Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) mukisrác válasza #40047616 (#300) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Tudnál küldeni egy screen shotot? Eskü nem látom hol írja ki

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#302) #40047616 válasza mukisrác (#301) üzenetére


#40047616
törölt tag

link
Itt írja és töltés közben a záróképernyőn is az óra alatt hogy warp töltés és a teljes töltésig levő időt.

[ Szerkesztve ]

(#303) mukisrác válasza #40047616 (#302) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Megvan, én voltam picit láma, mert bekapcsolt kijelzőnél rádugva nem dobja ezt fel, viszont nálam az arcalapú feloldás miatt színte alig van zár képernyő, így esélye sem volt kirakni ezt az animációt

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#304) mukisrác


mukisrác
aktív tag

8T - Digi VoLTE-t próbálta már valaki?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#305) #40047616


#40047616
törölt tag

A dobozon lévő dátum a gyártás időpontja? Az enyém szeptemberi. Jó korai :)

(#306) alexander12


alexander12
aktív tag

Ez az enyém 😊

kíváncsi, OP8T

(#307) alexander12


alexander12
aktív tag

kíváncsi, OP8T

(#308) mukisrác válasza alexander12 (#307) üzenetére


mukisrác
aktív tag

enyém fullra ugyanez

lehet, hogy ikrek? :DD

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#309) #40047616 válasza alexander12 (#307) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az enyém is pont ilyen :) Akkor már hármas ikrek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#310) grabber


grabber
addikt

Van még egy testvér :D

(#311) kekkola


kekkola
senior tag

Sziasztok!
Az új frissítést felraktam és a kijelző szín üzemmód megbolondult :))
Élénkre van állítva és ha pl egy weblapon kijelölök valamit utána természetes üzemmódra vált... Ha megszüntetem a kijelölést, akkor visszavált élénkre :F

O+8T

(#312) mukisrác válasza kekkola (#311) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Ez nálam is eljött Chrome alatt, de én nem jelöltem ki semmit, hanem csak gördültem lefelé, és közben állítgatta a színt, oda meg vissza.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#313) kekkola válasza mukisrác (#312) üzenetére


kekkola
senior tag

Úgy van!
A chrome alatt. Igen sima görgetés esetén is ugrál...

O+8T

(#314) tovgab


tovgab
aktív tag

Ezt próbáltátok már?
Chrome címsorba: about:flags > Dynamic color gamut: Disable

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#315) kekkola válasza tovgab (#314) üzenetére


kekkola
senior tag

Köszönöm a tippet! Úgy tűnik ez megoldotta a problémámat! :R

O+8T

(#316) RingLord


RingLord
újonc

Srácok sorry de nekem válságba került az életem.. Nagyba vizsgaidőszakba tönkre ment a telefonom és rendelnék másikat. Eredeti terv szerint kihuztam volna a következő genereció-ig de sajnos nem jött össze. :( Van valami komolyabb különbség a 12/256 és 8/128 közt? Mert teszteteket eredményeket csak a 8/128-ról látok... :) Szívesen megvenném spanyol raktárból aliról a 12/256-ot mert ott a 8/128 árán kapnám meg. (Ha van más link mint amiket itt kiraktak és akár rendes európai plug akkor ne tartsd vissza.) Vagy inkább offoljam a témát és rendeljem be itthonról? :U

(#317) vacs válasza RingLord (#316) üzenetére


vacs
veterán

Ha nincs szükséged a 256 giga tárhelyre, akkor vedd a 8/128-at, hiszen semmi más különbség nincs köztük!
A gyári garancia miatt inkább a oneplus.com oldalról vedd (lengyelből jön).

(^)(>.<)(^)

(#318) RingLord válasza vacs (#317) üzenetére


RingLord
újonc

Elolvastam mindent kommentet :D :D Latom, hogy osszeirtad a 2 eves garis helyeket GJ! :DD Az a problemam, hogy i7 128gb-rol v-ltok es nem tudom itt is eleg lesz-e.. Amugy talaltam egy video tesztet 10e ponttal jobb (ez elenyeszo) :) Szerintem alzarol bedurom gyorsan! Olcsobb, 2 ev gari, hazai, mi kell meg? :Y

