Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) chelsi


chelsi
csendes tag

ghiottone: köszi a videót
trance89 úgy látom ez valami telós appon belüli support
merlin201: én is a Oneplus weboldalas support oldalára írtam emailt és az emagot, meg az aliexpresszt meg sem említették mint hivatalos forgalmazó. Meg kollégának 3 évet írnak garira, itt meg kettőt.. Fura, hogy ennyire nincs összehangolva a supportjuk... De ha imei szám alapján megerősítik, akkor az biztosan így van.

(#1552) trance89 válasza chelsi (#1551) üzenetére


trance89
őstag

Ez a "telós appon belüli support" a hivatalos aliexpress üzletük ami 9 éve létezik, amióta maga a márka is...
[link]
Az ali azért nem a hivatalos forgalmazójuk mert ott ők maguk a forgalmazók, az ali egy webshop ahol bárki árulhat aki kínai (de már pár másik országból is)

[ Szerkesztve ]

(#1553) merlin201 válasza chelsi (#1551) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

Nem említettem nekik hogy honnan van a telefon, de nem is kérdezték. Csak az IMEI szám kellett meg email cím, név.
Az eMAG oldalán pedig annyi van kiírva hogy 2 év gyártói garancia.
Így IMEI megerősítés után biztos hogy ha szervizelni kell a készüléket 2 évig befogadja a OnePlus és foglalkoznak vele.
Viszont elég bajos hogy a weboldalon ezt az infót nem adja ki a beregisztrálás után.

(#1554) noblem1983 válasza trance89 (#1549) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nálam érdekes módon majdnem 500€. 8/128 GB ezüst verzió EU plug Spanyolországból szállítással. Annyiért már inkább itthon

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#1555) K82 válasza chelsi (#1547) üzenetére


K82
őstag

Alza vásárlás volt, ott gyári a garancia. Az ezüst 8/128 elég lett volna nekem, de a 12/256-os (zöld... :((() olcsóbb volt. Az ingujjamat fel-, a hányingert meg legyűrtem, de nem vagyok a pénztárcám ellensége ha a nagyobb verzió van kedvezőbb áron. Ha minden kötél szakad egy tok vagy skin elfeledteti velem ezt a kis apróságot. :D

Lehet hülye kérdés, de miért lényeges ki az itthoni disztribútor? A 2 év gari élni fog ha jó helyről veszed.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#1556) ghiottone válasza K82 (#1555) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én a szürkére is raktam egy Easyskinzt. Nehogy a tok alá bekerülő por elrondítsa :DDD

Tényleg, van valakinek UAG tokja?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1557) K82 válasza ghiottone (#1556) üzenetére


K82
őstag

A skinek között még válogatok, a zasszonynak viszont nagyon tetszik ez a zöld árnyalat.

Kb. mostanra végeztem a belakással, még egy-két apróságot kell feltolnom et öröm et bódottá. :DDD

Találtam egy okosságot is AutoHz néven, ezzel már nem vált vissza semmi 60 Hz-re ha nem akarom, ráadásul root sem kell hozzá.

Pixel / OnePlus Pad

(#1558) ghiottone válasza K82 (#1557) üzenetére


ghiottone
nagyúr

És az Ingress jól megy?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1559) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok! Nekem is megjött a 12/256 zöld az Alzáról. Olvastam, hogy érdemes beregisztrálni az op oldalán. Viszont sehol sem találom ezt az opciót. :)) Segítsetek🙂

(#1560) K82 válasza ghiottone (#1558) üzenetére


K82
őstag

Most hackelem vissza a ma elszórt cuccaimat - kell neki az AutoHz, ég és föld a különbség 30 és 60 fps között.

Pixel / OnePlus Pad

(#1561) chelsi válasza trance89 (#1552) üzenetére


chelsi
csendes tag

köszi szépen :R , nem ismertem ezt a webshopjukat

K82: külföldről jobban ódzkodok vásárolni, de igen igazad van, igazából, az a fontos csak, hogy hivatalos forgalmazó legyen, akitől jár a 2 év gari :D

[ Szerkesztve ]

(#1562) K82


K82
őstag

Haptic feedback-nél olyan mintha "pittyenne" egyet a hangszóró. Bug vagy feature? Vagy maga a vibramotor adna ki ilyen hangot?

Pixel / OnePlus Pad

(#1563) sch_a válasza K82 (#1562) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem csak ahogy berezonál. Eleinte nagyon idegesített, aztán már észre sem vettem. Hála neked, most megint idegesít. :DDD

(#1564) K82 válasza sch_a (#1563) üzenetére


K82
őstag

Szívesen. (?) :DD

Pixel / OnePlus Pad

(#1565) ghiottone válasza K82 (#1562) üzenetére


ghiottone
nagyúr

aha, a haptic az, nekem kifejezetten tetszik: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1566) _pda_


_pda_
tag

Újabb bug?
Aztat csinálja, hogy ha dupla koppal arcfelismeréssel felélesztem, nem a beállított fényerővel kezd a kijelző.
Tök sötét, majd nagynehezen felerősödik a beállított szintre :F
Természetesen nincs automata fényerőn.

