Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) _pda_


_pda_
tag

Sziasztok, az ébresutő hangerejét lehet valahogy finomabban szabályozni? Csak fokozatokat ugrál a csúszk de így nem az igazi. Már lejebb vettem a fálj hangerejét az audio cutterral, de a tökölés helyett jobb lenne ha úgy működne, ahogy elvárható.
Más, ma nekem is eldobta magát az autóban a melegre hivatkozva.
Kilőtte az appokat és hello.
A P20 lite soha sem csinált ilyet, illetve egyik telefom se.

(#1502) ghiottone válasza _pda_ (#1501) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem is csak úgy sikerült, hogy anno, amikor még Motorolákat használtam egy mp3-as vágó programmal beállítottam, hogy a zene hangereje fokozatosan növekedjen, így elkerülve ezt a hülye megoldást.
Kár ezekért a melegedésekért. :((( Ahogy beleolvastam más fórumokba is, ott az sd888-as még rosszabb ilyen szempontból.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1503) chelsi


chelsi
csendes tag

sziasztok,
ti ajánlanátok a 8T-t így 8 hónap távlatából is a megjelenése után?
Elég sok tesztet és kommentet elolvasva a Samsung 20FE Snapdragonos verziója a vetélytárs. És amellett szól az ip68, jobb kamera (vezetéknélküli töltés, bár az engem nem érdekel, főleg az OP ilyen mértékű gyorstöltése mellett).
Ami az OP-ban megfogott a mindenki által dícsért oprendszere, hogy nagyon fluid, átlátható, piszok gyors. Másnak is ez a tapasztalata félév után is?
Az viszont aggaszt, hogy melegedési problémát tapasztaltak páran itt (bár ritkán használnám kocsiba, de ha mégis, kellemetlen lenne, ha 180-200e Ft-ért vásárolt telefon kilövi a dolgokat. Egy honor 9-et váltana, nem tudom, hogy kamerába hozná-e azt a szintet, vagy ne akarjon az ember inkább fotózni a 8T-vel? Nem annyira fontos, hogy bika legyen a kamera, de keményen lehúzzák mindenhol. Haverom 3T-jét azért váltotta le 3 év után, mert nem kapott rá frissítést és kula lett a kamerája, nem fókuszált megfelelően... Szerintetek ilyen még a mostani modelljeikkel is előfordulhatna?
köszi a válaszokat előre is :R

(#1504) ghiottone válasza chelsi (#1503) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én 3 hete majdnem egy snapdragonos S20FE-t vettem, de az alacsony pwm értéke és a 1,5 évnyi céges 7T után inkább maradtam OP-n és egy 8T lett. Kamera alapból jobb az S20FE-n, ez tény. Az OP-ra kell a gcam - pár hszel feljebb ajánlottam is egy verziót. Én mindenen gcamot használok amúgy is, mert kedvelem a Pixelek képalkotását és ha lenne abból fizikai dual sim akkor a legutolsó Pixel 5-öst meghagytam volna.
Ha beleolvasol a samsung topickjába, akkor meglepő módon a snapis s20fe-nél is vannak melegedési gondok - ilyenkor eszembe jut az SD801-es Moto X2 és a 820-as Pixel 1 - na azok nálam forrósodtak rendesen.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1505) saca23


saca23
aktív tag

Nem tudja valaki mi az a kocka szimbólum a wifi jel mellett ,idàig nem volt ott . Bekapcsoltam valamit ?

(#1506) saca23


saca23
aktív tag

(#1507) zizidor válasza saca23 (#1505) üzenetére


zizidor
senior tag

Hogy néz ki?
Esetleg VoLTE? NFC?

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1508) #46136832 válasza saca23 (#1506) üzenetére


#46136832
törölt tag

Ezt kapcsold ki, ez van bekapcsolva. Beállítások, megjelenítés, állapotsáv, ikonkezelő

[ Szerkesztve ]

(#1509) zizidor válasza saca23 (#1506) üzenetére


zizidor
senior tag

"Álló mód". Kikapcsoltad a kép-elforgatást.
Én ezt az ikont elrejtettem a beállításoknál.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1510) saca23 válasza zizidor (#1507) üzenetére


saca23
aktív tag

Egy ilyen kis tèglalap a wifi jel mellett , belinkeltem egy kèpernyő kèpet . Nagyon köszi mind kettőtöknek ,kifogom venni az ikonok közül.

[ Szerkesztve ]

(#1511) Thoty válasza chelsi (#1503) üzenetére


Thoty
senior tag

A melegedésen kívül nekem nincs szinte semmi bajom vele, még a kamerájával sem.

