Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Mike81 válasza plejik (#850) üzenetére


Mike81
senior tag

De ha mondjuk Telekomos vásárlás lesz akkor csak a zöld opció van. Nekem sem jött be elsőre de aztan minnél többet láttam annál jobban megtetszett :D De mondjuk van az a tok vagy hátlapmatrica ami eltakarja :DDD

(#852) plejik válasza Mike81 (#851) üzenetére


plejik
addikt

Ja azt nem tudom, soha nem vettem még szolgáltatótól telefont... :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#853) vasi89 válasza Mike81 (#851) üzenetére


vasi89
addikt

szerintem f.sza szín ez a zöld, legalább egyedi. De ha bárki szerint nem jó ez a szín akkor az nem látta még az iphone 12es szériát arany színben vagy az uj samsungokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#854) Mike81 válasza plejik (#852) üzenetére


Mike81
senior tag

Egyik kolléga mutatta hogy lehet 8T lesz a befutó nala is és amikor mutatta a Telekomos oldalt ott láttam hogy csak a zöldet lehet választani.

#vasi89
még nekem sem volt alkalmam megnézni tapogatni élőben de remélhetőleg mostár tényleg eljutok hétfőn vagy kedden egy T üzletbe.

[ Szerkesztve ]

(#855) bsanzika válasza plejik (#850) üzenetére


bsanzika
tag

Telekomnál sajnos csak zöldben van most... :((( Kamatmentes részletre venném majd, előfizetes mellé.

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#856) bozont válasza vasi89 (#853) üzenetére


bozont
veterán

Csúnyának nem csúnya, de nem az én színem. Mondjuk pont megy az autómhoz, kb hasonló árnyalat, sajnos ott sem volt választás (még mindig jobb mintha fehér lenne). :D
Mondjuk nálam amúgy tok van rajta, szóval nem sok látszódik belőle. Szerencsére most akciós volt a gyári Karbon, azzal nagyon baba.

[ Szerkesztve ]

(#857) Diák66 válasza Mike81 (#854) üzenetére


Diák66
őstag

Telekomnál csak zöld van, Extreme digitalnal van szürke is hasonló árban. Egyébként elfogadható a színe, de egy sötétkék jobban bejött volna.

(#858) Black_Raven válasza bsanzika (#855) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én amikor megláttam élőben ezt a zöldet, egyből azt mondtam, jó akkor a 8T kizárva. :D Aztán átgondoltam, megvettem és rendeltem hozzá ezt a hátlap fóliát [kép] ezzel csak jó lesz.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#859) bsanzika válasza Black_Raven (#858) üzenetére


bsanzika
tag

Sajnos van tapasztalatom az idióta színű telefonokkal. A céges Redmi 9-em lila... Megrendelte nekem a cég, hogy kék, mert a Vodafone listában úgy volt feltűntetve, aztán mikor ideért, akkor láttuk, hogy talán a tizede kék, a többi lila... :DDD Szóval ahhoz is kellett egy fekete tok...

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#860) Black_Raven válasza bsanzika (#859) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, csak nálam van egy apróság. Soha nem használok tokot, csak "csupaszon", így a tok kizárva. Nem szeretek egy téglát zsebre vágni, még a csupasz teló vastagsága is határeset számomra. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#861) saca23


saca23
aktív tag

Szerintem nagyon zsír zöld színben , kèpeken nèzve elsőre jesszus volt😂, de
èlőben tök szuper színe van , rajta a gyàri tok szerintem règ nem volt màr ilyen menő
kinèzetű telom. Bárkinek mutatattam mindenki pislogott milyen jól nèz ki. :DD

(#862) #40047616 válasza saca23 (#861) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nekem is bejön a színe! :)

(#863) saca23 válasza #40047616 (#862) üzenetére


saca23
aktív tag

Tènyleg nehezen tudok belekötni a teloba ,minnèl inkább hasznàlom a napi rutinra annâl inkàbb làtok ,hogy jó csere volt mate 20 ról. Üzemidő, minden hozta a kategoriàt :K

(#864) Black_Raven válasza saca23 (#863) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szép is lett volna, ha nem lenne jobb mindenben mint egy két és félévvel ezelőtt kiadott telefon. :Y

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#865) saca23 válasza Black_Raven (#864) üzenetére


saca23
aktív tag

Hàt leginkább èn olyan dolgokra gondolok ,mint mondjuk egy galaxy s20fe volt a kezembe ès èrezhető volt a különbség sebessègbe , de aksiba is durva kűlönbsèg van a galxy 4 óra kijelző idővel 13 %-on volt ez a telo pènteken volt töltőn több mint 6 óra kijelző idővel 10 szàzalèkon.

