Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) vasi89 válasza Linkin1994 (#1000) üzenetére


vasi89
addikt

a samsung és a jó support egy mondatban igen meredek :D MAradjunk annyiban h vásárlói nyomásra végre nem csak 2 évig kap főverzió frissítést a félmillás csúcskészülék. Biztonsági frissítésben lehet, hogy jobbak viszont, ha szervizre kerül a sor akkor az isten mentsen meg a samsungtól.

[ Szerkesztve ]

(#1002) Linkin1994 válasza vasi89 (#1001) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Tény hogy az OP szervíz az csúcs futár viszi és hozza és nagyon max 1 hét alatt megvan az egész. Ja és ha kéred akkor akksit is cserélnek mert arra is kettő év gari van.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1003) fzboxx


fzboxx
senior tag

Köszönöm a válaszokat az sw support kérdésemre! :C

(#1004) kuzma88


kuzma88
tag

Sziasztok!
Kb 4hónapja használom a telefont és van egy problémám, amivel nem tudok mit kezdeni. Azóta együtt élek vele, de kezd fogyni a türelmem.
Telefonálás közben rendszeresen az arcommal vagy tartásba rakom a másikat, vagy lenémítom, vagy az arcommal gépelek valami számsort. A kollégámnak Nordja van és azzal is ugyanez a helyzet. Ez OxygenOS probléma ezek szerint?
Van valami alkalmazás vagy beállítás amivel ez orvosolható?

(#1005) gery2123 válasza kuzma88 (#1004) üzenetére


gery2123
őstag

A közelség érzékelő környékén kell keresni a gondod, de szerintem nincs baja a készüléknek, egyszerűen csak úgy tartod, hogy a kijelző feléled. Nekem a céges iPhoneon is egyfolytában ez van, sajnos elemelem a fejemtől egy kicsit és már nyomkodom is....

-- PSN_ID: GerY2123

(#1006) NY_A


NY_A
őstag

A bátyám Xiaomin folyamatosan emiatt panaszkodik, hogy állandóan elnémítja magát hívás közben. Én 3 hónap alatt egyszer sem csináltam ilyet, a héten meg már kétszer is.

(#1007) plejik


plejik
addikt

Megjelent a 8T -re is a beta szoftver. Ha valakit érdekel. Én majd délután fel is pattintom. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1008) #40047616 válasza plejik (#1007) üzenetére


#40047616
törölt tag

Milyen béta? Közben láttam community-ben.

[ Szerkesztve ]

(#1009) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Azt írják hogy ha esetleg van valami gubanc a bétával, akkor a stabilra visszaálláskor teljesen resetelni kell a rendszert :/

Szóval ha ilyen esetre még most, a Bétára átállás előtt készítek egy teljes backupot a OnePlus Switch alkalmazással (kipipálok mindent amit csak lehet, appok, system settings, etc..), majd azt a frissen resetelt rendszerre visszaállítom, akkor elvárhatom hogy kb. ugyan arra az állapotra kerüljön vissza a rendszerem? Vagy lesznek hiányzó dolgok?

(#1010) plejik válasza AeSDé Team (#1009) üzenetére


plejik
addikt

Elvileg igen.

Mondjuk Én az előző OP telefonjaimon mindig bétát használtam, soha nem volt velük semmi bajom, sőt néha még jobban is teljesített mint a stabil és gyakrabban jött rá frissítés is.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1011) AeSDé Team válasza plejik (#1010) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Jól hangzik! :)

(#1012) plejik válasza AeSDé Team (#1011) üzenetére


plejik
addikt

De bétát mindig saját felelőségre. ;) ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1013) Black_Raven válasza plejik (#1012) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor te leszel a kisérleti nyúl. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1014) plejik válasza Black_Raven (#1013) üzenetére


plejik
addikt

:DDD :DDD

Fent van, nyomtam egy full visszaállítását. Eddig semmi gond nincs vele. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1015) Tomtotom válasza plejik (#1014) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Felraktam én is, kíváncsi leszek :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#1016) Black_Raven válasza plejik (#1014) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ebben mi más? vagy jobb/funkció?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1017) Tomtotom válasza Black_Raven (#1016) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nekem gyorsabbnak tűnik a teló, de lehet, hogy placebo :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#1018) #40047616


#40047616
törölt tag

Az oxygen updater ezt írja ki mikor belépek. link Eddig nem volt ilyen. Mitől lehet?

(#1019) Nuada herceg válasza kuzma88 (#1004) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Szia! Nálam is dettó ugyanez a helyzet. Előtte 7T telóm volt, egy évig azzal is ugyanez. "megörökölte" párom, én meg váltottam 8T-re. Most Ő is küzd ezzel, meg én is. Előtte ilyen problémánk még nem volt. Nagyon idegesítő. Gondoltam már rá, hogy hátha lehet valamit állítani a közelség érzékelőn. Valami admin beállításokban, vagy hasonlóban. DE nagyon még nem jártam utána, inkább csak szitkozódom. Az a baj, hogyha a kijelző lezáró/feloldó gombbal lezárom a képernyőt, telefonálás közben, akkor is felold, ha kicsit távolabb kerül az arcomtól, és ugyanúgy csinálja a hülyeséget.

