Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) ghiottone válasza Kocsó (#1750) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:C

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1752) MadKet


MadKet
tag

Sziasztok,

Pár napja már rajta a Ringke Fusion X tok, aki esetleg átlátszó tokot keres ami jó védelmet nyújt, ez szerintem jó választás lehet. Azért ettől már szerintem jóval vaskosabb lesz a teló, ugyhogy még gondolkodom hogy mi legyen hosszú távon, de túl sok más verzio nem nagyon van, minden ami véd normálisan az nem slim :)

Csináltam pár képet a gyári átlátszó tokhoz viszonyítva, igaz nem adják vissza teljesen a különbséget, de jól jöhet.

(#1753) saca23


saca23
aktív tag

Nem lenne ez rossz , de a gyàri tènyleg nem veszi el annyira az egyènisègèt , szerintem ez a telo külsőre úgy szèp ahogy van ,ès nagyon nehèz olyan tokot venni rà ami nem rontja le esztètikailag. Legszívesebben úgy hordanà az ember ahogy van , csak ez olyan mint a koton valami biztonság èrzet azèrt kell :D

(#1754) MadKet válasza saca23 (#1753) üzenetére


MadKet
tag

Abszolút egyetértek, a kérdés csak az hogy a gyári mennyire véd (persze jobb lenne nem megtapasztalni) :)

Ez a tok mellé egyelőre csak a gyári fólia van rajta, de esetleg a gyári átlátszó tok + egy tempred glass akár jó lehet.

(#1755) ghiottone válasza MadKet (#1754) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a gyári tok azért nem volt szimpatikus, mert hamarabb gyűjtötte be a szöszöket a tok és a fólia közzé, mint a Spigen Liquid Air + a Nillkin üveg miatt az előlapi perem védelme minimálisabb nem elég magas, így zavaró volt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1756) #40047616 válasza MadKet (#1754) üzenetére


#40047616
törölt tag

A gyári szilikon tok szerintem meglepően jó és ahhoz képest jól véd. Nem egy alsó polcos minőség. Én nagyon szerettem de besárgult egy idő után így lecseréltem.

(#1757) pendre54


pendre54
addikt

Nos, ha már az utóbbi hozzászólások tokról, meg védő fóliákról szólt, lenne egy kérdésem.
Egy vadi új telefon esetében, amin ugye gyárilag felrakott műanyag fólia van, ha ezt én rögtön le akarom cserélni gyári üvegre [link] , akkor a műanyag fólia eltávolítása után rögtön mehet rá az üveg, vagy célszerű előtte a műanyag fólia által ott hagyott ragacsot letisztítani, az üveghez járó tisztítókendővel, esetleg rásegítve egy kis tiszta gyógyszertári alkohollal?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#1758) Madoc


Madoc
veterán

OnePlus Buds Z - Fehér
Akció.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1759) zizidor válasza pendre54 (#1757) üzenetére


zizidor
senior tag

Én le szoktam takarítani izopropil alkoholos szerrel és mikroszálas törlővel. Sőt, ezzel lekezelem 2-3 hetente, és akkor kb. 3 percig tiszta. :))

Nekem kb. 3. napon sikerült megtörni az üveglapot, mert sarokra esett ugyan a mobil, a tok nem is sérült, de aztán pofával landolt egy kavicson. Magamat ismerve egyből 2-t rendeltem belőle, csak így most nincs tartalék. Nem olcsó, de még mindig jobb mintha a kijelző törne.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1760) pendre54 válasza zizidor (#1759) üzenetére


pendre54
addikt

Leeséskor, a telefonhoz adott gyári tok volt még rajta, vagy tettél rá már másikat, és ha igen, milyet?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#1761) zizidor válasza pendre54 (#1760) üzenetére


zizidor
senior tag

Nem ez eredeti szilikon volt rajta, hanem egy Sandstone.
Most is az van (ugyanaz). Valaki írta itt a fórumon, hogy nagyon gyorsan kopik, de én szerencsére nem ezt tapasztaltam.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1762) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Ideírok mert a teló topikja nem pörög úgy mint ez. :DDD

OnePlus 8-as teló gyári launcherében van arra lehetőség hogy a képernyőelrendezést zároljam? Ha van nem találom. :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1763) Moleman


Moleman
addikt

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a telefon, de ahogy látom a hozzászólásokból, nagyon közel van már a kivezetése a piacról. Sajnálnám, ha lekésnék róla, van még remény, hogy szeptember végéig marad? Vagy inkább meg kéne venni minél hamarabb? A Nord 2 lenne még, mint alternatíva, de félek az MTK mókolhatósága és megbízhatósága miatt is.

Van bármi ellenjavallat a telefonnal kapcsolatban?

A rádió része mennyire erős? Néhol 80 centi tégla a ház fala, a mostani P10-em küzd az életbenmaradásért, 8-10 óra alatt merül 10%-ot készenlétben is a rossz térerő miatt.

Előre is köszi!

