Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) siege5 válasza janeszgol (#100) üzenetére


siege5
aktív tag

Igen, ezt néztem én is, ebből gondoltam, hogy van, agy jönni fog valami hasonló.
Ami itt nem látszik, hogy lehetséges-e a fenti példámhoz hasonlóan egy már megnyitott appra nyitni így egy másikat (a videóban csak külön tette kisablakba)
Ha ez lehetséges volna, a többit taskbarral megoldanám.

(#102) 7Heads Drago válasza janeszgol (#100) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Egész jó. Ez most végül is mi?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#103) janeszgol válasza siege5 (#101) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt nem lehet sajna. Csak egy valtoztathato meretu ablakot kapsz, amiben fut a tamogatott app. Szvsz ennek igy nulla ertelme van.

(#104) siege5 válasza janeszgol (#103) üzenetére


siege5
aktív tag

Kát érte, nagyon rég szeretnék már egy 1+ telót (pl most ez a 8t előtte a 7t pro)mert amúgy hozzák ami nekem kell, de ez a funkciót nagyon megszerettem és szívesen használom.

(#105) @chain


@chain
csendes tag

iPhone 7-ről váltanék 3 év után OP 8T-re, egyetlen problémám a kamera, amit szinte mindenki lehúzott. A mai csúcskészülékekhez képest gyengébb a főkamera, de pl egy iphone 7-nél jobb képeket készít? A többi kamera gyengesége kevésbé érdekel, mert nem nagyon használnám azokat.

(#106) zachary válasza @chain (#105) üzenetére


zachary
tag

Szerintem biztos jobb képeket készít, mint a hetes iPhone, de most kíváncsi is lettem. A cégesem pont egy hetes, délután lövök pár összehasonlító képet, aztán meglátjuk :DD

(#107) #90305280


#90305280
törölt tag

Csak fogadatlan prókátorként, de szerintem nagyjából a iPhone 7-8 szintjén lőhet, jobbat nem hiszem.
Ha külső, pl. Manual- vagy GCamera appal, akkor talán jobbat.
Kb. ezekkel lő egy O+3 olyan képet, mint a O+7-8 saját, 'beépítettel'.
Szerintem olvassátok el még1x, akkor már érteni is lehet, amit írtam... ;)

[ Szerkesztve ]

(#108) stfreddy

Sziasztok
Edigitaltól vett valaki 8t-t? Be lehet regisztrálni az itt vásárolt telefont a oneplus-nál? Érvényes a gyári garancia?

(#109) vacs válasza stfreddy (#108) üzenetére


vacs
veterán

Alza.hu-n gyári garanciát kapsz, a többi oldalnál rá kell kérdezni!

(^)(>.<)(^)

(#110) zachary válasza zachary (#106) üzenetére


zachary
tag

Itt egy pár kép mindkét telefonnal, próbáltam nagyjából ugyan onnan készíteni minden képet.

(#111) anorche1 válasza zachary (#110) üzenetére


anorche1
őstag

A 8t mintha meg akarna kimelni az utomunkatol. Szaturacio rahuzva, vilagos reszeknel highlight lehuzva, sotet reszeken shadow felhuzva. De szerintem osszesegeben a 7 -nel jobb.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#112) zachary válasza anorche1 (#111) üzenetére


zachary
tag

Igen, ezt észre is vettem közben, telefonon mintha le akarna folyni a szín a kijelzőről annyira túl húzta néhol.

(#113) @chain válasza zachary (#110) üzenetére


@chain
csendes tag

Köszi szépen!

(#114) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Ezt is kihagyom. Oneplus 5 után még mindig nem érzem a szükségét a váltásnak, pedig már 3 éves.

(#115) #90305280 válasza Hujikolp (#114) üzenetére


#90305280
törölt tag

Sajnos, kakhi az 5; volt nekem, és hát nem igazán komáltam...
A 7-es series ár/érték arányban nagyon jó.

(#116) dilajoska1 válasza @chain (#105) üzenetére


dilajoska1
őstag

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#117) grabber


grabber
addikt

Mától én is csatlakoztam a Oneplus közösséghez. Eddig eszméletlen jó telefon :))

(#118) stfreddy

Nekem is most érkezett a 8T. Oneplus 5-ről jövök. Más szint. Nagyon jó. OP5 is rendben van, megy tovább a családban.