(#866) Black_Raven válasza saca23 (#865) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sztem ha az FE 5g lett volna a kezedben, más lenne a véleményed róla, akksi és teljesitményben is.
Más: Használja mindenki a gyári töltőt? Nekem még minden bontatlan a dobozban, csak a telót vettem ki. Tudni kell, hogy még nem volt olyan telefonom amit 1 évnél tovább használtam, de ezt kettőre tervezem és nem hiszem el, hogy nem nyirja ki a 65W töltő ~1 év után. Ezért jelenleg egy 15W töltővel töltöm, igaz így 1.5 óra lenne a töltési idő, mondjuk nap végén mindig van benne 30-40%, de amúgyis mindennap töltöm minden telómat.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#867) Viper26 válasza Black_Raven (#866) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én igen, semmi baja tőle.

Pixel 7 | FR955

(#868) Black_Raven válasza Viper26 (#867) üzenetére


Black_Raven
veterán

Persze, most..még nem. Nem tudod mennyi gari lehet az akksira?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#869) Lanash válasza Black_Raven (#866) üzenetére


Lanash
aktív tag

Gyári töltő az egyik legjobb dolog benne. Iszonyat sebességgel tölt :DD

(#870) Black_Raven válasza Lanash (#869) üzenetére


Black_Raven
veterán

A helyzet az, hogy este felrakom a szutyok 15W töltőre és kb háromnegyed óra alatt feltölt. Szted mennyivel vagyok előrébb ha 20 perc alatt teszi azt? Csak akkor számitana, ha pl. elfelejteném tölteni és 15 percem van indulás előtt. Máskülönben sztem fölösleges akksi gyilkolás. Nekem fontosabb az, hogy 1 évesen is majdnem ugyanazt tudja az akksi, mint 1 naposan. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#871) bozont válasza Black_Raven (#870) üzenetére


bozont
veterán

A 65w-ot felezd meg, két akksi van a telefonban és párhuzamosan tölti őket.

(#872) vasi89 válasza Black_Raven (#866) üzenetére


vasi89
addikt

Mi ez a folytonos s20fe téma? Szerintem sem anyaghasznalatban sem szoftverben a közelében sincs a Samsung a oneplusnak. Az h talán jobb a kamera az nekem nem magyarázat arra h miért ahhoz van folyton hasonlítva.

(#873) Black_Raven válasza bozont (#871) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, tényleg. Akkor is fölösleges számháborúnak tartom a gyártók között. Igaza van a Samunak és az Applenek hogy nem álltak bele, és maradtak 20 ill.25W- nél. Több értelme lenne a vezeték nélküli töltésnek.(nem vitainditónak szántam, ez a magánvéleményem).
@vasi89: nem én hasonlitottam az FE-hez, sőt még egyszer sem. De ha úgy lenne sem lenne ez gond sztem. :D mi a bajod a OneUI-val, ez viszont érdekelne, mert Samuról jöttem és nem azért mert az OP fw hűha, hanem az SD865 miatt..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#874) bozont válasza Black_Raven (#873) üzenetére


bozont
veterán

Van melyik telefonnál (nem tudom pontosan melyik gyártónál) belehet állítani a telefonon hogy gyors töltéssel töltsön vagy sem. Szerintem alapdolognak kellene lenni minden telefonnál. Mondjuk a vezeték nélküli töltést én is hiányolom.

(#875) Black_Raven válasza bozont (#874) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már nem is mondom, nehogy a kolléga infarktust kapjon. Szóval az előző hsz-mben írtam hogy miről jöttem, na annál kiválaszthatod hogy hogyan töltsön. ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#876) Fionella


Fionella
tag

Ha valaki a telekomnál vette, rám írna privátban? Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#877) Black_Raven válasza Fionella (#876) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mire vagy kiváncsi?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#878) Fionella válasza Black_Raven (#877) üzenetére


Fionella
tag

Hogy aki boltban vette, annak a fiókjában landolt-e a jótállás? Mert év eleje óta várom, hogy feltöltsék. Kaptam már 4 féle magyarázatot, miért nem tették fel. Bezzeg a számlát sikerült.

