Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) saca23


saca23
aktív tag

Nem játszik valaki esetleg ay asphalt 9- el? Nem tudjátok ,hogy kell kitenni ful kèpernyőre?
Előző telomon simán teljes kèpermyőn ment, meg láttam videon ,hogy ezzel teloval is teljes kèpernyőn játszották.

(#952) vasi89 válasza DrDobos (#950) üzenetére


vasi89
addikt

Nekem sem világos teljesen hogyan is van de én úgy értelmezem hogy az első évben igen mehet hozzájuk a másodikban pedig nekem a Telekomhoz kellene vinni.

@Black_Raven: jónak tűnik, melegedni már nem melegszik és úgy tűnik át akku is jóval tovább bírja.

(#953) Mike81 válasza vasi89 (#952) üzenetére


Mike81
senior tag

Az aksin én is elvagyok képedve. Meg azon is hogy éjjel melóhelyen felraktam tölteni a saját töltőjével es 46%-ról úgy felnyomta kb 30 pedc alatt hogy nem volt meleg se a fej sem a telo pedig közben nyomkodtam is. 12 órája húzatm le most vagyok 67%-on 3h kijelzőidővel. Igaz majdnem csak wifin voltam de a Samu akkor sem gazdálkodott ilyen jól aksival.

(#954) krics


krics
tag

Hali, hívásrögzítéshez mit használtok, ami bevált nektek? Ha van ilyen?

(#955) C64 válasza krics (#954) üzenetére


C64
őstag

skvalex call recorder 👌

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#956) gery2123


gery2123
őstag

Sziasztok!
Ma én is boldog tulaja lettem a készüléknek, eddig bejön 😃 már csak a méretét kell szokni, az elmúlt időben a legnagyobb telefonom egy céges Samsung a40 volt.
Biztos lesznek majd kérdéseim.

-- PSN_ID: GerY2123

(#957) vasi89 válasza Mike81 (#953) üzenetére


vasi89
addikt

mondjuk gondolom felhasználásfüggő is de ma kipróbáltam pesten 5g-vel, érdekes de jobban szívja az akkut, máshol is olvastam, hogy érdemes kikapcsolni de érdekes, hogy jobban merül. De így is megvan a 4,5 óra SOT, bőven jobb mint eddig. Szóval már tuti, hogy alaplaphibás volt.

(#958) Mike81 válasza vasi89 (#957) üzenetére


Mike81
senior tag

Na az a lényeg hogy akkor már csak használni kell és élvezni :C Az 5G-s dolgot én is olvastam de én nem váltottam még olyan díjcsomagra, mondjuk nem is beszélek sokat szóval feleslegesnek is érzem.
A felhasználas tudom hogy egyén függő. Nekem ebben volt netezés face index stb.... és youtube-ozás nem is kevés. Laza volt a műszak na :DDD

(#959) vasi89 válasza Mike81 (#958) üzenetére


vasi89
addikt

egyébként a youtube és netflix sokkal kevésbé szívja az akkut mint pl a facebook.

(#960) Mike81 válasza vasi89 (#959) üzenetére


Mike81
senior tag

Ezt mondjuk nem is gondoltam volna. Nem vagyok olyan aki állandóan azon rugózik hogy mi és miért fogyaszt. Én a facet is böngészöből használom.

(#961) vacs válasza vasi89 (#959) üzenetére


vacs
veterán

Mert a Facebook app egy f*s, nem is szabadna használni! :K
Helyette böngésző vagy Simple Social.

(^)(>.<)(^)

(#962) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Az OxigenUpdater milyen appot ajánlott telepitésre? mert én dobtam hogy nem kell.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#963) bozont


bozont
veterán

Elég jól bírja az akksija. 7-8 óra nálam simán megvan. Ez a mai állás a legfrissebb rendszerrel:

(#964) fcbarca válasza fcbarca (#729) üzenetére


fcbarca
őstag

erre valaki?

(#965) gery2123 válasza fcbarca (#964) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem nem marad ott. Ha elolvasom akkor eltűnik a notification saávról is. Legalábbis nem vettem észre, hogy ott maradna.

-- PSN_ID: GerY2123

(#966) fcbarca válasza gery2123 (#965) üzenetére


fcbarca
őstag

hogy vannak beállitva nalad az ertesitesek? eltudnad kuldeni?

(#967) gery2123 válasza fcbarca (#966) üzenetére


gery2123
őstag

Semmi extra, ahogy letöltöttem úgy van. Nem állítottam semmit sem. PM megpróbálom elküldeni

-- PSN_ID: GerY2123

(#968) Injun


Injun
aktív tag

Mennyire pontos az ujjlenyomatos feloldás?

