Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Thoty válasza sch_a (#1394) üzenetére


Thoty
senior tag

Pont piros lámpánál írta ki, hogy akkor most kikapcsol pár szolgáltatást, akkor gyorsan indítottam cpu-z-t és ott néztem a hőmérsékleteket.

(#1402) gery2123 válasza Diák66 (#1399) üzenetére


gery2123
őstag

Addig az oké, de nekem alig van a kijelzőn, egy max kettő másodperc, hisz feloldom a telefont. Mondjuk nem használok always on a telefonon, ott ott van folyamatosan?

-- PSN_ID: GerY2123

(#1403) PeteePeti válasza Diák66 (#1393) üzenetére


PeteePeti
őstag

Oneplus szervizet nagyon dicsérik! Futár viszi, hozza! És gyorsan fordul vele! A kérdés, hogy mivel Telekom vásárlás ezért egyből küldheted-e hozzájuk, vagy az importőrön keresztül tudod csak garanciáztatni! Nem tudom, hogy ilyenkor mi a helyzet! Mondjuk biztos jóban járnál, ha a Telekomot ki tudnád hagyni ebből! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1404) zohen válasza PeteePeti (#1403) üzenetére


zohen
csendes tag

Garanciában javítják egyébként ha beég a kijelző garancia időn belül?

(#1405) #40047616 válasza gery2123 (#1402) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ott is csak pár másodpercig.

(#1406) PeteePeti válasza zohen (#1404) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát ez egy nagyon jó kérdés! Esetleg más OnePlus telefon topikban kérdezz rá, hátha találkozott már valaki ilyen jellegű garanciáztatással! :U

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1407) Diák66 válasza Mike81 (#1400) üzenetére


Diák66
őstag

Ki lehet kapcsolni? Egyébként a tokban úgy nézem ez a felirat "ragadt ki" plusz a tokot sütötte a nap is, mikor kivettem a telefont belőle, túlmelegedésért reklamált..... nem csodáltam, mert forró is volt. (fekete bőrtok, amiből a telefon kicsúsztatható) Középső téglalap is beégett, de az alig észrevehető és csak közepes fényerőnél. Egyébként maga az ikon is már halványabban látható.

[ Szerkesztve ]

(#1408) Exelsior válasza gery2123 (#1398) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nekem a múltkor sötét volt a kijelző és full fehér a ujjlenyomat. Állandóan. befagyott a világítása. Manuálisan kellett kinyomni. irtóan fostam de nem égett be. Időben vettem észre. Csodálkoztam is.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1409) Mike81 válasza Diák66 (#1407) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen ki lehet. A "környezethez igazodó kijelző menüben találod"
Mondjuk én használom az AOD-ot és úgy ki lehet kapcsolni. Apropó AOD. Hát ettől gyatrábbat még nem használtam. Gyakorlatilag semmit sem látni belőle szabad ég alatt. Az S8+-om minden fényviszony mellett látható volt.

[ Szerkesztve ]

(#1410) _pda_


_pda_
tag

Sziasztok,

Teló váltás elött állok, Huawei P20 Lite a mostani.

200k a céges limitem, a rostán 2 készülék maradt OnePlus 8T illetve a Xiaomi Mi 11Lite 5G.
Végig olvastam mindkét készülék tesztjét és a topikokban is a hozzászólásokat.

Mindenféle elfogultság nélkül, szerintetek melyiket válasszam?

Valamint, van e értelme az OnePlus 8T-ból a 12GB/256GB verziónak?
NEM tárhely, hanem RAM szempontból.

Teljesen átlagos felhasználás, nincs semmilyen extra elvárás, nyilván nagy változás lesz mindenben a P20lite-hez képest :)

Köszi

(#1411) csonka


csonka
tag

Sziasztok!

Telefoncserén gondolkodok. Egy Oneplus 5-öt cserélnék le, amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Két telefont néztem, ami tetszene. Oneplus 8T vagy Xiaomi Mi10T Pro.
Szerintetek melyikre lenne érdemesebb cserélni? Bár Oneplus topikban vagyunk, de biztos van, aki már használta a másik telefont is. Főleg az Ő véleményükre lennék kíváncsi.

