Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) tarbela777 válasza plejik (#1050) üzenetére


tarbela777
tag

Ugyanezek a tapasztalataim. Már sajnálom, hogy felraktam, mert ha újrateszem a stabilt, minden le lesz gyalulva.

[ Szerkesztve ]

(#1052) plejik válasza tarbela777 (#1051) üzenetére


plejik
addikt

Igen az teljes gyalulás. Elején jónak tűnt, de aztán kezdődtek a gondok. Mind1 Én vissza raktam mindent. Meg szinte az összes fontos cuccom felhőbe van szinkronizálva, az appok meg nem különösen érdekelnek.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1053) NY_A


NY_A
őstag

Köszönöm a visszajelzést. Akkor én hagyom a fenébe.

(#1054) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

új open beta
és rövid a [link] change log :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1055) plejik válasza Linkin1994 (#1054) üzenetére


plejik
addikt

Na azt én meg vissza raktam a stabilt. :DDD :DDD de ezek szerint volt vele gond....

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1056) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Szeretnék új telót venni, és a 8T az egyik kiszemelt, a másik pedig az S20 FE. Érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt valakinek esetleg tapasztalata mindkettővel? Illetve olvastam, hogy a 8T kamerája nem a legjobb, mennyire igaz ez? Egy Mate 10 Pro-ról váltanék. Ti melyiket ajánlanátok? Előre is köszönöm a segítséget.

(#1057) joceszko01 válasza BK87 (#1056) üzenetére


joceszko01
csendes tag

Szia! Én P30Pro telóról váltottam, ott a fórumban nagyon szidták az S20Fe-t. Főleg az üzemidőre és a telefon sebességére panaszkodtak. Nekem az a tapasztalatom, hogy a 8T sebességben jobb mint a P30Pro persze nekem abból a 6/128GB-os volt akku időben viszont kicsit gyengébb de ezt ellensúlyozza a gyorstöltő mert nagyon rövid idő alatt feltölti. Hatalmas pozitívum számomra, hogy nincs lekerekítve a kijelző széle. Azt utáltam a P30PRO-ban mert állandóan kifordult a kezemből, meg youtube videó nézése közben ahogy fogja az ember állandóan elnyomkodja. A fényképező részéhez annyira nem értek, amire nekem kell arra tökéletesen elég a 8T. Én a 8T-t választanám a Samsung-al szemben.

(#1058) gery2123 válasza BK87 (#1056) üzenetére


gery2123
őstag

A 8T fórumban valószínűleg mindenki ezt fogja ajánlani 🤣 de összességében neked kell eldönteni, hogy a kamera mennyire fontos számodra. Ha elfogadod, hogy nem ez a legjobb benne akkor szerintem jobban megéri a 8t.

-- PSN_ID: GerY2123

(#1059) tarbela777


tarbela777
tag

Az új open béta frissítés megoldotta a gondokat, egyenlőre minden ok.

(#1060) plejik válasza tarbela777 (#1059) üzenetére


plejik
addikt

Vissza is pattintottam. Kíváncsi leszek. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1061) AeSDé Team válasza BK87 (#1056) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Esetleg egy Mate 20 Pro vagy P30 Pro? Upgrade-nek upgrade lenne, kevésbé drágák mint a OnePlus 8T, és maradna a megszokott OS, a megszokott kamerás képességekkel :)
Mindkettővel szemeztem de a hajlított kijelző miatt sajnos letettem róluk.

S20 FE-t szerintem csak akkor, ha sikerül belőle a Snapdragon változatot beszerezned. Az Exynos sok szempontból gyengébb, és így már sokkal kevésbé csodatelefon, mint amennyire az amerikai cikkek hypeolják.