Értem a csíziót.

(#1020) Black_Raven válasza #40047616 (#1018) üzenetére


Black_Raven
veterán

Attól hogy idióta az app. Pipáld ki hogy ne jelenjen meg többet és békén hagy. Nekem is írta, amíg meg nem kapta a pipát. :K
Tomtotom: vmi új funkció, tudás, stb? Ennyiért nem érdemes felrakni..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1021) #40047616 válasza Black_Raven (#1020) üzenetére


#40047616
törölt tag

Oké. Nem jó az angol tudásom de azt írja hogy az eu régiós op8t helyett válasszam ki az eu régiós op8t-t nem? :F:DDD
Nuada herceg: nálam még sohasem oldott fel telefonálás közben. Tudom ez téged biztos nem vígasztal.

[ Szerkesztve ]

(#1022) Black_Raven válasza #40047616 (#1021) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen azt írja, szóval válaszd ki a Beállitásoknál a One Plus 8T(EU)-t. :D és megnyugtatlak, nem vagy egyedül, mert nálam sem oldott fel a képernyő telefonálás közben még sosem, mondjuk ez azért van, mert nekem is One Plus 8T(EU) van. :K Ráadásul a Fejlesztő is olvassa a fórumot, ezért válaszolt is Neked. :D [kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1023) #40047616 válasza Black_Raven (#1022) üzenetére


#40047616
törölt tag

:DDD Akkor megnyugodtam! :DDD

(#1024) Black_Raven válasza #40047616 (#1023) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azért még nem kéne megnyugodni, tudod ma 13.-a van, még bármi megtörténhet... ;] (Letölti a béta szoftvert magától és ott állsz egy bughalmazzal a kezedben.) :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1025) #40047616 válasza Black_Raven (#1024) üzenetére


#40047616
törölt tag

Amúgy megfordult a fejemben hogy kipróbálom a bétát. :) Csak az tart vissza hogy a stabilra visszatérés gyalulással jár.

(#1026) Black_Raven válasza #40047616 (#1025) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem is, de ha nincs benne semmi extra, egyszerűen nem érdemes. FR kizárt, nincs időm/kedvem sem hozzá.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1027) PietPunto


PietPunto
tag

Kedves userek!

Szeretnék tisztába tenni 1-2 dolgot a 8t-vel kapcsolatban, ezért fordulok hozzátok. Az igazat megvallva eléggé megtetszett a telefon, és bár még 2 éves sincs a jelenlegi készülékem (Xiaomi Mi9 Lite), de komolyan gondolkodóba estem hogy lecserélem a 8t-re.

Ezzel kapcsolatban lenne 2 kérdésem amiben örülnék ha kicsit segítenétek:

1. Van e értelme a cserének?
A Telekom elég kellemes áron tudná hozzámvágni.
(semmi bajom nincs a mostani telefonommal, de a kamerájával nem vagyok annyira kibékülve).

2. Itt jön képbe a kamera kérdés: több külföldi tesztben is olvastam róla, hogy nem épp a kamera a 8t ütőkártyája. Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Köszönöm a segítséget mindenkienk!

(#1028) AeSDé Team válasza Nuada herceg (#1019) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Nálam is csinálja, már többször némítottam le vagy hangosítottam ki másokat telefonálás közben. A korábbi telóimnál nem volt ilyen, ott sokkal agresszívabban működött a közelség érzékelő és már több cm-ről lekapcsolta a kijelzőt.

(#1029) #40047616


#40047616
törölt tag

Akinek bekapcsol a kijelző telefonálás közben: raktatok pluszban a telefonra fóliát vagy üveget?

(#1030) AeSDé Team válasza #40047616 (#1029) üzenetére


AeSDé Team
őstag

A gyári fólia és tok van rajta.

(#1031) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Itt van a hosszabb használatú üzemidő. Sztem ez is jó, Csak 120 hz+dual+BT+mobilnet only=7h SOT=18% akksi>ebből: 3h Opera, 2h FB, 9h BT Zene stb.
[kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1032) Albigator


Albigator
őstag

Sziasztok!

Alapvetően android párti vagyok és mióta OnePlus készülékem van (OP5 5/128, OP 7T Pro), nem is szeretnék más márkát már, nagyon bejön az OOS. Most nem is nekem lenne a teló, hanem családtagnak, én bőven el vagyok még a 7T Pro-val.