De ez a melegedés elég gáz, és ahogy olvasom a fórumokat, nem egyedi eset, így hiába is küldeném szervizbe.

(#1512) sch_a válasza chelsi (#1503) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem nem olyan borzalmas a kamera. Nyilván nem kiemelkedő, de nappal pl. szerintem kifogástalan képeket lehet lőni vele, de nekem nincsenek is nagy igényeim ilyen téren. Akksi szuper, warp charge szuper. A rendszer tényleg rezzenéstelenül fluid. Azért nálam néha vannak UI anomáliák, tegnap pl. kidobált teljes képernyőből a youtube.

(#1513) ZeroX92P válasza Thoty (#1511) üzenetére


ZeroX92P
tag

Én futnék azzal a szervizzel egy kört azért, legalább levelezés szintjén, meg előtte nem árt megnézni hogy pld egy benchmarkal vagy valamivel tudod-e könnyedén reprodukálni.

(#1514) chelsi


chelsi
csendes tag

mindenkinek köszi a válaszokat :R
és a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó mennyire pontos?
azt olvastam, hogy ez a technológia még jócskán elmarad a régi kijelzőn kívűli leolvasóktól
valamint tényleg mindig kell 1 koppintás/érintés a képernyőre ujjlenyomatos feloldás előtt, egyből nem engedi feloldani?

(#1515) ghiottone válasza chelsi (#1514) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jobbak a fizikai ujjlenyomatolvasók. Itt ha már kicsit poros az ujjad, vagy a kijelző akkor már nem ismeri fel.
Igen kell egy koppintás, vagy felemelés, mert nem lehet mindig aktív az olvasó - állandóan meg kellene akkor világítania, ami beégetné a piktogramját.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1516) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Tudnék válltani szőrén 8T-ről 8 Pro ra.
Érdemes?

(#1517) ghiottone válasza Gomez1984 (#1516) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ip + vezeték nélküli töltés és jobb kamera + zoom lencse. Szerintem igen.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1518) noblem1983 válasza Gomez1984 (#1516) üzenetére


noblem1983
senior tag

Én Huawei Mate 20-ról szeretnék 8 T-re váltani de még várok hátha beugrik a zöld 160 alá normálisabb boltban

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#1519) #46136832


#46136832
törölt tag

Most akkor a Telekomnál vásárolt készülékre mennyi a jótállás? :F

(#1520) keselyü57 válasza #46136832 (#1519) üzenetére


keselyü57
tag

Igen jó. Más szabály vonatkozik a magánszemélyekre és más a céges vásárlásokra.( Kft. Bt. egyéni vállalkozó stb.)

(#1521) petack válasza ghiottone (#1515) üzenetére


petack
csendes tag

Nekem koppintás nélkül is feloldja, ha eltalálom hol a helye... :)

@chelsi: Nekem a kamera tetszik, egy honor 8-at cseréltem le erre. Annál szerintem szebb a képe.
Ami nem tetszik benne, hogy ha sötét van (kb félhomály), akkor nem fókuszál rendesen, homályos a kép. De ez elég ritkán fordul elő, mármint ritkán használom ilyen körülmények között.
Szerintem jó kis telefon.

(#1522) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok! Az alzánál a 12/256-os verzió nagyon jó áron van (186). Be is rendeltem egyet. Elvileg jövőhéten valamikor megérkezik. Innen akkor rendes garanciám lesz, az oneplushoz? Érdemes így akkor regisztrálni a készüléket? És még 1 kérdés, huaweiről váltok, gms hiány miatt, mivel tudnék átköltözni zökkenőmentesen? Huaweinél volt a phone clone, illetve a saját felhő dolog, új teló, vagy factory reset esetén, pár perc volt a telefon belakás. Oneplusnál van saját felhő szolgáltatás? Vagy érdemes átköltözni googleékhoz?

(#1523) ghiottone válasza pamesz (#1522) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, nyugodtan indítható garanciális ügyintézés az Oneplusnál: [link]
Elvileg az Oneplus switch appot kell felrakni: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1524) pamesz válasza ghiottone (#1523) üzenetére


pamesz
tag

Szuper! Köszönöm szépen! A gyári zöld, elektronika mintás tokot használja valaki? Hosszú távon mik a tapasztalataitok vele? Ha bekerül a por a készülék és a tok közé, lehozza a készülékről a festéket pöttyökben? Vagy puha a belső felülete?