[ Szerkesztve ]

(#1062) Black_Raven


Black_Raven
veterán

téves

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1063) magicbox


magicbox
senior tag

Sikerült akaratlanul tesztelnem a telefon vízállóságát... Lányommal hülyültünk és berántotta a teli kádba a telefont. Szépen elmerült, BT hangszórón a zene ment tovább, ez mondjuk vicces vot... Persze szívem leállt, kikaptam, gyorsan kikapcsoltam. Letörölgettem, kitisztítottam, már amennyire lehetett, kínomban bevágtam rízsbe (tudom 5%, placebo stb...) 1 napot hagytam zárt edénybe. Azóta is hibátlanul működik, mindent leteszteltem, lassan egy hete történt. Kemény 3 hónapos a telefon, gondolom gari bukó... Remélem működni fog.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1064) #40047616 válasza magicbox (#1063) üzenetére


#40047616
törölt tag

Azért ha nincs is hivatalos ip védelem elég jól szigetelt a telefon. Itt mobilarénán is írják: link És egy youtube-os teszt: link

(#1065) plejik válasza #40047616 (#1064) üzenetére


plejik
addikt

Na megnéztem a op 9 tesztjét. Ez most pont olyan, hogy kb. Semmi olyat nem hozott amiért érdemes lenne a 8 As széria bármelyik tagjáról is váltani. Legalább is szerintem. De az ára azért bitang...380k :DDD :C

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1066) szimike79


szimike79
őstag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, mert olyan problémába futottam a 8T készülékemmel, amit sajnos önerőböl már nem tudok orvosolni.
Valamiért a teló úgy gondolta, hogy egy játékot sem hajlandó elindítani. Ha bármelyik játékra rányomok, elindul, de azonnal ki is dob belőle, és érdekes, hogy az eszközkezelőben ott van, mintha futna. Újraindítás sem segített....

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#1067) Viper26 válasza szimike79 (#1066) üzenetére


Viper26
nagyúr

[Ez] esetleg? :)

iPhone 14 | FR955

(#1068) #40047616 válasza plejik (#1065) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ugyanezen a véleményen vagyok én is.

(#1069) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

[meme]
Amikor rájössz hogy az ujjlenyomat olvasó a OnePlus 9 Pro-n sokkal lejjebb van mint a OnePlus 8T-n ;]

(#1070) plejik válasza AeSDé Team (#1069) üzenetére


plejik
addikt

:DDD :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1071) szimike79 válasza Viper26 (#1067) üzenetére


szimike79
őstag

Nem tudom, ez volt-e a hunyó, play-en mindent lefrissítettem, amit csak lehetett. Ebben benne volt a game center is. Szerencsére megjavult. Most minden rendesen működik.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#1072) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Mit szóltok az OP9-hez? Én biztos nem váltanék, nekem az üveg fém kombó jobban bejön, amivel többet tud arra nincs szükségem, a 300k vételár meg no comment. :U

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1073) AeSDé Team válasza Black_Raven (#1072) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Nekem az nagyon nem tetszik hogy az alapmodellből kivették az optikai kép stabilizációt.

(#1074) gery2123 válasza Black_Raven (#1072) üzenetére


gery2123
őstag

Én örülök neki, hogy nem vártam meg és megvettem a 8T. :)
Az ár pedig... :(

-- PSN_ID: GerY2123

(#1075) Black_Raven válasza gery2123 (#1074) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én is 1 hónapja vettem, ezért nem vártam. Gondoltam hogy a fellegekben nyit. 100k-t nekem nem ér a Snapi888, meg a sallang. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1076) bozont válasza Black_Raven (#1072) üzenetére


bozont
veterán

amivel többet tud arra nincs szükségem,

Pont ez az, hogy inkább kevesebbet tud. Egyedül a SoC ami igazán előrelépés, de sebességre nekem az OP5 is elég volt, nem is az miatt váltottam 8T-re.

(#1077) Black_Raven válasza bozont (#1076) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azért ott a vez. nélk.töltés stb. Nekem tényleg nem ér annyit.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1078) vasi89 válasza plejik (#1065) üzenetére


vasi89
addikt

viszont ha már Hasselblad akkor remélem a kamera szoftveren javítanak mert a gyári az botrányos :(

(#1079) Viper26


Viper26
nagyúr

Szintén marad a 8T nálam. :)

iPhone 14 | FR955

(#1080) plejik válasza vasi89 (#1078) üzenetére


plejik
addikt

A kamerákat még nem a Hasselblad adta, sony szenzorok vannak benne, Én úgy tudom, hogy csak a szoftverbe segítettek eddig.... De végül is mind1, mert semmi extrát nem hozott a teló.