Régen mindig téma volt, hogy nagyon ajánlott egyenesen a gyártótól venni a telefont (háztól házig gari pl) és most más okból is így szeretnék vásárolni, paypalon keresztül euroban.
Szóval 617 EUR jelenleg a 8/128-as változat.
Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg van alternatíva, ami jobb ajánlatnak számít mondjuk más gyártónál?

Amúgy milyen ismert hibákról lehet tudni ennél a modellnél?

Egyébként még a sima Nord volt képben először persze jóval olcsóbban, de ott azért van egy pár dolog, ami miatt tényleg középkategóriában versenyez a készülék, amiben egy 8T egyértelműen jobb (fém keret, kamera, sztereó hangszóró, proci stb.)

[ Szerkesztve ]

(#1033) #40047616


#40047616
törölt tag

Ez a google play rendszerfrissítés vajon miért nem frissül automatikusan? Havonta egyszer meg szoktam nézni és akkor frissül csak ha rábökök. Különösen nem izgat de nem értem. link

(#1034) Viper26 válasza #40047616 (#1033) üzenetére


Viper26
nagyúr

Most meg is néztem, nekem februári a legfrissebb.

iPhone 14 | FR955

(#1035) Albigator válasza Albigator (#1032) üzenetére


Albigator
őstag

Senki?

Meg azt akartam kérdezni, hogy már nincs voucher? Topikba rákeresve nem volt találat.
Régebben még kiegészítőkre jól jött.

(#1036) ghiottone válasza Albigator (#1035) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Német amazonról 589- euró körül jön ki. Egy kicsit várnék vele, hátha olcsóbb lesz a 23.-án érkező 9-es széria miatt. + Ott a 9E is majd, ami hol 690-es hol 870-es Snapdragon-nal van tippelve.
Voucher van, de csak 10 euró tartozékokra, aláírásomban van egy.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1037) Albigator válasza ghiottone (#1036) üzenetére


Albigator
őstag

Köszi. :R

Akkor lehet érdemes még várni, új széria nem is volt most a fejemben.

(#1038) tarbela777


tarbela777
tag

Sziasztok! Szerintetek van esély arra, hogy Canvas képernyő kímélőt használok, egy idő után beleég a kijelzőbe?

(#1039) Diák66 válasza tarbela777 (#1038) üzenetére


Diák66
őstag

Elméletileg nem illik neki, talán a Tech2-őn említették, hogy az rá a megoldás, hogy mindig picit mozdul az egész, hogy ne égjen be. De egyébként bármi megtörténhet.

(#1040) #40047616 válasza tarbela777 (#1038) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ahogy Diák66 is írta mindíg elmozdul egy picit, szóval beégni nem fog.

(#1041) tarbela777 válasza Diák66 (#1039) üzenetére


tarbela777
tag

Hát a kép semmit nem mozog szerintem, csak az óra.

(#1042) Lanash válasza tarbela777 (#1041) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nem hiszem, hogy észre fogod venni azt az 1-1 pixelnyi mozgást.

(#1043) Black_Raven válasza tarbela777 (#1041) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem mindegy? Maximum beég, no para. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1044) #40047616 válasza tarbela777 (#1041) üzenetére


#40047616
törölt tag

Pedig mozog az fel-le és jobbra-balra is. És nem csak 1-2 pixelt. Viszonyítás képpen pl tegyél egy papírdarabot a kijelzőre a rajz egyik vonalához. Meg fogod látni mekkorát ugrik arrébb az egész kép percenként.

[ Szerkesztve ]

(#1045) tarbela777


tarbela777
tag

Köszi a válaszokat!

(#1046) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Srácok! Ez az optimalizált töltés, csak bekapcsolt telónál műxik vagy kikapcsoltnál is? Tapasztalat? :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1047) kuzma88 válasza #40047616 (#1029) üzenetére


kuzma88
tag

Tok és fólia is van. Átlag napi 1-2 órát beszélek és a legtöbb beszélgetésnél elnyomok valamit. Ha lehet, már csak kihangosítóval használom. Bosszantó.

(#1048) NY_A


NY_A
őstag

Akik feltették azoktól kérdezem, hogy milyen a beta? Van valami említésre méltó?

(#1049) #40047616 válasza kuzma88 (#1047) üzenetére


#40047616
törölt tag

Én is sokat telefonálok de még egyszer sem oldott fel közben. Esetleg csinálj egy cache törlést azzal nem vesztesz semmit.

(#1050) plejik válasza NY_A (#1048) üzenetére


plejik
addikt

Nem igazán, semmi különlegeset nem tapasztalok benne. Inkább negatívumot vettem észre most már így jó pár nap után. Nekem jobban merül, játék közbe jobban melegszik, meg néha vannak benne olyan akadások, hogy az agyam eldobom. Szóval Én rakom vissza a stabilt. :)

Aki nem akar próbálkozni, ezt a bétát még nem igazán éri meg felrakni.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.