

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1709) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
Most vettem egy ilyen készüléket, és csak azzal kapcsolatban lenne egy kérdésem, hogy maradt régebbről egy usb-c fülesem Samsung Note10-től, de nem érzékeli a telefon ha bedugom :W ez valami feature vagy csak saját Oneplus fülhallgatóval lehet vezetékesen hallgatni??? :))

(#1710) ghiottone válasza voncci (#1709) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Beállítások - rendszer alatt az otg kapcsolót kapcsold be és nézd meg úgy megy-e.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1711) voncci válasza ghiottone (#1710) üzenetére


voncci
aktív tag

Óóóó hálásan köszönöm, működik :R :R :R

(#1712) ghiottone válasza voncci (#1711) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én is csak a Nord CE 5G-n vettem észre ezt 2 hete, amikor nem akart működni automatice. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1713) voncci válasza ghiottone (#1712) üzenetére


voncci
aktív tag

Minden telónál vannak érdes dolgok :U

(#1714) voncci


voncci
aktív tag

Van ezzel egy kis gond! 10 perc után kikapcsol, akkor ezt most minden egyes fülhallgató csatlakozáskor el kell majd játszani :W

(#1715) saca23 válasza voncci (#1714) üzenetére


saca23
aktív tag

Ugyanott a rendszernèl kapcsold ki a 10 perc tètlensèg utàn kikapcsolódást. ;)

(#1716) voncci válasza saca23 (#1715) üzenetére


voncci
aktív tag

Csak ez a lehetőség van, ha kipacsolva van akkor nem működik :U de ugye minden bekapcsolás után meg 10 perc múlva kikapcsol :W

[ Szerkesztve ]

(#1717) ChrYsler válasza voncci (#1716) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Szia!

Én ezt találtam rá.
[link]

(#1718) saca23 válasza voncci (#1716) üzenetére


saca23
aktív tag

Akkor ezt nem vâgom , mondjuk furcsa ez az otg -ès mizèri ,mert èn egy mezei àtalakítós fülessel hasznâltam sokàig ott nem volt gond ezzel. Mondjuk olyat màr hallottam ,hogy a Samsung gyàri fülese nem müködik rendesen màs teloval.

[ Szerkesztve ]

(#1719) K82 válasza saca23 (#1718) üzenetére


K82
őstag

Nyilván a saját USB-C-s fülesével nincs ilyen probléma mivel kikerüli az OTG kapcsolót, a Note10 meg ugye Samsung, gondolom nem "beszél" össze a telefonnal h én is egy fülhallgató vagyok.
A jack átalakító meg működik anélkül is h az OTG-t kéne kapcsolgatni.

Pixel / OnePlus Pad

(#1720) zizidor


zizidor
senior tag

USB-C porton lehet használni analóg (passzív) és digitális (aktív) fülest. Ez utóbbinak kell a tápfeszültség a DAC működéséhez (OTG funkció bekapcs). A kérdés az, hogy amikor csatlakoztatva van, tehát van USB adatkapcsolat, főleg amikor használatban van, miért érzékeli inaktívnak??

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1721) voncci


voncci
aktív tag

Dondolom a DAC végett lesz a probléma, de érhetett számomra mi szükség egy ilyen opcióra, vagy ha van is, akkor had döntsem el hogy kívánom használni.

Chrysler köszönöm, :R megpróbálom, háta megoldás lesz a probléma

(#1722) mrThomi


mrThomi
addikt

Elkeltek a kiegészítők, ne írjatok már.
Köszönet K82 kollégának a remek szervezésért :K

(#1723) Tlog


Tlog
tag

Sziasztok.
Fél éves keresgélés után megrendeltem 8T telefont egy P9 huaweit fog leváltani.
Elméletileg holnap mehetek érte. :)
Szeretném felrakni a Gcam szoftvert kérdésem hogy melyik a legutolsó stabil verzió és
honnan tudom letölteni.
Ezt a linket találtam használható? Link

(#1724) ghiottone válasza Tlog (#1723) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam, amíg a 8T-t használtam az Arnova 8.1-es 03.29-es verzió vált be. Gcam portok gyűjteménye a celsoavedo oldalon vannak - így onnan a legbiztosabb: [link] innen még kell egy config is, ami értelemszerűen a 8T mappában lesz. Onnan az nrg-t ajánlom. Telegram csoport: [link] xml oldal hozzá: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1725) Tlog válasza ghiottone (#1724) üzenetére


Tlog
tag

Köszönöm.
:R

(#1726) trance89 válasza Tlog (#1725) üzenetére


trance89
őstag

Az xda-s 8T GCam topicot ajánlom: [link]
Ezen belül pedig a következők kellenek:
GCam8.2.204_Greatness.210716.1733Release_Snap.apk
nrG-v2-OP8-T-Greatness-8.2.204.xml

(#1727) Tlog válasza trance89 (#1726) üzenetére


Tlog
tag

Neked is köszönöm.
Lementettem mindkét fájt egyelőre PC-re.
Holnap 15 órára mehetek a telefonért utána feltelepítem már nagyon várom.
:DD