(#879) Black_Raven válasza Fionella (#878) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindenkinek a fiókjában landol a garipapír.(előbb-utóbb)Az ÜFSZ-nél reklamáltál már a 1414-en?(de nem a Vandánál) :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#880) Fionella válasza Black_Raven (#879) üzenetére


Fionella
tag

Kedves Vandával kezdtem. :U Így összesen 3 ügyintézővel sikerült beszélnem (+Vanda). Volt olyan supportos, aki egyenesen azt mondta, hogy december óta nem adnak jótállási jegyet... :((( A többi különböző időpontokra ígérte a feltöltést. Végül e-mailt írtam, mire felhívtak, elnézést kértek és közölték, hogy megsürgetik az ügyemet. Nem sikerült nekik és már nem nagyon tudom, mit csináljak. Tudom, hogy a számla is elég, de már csak azért sem akarom hagyni a dolgot.

(#881) Black_Raven válasza Fionella (#880) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom mi az akadálya, lehet szürke importos a teló. ;] Én kedden délután rendeltem, szerdán délelőtt már a fiókban volt a számla+garipapír, és csütörtök délben adta át a futár, ez ezen a héten volt. De személyesen is így műxik, másnapra minden a fiókban volt.(fél éve)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#882) Fionella válasza Black_Raven (#881) üzenetére


Fionella
tag

"Szürke import" :DDD Tudom, hogy elvileg így kellene működnie, mert korábban is így vettem és még nem volt probléma. Csak a kedves supportos elbizonytalanított :D Lehet, hogy bemegyek a boltba, hátha ott jobban tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#883) Diák66 válasza Fionella (#880) üzenetére


Diák66
őstag

Lemaradtam valamiről? Nekem azt mondták, ha gond van, vigyem a Telekomhoz. Csak a számla kell, semmi más. Dokumentumok fül alatt üres minden, de amúgy nem online, hanem üzletben vettem.

(#884) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Pár napja voltak képek SoT-okról. Az egyik képen a full akkugyilkos appokkal készült kép volt 3 óra SoT és ~28% akksival(de ettől függetlenül az hibás készülék sztem). Most csináltam pár képet a mai napról alap killer appok nélkül, vagy kevés használatukkal. A Standard felállás: Dual sim+mobilnet only+BT(óra+füles)Sok böngészés+5 óra zene BT fülessel=5óra33perc SOT=54% az akksiban. Szóval az akksi bírja jól, de nem a killer appokkal végig.(Chrome,FB,Messenger,Insta,stb)[kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#885) Fionella válasza Diák66 (#883) üzenetére


Fionella
tag

Én üzletben vettem, de minden szerződés, számla a fiókomba került, de a jótállás nincs sehol.
Mivel számomra evidens volt, hogy az is feltöltésre kerül, akkor nem is beszéltünk erről az ügyintézővel. Amúgy a telekom előszeretettel plusz költésget számít fel pl a szállításra... Legalább is pár éve még így volt és lassabban került a szervizhez, mintha közvetlenül nekik küldtem volna postán. Ezt csak egyszer játszották el velem, többet nem fordultam hozzájuk.

(#886) vasi89 válasza Black_Raven (#873) üzenetére


vasi89
addikt

Egy szóban összefoglalva, borzasztó :D de nekem a céggel van sok problémám. Volt samsungom és lett volna garis gond de megmagyaraztak h hülye vagyok. Aztán bevittem a telenorhoz, rajtuk keresztül érdekes módon ki lett javítva a hiba.. Pedig gyári garis volt a telefon. Ezzel szemben a családban eddig már szerencsére csak Huawei/honor van és akarmelyikkel volt gond, egy rossz szavam nem lehet a Huawei szervizre. Sajnos a mate20proval kezdetben voltak gondok de szó nélkül ment a csere. Ezzel szemben a samsungnal bármilyen kezdeti hiba jött ki, mi volt a magyarázat? Mindenki hülye csak ők nem.

A SOT-ra visszaterve, azaz én telefonom és igen már le is adtam a javítási igényt a oneplusnal. Elméletileg mivel a Telekom hivatalos viszonteladó így mehet hozzájuk a telefon de még várom mit reagálnak. Egyébként éjszakára 50%al raktam le magam mellé és reggelre 0ra merült. Nem küzdök tovább.

