Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) fatal`


fatal`
titán

Sziasztok,

Sajnos kikopott a Pixel 2-m töltőcsatija, így telefont kell cserélnem hamarosan és ez került "terítékre". :D

Hol érdemes megvenni? A hivatalos oldalt, illetve az alzát néztem, az ár nagyjából egyforma. Volt már OnePlusom (OPX), de azt nem kellett gariztatni, mi a tapasztalat a hivatalos oldalról rendelt telefonok esetén szervizzel?

(#1302) ghiottone válasza fatal` (#1301) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én hétvégén a német ebayről vadásztam le egy újszerű szürke példányt, de eredetileg a német amazonról akartam megvenni szállítással 493 euróért, de az sajna már nem akciós, visszarakták 499 + áfakülönbözet + szállítási díjra.

A gyári oldal nagyon jó ha gariztatni kell - cserélik az alkatrészeket, gyorsak, futár viszi, hozza. Mellette még azért ajánlom az amazont - de csak ha az Amazon.EU.s.r.l. az eladó - mert ott a 2 év alatt ha bármi gond van visszaküldöd (általában MPL Inverz csomagként elfogadja a posta a kinyomtatott címkét hozzá, de ha nem akkor kifizetik számla ellenében) és vagy kapsz egy új készüléket, vagy vásárláskori vételár vissza.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1303) fatal` válasza ghiottone (#1302) üzenetére


fatal`
titán

Köszi, megnézem, de ha minden rendben a gyárival, akkor valószínűleg onnan lesz. De még gondolkodok, nem tudom mennyire tudnám megszokni a nagyobb méretet.

Az összes telefonomon custom romot használok, úgyhogy nem sok opcióm van és a mostani Pixel nem valami jó, leginkább az ára miatt. Valószínűleg bevállalom a 8T-t. :)

(#1304) ghiottone válasza fatal` (#1303) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ne is mond. Kipróbáltam az 5-öst is és ebben az árban kevés az sd765 + ami nekem nem tettszett az a kijelző alatti felső hangszóró ramaty minősége. Céges OP 7T-m már másfél éves (eddig ez az egyetlen okostelóm, ami ilyen sokáig bírta nálam) és eredetileg a 9/9 Pro lett volna a cél év végén, de most hamarabb kellett valami. S20 FE 4G-s Snapis már hivatalos, de az alacsony pwm érték (érzékeny rá a szemem) miatt kiesik nálam és a Pixel 4a 5G is így járt, amit még kipróbáltam. Xiaomi-k/Pocok ebben az árban vannak bőven, de a MIUI-t nem kedvelem és a romok cserélgetéséhez már nincs kedvem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1305) fatal` válasza ghiottone (#1304) üzenetére


fatal`
titán

Nekem se sok kedvem van a romokat cserélgetni, de sajnos van pár funkció, amit baromira megszoktam és a gyáriak nem tudják, pl. a NavBar customization. Azt látom, hogy az OP tudja, viszont zseblámpát pl. nem lehet rákötni, ami nekem vagy 10 éve a hosszú homeon van. :D Meg van még pár ilyen apróság.

Viszont azt látom, hogy egyelőre nincs TWRP és emiatt a ROOT nehézkes, ez az összes Android 11-es telóra igaz, ez szomorú. :(

Nekem valósínűleg elég lenne az SD765 is, de nem adok érte annyi pénzt, amennyibe a pixel kerül. Ha egyárban lenne az OP-val még akkor is elgondolkodtató, de akkor a méret miatt lehet, hogy inkább azt venném, így viszont kizárt. Ráadásul nálunk nincs is hivatalosan forgalmazva, Alzaban meg merném venni, de egy százassal többe kerül és ez sok. Nálam átlagban 2-3 évet bírnak a telefonok.

A családban vannak Xiaomik, nem rosszak de a MIUI-t én nem szeretem, úgyhogy azt kihagyom.

[ Szerkesztve ]

(#1306) Lacusch69 válasza Chronotiger (#1300) üzenetére


Lacusch69
tag

Sajnos az én tudományom itt már megáll...😢

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#1307) Chronotiger válasza Lacusch69 (#1306) üzenetére


Chronotiger
csendes tag

Azért köszönöm

(#1308) keselyü57


keselyü57
tag

Sziasztok. Rendelt már valaki az ONEPLUS Magyarország oldalról? Buy OnePlus 8T - OnePlus (Magyarország) Van e bármilyen járulékos költség? ÁFA, VÁM szállítási kts? Mennyi idő alatt érkezik meg? Az oldalon nem találok erre vonatkozó információt. Előre is köszönöm az infót.