(#1525) Diák66 válasza pamesz (#1524) üzenetére


Diák66
őstag

Nekem nem nyerte el a tetszésemet, így a polcon hever. Nem is kemény, merev, de nem is igazán rugalmas. Kicsit csúszós, bár igaz a telefon jobban csúszik. A belsejében nincs borítás, kemény plasztik.

(#1526) K82 válasza pamesz (#1522) üzenetére


K82
őstag

És használtad a 2e Ft-os grátisz kupont? 184.690 Ft lett így a vége, csak érjen ide...

Rendes Oneplus garanciád lesz, alza le is írja h mehet oda rögtön ha probléma van.

Van Oneplus Switch költöztetésre, de soha nem használtam egyik telómon sem, a Google megoldása bőven elég nekem. Gyk. 8 éve a folyamatosan frissülő névjegyzéket és wifi kódokat használom. :)

Pixel / OnePlus Pad

(#1527) Mike81 válasza ghiottone (#1504) üzenetére


Mike81
senior tag

Linket esetleg tudnál dobni a gcam-hoz :R

(#1528) ghiottone válasza Mike81 (#1527) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Celsoazevedo oldalon találhatóak. A lényeg, hogy a "snapcam" csomagnévvel rendelkezőt kell leszedni ha szeretnénk működő ultraszéles lencsét is. Amit én elsődlegesen használok ás ajánlom az a legutolsó Arnova stabil: [link] + kell hozzá egy xml is: [link]
OP 8/8 Pro/8T Telegram oldal: [link] - hozzájuk tartozó xml oldal: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1529) _pda_


_pda_
tag

A két koppintásos arcfelismerős unlockot nem használja senki? Nekem sokkal kobban bejött, mint a kijelzős ujjlenyomatos megoldás.
(persze a P20 Lite hátsó touch szenzora tök patentul működott)

(#1530) Lacusch69 válasza ghiottone (#1528) üzenetére


Lacusch69
tag

Szia! Telepítettem az Arnova gcamot és az xml-t, de nekem a dupla tapi után "Device out of storage" hibát ad. (Nem találja az xml-t)
Nikita gcamjával jó.
Van valami ötleted? :F

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#1531) ghiottone válasza Lacusch69 (#1530) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Arnova esetén a gcamnál - engedélyek és a "Fájlok és média"-elemnek Minden engedély kell, mert csak így tudja elérni a GCam ->Conigs8 mappában lévő xml-t.
Nikita, Bsg, greatness alapból tudja az elérést, itt sajna nem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1532) Lacusch69 válasza ghiottone (#1531) üzenetére


Lacusch69
tag

Köszi, ez volt a gond!

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#1533) mukisrác válasza _pda_ (#1529) üzenetére


mukisrác
aktív tag

De, én arcfelismeressel használom , dupla koppal egyetemben, teszi rendben, pontosan dolgát, nincs panaszom rá.
Bár sokan panaszkodnak rá, hogy más (tesó, haver) arcával is felold

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1534) Forgo74 válasza sonique (#1485) üzenetére


Forgo74
tag

Te valamit nagyon benézel......

De!

Van egy 6 os telóm, nagyon szívesen elcserélem veled a 8T-re és ahogy leírtad, még nagyon jól is jársz!
Akár még adhatsz is rá egy kis pénzt, mert a 6-os gyakorlatilag mindenben jobb szted.

(#1535) Mike81 válasza ghiottone (#1528) üzenetére


Mike81
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a linkeket :R

(#1536) krics


krics
tag

Az anyjaúristenit, jól cserben hagyott ma a teló. Elő kellett kotornom a fiókból a mate 10 pro-t mert a 8T nem hajlandó tölteni. 9 százalékon volt reggel, mondom akkor mehet a warp charge, mire lezuhanyzom lesz vagy 70 százalékon, többit meg az autós töltővel, erre nagy semmi. Aszittem először a töltő romlott el, de nem mert más telót tölt, és más töltővel se töltődik a 8T. Fasza volt hajnalban így egy órával később indulni az Adriára, mire meglett a másik teló meg újra beizzítottam rajta mindent egy csomó időt elpöcsörésztem vele. Ráadásul innen horvátból még a garanciális javítást se tudom intézni, csak ha hazamegyek 10 nap múlva...

(#1537) keselyü57 válasza krics (#1536) üzenetére


keselyü57
tag

Nagyon sajnálom. Ez csak egy eszköz, ne hagyd, hogy elrontsa a nyaralást. A Mate 10Pro egy remek telefon. Én már csak tudom, nekem is ez van. Kellemes nyaralást kívánok.