[ Szerkesztve ]

(#887) plejik válasza vasi89 (#886) üzenetére


plejik
addikt

Az tényleg gáz... :/ Én tesztelgettem most esténként eddig mindig 2%ot merült csak. Az teljesen korrekt úgy gondolom. Tölteni is csak reggel szoktam mikor készülődök melóba. Mire elkészülok fel is tölt. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#888) Black_Raven válasza vasi89 (#886) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az a teló sajnos 100% hogy hibás, cserélik vagy javitják, a vége ua lesz, vagyis jó. :K a bosszankodást és a telefon hiányát viszont nem kárpótolják. :(
Különben a OneUI nagyon hasonlit az OP rendszeréhez sztem, nekem bejött az is, előtte viszont nekem is P30 volt, lassan már minden egyforma. Vettem volna s21-et is, de Exynossal és tejfölös doboz hátlappal, méregdrágán nem kell. Ár/érték arányban nekem ez volt a legjobb. Hamarosan a használattal minden kiderül. Viszont van negatív tapasztalatom is. A BT füles egyszerűen nem műxik rendesen. Idáig évek óta Huaweien és Samsungon is, töltődoboz felnyit-füles be a fülbe-két érintés és szól a zene, mindenki happy. Itt ugyanez, csak a zene nem indul el, ha aznap nem használtam vagy kilőttem az appot. Más telóval ez default. És ez nálam prioritás, ha nem lesz rá megoldásom, lapát a vége.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#889) vasi89 válasza Black_Raven (#888) üzenetére


vasi89
addikt

Megvan még a Huawei is, így nem bosszantom már magam ezen :)

Én egyébként sennheiser bt fulest használok de nálam nincs gond. Habár én eddig sem próbáltam soha úgy hogy fulesrol indítom a zenét mert van amikor zenelejatszobol de van amikor spotifyrol hallgatom, mindig akkor döntök amikor berakom a fulest :DDD

@plejik: a 2% az okes. Habár estére lehet beragadt valami app is de egyébként is simán merül 15-20%ot egy este alatt :(

(#890) Black_Raven válasza vasi89 (#889) üzenetére


Black_Raven
veterán

Úgy nekem is elindul, de pont azért használok TWS fülest már több mint 2 éve, hogy ne kelljen a telefont elővenni, vagy hozzáérni sem. Most Honor Magic Earbuds/Choice-om van, előtte Huawei FreeBuds volt, de soha nem volt gond velük.
Más. 15-20% merüléshez vagy 2 órát kell nyomkodni. :D Tegnap éjjel volt 100% ma reggel 8kor 100%, igaz repülőben volt..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#891) Forgo74


Forgo74
tag

Sziasztok!
A VoLte hol állítható be a telefonon?
Telenornál vagyok, működnie kellene....

(#892) zizidor válasza Forgo74 (#891) üzenetére


zizidor
senior tag

SIM & hálózat - SIM1/2 - Fejlett kommunikáció szakasz

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#893) zizidor válasza Forgo74 (#891) üzenetére


zizidor
senior tag

Előbb lemaradt: https://tinyurl.hu/k4SQ/

[ Szerkesztve ]

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#894) vasi89


vasi89
addikt

Na egyre érdekesebb nálam a dolog. Estére feltoltottem a telefont de kivettem belőle a sim kártyát. Wifit hagytam bekapcsolva. Reggelre nem merült semmit. Ez mondjuk nem jelenti azt h semmi baja a telefonnak, gondolom a halozatkezelessel lesz valami.

(#895) sch_a válasza vasi89 (#894) üzenetére


sch_a
addikt

Milyen régi a kártya?

(#896) vasi89 válasza sch_a (#895) üzenetére


vasi89
addikt

Szeptemberi :) a másik is csak pár éves.

(#897) #40047616 válasza vasi89 (#896) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szerintem azt a pár évest cseréltesd ki újra mindenképp. Próbáld meg egy éjjelre csak az újabb kártyával. Ha úgy sem merül akkor meg is van a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#898) Forgo74 válasza zizidor (#893) üzenetére


Forgo74
tag

Hűha....

Köszönöm a segítséget, egyelőre ez nem igazán érthető nekem.
Telenor és 11-es Android.
A Logkitben a kapcsolót sem találom már, amit állítani kellene.....

(#899) vasi89 válasza #40047616 (#897) üzenetére


vasi89
addikt

Sajna az céges, nem lenne egyszerű. De egyebkent hétvégén kivettem és csak a saját simem volt benne, az sem oldotta meg a dolgot.

(#900) #40047616 válasza Forgo74 (#898) üzenetére


#40047616
törölt tag

Azt nem találod hogy a menüben hol lehetne ki-be kapcsolni? Beállítások-wifi és hálózat-sim&hálózat-sim beállítás. Itt ráböksz hogy sim1 vagy sim2 és ott lehet ki-be kapcsolni. Legalábbis telekom kártyánál van rá lehetőség. Telenornál nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.