Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Hegepapa válasza #40047616 (#500) üzenetére


Hegepapa
csendes tag

Én őszintén bevallom imádom a Huawei cuccokat sose volt velük bajom de nagyon sokat olvastam és néztem teszteket a másik jelöltem a p40 pro lett volna de nem bántam meg eddig a döntésem

(#502) #40047616 válasza Hegepapa (#501) üzenetére


#40047616
törölt tag

Hát az igazat megvallva ha nem lennének a korlátozások most p40-em lenne (makacsul ragaszkodok egy már jól bevált márkához. Ezek voltak: P9 lite 2017, P10 lite, P10, P20, P30) de így utólag belegondolva talán jobb is hogy vannak mert nagyon megérte Oneplus-ra váltanom.

[ Szerkesztve ]

(#503) Hegepapa válasza #40047616 (#502) üzenetére


Hegepapa
csendes tag

Eddig így gondolom én is 😉

(#504) Fionella válasza TODI1111 (#494) üzenetére


Fionella
tag

Köszönöm! Megnézem.

#491 grabber Ahogy Szoknyácska is írta pl a Viber is elképesztő módon tele szemeteli a tárhelyet. Így erre tökéletes volt.

#495 zizidor Köszönöm. Bekapcsoltam a RAM-gyorsítót.

#499 tovgab Köszönöm. Ezt láttm, csak nincs lehetőség arra, hogy leállítsam (Huawei-nél ez volt a kényszerített leállítás). Persze simán lehet, hogy nem is lesz rá szükség. Csak megszoktam. :)

(#505) Fionella válasza #40047616 (#502) üzenetére


Fionella
tag

Ugyanígy vagyok én is. Mondjuk előtte nekem Honor 7 volt, de azt kinőttem és utána jött a Mate 10 Pro. Részben a GMS hiánya, részben az elszállt ár miatt nem a Mate 40 Pro lett az utód. Sok tesztet néztem, olvastam. Így esett a választás erre a mobilra. Néha amúgy sem árt kimozdulni a komfortzónából. :) Csak még szokni kell, hogy más ez a rendszer.

(#506) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Az lehetséges, hogy ez a lagg mizéria (11.0.6.8) megjavult magától, esetleg google oldalán volt a probléma?
Vissza kapcsoltam a voice match-et , akkukímélő mód ki, és mennek rendesen a médiatartalma, videófelvétel stb...
Nálatok?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#507) Hegepapa


Hegepapa
csendes tag

Nem tudok erre mit mondani nekem még nem jött frissítés de olvastam a dologról

(#508) krics válasza mukisrác (#506) üzenetére


krics
tag

Nálam ha a voice match be van kapcsolva, akkor továbbra is fennáll a probléma.

(#509) rigoberto


rigoberto
őstag

hi,
ezt a telefont lehet rootolni?
vannak rá custom romok, foglalkozik valaki ilyennel?

(#510) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Ha fülhallgató van csatlakoztatva a telohoz akkor miért nem olvassa be a hívó nevét automatikusan?
A fülhallgató módban inaktív a Google TTS, pedig telepítve van a szövegfelolvasó? Nálatok ez működik rendesen?
[kép]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#511) #40047616 válasza rigoberto (#509) üzenetére


#40047616
törölt tag

Igen! Xda-n mindent megtalálsz. link

(#512) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Elvileg kint van a 11.0.6.9 HOTFIX, az előző frissítés hibáinak javítására
[oneplus forum]

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#513) #40047616 válasza mukisrác (#512) üzenetére


#40047616
törölt tag

Oxygen updater-ből telepíthető is. link

(#514) krics válasza #40047616 (#513) üzenetére


krics
tag

Na ez jó hír, de sajnos nekem az oxigén ápdéter nem ajánlja fel a frissítést : [link]

(#515) Fionella válasza #40047616 (#513) üzenetére


Fionella
tag

Köszönöm. Már telepítettem is! :R

(#516) #40047616 válasza krics (#514) üzenetére


#40047616
törölt tag

A tieden hogyhogy global rom van és nem eu?

(#517) krics válasza #40047616 (#516) üzenetére


krics
tag

Aliról vettem, model kb2000, szóval asszem ez NA verzió... Gondolom akkor ezért nem dobja ki az Updater, arra a régióra még nem engedték ki a hotfixet.

[ Szerkesztve ]

(#518) #40047616 válasza krics (#517) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ja értem! Lehet hogy nem egyszerre jön minden régióra akkor.