(#319) RingLord


RingLord
újonc

Olvastam itt az edigitalt, hogy szidjatok.. Na nekem is volt sztorim sajna.. Egy ujracsomagolt serpenyo volt az alany, bolti atvetel siettem csak a 1 helyen bontottam ki es megneztem serpenyo belso feluletet, legnagyobb hibam volt (de ha 8 orara haza spuri akkor spuri van). Itthon kibontottam es “ovalra volt baszva”. Telefonon szoltam, masnap vissza a boltba es penz vissza. Nem rajuk voltam idegesek ezert kicsit elkezdtem temazni veluk errol es mondtak, hogy nem tudjak mi van a raktarba de gaz van erzik. A visszakuldot vagy ujracsomagolt termekek 90% selejtek, es mar az uj termekekkel is csuszik be hiba es nekik eg a pofajuk mas miatt. Szoval rendes ceg megbizhato csak a HR rossz embereket szedett ossze a logisztikaba. Bolti atvetel es NE SIESSETEK!! :DD :DD

(#320) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Holnapra nekem is megjön a teló, illetve egy Sandstone tokot is egyből berendeltem hozzá. Kíváncsi leszek a Mate 20 pro után :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#321) #40047616 válasza Tomtotom (#320) üzenetére


#40047616
törölt tag

Majd a tokról rakhatnál fel képeket mert én is akarok venni. Egyenlőre jó a gyári tok is amit adtak de egy idő után be fog sárgulni szerintem.

(#322) Tomtotom válasza #40047616 (#321) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Okés :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#323) pamesz válasza Tomtotom (#320) üzenetére


pamesz
tag

Pont én is mate 20 pro-ról tervezek váltani. Megvárlak mit szólsz majd a telefonhoz:) ha jó, azonnal rendelem én is:) várom majd az észrevételeidet:)

(#324) Tomtotom válasza pamesz (#323) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Még csak átmásoltam a dolgaim, de sajnos tüzetesebben nem volt időm megnézni, mert el kellett indulnom dolgozni. A kijelző nagyon szép, a teló piszok gyors, az már tuti. Kíváncsi leszek én is, de szerintem nem fogom megbánni :). Belakom rendesen, és leírom a tapasztalataimat :) (az ujjlenyomat olvasó ezerszer jobb, mint a Mate 20pro-ban)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#325) pamesz válasza Tomtotom (#324) üzenetére


pamesz
tag

Köszönöm! Várom a további tapasztalataidat:)

(#326) Kapros54


Kapros54
friss újonc

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Vettem én is egy 8T-t előtte egy samsung volt. A galériában nekem elég gyakran nulláról kezdi keresni a képeket. Tehát mondjuk lőttem egy screenshoot- ot megkeresném és látom akkor deríti fel a képeket így (nálam van 2700) és várnom kell pár sec-et mire betölti. Ez kicsit zavaró számomra, hogy elég gyakran várok rá, az előzőben ott volt mindig azonnal megjelenítette vagy nekem van valami kikapcsolva? Vagy nem értem a dolgot. Másnál is ilyen?

(#327) krics


krics
tag

Én mate 10 pro-t váltottam 8T-re, ahhoz képest szerintem gyorsan merül, akkor is, ha csak 60 hz-re állítom a kijelzőt. Este mán keresgélnem kell a töltőt, mondjuk piszok hamar feltölti.

(#328) #40047616 válasza Kapros54 (#326) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nálam is mindig újratölti őket.

(#329) #40047616 válasza #40047616 (#328) üzenetére


#40047616
törölt tag

Pont most frissült a galéria app, egyenlőre jónak tűnik.

(#330) vacs válasza Kapros54 (#326) üzenetére


vacs
veterán

2700 fénykép egy telefonon, beteg világban élünk. :DDD

(^)(>.<)(^)

(#331) rigoberto válasza vacs (#330) üzenetére


rigoberto
őstag

És ez csak egyre rosszabb lesz.. ;]

(#332) Pbalazs91


Pbalazs91
csendes újonc

Sziaszrok! Használja bárki aodNofy appot?
hogy lehet beállítani, hogy ne menjen tovább az értesítés feloldott képernyőné, vagy már megtekintett üzenetnél?

(#333) rigoberto válasza Pbalazs91 (#332) üzenetére


rigoberto
őstag

minek használsz ilyen appot??
gyárilag hibátlan Aod van rajta, nem?

[ Szerkesztve ]

(#334) Pbalazs91 válasza rigoberto (#333) üzenetére


Pbalazs91
csendes újonc

mert tök jól néz ki és nem zabálja az akkut mint az aod.