(#1764) K82 válasza Moleman (#1763) üzenetére


K82
őstag

Azért az a 10%/10 óra nem olyan rossz, az eddigi összes telóm kb. hasonló értékeket produkált az i11-et kivéve - és egy sima lakásról beszélünk.

Az új MTK-k egész jók csak oda a mókolhatóság és a GCam lehetősége, és az utóbbi nagyon ráfér a 1+ telókra a mai napig.

Pixel / OnePlus Pad

(#1765) Moleman válasza K82 (#1764) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem feltűnő volt a változás, költözés előtt ugyanez a telefon 3-4% merüléssel túlélte az éjszakát. :)

(#1766) #40047616


#40047616
törölt tag

Oxygen updater-ből telepíthető az új frissítés. link

[ Szerkesztve ]

(#1767) Black_Raven válasza #40047616 (#1766) üzenetére


Black_Raven
veterán

OTA-n is telepithető.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1768) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok,

Adott egy telekom-os 8T de az 5G nem elérhető. Menüben sem látni. Kell ehhez valami speckó SIM kártya? vagy hibás a készülék?

Köszönettel,

Tamás.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1769) ghiottone válasza Exelsior (#1768) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Sim & hálózati beállításoknál a preferált hálózattípus alatt milyen lehetőségeid vannak?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1770) Exelsior válasza ghiottone (#1769) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia,

2G/3G/4G(automatikus) és igy tovább rövidül. 5G nincs.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1771) ghiottone válasza Exelsior (#1770) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Milyen csomagod van? Lehet rosszul rémlik, de mintha csak a Gigaerős net csomagtól lenne elérhető az 5g.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1772) Exelsior válasza ghiottone (#1771) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nekem még a Telenor: HELLO Data korlátlan van. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1773) Black_Raven válasza ghiottone (#1771) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én is Telekomos vagyok, igen én is úgy tudom, csak a Gigaerős nethez van az 5g.
Exelsior: Telenor 5g szinte sehol sincs..van Telenor kártyám is, de nincs 5g sehol vele. :D a telónak semmi baja, csak a Telenor 5g felejtős egyelőre..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1774) tomp válasza Black_Raven (#1773) üzenetére


tomp
félisten

Telenor 5G a 9 Pro-val:
mérés 1 mérés 2
:)

(#1775) Exelsior válasza Black_Raven (#1773) üzenetére


Exelsior
senior tag

Igen látom hogy pesten is alig van lefedettség. Főleg budán van pesten alig.

Köszi azért. :)

Üdv,

Tamás.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1776) Black_Raven válasza tomp (#1774) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szükség van valamire az eléréshez telenornál?( Bekapcsoltatni/konfig/egyéb)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1777) Diák66 válasza Exelsior (#1768) üzenetére


Diák66
őstag

Igen, sajnos ilyen. Nincs benne Telenor konfig, így csak Telekom és Vodafone esetén van 5G. Ma jött rá OTA frissítés, beteszem a Telenoros SIM-et... hátha.

(#1778) tomp válasza Black_Raven (#1776) üzenetére


tomp
félisten

Telenornál minden SIM kártyát felengednek 5G-re.
8T-nél kellene egy xml átírása, hogy kezelje az 5G-t de szerintem a 8T-ben lévő modemet is kialasztja a Telenor 5G cellája ami modem crash-t okoz.
9 Pro-nál sok adatot kért(200GB mobiladat kellett csak erre) a OnePlus de most már megy stabilan az 5G igaz nem hivatalosan mert ahhoz a telenor kellene...

(#1779) Black_Raven válasza tomp (#1778) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor a Telenornak kellene küldeni egy Szolgáltatói konfig. beállitást, ha ezt a Telekom/Voda megtette, mivel műxik az 5g-jük. :((

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1780) tomp válasza Black_Raven (#1779) üzenetére


tomp
félisten

Telenornak is elküldtem az adatokat mint segítséget nyújtó ügyfél. Leráztak azzal, hogy ha gond van a telefonnal vigyem szervizbe és még pár hazugság...
9R kapott hivatalos telenor konfigot de 5G nincs benne pedig nem tartott volna semmiből.
Ha én megtudtam oldani a OnePlus-al a QXDM logokkal és a megfelelő xml elküldésével akkor a telenornak is menne.

(#1781) K82 válasza tomp (#1780) üzenetére


K82
őstag

Külön vicces h a 9R hivatalosan Indiának szánt cucc... Szánalmasak.

Pixel / OnePlus Pad

(#1782) Black_Raven válasza tomp (#1780) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ennyi eszük van, mondjuk a szinte Nulla 5g lefedettségükhöz mérten dolgoznak a kofig beállitásokon is. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1783) Exelsior


Exelsior
senior tag

Most komoly hogy lehet náluk kapni hibalatosan egy készüléket és nem tudja kihasználni a saját 5G hálózatát? Ez azért elég vicc. Csak is az olcsó korlátlan net miatt nem váltottam. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1784) Black_Raven válasza Exelsior (#1783) üzenetére


Black_Raven
veterán

Erre lettem volna kiváncsi, hogy az általuk forgalmazott OP9-en sem megy az 5g?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1785) tomp válasza K82 (#1781) üzenetére


tomp
félisten

Mivel maga az SoC ugyan az így a OnePlus egységesen belerakta. Gondolom majd a OnePlus a globális 9/9 Pro-ba is belerakja. Igazából maga a konfig már Telenor 5G képes(azaz nem omlik össze a modem) csak a hálózat kezelést tartalmazó xml-ben nincs benne az 5G band. Ha beleírja az ember már menni fog.