Előre is köszi!

(#1412) _pda_ válasza csonka (#1411) üzenetére


_pda_
tag

Szia, nálam már kiesett a listából Xiaomi Mi 10T Pro az IPS kijelző miatt.
Nézegettem egy darabig de elengedtem.

(#1413) csonka válasza _pda_ (#1412) üzenetére


csonka
tag

Olvastam egy összehasonlító tesztet, abban azt írják, hogy egyáltalán nem rossz az az IPS. Viszont itt meg olvastam, hogy beégett az ujjlenyomat érzékelő "helye".

(#1414) _pda_ válasza csonka (#1413) üzenetére


_pda_
tag

Mindegyikkel van "valami" :)
Nekem még nem volt Amoledes telom, most itt a lehetőség.

(#1415) PeteePeti válasza csonka (#1413) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen, egy esetben! Szal ez nem általános probléma azért! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1416) saca23 válasza csonka (#1413) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello nàlam lassan fèl ève van a telo, semmi beègès vagy hasonló , melegedès is nagyon diszkrét, navi, jàtèk stb ,àllandó Bluetooth kapcsolat , hol autó , hol füles. Aksi bőven 7 óra kijelző hasznàlat felett, nem akad gyors minden rögtön törtènik. Teljesen jó vàsàr.

(#1417) vasi89 válasza PeteePeti (#1403) üzenetére


vasi89
addikt

kicsit megkésve de küldheted. az első évben tuti de szerintem a 2.ban is. Én telekomtól vettem, sajnos gyári hibás volt de egyből küldtem a oneplusnak. Szó nélkül cserélték az alaplapot meg a hátlapot asszem. kedden vitték, pénteken hozták.

(#1418) PeteePeti válasza vasi89 (#1417) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na akkor ez egy örvendetes dolog, mert a 8T nekem is Telekom vásárlás! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1419) doggie válasza PeteePeti (#1418) üzenetére


doggie
aktív tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne, senki nem tapasztalt lilás színeket a fotókon? Lehet vhogy sw-esen javítani, vagy ez egyértelműen visszaküldős?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#1420) ghiottone válasza doggie (#1419) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem. Igaz én inkább Gcam portot használok, de hétvégén a gyári appal is készítettem 1-2 fotót összehasonlításképpen és nem volt ilyen probléma. Nincs felrakva fólia a kameraszigetre véletlenül?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1421) doggie válasza ghiottone (#1420) üzenetére


doggie
aktív tag

Szerintem azon nincs gyárilag fólia, de most ránéztem, ha igen, akkor olyan jól van feltéve, hogy se látni, se érezni nem lehet, így leszedni sem tudom.
Nem minden esetben tapasztalom, de pl. itt nagyon látszódik.
Tudom mondhatjátok, hogy itt a légköri viszonyok miatt lesznek lilásak a háttérben levő hegyek, de sima tájképnél is szemet szúrt már.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#1422) ghiottone válasza doggie (#1421) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én eBay-ről vettem, ott rárakott az első tulaj egy üveget, de gyárilag nincs rajta.
Gcam portból ezt próbáld ki, hogy itt is tapasztalod-e Arnova 8.1 + nRg xml [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1423) H3llb0yka


H3llb0yka
friss újonc

Sziasztok. Jó pár fórumbejegyzést láttam, ahol említenek vmiféle random hálózati eldobás problémát. pl: [link]
Tapasztalt vki hasonlót? Vagy nem kell ettől félnem és csapjak le a készülékre?

(#1424) #46136832


#46136832
törölt tag

Sziasztok! Ismeretlen alkalmazások telepítés engedélyt adtam a fájlkezelőnek, ezt hol lehet visszaállítani vagy vissza vonni? Mindent végig néztem de sehol nem találom.