(#335) rigoberto válasza Pbalazs91 (#334) üzenetére


rigoberto
őstag

Gyári sem zabálja. És sokféleképpen testreszabható.

(#336) Pbalazs91 válasza rigoberto (#335) üzenetére


Pbalazs91
csendes újonc

Kinek a pap kinek a papné...

(#337) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Az első benyomásaim a telóról Mate 20 pro után: piszok gyors a rendszer, viszont még szokni kell a OnePlus rendszerét. A hang sokkal jobb, mint a Huawei-en volt. A kamera engem nem mozgatott soha, így arról nem tudok nyilatkozni. Az akksi jobban merül, de a töltés meg sokkal gyorsabb. A zöld szín nem jön be annyira, cserébe a gyári Sandstone tok visz mindent. Nagyon minőségi tok, jó kézbe venni vele a telót. Az ujjlenyomat olvasó egy álom. Nagyon hiányzik az értesítési led, közben meg az előlapi kameránál, ha használom, vagy az arcfelismeréskor ott van a led(ezt nem is értem, ha van benne, akkor mért nem lehet bekapcsolni). Röviden ennyi, de tesztelem tovább. A Huawei után tényleg jó alternatívának tűnik ez a teló, az akksi meg szerintem be fog állni, mert eddig csak egyszer töltöttem :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#338) rigoberto válasza Pbalazs91 (#332) üzenetére


rigoberto
őstag

Amúgy ezt a tuti appot honnan szedted??
Playen nem látok ilyen nevűt.

(#339) Pbalazs91 válasza rigoberto (#338) üzenetére


Pbalazs91
csendes újonc

[kép] touché

[ Szerkesztve ]

(#340) Pbalazs91 válasza Pbalazs91 (#339) üzenetére


Pbalazs91
csendes újonc

ok, megvan a megoldás

(#341) rigoberto válasza Pbalazs91 (#340) üzenetére


rigoberto
őstag

Na hogy sikerült?

(#342) Pbalazs91 válasza rigoberto (#341) üzenetére


Pbalazs91
csendes újonc

pro verzió, vagy inkább megvárom míg belekerül az oos-be.

(#343) rigoberto válasza Pbalazs91 (#342) üzenetére


rigoberto
őstag

Pro verziót be tudod ide szúrni?
Megnézném.

(#344) Pbalazs91 válasza rigoberto (#343) üzenetére


Pbalazs91
csendes újonc

Nem vettem meg még, talán majd a karácsonyi kajakómában. Meg eléggé zavaró, hogy az arcfelismerőnél gyakorlatilag ugyanez a jelzés megy a kamera körül így talán a kövi frissítéssel bele is kerülhetne :))

(#345) Tomtotom válasza Pbalazs91 (#344) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Az a baj, hogy az esetleges kijelző beégés miatt figyelmeztetnek, az egyik külföldi oldalon, emiatt letöröltem én is, pedig még az ingyenes verzióval is meg voltam elégedve.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#346) #40047616 válasza Pbalazs91 (#344) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nem fogja megcsinálni a oneplus a kijelző esetleges beégésének esélye miatt.

[ Szerkesztve ]

(#347) #40047616 válasza #40047616 (#346) üzenetére


#40047616
törölt tag

Bocsi a dupláért! Itt a cikk amiben írják: link

(#348) Fercsáj


Fercsáj
csendes tag

Még nem volt Oneplus-om, de nagyon úgy áll, hogy váltani fogok. P20-ról szeretnék 8T-re,biztos nagy élmény lesz. A p20-nál meg egy vicc, hogy 2 évig sem tartott a támogatás,inkább bő másfél év volt. Komolyan mondom, vicc.

[ Szerkesztve ]

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

(#349) #40047616 válasza Fercsáj (#348) üzenetére


#40047616
törölt tag

Most már inkább a HarmonyOS-re koncentrálnak. Az idei és a tavalyi mobilokra még jön az emui 11, utánna már csak Harmony lesz. Ha nem lenne ez a herce hurca biztos a P20-at is frissítenék még. (Tudom téged ez nem vigasztal) Én p30-ról váltottam 8T-re és egy picit sem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#350) Fercsáj válasza #40047616 (#349) üzenetére


Fercsáj
csendes tag

Nem is a főverzió zavar, inkább az, hogy az utolsó biztonsági frissítés július 1. Minden esetre örülök, hogy p30-ról is úgy látod, hogy érdemes volt váltani. :)

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.