(#1538) #40047616 válasza krics (#1536) üzenetére


#40047616
törölt tag

Pucold ki óvatosan az usb csatlakozót. Ilyen már volt nekem is (p30-al is) és ez megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#1539) Thoty válasza #40047616 (#1538) üzenetére


Thoty
senior tag

Műanyag vagy fa fogpiszkálóval, fém eszközzel még véletlenül se!

[ Szerkesztve ]

(#1540) #40047616 válasza Thoty (#1539) üzenetére


#40047616
törölt tag

Egy vékony tűvek pucoltam ki ezt is és kétszer anno a p30-am. A csatlakozó alján szokott összetömörödni a kosz. Annyi hogy kikapcsolom előtte és vigyázok hogy ne érjek hozzá középpen a kis "nyelvhez". Óvatosan kell és nincs probléma. Persze mindenki a saját felelősségre csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#1541) Thoty válasza #40047616 (#1540) üzenetére


Thoty
senior tag

Igen, csináltam már én is, de fémmel nem piszkálnám, elég egy rossz mozdulat és összezár valamit, amit nem kellene, és meg van a baj.

(#1542) #40047616 válasza Thoty (#1541) üzenetére


#40047616
törölt tag

Persze nagyon óvatosan kell. Ezért is írtam oda a végére hogy saját felelősségre.

(#1543) pamesz válasza K82 (#1526) üzenetére


pamesz
tag

Igen, használtam. Nagyon jó vétel szerintem ennyiért, és még a 2 ezer forint is lejött belőle:) Elvileg kedden hozzák, kíváncsian várom. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Gyári üveget használ valaki közületek? Megéri olyat venni, vagy jó az olcsó aliexpresses is?

(#1544) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Ha valakinek van eladó gyári carbon tokja ésszerű áron akkor ne tartsa magában. :)

(#1545) vargagabor94 válasza K82 (#1526) üzenetére


vargagabor94
csendes tag

Szia!

Kupon kódot eltudod küldeni? Őszintén kerestem mindenhol, de nem találom.

Előre is köszönöm. :)

(#1546) K82 válasza vargagabor94 (#1545) üzenetére


K82
őstag

Elküldeném szívesen, de vasárnap estig volt érvényes így nem csoda h nem találod.

Pixel / OnePlus Pad

(#1547) chelsi


chelsi
csendes tag

K82
Köszi a részletes választ a 20FE és 8T kapcsán a másik topikban. Gondoltam inkább itt válaszolok. A stock androidhoz szerű rendszer miatt tetszik nagyon a telefon. Az alzában vetted meg?

Végül erről tudtok valamit, hogy mik a hivatalos disztribútorok Magyarországon? Rákérdeztem az ügyfélszolgálatuknál, de valami E-star Technology Kft-t írtak hivatalos forgalmazójukként...A saját honlapjukat és az Amazont ajánlották a 2 év gyári garihoz.
Korábban olvastam itt a blogon, hogy a Media Markt, Extreme Digital, eMAG hivatalos (valaki írta, hogy az Alza is), aztán más azt írta hogy még ezeknél is csak 1 év a gyártói gari, a második év az bolti gari.
Az OP ügyfélszolgálata eddig kicsit csalódás nekem emiatt, hogy ezekre nem kaptam választ, de ettől függetlenül a szervízük lehet kiváló.

(#1548) ghiottone válasza chelsi (#1547) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Változás van most a disztribútornál is - ebben a mobilarénás videóban hallottam pár napja. Biztos gari miatt én is a saját honlapot, az amazont és az alzát mondanám első körben.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1549) trance89 válasza chelsi (#1547) üzenetére


trance89
őstag

Az aliexpress hivatalos üzletükből kell megvenni, 430eur+7 posta spanyolból, kb 1 hét alatt ideér futárral
A minap erősítették meg nekem hogy eu-ban 3 év jótállás jár hozzá ami azért elég durva ajánlat:
alt="alt="[kép]" title="[kép]"" title="alt="[kép]" title="[kép]""

[ Szerkesztve ]

(#1550) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok,

Én most kérdeztem le a Onplus support oldalán hogy mi a státusza az eMAG-ról vásárolt készülékemnek amit az oldalukon be is regisztráltam.
A support szerint 2 év garancia jár a telefonra amit az eMAG is irt.

Paul Wesley
Thank you for staying connected. I really appreciate your patience. Upon checking with our resources we found that your device is under warranty for 2 years and the start date was on 2020-11-25 10:00 and it will be expired on 2022-11-25 10:00.

Kértek országot és IMEI adatokat. 1-2 perc alatt megmondta mennyi garancia jár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.