De ezek a készülék árak az utóbbi 2 évben botrányosak. Amennyibe ezek a telefonok kerülnek, már lehet venni gamer laptopot is.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1081) magicbox


magicbox
senior tag

Újabban egyértelműen a T sorozat a nyerő. Ez van a 7-es óta. A T-be bekerülnek extra dolgok a Pro vonalból, mindig megkapja az előtte pár hónappal megjelenő androidot (ez a 12 lesz ősszel) és jobb az árazása is mindig. Szóval a 9T lesz érdekes számomra.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#1082) ghiottone válasza magicbox (#1081) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1. Remélem ott az ár se lesz ennyire magas.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1083) Zola885


Zola885
csendes újonc

A Oneplus 9 két dologban lépett előre, megkapta a 8 pro kameráját, és az eddigi tesztképek alapján sokat javult ebben a tekintetben a 8, 8T pároshoz képest. Valamint a már említett wireless töltés került bele.
A hátlap az üveg, a keret van műanyagból, ezt rosszul írták a mobilarénán....

Viszont egyetértek, hogy nem éri meg, elsősorban az ára miatt. Hozzáteszem ez régiónként különbözik, mi meg szívtunk, de ehhez hozzá vagyunk szokva, Iphone, Samu modellek esetén is rátesznek egy (forintnyi) lapáttal.

(#1084) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Pár napja beszereztem egy 8T-t. Egy két bugtól eltekintve jól muzsikált, megvan minden nap a 6.5-7 óra kijelző idő. Amit nem találok az a VOLTE, és a VOWiFi. Kérdésem, hogy ezeket hogy lehet előhozni ? Nem magyarban vagyok. Köszi

(#1085) Diák66 válasza mrThomi (#1084) üzenetére


Diák66
őstag

Támogatnia kell a szolgáltatódnak és a telefon konfigjában is benne kell lennie. Itthon csak Telekom SIM-nél jelenik meg a kapcsoló. Telenornál, Vodánál semmi, ha jól emlékszek, de Volte működik, az értesítősávban lévő ikon jelzi csak.

[ Szerkesztve ]

(#1086) Black_Raven válasza mrThomi (#1084) üzenetére


Black_Raven
veterán

Milyen 1-2 bugra gondolsz?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1087) mrThomi válasza Diák66 (#1085) üzenetére


mrThomi
addikt

Írtam hogy nem magyarban élek. Luxemburg, szolgáltató Post. Bár ez nektek sokat nem mond, de mintha korábban olvastam volna hogy oneplusnál mókolni kell hogy ezek előjöjjenek. A szolgáltatóm egyébként biztos hogy támogatja mindkettőt, mert a samsungjaimnál kivétel nélkül megjelent mindkettő(amelyik ebből az országból származott samu)

"de Volte működik, az értesítősávban lévő ikon jelzi csak." Igen ez be is van pipálva, a kis állapitjelző ikonoknál, de megjelenni nem jelenik meg. Továbbá Sim beállításoknál ez az opció nem érhető el, de vajon miért [kép]

Így ötlet esetleg ? :F

(#1088) mrThomi válasza Black_Raven (#1086) üzenetére


mrThomi
addikt

Tegnap a messenger rakoncátlankodott, nem értem el az összes üzenetet, csak töltött, ezt app ujrainditás megoldotta, viszont a mai frissités után jónak tűnik. A Chromeban, sokszor nem jelenití meg a képeket, az az összeomlás ikon van csak ott. Ezt is megoldja es lap frissítés. A whatsappnál pedig ha gif-et akarok küldeni, és rákeresni valamire, nem jelenik meg a billentyűzet, látszik is hogy mintha lathatatlan lenne vagy nem tudom. Lehet csak applikáció gondok, de nekem ilyen nem produkált egyik telóm sem.