(#969) Diák66 válasza Injun (#968) üzenetére


Diák66
őstag

Én elfogadhatónak mondanám. Nem jellemző rá, hogy téveszt, de néha előfordul és a feloldási gyorsaság is átlagos szerintem. Honor 8 fényévekkel gyorsabb ujjlenyomat érzékelővel rendelkezik. Ahhoz hasonlítottam. Lehet vele élni simán, nem akadályozott még soha a használatban.

(#970) mukisrác válasza Injun (#968) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Eléggé. Korábban azt használtam, de már az arcfelismerést használom smart lock-kal, ez is bitang gyors

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#971) Injun


Injun
aktív tag

Köszi srácok

(#972) Mike81 válasza fcbarca (#729) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Melyik verziód van fent? Mert nekem kb 1 hete mikor atköltöztem lehúzta a legfrissebb verziót de ilyen anomáliám nincs

(#973) xPx válasza fcbarca (#729) üzenetére


xPx
csendes tag

szevasz! nálam a buborékok beállítása zavarja be a telegram eresítési sávját (messengerrel nincs tapasztalatom). a kikapcsolása óta viszont rendben működik minden. hátha neked is segít a kikapcsolása.

(#974) plejik válasza bozont (#963) üzenetére


plejik
addikt

Nálam nincs ennyi kijeéző idő. De már nem is nézem megmondom őszintén. Eddig 1 napot mindig kibírt simán az nekem elég. :) eddig a max 5 óra volt. Hozzá teszem Én soha semmit nem kapcsolgatok ki, mobilnet wifif, sok bt kapcsolat, néha játék social media appok...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#975) joceszko01


joceszko01
csendes tag

Sziasztok!
Azt be lehet állítani valahol, hogy az értesítések ne pöttyök legyenek hanem számok?
Próbáltam a keresőt de nem találtam megoldást.
Köszönöm szépen!

(#976) #40047616 válasza joceszko01 (#975) üzenetére


#40047616
törölt tag

A gyári launcherben nem.

(#977) joceszko01 válasza #40047616 (#976) üzenetére


joceszko01
csendes tag

Köszi szépen! :)

(#978) Viper26 válasza joceszko01 (#977) üzenetére


Viper26
nagyúr

[Nova Launcher]

Pixel 7 | FR955

(#979) vacs válasza joceszko01 (#975) üzenetére


vacs
veterán

A Nova launcher tudja, de sok funkciója fizetős (karácsonykor mondjuk kemény 149 Ft volt a full vezió).
Ajánlom helyette a Lawnchair launchert, kb minden okosságot tud! :K

(^)(>.<)(^)

(#980) gery2123 válasza vacs (#979) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem viszont crashel állandóan. Még az új alpha is állandóan leáll.

-- PSN_ID: GerY2123

(#981) plejik


plejik
addikt

Na letöröltem a facsebúk alkalmazást, mert tegnap is néztem, hogy közel 2 órát futott a háttérben, úgy, hogy még az optimalizálás is be volt kapcsolva. Kíváncsi leszek így az akku időre. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#982) vasi89 válasza plejik (#981) üzenetére


vasi89
addikt

nálam is ez volt aztán kikapcsoltam a gps-t, majd h nem 2x addig bírja a telefon és fent van a facebook alkalmazás. Szerintem a háttérben folyamat használta a helyadatokat is...

(#983) zizidor válasza vasi89 (#982) üzenetére


zizidor
senior tag

Nekem úgy van beállítva, hogy csak az alkalmazás használata közben engedélyezett a tartózkodási hely. Az akku használatnál meg sem jelenik (1% alatt) a Facebook és a Messenger.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#984) plejik válasza zizidor (#983) üzenetére


plejik
addikt

Nekem is így volt bekapcsolva és mégis... :) Mind1, most tesztelgetem aztán majd kiderül.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#985) Black_Raven válasza plejik (#984) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igazából eszik az FB, de elvileg belefér. Csináltam pár képet, 5 óra SOT mellett 49% az akksi, és ebben van FB másfél óra+fél óra háttérben, Insta 1óra, Opera 1óra, Drive feltöltés fél óra, Messenger lite fél óra, BT Zenehallgatás 2 óra, +dualsim+csak mobilnet+Bluetooth végig be(óra+füles) Sztem a rossz térerő meriti a legjobban, de itt végig max 4g+ volt.[kép] [kép] [kép] (vasárnapi képek)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#986) mukisrác válasza Black_Raven (#985) üzenetére


mukisrác
aktív tag

azért az durva, hogy kb fél napos intervallum alatt legalább 5 órát nyomkodtad a telefont ;)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#987) plejik válasza Black_Raven (#985) üzenetére


plejik
addikt

Ezt meg hogy? ha én nyomkodom és 5 óra a kijelző időm, akkor már tizen pár százalék körül van az akkum..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#988) Black_Raven válasza plejik (#987) üzenetére