(#1567) K82 válasza ghiottone (#1556) üzenetére


K82
őstag

Én meg berendeltem egy metálszürkét. Lehet a szálcsiszolt alut kellett volna, de most már mindegy. :DDD

Pixel / OnePlus Pad

(#1568) ghiottone válasza K82 (#1567) üzenetére


ghiottone
nagyúr

7T-n volt olyanom az indiaiaktól - gadgetshieldz, csak most onnan 12 dollár a szállítás, ami drágább, mint a skin.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1569) K82 válasza ghiottone (#1568) üzenetére


K82
őstag

Néztem őket is, a termék ára csábító (kb. pont fele a dbrand-nek) ugyan, de a szállítás hazavágja. Itt beledobtam a kosárba, este meg jött egy kupon ha meggondolnám magam, olcsóbb is lehet. Ha csak 400 Ft, de az is pénz, így 4095 Ft lett a vége, a Clearplex hátlapi meg tippre drágább lett volna a MM-ban.

Pixel / OnePlus Pad

(#1570) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Jól megszívtam. Felraktam Nillkin üveget, rosszalkodott az ujjlenyomat olvasó, gondoltam törlöm a regisztráltakat és felveszem újra, na mostmár semmilyen ujjlenyomatot nem tudom regisztrálni mert folyamatosan azt írja koszos az olvasó.

OnePlus 8T

(#1571) mukisrác válasza ghiottone (#1556) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Pont ilyen bögrém van nekem is... :)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1572) plejik válasza ZsyfKo (#1570) üzenetére


plejik
addikt

Nekem pont ezért nincs semmi a kijelzőn. Ezen is és a Poco F2 pro-n is az volt a gondom, hogy még fóliával is hol működött hol nem az ujjlenyomat olvasó. Viszont így most tökéletesen megy, hogy már egy ideje nincsen rajta. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1573) ghiottone válasza ZsyfKo (#1570) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én a gyárinál vettem fel az ujjlenyomatokat, aztán felpakoltam - vagyis felszenvedtem inkább, mert a tok miatt nagyon ki kell centizni - ezt a Nillkint és nekem rendben van.

mukisrác: :) kollégáktól kaptam, van még egy jégkorszakos is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1574) ZsyfKo válasza plejik (#1572) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Igen. Olvastam is külföldi fórumokon, hogy sokan jártak így, még a gyári oneplustól vásárolható üveggel is... Na mindegy akkor ez van.

OnePlus 8T

(#1575) Madoc


Madoc
veterán

Sziasztok! Telenor volte működik a készüléken, dobozból kivéve?Huawei P30-ról váltanék. A kereső vegyes találatokat hozott. Telekomnál venném a készüléket, 2 simmel használnám.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1576) zizidor


zizidor
senior tag

Úgy látszik én a szerencsésebbek közé tartozom. Még nem volt semmi a kijelzőn, akkor vettem fel az ujjlenyomatokat. Hetekkel később raktam rá egy üveglapot, akkor sem volt semmi gond. Nemrég sikerült összetörni (kavicsra esett, persze pofával lefelé), kicseréltem, és még mindig ugyanolyan fürge a felismerés.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1577) szaszimi válasza plejik (#1572) üzenetére


szaszimi
tag

nekem sima noname kinai hydrogel van rajta, es hibatlanul megy vele. (vicces, de egyebkent szinten Poco F2-rol valtottam - azon is ugyanez a hydrogel folia volt, es nem tapasztaltam vele semmilyen problemat)

(#1578) Madoc válasza zizidor (#1576) üzenetére


Madoc
veterán

Gyárilag nincs rajta fólia? Valahol azt olvastam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1579) szaszimi válasza Madoc (#1578) üzenetére


szaszimi
tag

van rajta

(#1580) Madoc


Madoc
veterán

Még egy kérdés: hívásrögzítésre mi most a bevált módszer?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1581) palwolf válasza Madoc (#1580) üzenetére


palwolf
tag

Ami itt le van írva, az nálam (is) müködik.

(#1582) Madoc válasza palwolf (#1581) üzenetére


Madoc
veterán

:R

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1583) K82


K82
őstag

Aki root-olta a telót, kérdés átmegy-e a SafetyNet teszten (basicIntegrity és ctsProfile pass)?
Google Pay, McDonald's (:DDD) elindul?
Ki akarom gyomlálni a az automata high brightness módot és a Google Sans font sem ártana, viszont ha nem megy a GPay nem állok neki.