[ Szerkesztve ]

(#1309) ghiottone válasza keselyü57 (#1308) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs plusz költség és az extra szállításért felesleges pluszba fizetni, elég az alap, ingyenes

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1310) keselyü57 válasza ghiottone (#1309) üzenetére


keselyü57
tag

Köszönöm. :R

(#1311) Tibce26


Tibce26
friss újonc

Sziasztok!

Az a kérdésem lenne hogy ez reális hogy ennyit merül az aksi ilyen képernyőidő alatt?
Pár napja van nálam a telefon, ez idő alatt 2x lett fullra feltöltve.

(#1312) ghiottone válasza Tibce26 (#1311) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez most számodra kevés vagy sok?
38 óra alatt 3 óra kijelzővel merült 52 százalékot - ezt látjuk, az jónak tűnik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1313) Tibce26 válasza ghiottone (#1312) üzenetére


Tibce26
friss újonc

Lehet nekem tűnik kevésnek :D de akkor megnyugodtam. Köszi a választ

(#1314) plejik válasza Tibce26 (#1313) üzenetére


plejik
addikt

Kell neki egy pár nap mire beáll a rendszer, tanulja a használati szókásaidat. Nekem 5 óra meg szokott lenni, (de van, hogy több is.) de Én nagyon sokat nyomogatom a telót. De a lényeg, hogy egy napot lazán kivisz. (mondjuk nekem a béta van fent.)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1315) Black_Raven válasza Tibce26 (#1313) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kevés? 2 napra ~6óra SOT 120hz-n, a Samsungosok kiugranának a bőrükből. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1316) Luciano válasza plejik (#1314) üzenetére


Luciano
tag

Sziasztok, pontosan ahogy irod. A Note 20 Ultra olyan 30 pár órát bír 6 óra kijelzőidővel. Két készülék között vaciláltam. Szép napot

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#1317) vasi89 válasza Tibce26 (#1311) üzenetére


vasi89
addikt

Nálam ilyeneket tud. Az az érdekes hogy minden nap tökmindegy mennyit használom, de a nap végére lemerül 15-20%ra.

Hetvegente meg simán elvagyok 1 feltoltessel, 6 óra SOT-al.
Ennyire nem gondolnám intelligensnek a rendszert de más magyarázat nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1318) ghiottone válasza vasi89 (#1317) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2 simmel ez se rossz. + ha eltérő szolgáltatók, meg mászkálsz is úgy küzdenie is kell, ha rossz a jel. Nekem majd pénteken érkezik, 7T-t váltok.

Akinél van használatban quantum bumper case - a szélei tényleg csúszósak? Illetve a sandstone toknál mindenkinél lekopik a keretről a bevonat? Ezt a 2 tokot is adták a telóhoz, de eddig Spigen Rugged Armor-t használtam minden telómon az utóbbi években, csak a 8T-hez nincs olyan verzió.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1319) vasi89 válasza ghiottone (#1318) üzenetére


vasi89
addikt

A cégnél valóban elég rossz tud lenni a térerő. Lehet az is kozrejatszik. Amíg a vodas simrol ment a mobilnet jobban is bírta.

(#1320) mukisrác válasza ghiottone (#1318) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Ezek az új sandstone tokok elég silány minőségűek... Sajnos kopik, és koszolódik hamar

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1321) saca23 válasza ghiottone (#1318) üzenetére


saca23
aktív tag

Èn quantum bumpert hasznàlom , a szèlei picit csúsznak igen , viszont kialakítàsra ,dizàjn szempontból toppon van ,jó minőségű feldobja az amúgy is jól kinèző telot. Az àra viszont elèg húzos, de melyik gyàri cucc nem dràga.

(#1322) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok
Nincs valakinek feleslegben eladó gyári új tokja 8T-hez?
A sima átlátszó is érdekel.

(#1323) Diák66 válasza Gomez1984 (#1322) üzenetére


Diák66
őstag

OnePlus 8T Quantum Bumper Case Cyborg Cyan? Nekem annyira nem jött be.

(#1324) #46136832


#46136832
törölt tag

Sziasztok! Pár napja vásároltam Én is 8T készüléket. Eddig minden rendben van rajta, egy dolog kivételével. Kezdőképernyőn óra widget és abban van egy időjárás kijelzés is és az sajnos nem frissül. Mit lehet tenni, hogy működésre bírjam?
Válaszokat előre is köszsönöm!