(#119) BassboyKGy


BassboyKGy
csendes újonc

Sziasztok! A galeria nalatok is lassan tolti be a kepeket? Tobb kollekcioba vannak rendezve es jopar masodpercet kell varjak mig elerhetoek lesznek. Ma reggel kaptam meg a 11.0.2.3 frissitest ami elmeletileg pont ezt orvosolja, de megse...
Parallel WhatsApp is figurazik, nem tudok kepet kuldeni a "gyujtemenyek"bol, 6T-n nem volt soha ilyen gondom.
Valami megoldas esetleg?

(#120) Linkin1994 válasza BassboyKGy (#119) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Galéria cache törlés lehet segít.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#121) BassboyKGy válasza Linkin1994 (#120) üzenetére


BassboyKGy
csendes újonc

Probaltam, nem segit, toroltam a szerviz menubol a cache particiot is, az se...

(#122) vacs válasza BassboyKGy (#121) üzenetére


vacs
veterán

Milyen szerviz menüben töröltél te?

Nyomj egy kényszerített leállítást a galéria appra és töröld az összes adatát.
Ha nem segít, akkor lépj be a recoverybe (elvileg hangerő le +bekapcsoló gomb együtt) és ott csinálj egy cache törlést!
Vagy csak simán indítsd újra, hátha az is elég.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#123) BassboyKGy válasza vacs (#122) üzenetére


BassboyKGy
csendes újonc

recovery-bol toroltem a cache-t, bocs, rosszul fejeztem ki magam...

(#124) Land


Land
veterán

Üdv!
Jó pár fotós tesztet néztem, ahol kissé elvérzett a telefon. Aki ismeri a benne rejlő kamerát korábbi telefonokból, várható még jelentős javulás e téren? A héten S20 FE-t vettem, mely fotóban jobb. Még agyalok mi legyen vele. Alapból a 8T a Snapi 865, illetve a Pixel 5 is szimpatikus lenne. Csak sík képernyős telefon jöhet szóba.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#125) ghiottone válasza Land (#124) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szia, a 7T-ben ugyanez a Sony szenzor van, abból kiindulva itt egy összehasonlítás ahol a 7T-n Gcam port volt és mellette Pixel 4a: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#126) Land válasza ghiottone (#125) üzenetére


Land
veterán

Azt honnan lehet tudni melyik a 7T és melyik a Pixel?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#127) grabber válasza Land (#124) üzenetére


grabber
addikt

Kamerában gyengébb mint az Iphone vagy a Samsung. De ez ennyire fontos? Akkor vegyél rendes fotós gépet. Ha meg nem akkor ez sem csinál ronda képet. Gondolom napi nem 8 órában fotózol a telefonnal. Meg sűrűn jön rá frissítés és lesz GCAM is gondolom. Ez még mindig javulni fog.
Nekem Samsungom volt előtte. De az hogy 2. napja használom és még 56% van hátra az áldás. Fontosabb,mint hogy néha pár százalékkal jobb képet lőjön.

[ Szerkesztve ]

(#128) ghiottone válasza Land (#126) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha böngészőből nézed, akkor az info gombbal bedobja oldalra az adatokat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#129) Land válasza ghiottone (#128) üzenetére


Land
veterán

Ez teljesen rendben van!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#130) ghiottone válasza Land (#129) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen :K
Igaz, hogy egy ideig keresgélni kellett + sokáig nem ment root nélkül a tele és a széles, de ez a 8-astól már nem volt probléma + rájöttek hogy kell megkerülni az .apk csomag átnevezésével és így átmegy a szűrő listán. Nálam megfordult már pár Pixel, de mindig továbbadtam rajtuk mert kell a duál sim és ha van jó gcam port, akkor megvan az a minőség is. Mondjuk az S20FE jól sikerült. Ha most kellene vennem telefont elgondolkodnék rajta.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#131) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Van itt olyan, aki P30 pro telót váltott erre?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#132) Diák66


Diák66
őstag

Üdv! A készlék elvileg 5G dual SIM dual standby, ez tök jó. Ugyanakkor a CA-t hogyan kezeli? Hány sávot tud aggregálni, összefogni 4G, 5G esetén? Továbbá mely sávokat képes összevonni? Erről sehol semmi infót nem találtam. Xiaomi Mi 10T Pro áll vele szemben, mert az jobb vételnek tűnik. Szerintetek? Valaki tud segíteni a kérdésben? Köszönöm.

(#133) Füleske válasza Diák66 (#132) üzenetére


Füleske
addikt

Amoled panel miatt én inkább ezt venném.

(#134) Diák66 válasza Füleske (#133) üzenetére


Diák66
őstag

Számít valamit? Nem játszok rajta, az 5G támogatás miatt venném. A lényeg, hogy gördlékenyen menjen a telefon, mert a Honor 8 és LG K50 párosból már elegem van. Utóbbi lassúcska, előbbi meg tele van HMS-es vacakkal, amióta eröltetik a GMS helyett. Heti szinten jönnek rá Huawei app frissítések, de már a Play áruház helyett akarja a HMS az appokat frissíteni. Kösz, de ha van Play áruház, frissítsen az.