Pixel / OnePlus Pad

(#1584) kevinbest


kevinbest
tag

Van vkinek gyári üvegfóliája a telohoz?

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#1585) MadKet


MadKet
tag

Sziasztok,

Egy ideje nézegetem már hogy mi legyen a OnePlus 3 utódja és az S20 FE meg a OnePlus 8T között hezitálok.

Itt visszaolvasva a 8T -re is írtak páran hogy melegszik.Ez mindennapi használatban mennyire érezhető? Ha csak mondjuk autóban navigálásnál vagy amúgy is olyan viszonyok között ahol alapból meleg van, azzal azért együtt tudnék élni :) (az OP3 is melegszik az ablakban navi közben).

Esetleg más tapasztalat ami miatt már nem ezt vennétek? Egyébként az OP3-al nagyon meg voltam elégedve, bár az anno meg máshova volt pozicionálva árban.

(#1586) ghiottone válasza MadKet (#1585) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Múlt héten miután beültem az átfőtt kocsiba és kiraktam az a oszlopnál lévő szellőzőrács fölé pár perc után nálam is kidobta Waze alatt, hogy túlmelegedett a telefon. A klímát nem kapcsoltam be rögtön a városba, amíg nem üzem meleg a motor, de utána bekapcsolva, ráirányítva a telefonra a hideget 1-2 percen belül visszaállt.

Én szívesen vettem volna 8 pro-t, de az ebayen belebotlottam egy nagyon jó 5T-s ajánlatba + ódzkodom a lekerekített szélű készülékektől, így maradt ez.
S20 FE az alacsony pwm érték miatt esett ki, Xiaomik ebben a kategóriában számomra nem opciók, Pixel 4a 5G gyengébb és mikor nálam volt akkor a szemem arra is érzékeny volt (szintén pwm, pár jobb értéke van, mint az s20fe-nek). Pixel 5 majdnem jó, de a felső hangszóró szokol rádió és annyiért csak sd765g, ami pofátlanság. Asus Zenfone 8-on gondolkodtam még, de a tesztek és a felhasználói tapasztalatok alapján kiesett + az ár is combosabb jóval.

Tényleg, aki rendelt a hivatalos OP aliexpress boltból hány nap alatt ért ide a telefon? Tesóm akar most egy Nord CE 5G-t venni és árba jól jönne ki, ha ezt a lehetőséget választja.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1587) MadKet válasza ghiottone (#1586) üzenetére


MadKet
tag

Köszi a gyors választ :) Eddig nem is tudtam mi az a pwm, de gyors rákerestem es már látom. Nem voltam érzékeny ilyesmire eddig, de akkor még egy plusz pont a 8T mellett. Amúgy vártam a Nord CE-t is hogy mi lesz belőle, de azért a 8T mégis csábítóbb :)

Mar csak egy 150 körüli árat kellene találnom rá normál garival :) valaki ajánlotta a hivatalos OnePlus Aliexpress oldalát 440 euróért spanyol raktarbol, de az nekem 480ra jön ki.

(#1588) tomboy84


tomboy84
tag

Én autóban nem a műszerfalon, Android Auto módban használom a telefont, de múlt héten a 40 fokba nekem is volt üzenet, hogy túlmelegedett a telefon. Mondjuk Android Auto Waze közben nem vettem észre ebből semmit.

(#1589) K82 válasza MadKet (#1585) üzenetére


K82
őstag

Volt S20FE-m, ráadásul 5G-s Snapdragon verziós. A vezeték nélküli töltésen, a hivatalos IP védettségen és a külön tele lencsén kívül szerintem minden másban gyengébb mint a 8T. Az S20FE-nek tényleg kellene a 8/12GB RAM; nem mondom h vánszorgott a 6GB-tal, de a OneUI nem arról híres h szeretné a kevés memóriát, az asszony Pixel 4a 5G-je mindennapi felhasználás mellett gyorsabbnak érződik, "pattogósabb" a gyengébb SoC ellenére.
Melegedés: sztem az Exynos hőtermeléséhez lőtték be az SD-s verzió szoftverét is, már áprilisban belefutottam abba h alattomos módon leveszi a fényerőt (pedig épp h volt 23-24°C, az első igazi tavaszi napok egyikén). A csúszka maxon, mégsem láttam semmit amíg őméltősága úgy nem gondolta h már nincs annyira melege (egyébként nem volt, a Zenfone 8 még 100%-on pörgött amíg a Samsung már bőven throttling-olt).
Ha az árat nézzük, megint csak a OP áll jobban. Az S20FE-t 180e körül akciózzák (6/128), a 8T 185e volt az Alza-nál (12/256), Alin belefuthatsz ennél olcsóbba is.