(#1325) palwolf válasza #46136832 (#1324) üzenetére


palwolf
tag

Szevasz!

A probléma nálam is jelentkezett, picit feljebb görgetve ha nézed én is kérdeztem itt. Végül sikerült megoldanom a következöképp (nekem legalábbis megoldotta):
Ne fix várost adj meg, hanem location/gps alapon engedd neki a dolgot (engedélyeket add meg neki, meg szerintem újra is indítottam a telót ezután), minden mást a listából kitöröltem. Ezt hagytam neki egy napig mert így müködik ugyanis (bekapcsolt gps-el értelemszerüen), majd hozzáadtam egy fix helyet/várost és azt választottam ki. A gps-t ezután kikapcsoltam persze és láss csodát, ezután frissített és frissít a mai napig rendesen a fixen megadott és kiválaszott városra.
(Ezt a megoldást egyébként a hivatalos oneplus fórumban olvastam, de ott állítólag nem mindenkinek oldotta meg a problémát, szóval nincs rá garancia hogy ez a tuti megoldás...)

Ja, azt nem is kérdeztem hogy te fix helyet adtál meg vagy gps alapon keres? Ha helymeghatározás alapján, akkor lehet az engedélyeket kell megadnod neki hogy menjen.

(#1326) ghiottone válasza Gomez1984 (#1322) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam is van egy felesleges Quantum, maradok a Spigennél, az 7T-n bevált.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1327) #46136832 válasza palwolf (#1325) üzenetére


#46136832
törölt tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R
Leírtad alapján megoldódott a probléma.

(#1328) Black_Raven válasza palwolf (#1325) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ez tuti jó megoldás, mert én is így csináltam és betüre az történt ami nálad, azóta is kifogástalan és frissül. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1329) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Gcam-ból nálatok melyik verzió vált be. 7.4-es Wichaya 3.1.1-t használtam 7T-n, ezt nrg xml-el felrakom, de ha ajánlotok más, jól működöt, akkor megnézném.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1330) Viper26 válasza ghiottone (#1329) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem 8-as szériából nincs hozzá még sajnos, nekem is az van.

Pixel 7 | FR955

(#1331) Thoty


Thoty
senior tag

Nektek mennyire bírja a meleget a telefon? Eddig csak kétszer volt napsütéses idő, de mindkét alkalommal autóban, Waze használata közben pár perc után elkezd panaszkodni, hogy túl melege van és kikapcsol szolgáltatásokat, meg csökkenti a fényerőt. Tény, hogy meleg is. Most egy sötétkék tokban van, lehet az a baja, majd kipróbálom a gyári átlátszóval, de ha azzal is ezt fogja játszani, akkor nem leszünk jóban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1332) avlisz80 válasza Gomez1984 (#1322) üzenetére


avlisz80
tag

Szia tok és 3d üvegfólia is van Telekom féle,én nem fogom használni ha érdekel valakit írjon...

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#1333) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, szeretném a számítógépem monitorára vezetékesen HDMI-bementre átküldeni a képet, van is ilyen kábelem, de nem megy át... Engedélyeznem kell valamit, azért nem észleli? (Más mobilról kiment...) :R

(#1334) bozont válasza janosibaja (#1333) üzenetére


bozont
veterán

Könnyen lehet ez a telefon nem tudja az MHL-t.

(#1335) ghiottone válasza janosibaja (#1333) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ugreen type-c to hdmi kábelem van és bedugva a Sony tvbe tőkéletesen működik. Letükrözi a kijelzőt és videón kép és hang is szépen átmegy. Display portot tudja a 3.1-es type-c miatt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1336) janosibaja válasza ghiottone (#1335) üzenetére


janosibaja
őstag

Én egy öreg Samsung monitoron szeretném megjeleníteni a képet. Az előző teló amikor rádugom, feldob egy kérdést, hogy akarom-e megjeleníteni.
A OnePlus képe nem jelenik meg, nem is kérdez semmit. Van egy tippet, hogy miként lehetne megoldani? Köszi

(#1337) ghiottone válasza janosibaja (#1336) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg automatice át kellene raknia a képet, valószínűleg az adapter nem jó neki. Mit használsz hozzá? Nekem ezzel megy - anno a Galaxy Tab S6-hoz vettem a Dex miatt és nemrég amikor a Moto G100-ast teszteltem akkor megnéztem a Moto Ready for dock móddal is.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1338) sch_a válasza Thoty (#1331) üzenetére


sch_a
addikt

A szélvédőre rögzítve nekem is előjött, pedig még igazán meleg idő sem volt. Telibe kapja a napfényt, sajna nem meglepő, hogy nem bírja. Megy a szellőző elé. :)

(#1339) Thoty válasza sch_a (#1338) üzenetére


Thoty
senior tag

Köszi, szellőző előtt van, de nyilván fölé nyúlik... Az elődjének nem volt ilyen baja.