(#1425) ghiottone válasza #46136832 (#1424) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fájlkezelő app alkalmazásadatai. Ott az Engedélyeknél nézelődj. Ha ott sincs akkor egyszerűen töröld a Tárhely és gyorsítótár alatt a tárhelyet és akkor törli az engedélyeket is.

H3llb0yka: én még csak 2 hete használom 2 kártyával (telekom, telenor), de nem találkoztam ilyen problémával.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1426) #46136832 válasza ghiottone (#1425) üzenetére


#46136832
törölt tag

Ezek mind megvoltak, de akkor is megmaradt az engedély.
Érdekes az, hogy a fájlkezelő alkalmazás itt ebben a listában nincs is benne.

(#1427) palwolf válasza H3llb0yka (#1423) üzenetére


palwolf
tag

2 kártyával megy nekem is lassan 2 hónapja, semmi gond nincs, nem dobál hálózatot vagy ilyesmi.

(#1428) zizidor válasza #46136832 (#1426) üzenetére


zizidor
senior tag

A Fájlkezelőnél nekem is engedélyezve lett, és nem lehet visszavonni.
Még a tárhely törlése után is engedélyezett maradt.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#1429) #46136832 válasza zizidor (#1428) üzenetére


#46136832
törölt tag

Azért jobb lett volna kikapcsolni, de akkor marad így...

(#1430) Fail3D! válasza #46136832 (#1424) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nálam napi szinten eldobja az 1ik SIM kártya többször... Pár hétig jó volt most újra elkezdte...

(#1431) zohen válasza Fail3D! (#1430) üzenetére


zohen
csendes tag

Sim kártya csere esetleg?
Hátha az a gond.

(#1432) #46136832


#46136832
törölt tag

Oxygen Updater mennyire megbízható? Ha egyszer frissíttek vele utánna újabb verziók OTA-n keresztül is jönnek, vagy csak ezzel lehet majd már frissíteni?

(#1433) #40047616 válasza #46136832 (#1432) üzenetére


#40047616
törölt tag

Teljesen megbízható mert a oneplus szerveréről tölti le ugyanazt ami pár nappal később ota-n is jönne. Nem kell mindíg azzal frissíteni. Én pl eddig mindig oxygen updater-rel frissítettem de ezt most megvárom ota-n.

(#1434) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nemsokára lesz egy újabb Arnova béta gcam port 8k, hdr10 és 48mpx támogatással a 8as szériához:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1435) Fail3D! válasza zohen (#1431) üzenetére


Fail3D!
addikt

A digis kártya tavalyi. Nem cserélgetem... Újraindítotm a telót 1 kis ideig működik.. aztán egyszer csak letiltja ameg újra nem indítom.

[ Szerkesztve ]

(#1436) Diák66 válasza Mike81 (#1409) üzenetére


Diák66
őstag

Kivettem az ujjlenyomat ikon megjelenítést és láss csodát továbbra is ott van. :( Nem engedem bekapcsolni a kijelzőt, csak dupla koppra, vagy bekapcsológombra. Nincs környezethez igazodó kijelző állandóan bekapcsolva, plusz a telefon felemelésére sem aktiválódik a kijelző. Remélem így már nem fog odaégni az ujjlenyomat ikon.

(#1437) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok! Honnan érdemes most ilyen telefont vásárolni? Kik itthon a viszonteladók, akiknél él a normáils gari? Vagy inkább rendeljem az op.com-ról? Segítsetek!

(#1438) zohen válasza pamesz (#1437) üzenetére


zohen
csendes tag

Én edigitálnál vettem, de ahol kapni és nem zug gsm azzal baj nem lesz valószínűleg.
(árukereső sokat segít)

(#1439) Oberthur


Oberthur
tag

Sziasztok!

Xiaomi Mi10T Pro.ról váltottam Oneplus 8T re!