(#519) Fail3D! válasza krics (#517) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nekem is ez van.. kínai verzió globál rommal, az 5g van nyirbalva, de nem tudom mennyire érinti az itteni hálózatot.

(#520) NY_A


NY_A
őstag

Hello.
Csatlakoznék a klubhoz. :)
Első OnePlus-om. S20 Ultráról váltottam, egyelőre kellemes a csalódás mert azt hittem fájdalmasabb lesz.
Tetszik a holmi, nagyon kis kompakt és összeszedett. De még jócskán ismerkedési fázisban vagyunk.

(#521) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! A Sandstone tokot kopás miatt visszaküldetem az Alzának (még ülnek rajta)... Helyette vettem egy Spigen Liquid Air tokot. Hát ezt nyúzom két hete, de tökéletes minden téren. A fóliát lecseréltem a gyári kijelzővédő üvegre. Ebben nem csalódtam, nagyon minőségi cucc, bár az ára sem semmi :). Nincs ujjlenyomat és maszat végre a kijelzőn. Az ujjlenyomat olvasó is tökéletesen működik vele, csak újra kell tanítani. Adnak a felrakáshoz egy keretet is, hogy biztos a helyére kerüljön. A buborékokat kb fél óra, míg kinyomkodja az ember, de megéri a rászánt időt :). Sajnos a gyári fóliától minden bajom volt :D

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#522) Diák66


Diák66
őstag

A telefont használta már valaki Vodafone, vagy Telekom 5G hálózaton? Hálózatkeresésnél jelzi a találati listában ( Rat: 4G G5, vagy hasonló módon stb...) a hálózat meglétét? Vannak a telefonhoz "okosságok" (secret menü, egyszerű eszközökkel elérhető pusz funkciók, mint pl.: VoLte, VoWifi aktiválás, ha nem lenne benne a szolgáltatói lista, band selection stb....?) Akárhogy is néztem a jelenlegi 5G-s telefon kínálatot, mivel a xiaomi kilőve, csak az oneplus jött szóba.) Mondjuk lehet várok márciusig, hátha addigra itt lesz a 9 és lenyomja a 8T árát. Egyelőre nem nagyon akart megindulni lefelé a hazai értékesítőknél, na meg a szürkéből alig van, a zöldet meg nem akarom. Köszönöm szépen a válaszokat.

(#523) Fionella válasza Tomtotom (#521) üzenetére


Fionella
tag

Szintén zavar a gyári fólia. Ha nem ujjlenyomattal van tele, akkor szösszel. 14-én érkezik nekem is a gyári kijelzővédő üveg.

(#524) Tomtotom válasza Fionella (#523) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Felrakásnál vigyázz majd nagyon, mert egy szívás. Rengeteg üveget raktam fel, de ezt szöszmentesen nagyon nehéz :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#525) NY_A válasza Tomtotom (#524) üzenetére


NY_A
őstag

Linkelnétek mit vettek?

(#526) Tomtotom válasza NY_A (#525) üzenetére


Tomtotom
senior tag

[link] [link] Nekem ezek vannak :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#527) Fionella válasza Tomtotom (#524) üzenetére


Fionella
tag

Hú! Köszi a figyelmeztetést! Remélem, sikerülni fog.

(#528) NY_A válasza Tomtotom (#526) üzenetére


NY_A
őstag

Köszönöm szépen. :R
Én sem vagyok elragadtatva a gyári fóliától, tapad rá minden, de amíg össze nem cseszem szerintem marad. Minden esetre rendelek egy ilyen üveget legyen itthon szükség esetén. Tok is tetszik, de nekem az is bejön amit adtak hozzá.

(#529) Fionella válasza NY_A (#525) üzenetére


Fionella
tag

Ugyan az, mint amit Tomtotom is linkelt, csak én innen rendeltem: [link]
Amúgy az oldal alján láthatod azt is, hogy kell felrakni.

(#530) NY_A válasza Fionella (#529) üzenetére


NY_A
őstag

Neked is ezer hála. :)
Remélem sikerül majd szépen felrakni.

(#531) rigoberto válasza Fionella (#529) üzenetére


rigoberto
őstag

Jobban jársz, ha beviszed valami igényesebb GSM üzletbe, ahol csinálnak ilyet.
500 Ft ért felrakják neked, és az jó lesz legalább.
Én mindig így teszek, és az eredményt látva örülök, hogy nem én szerencsétlenkedtem vele.