(#1786) zizidor


zizidor
senior tag

Nekem ez az egész 5G nem kerek. A Telekom szerint 5G lefedett helyen vagyok, Telekomos SIM, mobilon 2G/3G/4G/5G engedélyezve, és még csak nem is lát a mobil 5G szolgáltatást.

Ha a díjcsomag nem olyan, akkor még a szolgáltatást sem látja? Elrejtik a frekvenciákat??? :F

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1787) Exelsior válasza zizidor (#1786) üzenetére


Exelsior
senior tag

Én azt nem értem miért kell ezt díjcsomaghoz kötni. A hírekben amit olvastam nem írtak semmi ilyesfajta követelményt. mindegy igazából 4G is elég amire kell csak kíváncsi voltam hogy ha már van miért nem jelezte sosem mikor Pesten voltam és fedett területen voltam.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1788) Black_Raven válasza zizidor (#1786) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sajnos nem léphet 5g-re Gigaerős netcsomag nélkül. Pedig minden adott lenne[kép] nálam is. De sajna tele vagyok mobilnettel és csupán azért hogy évente egyszer, lefedett területre tévedek, nem érné meg netcsomagot váltani. De fel a fejjel, 5 év múlva már lehet hogy mindenhol lesz 5g, nem méregdrága csomagban is. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1789) zizidor válasza Black_Raven (#1788) üzenetére


zizidor
senior tag

Különösebben nem izgat az 5G, és azt is megértem hogy nem enged fel, de hogy még maga az 5G szolgáltatás sem látszik?

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1790) tomp válasza zizidor (#1789) üzenetére


tomp
félisten

Itt nem is fogod látni mivel jelenleg az 5G nem önálló hálózat hanem 4G-re épülő! Gyakorlatilag mondhatjuk 4G++ hálózatnak is. Ha leáll a 4G akkor az 5G se fog működni.
Ez hívják 5G NSA hálózatnak azaz Non-Standalone-nak. Majd ha lesz 5G SA (Standalone) akkor fogja látni a telefon.
kép
NR=5G
Itt mutatja is, hogy 4G+5G együtt van.

(#1791) Black_Raven válasza tomp (#1790) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha nem fáradtság neked, leirhatnád az xml átírás menetét, kiwi lennék rá, és másoknak is hasznos lehet. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1792) tomp válasza Black_Raven (#1791) üzenetére


tomp
félisten

Kell hozzá a QPST program Windows-ra. Utána az EFS Explorert indítsd el és menj a policyman mappába és töltsd le a carrier_polixy.xml-t.
Ezt töltsd fel valahová. Beleírom az 5G-t és a módosítottat másold rá a telefonra, felülírva a régit.
A legfrissebb 8T-s verzióban a magyar Telenor konfig tartalmaz VoLTE-t, de 5G-t elméletileg nem. Mármint az xml az 5G terén hiányos.

(#1793) Black_Raven válasza tomp (#1792) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi szépen, de nem száz hogy megcsinálom. Viszont tudom kire számithatok. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1794) saca23


saca23
aktív tag

Eszmèletlen jó lett az aksi idő a mai frissítés nem tudom mit művelt ,de mègjobb lett vele

[ Szerkesztve ]

(#1795) Diák66 válasza tomp (#1792) üzenetére


Diák66
őstag

Nem megy vele az 5G, nincs rá opció. Szerintem év végéig már nem is lesz.

(#1796) zizidor válasza tomp (#1790) üzenetére


zizidor
senior tag

Köszi, ez sok mindent megmagyaráz. :W

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1797) Thoty


Thoty
senior tag

A kamerákat lehet valahogy tesztelni?

A napokban vettem észre, hogy közelre nem fókuszál a kamera, pl. kb. 10cm-ről csak homályos képet tudok lőni mondjuk egy újságról.
Ez szerintem nem normális, másik telefon simán éles képet készít ugyanarról az újságról.

(#1798) zizidor válasza Thoty (#1797) üzenetére


zizidor
senior tag

A gyerekem is erre panaszkodott. Nála elég volt megtörölni a lencsét. :D
Bocs, ez nem kötözködés akar lenni, csak tanulság.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1799) Thoty válasza zizidor (#1798) üzenetére


Thoty
senior tag

Azon sajnos túl vagyok.

(#1800) luna40


luna40
tag

Sziasztok! Tegnap óta én is ezt a tábort erősítem. Ez az első 1+ telefonom, nagyon jó, és szokatlan. Tegnap 8 és fél óra kijelző idő után tettem töltőre, 30%-nál. :C

OnePlus 8T + LG G6 Black + Asus Google Nexus 7 16 GB 4.4.4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.