Hát végre vége a sok busszúságnak amit a Xiaomi okozott! :-)

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#1440) Black_Raven válasza Oberthur (#1439) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Például?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1441) Hysterycs


Hysterycs
tag

Sziasztok,

Gondolkodom egy új 8T beszerzésén, legkedvezőbb áron a Oneplus hivatalos Aliexpress oldalán találtam meg a 12/256 GB-os verziót [link] , kb 176ezer forint lenne, spanyol raktárból, EU-s adapterrel. Valaki esetleg már vásárolt innen, a garancia milyen formában érvényesíthető, sok macerával járna? Megbízhatóak?

A második opció egy magyar GSM bolt, azt mondják régóta a piacon vannak és csak EU-s telefonokat forgalmaznak, de tartok tőle, hogy kínai szoftveres telefonok vannak manuálisan átmókolva Global verziókra: [link]
Ez már 187 ezer, és ha jól sejtem a garancia csak hozzájuk érvényes, hivatalos OP vonalon nem érvényesíthető.

A harmadik opció az Alza lenne, de ott sajnos egyszerűen túl drága, 235ezret nem szánok rá, bár tudom, hogy ez lenne a legbiztosabb vétel gari szempontjából.

Eddig az összes telefonomat Telekomnál vásároltam, ott éppen most futott ki ez a típus, ráadásul 12/256-os verziót nem is árultak.

Más lehetőségeket is szívesen fogadok (akár 8/128 is szóba jöhet), ha tudtok ajánlani olyan helyeket, akik hivatalos OP garival adják, lehetőleg 200k alatt.

Előre is köszönöm!

(#1442) krics válasza Hysterycs (#1441) üzenetére


krics
tag

Hali, az AliExpress-es vásárlás után csak egy év gyári garancia jár. Én onnan vettem novemberben a 12 gb ramos verziót, eddig minden ok vele.

[ Szerkesztve ]

(#1443) Oberthur válasza Black_Raven (#1440) üzenetére


Oberthur
tag

Közelség érzékelő a Xiaominál katasztrófa!
Bluetooth csatlakozás az autókhoz kriminális! (Citroen, Toyota, Suzuki, BMW)
Okosórák csatlakozása szintén nehézkes! (Samsung, Huawei, Haylou)
Frissítések kiadása! Ha esetleg ki is jön akkor sem települnek azonnal!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#1444) Exelsior válasza Oberthur (#1443) üzenetére


Exelsior
senior tag

Mondjuk ezeket én is tapasztaltam. Akkor még Samsung-ra mentem át. Aztán jöttem most ide és hogy őszinte maradjak fogok is. :D Nekünk a Vitaránál nem akart jó lenni a csatlakoztatás.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#1445) saca23 válasza Hysterycs (#1441) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello , tegnap rendelt egyik ismerősöm , az extrém digitàlnàltól 200 volt , igaz zöldet akart ,de ott legalább van igaz ebben a matt hàtlapos verzióban.

(#1446) Johny26


Johny26
tag

Helló.Oneplus 8T tulaj lettem. Tudnátok ajánlani üvegfóliát a kijelzőre?Lehetőleg olyat amin van kivágás a kamerának. :R

(#1447) _pda_ válasza Hysterycs (#1441) üzenetére


_pda_
tag

Péntek óta van onnan telóm (VIP), gyári fóliás dobozban volt, nem hiszem, h átmókolják.

(#1448) zohen válasza Johny26 (#1446) üzenetére


zohen
csendes tag

Nillkin cp plus pro
Esr
Gyári fólia

Illetve úton van egy Bakeey
link

Javaslom a keresőt, volt már szó üveg fóliákról.

(#1449) Hysterycs válasza _pda_ (#1447) üzenetére


Hysterycs
tag

Na ez tök jó hír. A hivatalos OP oldalon be tudtad regisztrálni a készüléket? Ha igen, azt is tudod, hogy hány év garancia van rá?

Köszi!

(#1450) TulogdiGador válasza Hysterycs (#1441) üzenetére


TulogdiGador
újonc

Az edigital-nál nemrég 190e. Ft volt egy napig. Érdemes figyelni az akciókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.