Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) plejik válasza nFlex (#800) üzenetére


plejik
addikt

Akkor nem csak nálam van, jól van. :D Mondjuk kicsit idegesítő.. :))

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#802) Hami33 válasza Nyiaz (#796) üzenetére


Hami33
aktív tag

Nem sok különbséget látok köztük! Kicsivel jobb a xiaomi szerintem ! Talán természetesebbek a xiaomi színei kicsit részletesebbek a képek ! Iphone xs után sem rossz a oneplus 8 T kamerája! Teljesen elégedett vagyok a telefonnal így 3 héttel a váltás után !

(#803) Nyiaz válasza Hami33 (#802) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Köszi! Ahogy olvasgattam a topikot, korábban irtak arról hogy rossz a fehéregyensúly, a fókusz stb. Olyan kép alakult ki bennem hogy a 8T kamerája gyenge. De ha nem rosszabb lényegesen a MI 10t Pro nál, akkor nincs baj....

(#804) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Ezt az izét hogyan lehet eltávolitani, ami az értesitési panel helyett jön le, ha az ujjam lehúzom bárhol a kijelzőn? Ugyanitt gesztusvezérlés mellett akkor mindig nyúlkálhatok fől statusbarra? Mert akkor jőhet a Nova launcher, bár évek óta nem kellett használnom. És egy utolsó kérdés: az Oxigen updatert honnan lehet letölteni, és van vmi extra beállitás ami kellhet neki? :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#805) mukisrác válasza Black_Raven (#804) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Hosszan nyomsz a Home screen-en, launcher beállítások, felülről a második.
Lapozzon lefelé átállítod a Shelf-ről

Oxygen Updater play-en van. Annyira figyelj hogy 8T EU rom és incremental Update legyen beállítva

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#806) Hami33 válasza Nyiaz (#803) üzenetére


Hami33
aktív tag

Egyáltalán nem érzem gyengének a kamerát ! Szerintem hozza a kötelezőt amit ma egy kompakt kamerától elvárunk! Nem értem, miért húzzák le sok tesztben ! Nyilván van jobb ,de amire kell bőven megteszi !
nekem teljesen megfelel!
Egyébként életemben nem volt ilyen gyors és fluid telefonom !
ios nagyon ósdinak érzem ehhez képest !
minden várakozásomat felülmúlta !
Sőt ,vettem mellé egy xiaomi mi band 5-t ,és jobban szeretem ,mint az apple watchomat és gyakorlatilag tizedannyiba kerül😅

(#807) Black_Raven válasza mukisrác (#805) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nagyon köszi a beállitásokat(is) :R azt hittem ez gyári mármint az Updater. :(
De akkor ő lenne az??

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#808) Black_Raven


Black_Raven
veterán

@mukisrác: Szóval ez az Updater?[kép] mert ez az eredménye.[kép] és még1× :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#809) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Bp-n valahol meg lehet nézni/nyomkodni a telefont?:)
Köszi :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#810) mukisrác válasza Black_Raven (#808) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Bizony, ő az. Látom, akkor be is frissült szépen januári állapotra minden. Igazán nincs mit.

Más téma:
Nálatok sem aktív a "Speak caller ID" hangbeállítás/fülhallgató mód-ban? Valamelyik frissítéssel eltűnt/inaktív lett
Itt kellene lennie:

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#811) Tomtotom válasza Black_Raven (#799) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nem az Emag-ról, hanem a Dbrand-ról rendeltem :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#812) Black_Raven válasza Tomtotom (#811) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hát kiváncsi leszek, mert ma megrendeltem a linkelt példányt. :C ezt.[link] carbon black 2db-os(a kamera miatt)
mukisrác: nekem is ugyanez van.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#813) rigoberto válasza DrDobos (#809) üzenetére


rigoberto
őstag

Telekom üzletben.

(#814) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! A OnePlus-nak nincs saját zenelejátszója, esetleg App Storeja? Mi az a Canvas? aztán lassan már nem kérdezek mert belakom teljesen a telót. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#815) DrDobos válasza rigoberto (#813) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi, megnézem itt a környéken akkor valami nagyobb Telekomba :) :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#816) #40047616 válasza Black_Raven (#814) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nincs és nincs. A canvas aod pedig az hogy egy saját képed "körvonalait" jeleníti meg. Nehéz elmagyarázni. Itt egy kép: link

(#817) vasi89


vasi89
addikt

oneplus esetén van lehetőség olyan backupra ami elmenti a főképernyő elrendezést is?

(#818) bozont válasza vasi89 (#817) üzenetére


bozont
veterán

Igen, a Utilities (Eszközök magyarul talán?) menüpontnál a Oneplus Switch alkalmazással.