(#532) david0403


david0403
csendes tag

Sziasztok. Frissitettem a telefon-t 11.0.6.9.-re
Azóta éjszakai mód fénykép....

[ Szerkesztve ]

(#533) grabber válasza david0403 (#532) üzenetére


grabber
addikt

Nálam jó,annyi hogy sárgás a fehéregyensúly.

(#534) rigoberto válasza david0403 (#532) üzenetére


rigoberto
őstag

Szép akril lett..;]

(#535) #40047616


#40047616
törölt tag

Használja valaki az Insight aod-ot? Tetszik de félek a beégéstől mert a függőleges csík mindig egy helyben van. Szerintetek van esély hogy beégjen?

(#536) #40047616 válasza #40047616 (#535) üzenetére


#40047616
törölt tag

Megy jobbra balra úgyhogy a kérdésem tárgytalan. :B

(#537) Fionella


Fionella
tag

Megjött a gyári kijelzővédő üveg. A szösztelenítéshez jó szolgálatot tett az eredeti fólia. Azzal szedtem le először a szöszöket és csak utána használtam az üveghez küldöttet. Így sikerült szöszmentesen feltenni. de tényleg lehet vele szórakozni. Pedig nekem is a sokadik telefon és sokadik kijelzővédő felhelyezése volt.

(#538) Fionella válasza #40047616 (#536) üzenetére


Fionella
tag

Én használom, de még nem tűnt fel, hogy jobbra balra mozogna.

(#539) #40047616 válasza Fionella (#538) üzenetére


#40047616
törölt tag

Pedig mondíg arrébb megy picit. Figyeld csak meg.

(#540) Fionella válasza #40047616 (#539) üzenetére


Fionella
tag

Tényleg! :K

Más: van valami ötletetek képernyőrész fotó készítésre? Amikor már alapból csak a kijelölt részt fotózza, nem a teljes képernyőt? Huawei-en egy koppintás után ki lehetett jelölni a területet, és csak azt örökítette meg.

(#541) alexander12


alexander12
aktív tag

Ascend P6 óta csak huaweiem volt, de ezt nem is tudtam :)) :DD csak a két koppintásost :)

kíváncsi, OP8T

(#542) NY_A válasza Fionella (#540) üzenetére


NY_A
őstag

Én azt szoktam, hogy képernyő fotó után kijelölöm az elmeteni kívánt részt, és olyankor csak az marad meg.

(#543) Fionella válasza alexander12 (#541) üzenetére


Fionella
tag

Én nagyon sokszor használtam. És a gördülő képernyő képet is. Az is egy koppintás és utána egy S rajzolása. Szerencsére ezt a 8T is tudja, csak más módon. :)

(#544) Fionella válasza NY_A (#542) üzenetére


Fionella
tag

Köszönöm. Így lényegesen egyszerűbb!

(#545) CTraktor


CTraktor
csendes tag

Működik valakinek a VoLTE Telenor hálózaton?

(#546) Mono25 válasza CTraktor (#545) üzenetére


Mono25
csendes tag

Szia, sajnos nem megy a Telenorral nekem. Telekomos kártyával megy.

(#547) jon100 válasza CTraktor (#545) üzenetére


jon100
újonc

Szia. https://forum.xda-developers.com/attachments/com-oem-oemlogkit_1-0-1_minapi28-nodpi-_apkmirror-com-apk.5027715/
Tölsd le a linkről a programot telepítsd a a tárcsázóba üsd be *#800# kódot a listából válaszd ki Function Switch menüpontott engedélyezd a volt funkciót teló újra indul már megjelenik a volte ikon és ki-be lehet kapcsolni a szokott sim kártyák kezelésénél.

(#548) zizidor válasza Diák66 (#522) üzenetére


zizidor
senior tag

Csak úgy kíváncsiságból nézegettem mit művel a mobil 5G-vel. Egyelőre semmit.
- A 2G/3G/4G/5G opció van kiválasztva.
- A Telekom térképe szerint 5G-s területen vagyok.
- Firmware az a "OnePlus8TOxygen_15.E.21_OTA_0210_all" ami jelenleg Magyarországhoz hivatalosan letölthető (plusz a két azóta kiadott patch lett telepítve).
5G sehol.

Van valami egyéb feltétele is?

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#549) NY_A válasza zizidor (#548) üzenetére


NY_A
őstag

Nálam van Telekom 5G. A rakparton is meg a hungárián is.

(#550) #40047616 válasza zizidor (#548) üzenetére


#40047616
törölt tag

5g-s csomagban vagy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.