Pixel / OnePlus Pad

(#1590) _pda_


_pda_
tag

Mennyire melegszik?
Khmmm, horvát kempingben itt a lakóban nincs hideg :)
WIFI hotspotként használva, kilövi magát 1 óra után.
Most kapcsoltam be 10 perce, jeleleg hűvös van, süt a hátulja.

(#1591) Thoty


Thoty
senior tag

Nekem a support a melegedésre egy Wipe Data and Cache-t javasol :U

"In reagrds to your query, As per the issue which you are facing with the device while use navigation we would kindly request you to try the clear cache steps mentioned below,

- Power off your device.
- Press the power key + volume down for a few seconds.
- Select English.
- Tap on Wipe data and cache.
- Tap on Wipe Data and cache again.
- Tap on Yes to confirm data and cache wipe.
- Wait for the wipe process to complete.
- Reboot the phone.

Kindly try the above-mentioned steps for resolving the issue."

Pár nap múlva majd visszaírok nekik, hogy nem oldotta meg :DDD

(#1592) _pda_ válasza Thoty (#1591) üzenetére


_pda_
tag

Sztem a reményhal kategória :((

(#1593) Thoty válasza _pda_ (#1592) üzenetére


Thoty
senior tag

Aha, szerintem is.
Egyébként úgy látszik az egész telefon ilyen szempontból konstrukcióhibás, főleg amiatt is, amit az előbb írtál.
Kíváncsi leszek, mit találnak ki arra, hogy még a wipe után is melegszik.
Szervizbe szerintem felesleges beküldenem, ahogy látom mindegyik szenved a melegedéstől, max néhány szerencsésnek még nem jött ez elő.

[ Szerkesztve ]

(#1594) ZeroX92P válasza Thoty (#1591) üzenetére


ZeroX92P
tag

Én visszadobnám hogy te no select english, te vagy habla ungarise tenkjú....melegedés hát kopp kopp nekem eddig semmi bár ebben az időben kapja a klímát, inkább félek tőle hogy megfagy benne az akksi mint hogy felforr a teló :D
Nem egyszerű kérdéskör, ahogy olvasom itt akinek előjött, kocsiban tette navi közben főként, nem kézi használatból eredően.
Nekem ma balcsi parton is lent volt tök fekete tokba meg minden, nem szólt érte semmit hogy sok lenne neki.

(#1595) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok,
A melegedés probléma nálam eddig nem jött elő sem Waze sem Google Maps alatt. 1,5- 2 órás navi alatt úgy hogy nem a szellőzőre van felrakva hanem a szélvédőre egy Samsung tartóval.
A kérdés az hogy közben nektek fel van e dugva töltőre?
Mert én töltés nélkül használtam. És úgy nem volt baja.
Lehet hogy a 2 együtt hozza elő a problémát.

(#1596) Thoty válasza ZeroX92P (#1594) üzenetére


Thoty
senior tag

_pda_-nak "kézi használatban" jött elő, Wifi hotspotként (haha :D) használva a telót.
Ha csak kiteszed a napra, és nem használod, jobban bírja, mert nem dolgozik cpu, így csak a burkolat lesz meleg.

(#1597) Thoty válasza merlin201 (#1595) üzenetére


Thoty
senior tag

Többnyire nincs töltőn, de volt már, hogy töltőre csatlakoztatva is előjött, nem függ tőle szerintem.
Waze és Here Maps alatt is előjött már, tehát nem is Waze hiba.
Ráadásul egy hűvösebb szobában is elő lehet hozni CPU Stress test futtatásával, kb. 20 perc múlva már panaszkodik is.

[ Szerkesztve ]

(#1598) _pda_ válasza Thoty (#1596) üzenetére


_pda_
tag

Most kézben volt, de mindegy neki.
Ha csak itt hagyom letéve akárhová, akkor is elájul.
Töltővel is, meg anélkül is.
Szóval tök 8

(#1599) MadKet válasza _pda_ (#1598) üzenetére


MadKet
tag

Azért ez így már az elég idegesítő kategóriának hangzik. Ilyenkor mennyire használható, ki is lövi az appokat?

Ennyire melegszik manapság minden? Feleségemnek nem rég lett egy Xiaomi Note 10 pro, igaz abban csak Snapi 732G van, de az is produkált elég szép melegedest egy sima telefonálás közben is

(#1600) Thoty válasza MadKet (#1599) üzenetére


Thoty
senior tag

Nálam minimumra csökkenti a fényerőt, majd kilövi a Waze-t, nála meg gondolom kikapcsolja a Wifi hotspotot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.