(#819) vasi89 válasza bozont (#818) üzenetére


vasi89
addikt

köszi! másik telefonról azzal másoltam az adatokat de nem volt egyértelmű, hogy ha ezzel csinálok mentést az milyen szintű.

(#820) vasi89


vasi89
addikt

Hát őszintén fogalmam sincs mit kellene csinálnom. Már volt clean install, wipe cache. És az 5g is ki van kapcsolva, továbbá ma a hotspotot sem használtam. Lezárt kijelzo mellett is eléggé merül, továbbá melegszik is használat közben. De külföldi fórumokat olvasva más is járt így bizonyos frissítések után. Viszont nekem 2hete van meg, korábbról nincs tapasztalat. Szervizbe nem akarom küldeni de nincs már tippem mit tehetnek.


(#821) plejik válasza vasi89 (#820) üzenetére


plejik
addikt

Nekem az az Android rendszer a gyanús. Most néztem, nálam nem is szerepel a fogyasztók listájában. Melyik rom van rajta?

Amúgy igen ez botrányos akku idő...

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#822) DrDobos válasza vasi89 (#820) üzenetére


DrDobos
őstag

Mennyi a képernyő időd?

Samsung Galaxy A55 5G

(#823) Diák66 válasza vasi89 (#820) üzenetére


Diák66
őstag

Az a képernyőhasználat igen sok. Nem kapcsolja fel véletlen valami a kijelzőt? Mostanság nekem is jobban merül egyébként, de többet is használtam szerintem.

(#824) sch_a válasza plejik (#821) üzenetére


sch_a
addikt

Mert a részletes akkumulátorhasználaton belül még ki kell választani a teljes eszközhasználat nézetet. Akkor mutatja az Android rendszert is. Maga az arányok jónak tűnnek egyébként, legalábbis nálam is hasonló: [kép] [kép]

(#825) Diák66 válasza sch_a (#824) üzenetére


Diák66
őstag

Akkor is nagyon sok a képernyőhasználat....

(#826) vasi89 válasza sch_a (#824) üzenetére


vasi89
addikt

Igen ez az oka hogy mutatja. Viszont ez tűnik gyanusnak.

@Diak66: az aod van bekapcsolva de egyébként ennyi.


[ Szerkesztve ]

(#827) sch_a válasza vasi89 (#826) üzenetére


sch_a
addikt

Esetleg még kereshetnél valami app-ot, ami figyeli, hogy mi tartja "ébren" a telefont (wakelock). Régen volt ezzel többször problémám, bár akkor még nem volt Doze.

(#828) Diák66 válasza mukisrác (#805) üzenetére


Diák66
őstag

Az OxygenUpdater-en megjelent frissítésekhez képest általában OTA frissítés mennyivel csúszik?

(#829) plejik válasza sch_a (#824) üzenetére


plejik
addikt

Tudom, hogy ott van. ;) De nálam akkor sem szerepel az Android rendszer. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#830) Diák66 válasza #40047616 (#816) üzenetére


Diák66
őstag

Jut eszembe a Canvas-ró. A Google Play store-ban is fent vannak az OnePlus appok, de nekem nem veszi észre, így nem mind frissül automatikusan. Manuálisan kerestem rá és böktem a frissítés gombra. Ez másnál is így van? [link]

[ Szerkesztve ]

(#831) plejik válasza Diák66 (#830) üzenetére


plejik
addikt

Használd az APKupdater-t. Én szoktam és előbb látod a frissítéseket mint, hogy a playen fent lenne. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#832) mukisrác válasza vasi89 (#820) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Ezek közül mi van nálad bekapcsolva?
(akkumulátor optimalizálás / jobb felül 3 pötty)

#828 - változó, néhány nap de akár hetek is lehetnek

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#833) Diák66 válasza plejik (#831) üzenetére


Diák66
őstag

Annyira nem érdekes, nem az volt a gond, hogy nincs fent a Play áruházban a frissítés, hanem az, hogy a telefon az automatikus frissítésben nem jelezte, így nem is frissítette eddig az appokat. Majd később megnézem, hogy így a manuális frissítés elvégzését követően fog-e frissíteni automatikusan.

(#834) bsanzika


bsanzika
tag

Sziasztok,
Készülékcsere előtt állok és 2 telefon között vacillálok. Az egyik befutó ez a készülék, a másik pedig a Mi10t Pro. Olvasgattam itt a fórumban, és elég vegyes érzéseket láttam. Támogatásban hogy áll ez a gyártó? Hosszú távon várható frissítés? Van valami nagyon idegesítő problémája? Árban ugyan az a 2 készülék, páromnak Mi10t-je van, de ő nem panaszkodik rá, igaz nem így úgy használja, mint én. Szerintetek?