(#1728) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Nos, ha minden jól megy, akkor rövidesen én is belépek a klubba egy ilyen telóval. Olyan kérdésem lenne, ha van valakinek tapasztalata ez ügyben, hogy adott egy gyári Quantum Bumper Case tok, és ehhez melyik képernyővédőt érdemes felrakni?
Az egyik versenyző, a szintén gyári üvegfólia [link] , vagy a Media Marktban elérhető Clear Plex fólia. Árban kb. egál a kettő, szóval az nem szempont. A Clear Plex esetében kérhető tokbarát változat, tehát elvileg a tok nem fogja felnyomni a fólia szélét.
A gyári üveg esetében nem tudom, hogy ott mi a helyzet, az mennyire tokbarát, azaz a Quantum tok nem fogja e felnyomni az üveget?
Előre is köszi a véleményeket, javaslatokat.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#1729) Tlog válasza pendre54 (#1728) üzenetére


Tlog
tag

Szia.
Vasárnap kaptam meg a telefonom van rajta gyárilag felrakott fólia nekem teljesen jónak tűnik.
Én itt a fórumon olvastam olyat hogy némelyik fóliától nem működik rendesen az újlenyomat olvasó.

(#1730) K82 válasza pendre54 (#1728) üzenetére


K82
őstag

Ha teheted, inkább a gyári üveget válaszd.
A tabletemen ClearPlex fólia van, a Zenfone 8 telómon is az volt - jobb híján választottam mert elérhető bármelyik MM-ben, erre a két eszközömre meg nem nagyon volt akkor választék, főleg h gyorsan kellett.
Karcok ellen jó a CP, de maga a fólia is karcolódik, anyagában vastag és puha, tapintásra azért az üveg köröket ver rá. Ha nincs más jó ez is, de szerencsére van választási lehetőséged.
A 1+ saját üvege a lehető legjobb megoldás, a telefonhoz csomagolt átlátszó és a Sandstone toknak sincs útban - meg merem kockáztatni a Quantumnak sem lesz, elég nagy lábonlövés lenne a cég részéről saját terméket úgy kiadni hogy üt egy másikat.

szerk.: alapból van a telón fólia, ráadásul a jobbak közül való. Az üveget még nem raktam fel (csak rápróbáltam a tok miatt), amíg jó állapotban van a gyári nem is kerül fel. Korrekt egyébként a csomag, van benne keret a felhelyezéshez, plusz az apróságok.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#1731) pendre54 válasza K82 (#1730) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi neked is, meg Tlognak is a választ. Mindenképp kell rá képernyővédő, mert a gyári fólia már nincs rajta, a tok az adott, szóval ezért kérdeztem. Akkor egyelőre a gyári üveg vezet, de hátha lesz még vélemény ez ügyben. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#1732) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hmm, lehet nem lesz 9T :F [link] - múlt évben ez a srác volt az első, aki megírta, hogy nem lesz 8T Pro.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1733) Linkin1994 válasza ghiottone (#1732) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nem lenne meglepő nem nagyon tudnának mit belerakni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1734) ghiottone válasza Linkin1994 (#1733) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A 888-ra nem is nagyon várok már a külföldi teszteket + ismerős mobilarénás kollégák beszámolóit olvasva, de örültem volna neki, ha 870-el jönne, mint az Indiai 9R + a főkamera megkapná a 9-es kameráját ois-el, az ultraszéles pedig az imx-766 lenne + egy zoom lencse.
Most visszatértem a 7T-re mert nem kellett leadni, de már bánom, hogy elpasszoltam a 8T-t.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1735) Linkin1994 válasza ghiottone (#1734) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Szerintem is a 888 miatt nem erölködnek inkább megvárják az új snapdragont.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1736) Japi71


Japi71
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni, két telefon közül nem tudok dönteni. Az egyik a oneplus 8t, a másik pedig az új oneplus nord 2 5g. Nem volt még oneplus telefonom. Ti melyiket vennétek meg, pro és kontra? Előre is köszönöm a válaszokat. :R

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#1737) ghiottone válasza Japi71 (#1736) üzenetére


ghiottone
nagyúr

- A nord 2 csak 2 főverziót kap, ellenben a 8T 3-at. + 1 évvel több a biztonsági frissítések időtartama is, ha hosszú távra tervezel.
- A nord 2-nek jobb a főkamerája, de gyengébb az ultraszéles lencséje.
- A nord 2-n a mediatek miatt bajos lesz - ha egyáltalán lesz működő - a gcam port.
- Aksiban a tesztek alapján kicsivel jobb a 8T.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1738) K82 válasza Japi71 (#1736) üzenetére