(#1089) Diák66 válasza mrThomi (#1087) üzenetére


Diák66
őstag

Azért, mert a szolgáltatói konfig határozza meg, hogy lehet-e menüből ki/be kapcsolni, vagy sem. Ha a telefonon lévő szolgáltatói konfigban benne van a szolgáltatód volte konfigja és az előfizetéseden aktív a volte (szolgáltatói oldalon), akkor megjelenik az ikon, ha 4G hálózathoz csatlakozol. (ha nem árusítják a telefont az adott országban, könnyen lehet, hogy ezt nem tartalmazza) Ha ez nem jelent meg, a telefon nem támogatja az adott szolgáltató hálózatán a volte funkciót, vagy éppen a hálózat nem támogatja a telefonod ilyen téren. A telefonban lévő szolgáltatói konfig módosítható, de nem garantált akkor sem, hogy működni fog. Plusz ugye valahonnan be kell szerezni a helyes konfigot, amit beleírsz.

(#1090) Black_Raven válasza mrThomi (#1088) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az android System WebView miatt xarakodnak az appok, a legfrissebbet ha letöltöd (03.22)megoldja a gondokat. Ezt hiányolod gondolom.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1091) mrThomi válasza Black_Raven (#1090) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen, most olvastam, frisitettem a webviewet köszi. Így van nekem ezek nincsenek [kép] . A vowifi is szolgáltató függő lenne ? Ha a telo nincs hivatalosan luxiba forgalmazva attól meg az müködhetne ?!

Diák66:sajnos lehet hogy igazad van. 5g-m sincs, csak 4+

[ Szerkesztve ]

(#1092) Diák66 válasza mrThomi (#1091) üzenetére


Diák66
őstag

Mindegyik szolgáltató függő sajnos. A szolgáltatók általában ugyan azt a szolgáltatói profilt, konfigurációkat más országban is használják. Ezt lehet kihasználni, csak a telefonon módosítani kell a szolgáltatói profilokat, ami nem megy menürendszerből. Az 5G is ilyen lesz sajnos. Már nem az van, hogy ismeri a telefon az adott hálózatot/frekvenciát és működik is, mint régen. Szolgáltatói és Gyártói oldalról is kell a támogatás, ráadásul minden egyes modellre külön-külön. Nem sikerült túl szabványosra ez az egész. Ez lett az eredménye.

(#1093) CTraktor válasza Zola885 (#1083) üzenetére


CTraktor
csendes tag

A OP9-ben nincs optikai képstabilizálás. Ez visszalépés.

(#1094) mrThomi válasza Diák66 (#1092) üzenetére


mrThomi
addikt

Mi a véleményed, próbáljam meg valahogy vagy nem ér annyit az egész ? El lehet cseszni vele a telefont akár ? Néztem youtubon videót, de írják hogy 8T-nél nem működik. Nem tudom hogy valóban minden esetben e. Ha van valami tuti leírás lehet megpróbálom,de nem találoo ilyet. Köszi

(#1095) CTraktor válasza mrThomi (#1094) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Volt már itt leírás a fórumban hogy lehet a VoLTE-t engedélyezni olyan szolgáltatónál, aki nem támogatja a készüléket. Nekem működik a Telenor-ral.

(#1096) mrThomi válasza CTraktor (#1095) üzenetére


mrThomi
addikt

Ez alapján csináljam ? [link]
Nem baj hogy külföldön vagyok és nem magyar a szolgáltatóm ?

(#1097) CTraktor válasza mrThomi (#1096) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Igen, ez alapján csináltam. Nincs benne semmi szolgáltató függő lépés, szóval neked is működnie kell.

(#1098) Diák66 válasza CTraktor (#1097) üzenetére


Diák66
őstag

Én nem telepítettem az appot, de így is bejön valami Oneplus Logkit menü a *#800# után., viszont nincs benne az a menüpont, ami írnak.

(#1099) mrThomi válasza CTraktor (#1097) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi, így már benne van. A Vowifit is engedélyeztem a logkitben, viszont fönt az értesítési sávban (ahol az óra is van) nem jelent még meg pedig már wifin is voltam. Szerintem nekem nem működik.

Lehet ennek a logkit updatnek valami hátránya ? Jobban merül,vagy valamit bekavar a teloba ? Illetve FR után visszáll,vagy vissza lehet valahogy állítani az eredetire ?
Köszi

(#1100) CTraktor válasza mrThomi (#1099) üzenetére


CTraktor
csendes tag

A szolgáltatód támogatja a VoWifi-t? Én nem tapasztaltam változást az üzemidőben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.