Black_Raven
veterán

Megtanulta az akksi a szokásaimat. Nekem így fogyaszt. Tetszik neki a 15W töltés. :D Nézd félórája nyomkodom és 1%-ot evett.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#989) miquci


miquci
tag

Üdv! Páromnak van egy ilyen telefonja, és múlt hétvégén lett volna alkalom az 5 g hálózatra csatlakozni(Debrecen) de nem tette a készülék. Telekomos előfizetés van, be volt kapcsolva az automata hálózat keresés. Mi lehet a gond, tudna valaki segíteni. Köszönöm előre is.

(#990) saca23


saca23
aktív tag

Nagyon jó ennek a telonak az üzemideje , nâlam online zene játèk 6-7 òra kijelző idővel másfèl nap , de ha durván van nyomkodva egy teljes nap 8 òra sot este 11 után 16%-on van szòval komoly. Persze magas kèpfrisítèssel ,hisz azèrt van :D

[ Szerkesztve ]

(#991) plejik válasza Black_Raven (#988) üzenetére


plejik
addikt

Akkor nekem jó sz@r szokásaim lehetnek.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#992) Black_Raven válasza plejik (#991) üzenetére


Black_Raven
veterán

Megtanulta a rosszat.. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#993) krics


krics
tag

Nem bizti, de lehet a T-s csomag nem tartalmaz 5g szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#994) plejik válasza krics (#993) üzenetére


plejik
addikt

Olyan szerintem nincs. Ha van 5G hálózat , akkor tudsz rá csatlakozni. Nekem is simán felmegy 5G -re amikor pesten vagyok, bár csak teszteltem, de nagy különbséget nem vettem észre. Mondjuk Én a vodafone-nál vagyok.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#995) CTraktor válasza plejik (#994) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Téves! A vodánál csak a drágább tarifa csomagok tartalmazzák az 5G elérést. Az 5G nélküli tarifák mellé 24/72 órás speed booster kiegészítőt lehet venni, ami tartalmazza az 5G hálózat elérését is.

(#996) plejik válasza CTraktor (#995) üzenetére


plejik
addikt

Ezt nem tudtam, mondjuk nekem céges számom van és Red csomagban vagyunk.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#997) Nuada herceg válasza plejik (#994) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Bár a beszélgetés előzményét nem követtem, de utóbbi 2 hozzászólásra reflektálva a Telekomnál csak a korlátlan net díjcsomag tartalmazza az 5G hálózatot. Az alatt lévő díjcsomagokon csak 4G hálózatot "kap" a telefon.

Értem a csíziót.

(#998) Rolly válasza C64 (#955) üzenetére


Rolly
veterán

nekem nem igazán rögzít :( mit rontok el? (oneplus 8t)

(#999) fzboxx


fzboxx
senior tag

Sziasztok!
Aki már évek óta OnePlus telefont használ, hogy látja a gyakorlatban a fő verzió és a biztonsági frissítések küldését?
Gondolkodok a váltáson, de nekem fontos, hogy meddig számíthatok a hivatalos támogatásra.
Most Samsung van, és ott ugye már 3 fő verzió és 4 év biztonsági frissítést garantálnak.
Köszönöm szépen! :R

(#1000) Linkin1994 válasza fzboxx (#999) üzenetére


Linkin1994
senior tag

3 főverzió szokott általában lenni.A biztonsági frissítés az két havonta történik de azt tudni kell hogy csak a Samsung és a Google veszi komolyan ezt a kínaiak elég lazán kezelik.Teszem hozzá addig nincs is sok értelme míg a felhasználók a netről meg a franc tudja honnan lemókolt apk-t telepítgetnek.De tény hogy jelenleg a Samsung adja a legjobb supportot.A Oneplus fórumon volt már pedzegetve hogy az op is követi a Samsungot.Én úgy vélem hogy a 9-es széria bemutatásánál fognak erről valamit mondani.A kérdés az hogy a korábbi modelleket ebbe beleveszik e 8-as széria sanszos lehet.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.