K82
őstag

Szerintem megéri a felárat a 8T (amíg lehet egyáltalán kapni). Nálam a gsmarena tesztjei adják az összehasonlítási alapot: teljesítmény, üzemidő (nem SOT), stability score (ez sok helyen elmarad vagy egy mondattal elintézik: azt nézik mikortól kezd belassulni a készülék a hőtermelés miatt, vagyis veszi vissza a teljesítményt; SD888-as telóknál vannak érdekes számok, és én is belefutottam az általuk tapasztaltba), töltési sebesség stb. Ezek alapján a Nordban lévő Dimensity chipset "felnőtt a feladathoz", nincs panasz a sebességre, hőtermelésre, tehát jó is lehet... De nem Snapdragon, és itt jönnek a hátrányok bár az átlag user ebből szinte semmit nem érzékel. Pl. a fotózás nem kimondottan a 1+ erőssége, de egy jól működő GCam porttal "csodákra képes", nagyságrendekkel jobb képek tudnak születni. Na ezt el lehet felejteni a MediaTek SoC-os telóknál, ahogyan pl. a custom ROM-okat is. Nekem ez fontos (nem szereten ha ki vagyok szolgáltatva a gyártói támogatásnak vagy annak hiányának), a 8T-nél egész szép felhozatal van ha elégedetlen vagy a gyári rendszerrel.

Pixel / OnePlus Pad

(#1739) Japi71


Japi71
csendes tag

Köszönöm szépen!
Akkor nem kérdés hogy melyik legyen. Aqua-nál van most nekik zöld 12/256 189.290 Ft ért. Meg is rendelem.
Még egyszer köszönöm. :R

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#1740) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Sziasztok!

Profi szakember segítségére lenne szükségem.
OnePlus 8T 8/128 zöld EU verzióval rendelkezem, vásárlást követően bootloadert nyitottam, majd a "magisk"-olt boot.img-t is rá tettem, majd a Magisk-ot.
Tökéletesen működött is, de úgy alakult, hogy eladósorba került (közben vásároltam egy OnePlus 9 Pro-t) és én hülye vissza zártam a bootloadert anélkül, hogy az eredeti boot.img-t vissza tettem volna előtte.
Így sajnos most a következő üzenet fogad és nem indul el a telefon:
"Your device is corrupt. It can't be trusted and will not boot"
XDA fórumon találtam segítséget de az MSMTool használatakor elakadok.
Vagy azt kapom, hogy:
"Automatic detection of DDR failed"
vagy azt hogy:
"Param preload failed"
De a lényeg, hogy nem tud úgy lefutni a "helyreállítás", mint pl. az alábbi ugyanilyen problémával küzdő YT-ernek.
Tehát aki tud segíteni, hogy a téglából egy épkézláb telefont "csináljak vissza", kérem ne tartsa magában! :U

:R :R :R :R :R

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1741) ghiottone válasza Kocsó (#1740) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehet, hogy újabb ddr5-ös ramot kapott a 8t-d és azért nem megy: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1742) luna40


luna40
tag

Sziasztok!
Megrendeltem az Aqua-nál a 12/256GB-os verziót. Sajna szürke nincs csak kisebb tárhellyel és drágábban, így marad a ződ! Ha nem tetszik, majd eltakarom valami spigen tokkal. LG G6-ról váltok. :))

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#1743) Diák66 válasza luna40 (#1742) üzenetére


Diák66
őstag

A 256-ból eleve csak zöld van sajnos.... tokot rá és annyira mindegy :D

(#1744) Japi71 válasza Diák66 (#1743) üzenetére


Japi71
csendes tag

Van szürke is belőle. B-tel vebáruház is árulja. 12/256-at.

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#1745) luna40 válasza Japi71 (#1744) üzenetére


luna40
tag

11k-val drágábban, tok meg arra is kell, így azért nem rendeltem onnan.

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

(#1746) Japi71 válasza luna40 (#1745) üzenetére


Japi71
csendes tag

Mindegyikre kell tok, ha nem akarja az ember hogy karcos legyen.
Így a színe másodlagos szerintem,de ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#1747) sch_a válasza Japi71 (#1746) üzenetére


sch_a
addikt

De ha meg úgyis tok van rajta, akkor meg nem mindegy, hogy amúgy karcos-e? ;]

(#1748) Kocsó válasza ghiottone (#1741) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Köszönöm a linket, nem is tudtam, hogy ilyen sunyi volt a OnePlus :((
Nincs is ezzel gond, csak akkor így az MSMTool nem fog menni?
Valaki használta már "téglásított" OnePlus-nál?
:R

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1749) Japi71 válasza sch_a (#1747) üzenetére


Japi71
csendes tag

Így is nézhetjük. :))
A karcok elkerülése érdekében rakjuk rá a tokot. :DDD

[ Szerkesztve ]

A gonosz diadalához csupán annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak.

(#1750) Kocsó válasza ghiottone (#1741) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Megoldottam.
Frissítenem kellett a Windows-ban lévő Qualcomm driver-t.
Mondjuk "csak" 3 napom ment rá, mire sikerült.
De már nem tégla!!!!! ;)
:C :C

ui.: lehet már el sem adom... :U

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.