[ Szerkesztve ]

(#1340) ghiottone válasza Thoty (#1339) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kíváncsi leszek nálam, hogy fogja bírni. A 7T sose panaszkodott, de melegedett + néha wazeba meghülyült és össze-vissza forgatott volna, gyenge volt a pontossága ilyenkor. Jövő héten meglátom hogy fog viselkedni a 8T.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1341) #46136832


#46136832
törölt tag

Sziasztok! Facebook alkalmazás reakció gombok hangjának kikapcsolása, hogy lehetséges?
Másik készülékeken oké, de itt ezen egyszerűen nem találom sehol.
Facebook által készített súgó nem segít.

(#1342) janosibaja válasza ghiottone (#1337) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát igen, szerintem is illene átraknia a képet. Az adapter nevét már nem tudom, kb egy éve a Médiamarktban vettem (nem ez volt a legolcsóbb változat), korrekt darab, az előző telefonommal kitűnően működik. Jól megy az öreg Huawei P20 Pro-val is a vezetékes kapcsolat.
Lehet, hogy én rontok el valamit :F
Egyik végét bedugom a mobilba, másik végét a monitorba, nincs semmilyen visszajelzés, csippanás, értesítés - az előző mobil megkérdi, akarom-e a kivetítést.
Van egy tippetek, hogy mit kéne aktiválni a mobilon? Nem létezik, hogy a OnePlus nem tud sima vezetékes kivítést...

(#1343) ghiottone válasza janosibaja (#1342) üzenetére


ghiottone
nagyúr

MédiaMarktba a sđĐ[t is eladják drágán, de itt más lehet a szabvány, ami miatt nem megy. Huawei telóm nincs, de ez a típúsú adapter, amit linkeltem ment LG G8s-el, OP 7T-vel, 8T-vel, Samsung Galaxy Tab S6-al és megnéztem régebbi Samsung tévén ott is megy + egy Asus ROG monitoron is.

Itt nem lesz jelzés, egyszerűen átadja a képét állón. Esetleg a monitoron/tv-n kell a bemenetet átállítani arra a hdmi-re és ennyi.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1344) janosibaja válasza ghiottone (#1343) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszönöm, hogy megnézted. Kipróbálom majd egy másik kábellel. :R

(#1345) #40047616


#40047616
törölt tag

Csökkent a 8T ára. link Aki esetleg most gondolkozik a vásárláson annak megérheti ránézni.

(#1346) gery2123 válasza #40047616 (#1345) üzenetére


gery2123
őstag

Hat nem tudom de ekkora összegű termeket nem EU raktárból és kétes garanciával már nem biztos, hogy vennék személy szerint. Persze az az 50k különbség csábító!

-- PSN_ID: GerY2123

(#1347) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hol lehet beállítani, hogy a telefon felemelésekor halkítsa a beérkező hívás hangerejét? Keresem a telefon appba és a beállításoknál de nem találom. A 7T-n még a gyári OP telefon appban benne van, de itt a Google tárcsázóba nem lelem. Egy régi OnePlus phone apk-t felrakva tudtam csak abban átállítani, de nem értem, hogy nem találom sehol ezt az opciót.

gery2123: a 2 éves gyártói garancia szerintem is megérheti a különbözetet.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1348) Thoty válasza ghiottone (#1347) üzenetére


Thoty
senior tag

Tárcsázó, hárompötty, Beállítások, Elhalkítás lefordítással

[ Szerkesztve ]

(#1349) ghiottone válasza Thoty (#1348) üzenetére


ghiottone
nagyúr

az megvan, de nekem a felemelés kellene

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1350) #40047616 válasza gery2123 (#1346) üzenetére


#40047616
törölt tag

Én sem vennék onnan de a cikkben benne van hogy a hivatalos oneplus oldalon is csökkent az ár. Igazából ez miatt linkeltem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.