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#835) plejik válasza bsanzika (#834) üzenetére


plejik
addikt

Támogatásra kb. Mindkettő készüléknél ugyanolyanra lehet számítani. Viszonylag sokáig fognak kapni. Kamerában a M10t pro biztos, hogy jobb. Bár nekem a 8T kamerája is tökéletesen megfelel. Akku időben szerintem az jobb lesz. A rendszer az amit érdemes megfontolni Én most Poco F2 pro ről jöttem vissza OP félóra, mert nem tudtam megszokni a miui rendszert. Az is jó , de nekem ez a stock androidhoz való hasonlóság hiányzott nagyon. Ha Te jobban szereted az ilyet akkor én mindenképp a 8T javaslom. És a Mi10t pro ugye nem amolde kijelzős hanem IPS ezt is vedd figyelembe. Amúgy a Lurdy mi Store ban van is kiállítva menj el és nyomogasd meg. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#836) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Az óránál mitől függ hogy 1-2 szám piros, vagy tiszta fehér? Nekem tetszik amikor piros is van benne, de nem találok beállitást hogy mindig így legyen. :(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#837) #40047616 válasza Black_Raven (#836) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ez az oneplus logó miatt ilyen. A piros 1-es.

(#838) bsanzika válasza plejik (#835) üzenetére


bsanzika
tag

Jelenleg egy Huawei Mate 20 lite és egy Redmi 9 telefonokat használok napi szinten, de a Huawei-t jobban/többször. A Redmi rendszere tényleg bonyolultabb.

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#839) tovgab válasza #40047616 (#837) üzenetére


tovgab
aktív tag

Azaz...egy easter egg, pont mint ha a számológépbe beírod, hogy 1+ és nyomsz egy egyenlőség jelet.
Vagy a Games ► Settings ► Fnatic mode ► Fnatic logóra többször rányomsz, majd beírod, hogy "alwaysfnatic"... :C

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#840) Black_Raven válasza #40047616 (#837) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az oké, a kérdés arra irányult hogy nincs e olyan beállitási mód valahol, hogy mindig piros legyen az első szám, vagy az első kettő. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#841) mukisrác válasza Black_Raven (#840) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Gyári launcher-ben nincs ilyen mód

[piros háttérrel azért érdekes tud lenni]

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#842) #40047616 válasza tovgab (#839) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ezt a számológépest nem is tudtam! :DDD
Black_Raven: nem lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#843) Black_Raven válasza mukisrác (#841) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez jó, a 12.12ből 2.12 lesz. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#844) vasi89 válasza mukisrác (#832) üzenetére


vasi89
addikt

nekem jelenleg csak a felső 2 opció van. De ma konkrétan nem is használtam, lezárt kijelző mellett merült reggel óta 25%ot és melegszik is. Egyre jobban arra gondolok, hogy valami szoftveres gond lesz. Kérdés az, hogy telekomnál vettem, küldhetem a oneplushoz vagy telekomhoz kéne vinni? Nem szenvedek tovább, nemtudok mit csinálni visszaküldöm gariban aztán meglátjuk mit mondanak.

(#845) mukisrác válasza vasi89 (#844) üzenetére


mukisrác
aktív tag

szerintem küldheted az 1. évben a oneplushoz közvetlenül. Indítasz az accountnál az imei szám alapján egy RMA-t

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#846) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Aki postan regiszrált, kapott valami megerősítést, hogy igen, vettük, fent van a listán?

Samsung Galaxy A55 5G

(#847) vacs válasza bsanzika (#834) üzenetére


vacs
veterán

Oneplus telefonok (kivétel a Nord) 3 android fő verziót kapnak mindig!
A saját OnePlus 5T-m android 7-el jelent meg és megkapta a 8+9+10-et is! :K

Black Raven: nem lehet sehol állítani, hogy piros legyen a szám, napszakonként változik magától!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#848) plejik


plejik
addikt

A 8T -hez nincsen béta szoftver? :) Mert sima 8 és 8 pro-ra láttam csak. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#849) bsanzika válasza vacs (#847) üzenetére


bsanzika
tag

Hát akkor szerintem el is dőlt. Ahogy írtam, a második céges telefonom egy Redmi 9, páromnak pedig egy Mi10t-je van, de tényleg iszonyat bonyolult a menürendszer. Az amoled 120hz is jobbat vonz mint az IPS 144hz. Már csak ezzel az iszonyat zöld színnel kell megbarátkozni...

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#850) plejik válasza bsanzika (#849) üzenetére


plejik
addikt

Van szürkén is. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.