(#135) Füleske válasza Diák66 (#134) üzenetére


Füleske
addikt

Szebb kép, nagyobb szögből látható, a fekete az tényleg fekete. Hasonlítsd össze élőben, szerintem sokkal jobb az amoled. Plusz a képernyő alá lehet építeni az ujjlenyomat olvasót, nekem az is számít.

(#136) Diák66 válasza Füleske (#135) üzenetére


Diák66
őstag

Elhiszem, hogy szebb, de nekem elég ha látom ami rajta van. A kijelző alatti ujjlenyomat olvasót még nem tudom hova tenni, hasznos-e vagy sem. Ahogy látom a videókat, előtte koppintani kell, hogy feléledjen, majd utána oldja csak a zárat. Ez kicsit lassúnak tűnik, a Honor 8 pl, pillanatok alatt old és az tetszik.

Amúgy jobban tetszik az Oneplus 8T, csak az árával nem vagyok még kibékülve. 190.000 vs. 280.000 (vagy 240.000). Az különbség.....

[ Szerkesztve ]

(#137) Füleske válasza Diák66 (#136) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam nem kell koppintani. (Poco F2 Pro) Az "elég ha látom ami rajta van" - ra is jobb az amoled mert ezt napsütésben is jobban látni.

(#138) Diák66 válasza Füleske (#137) üzenetére


Diák66
őstag

A Poco F2 Pro-t is néztem, de a frekvenciák támogatottsága miatt kiesett. Nagyon szegényes az 5G támogatása.

(#139) Füleske válasza Diák66 (#138) üzenetére


Füleske
addikt

Valóban, de nekem egyelőre az 5G nem fontos, másrészt ahogy nézem az n78 kb. jó lesz bárhol : [link]

(#140) Füleske válasza Füleske (#139) üzenetére


Füleske
addikt

Itt egy részletesebb táblázat : [link]
Itthon mind a két szolgáltató n78 - on ad 5G - t.

(#141) vieri2000


vieri2000
tag

Nekem egy kérdésem lenne. Nincs benne fm radio hogy tudnám potolni , de ne internet alapon ha lehet?

(#142) vacs válasza vieri2000 (#141) üzenetére


vacs
veterán

Manapság már kb egyik új telefonba sincs FM rádió.
Pótolni sehogy nem lehet!

(^)(>.<)(^)

(#143) Diák66 válasza Füleske (#140) üzenetére


Diák66
őstag

Meg N28 ;) Az FM rádió hiányát max USB tuner segítségével pótolhatod, de az meg úgy igen kényelmetlen lesz.

(#144) #16820480 válasza vieri2000 (#141) üzenetére


#16820480
törölt tag

Olyan BT headsettel például, amiben van beépített FM rádió. Bár ennyi erővel egy különálló rádiót is vehetnél már akár.

(#145) vieri2000


vieri2000
tag

Tehát akkor olyan telot keressek amibe van fm mert a többi macera vagy draga, vagy komolyabb net elöfizetesre gyurjak rá

(#146) Diák66 válasza vieri2000 (#145) üzenetére


Diák66
őstag

Rendszeresen hallgatok zenét, 1-2 Gb/hó simán elég úgy is, hogy más egyéb is megy mobilnetről. Az online streaming nem fogyaszt sokat, ha csak hangról van szó.

(#147) vieri2000


vieri2000
tag

Köszönöm mindenkinek
! Neked is Deák66 megfontolandó. :R
Nekem 5 gb van akkor beleférek meg igazából hireket olvasok erre használom a netem.

[ Szerkesztve ]

(#148) #16820480 válasza vieri2000 (#147) üzenetére


#16820480
törölt tag

5 gigával szerintem simán beleférsz, nekem is annyi van, simán megy a Spotify, és még csak közelében sem vagyok a limitnek. Amiket egyszer hallgattál, azokat amúgy is szereti cache-ben tartani, szóval hacsak nem 100%-ig más számokat hallgatsz minden alkalommal, akkor ez jól visszafogja a net fogyasztást.

(#149) vieri2000 válasza #16820480 (#148) üzenetére


vieri2000
tag

Köszi

(#150) csabili74


csabili74
aktív tag

Hali. Oneplus 8T vagy Xiaomi mi 10T Pro? Direkt nem írok többet, kíváncsi vagyok objektív véleményekre.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.