Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) palwolf válasza ghiottone (#1349) üzenetére


palwolf
tag

Rakd fel a OnePlus-féle tárcsázót inkább, az a legegyszerübb és probléma megoldva. A hívásrögzítés miatt tettem fel, nem mellesleg tényleg jobb mint a stock android verzió.

(#1352) ghiottone válasza palwolf (#1351) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, ezt raktam fel, írtam is. :K

Kicsit fura ez, mert a 7T-n állandóan a Google-féle tárcsázót használtam, de a 11-es rendszerrel visszatértem a gyárira. Itt pedig alap a Google, de a gyári jobban működik és ott van ez az opció is.- na mindegy, ez legyen a legnagyobb problémám.
Aksi határozottan jobban tetszik, mint a 7T-nél (mondjuk jó pár tesztet elolvasva ezért + a kevésbbé melegedő 865 miatt lett inkább ez, mint a 9-es) és a gcam portoknál is úgy néz ki megtaláltam a jól használható Arnova 8.1-est SAP xml-el. A legújabb BSG-féle gcam + nRg xml-nél a szín picit fakóbb, mint az előbbi Arnova, a régebbi Wichaya port pedig lassú a kamera váltásoknál. Van új 8.1-es Wichaya is, de ott még az ultraszéles nálam nem akar működni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1353) palwolf válasza ghiottone (#1352) üzenetére


palwolf
tag

Ohh igaz, én nem figyeltem, elnézést.
Mindenestre nekem általában elhalkul a telefon ha felkapom vagy mondjuk zsebböl kiveszem, lehet a mozgatás intenzitásától (gyorsulásérzékelö) függ a dolog? Eddig nem foglalkoztam ezzel, majd megfigyelem...

(#1354) vasi89 válasza gery2123 (#1346) üzenetére


vasi89
addikt

készpénznek ne vedd de voltak olyan visszajelzések, hogy banggoodról vásárolt oneplusokat javítja a hivatalos szervíz, az első évben.

(#1355) mukisrác válasza ghiottone (#1349) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Erre gondolsz?
[kép]

Én ezt a oneplus tárcsázót használom
[link]
(A palwolf féle hívásrögzítés is működik)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1356) ghiottone válasza mukisrác (#1355) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen.

palwolf: alapból csökken a hangerő, így állították be - engem ez zavart picit. Gondolom olyan lehet a mozdulat, mint amikor nincs beállítva az AOD de a Környezethez igazodó kijelző alatt a "vegye fel a telefont a megjelenítéshez" be van ikszelve.

Más - most gyalogoltam 1 órát és 1 Fossil gen 5-el össze van kapcsolva a telefon. Ezalatt az 1 óra alatt 9 százalékot esett az aksi - olyan mintha az óra a telefont kényszerítette volna a folyamatos gps használatra, holott az órán is be van kapcsolva a "locations". - 7T-n ezt a merülést nem vettem észre az elmúlt 1 évben. Mondjuk az érdekes, volt, hogy az óra össze-vissza mutatta a megtett lépéseket, így inkább ott lehet valami hiba.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1357) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok!
Még mindig nagyon agyalok, hogy oneplus 8t, vagy poco f3 legyen a galaxy note 9 utódja. A poco teszteknél kiemelik a 340Hz érintési mintavételezést, viszont a 8t-nél sehol nem láttam ilyen adatot. Lehet tudni, hogy milyen mintavételezéssel dolgozik a oneplus? Illetve, ez mennyire szembetűnő egy magasabb hz-en dolgozó készülék?
Egyébként megvagyok lőve, mert mindkettőben látok előnyöket és hátrányokat, ezért elég nehéz a döntés :D

Köszönöm ha tudtok segíteni!

(#1358) Gomez1984 válasza andriska0725 (#1357) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

SZia
Én pont a minap használtam 8T melett egy poco-t.
Sebessége nagyon jó, már már 8T szint, viszont:
A gesztusvezérlése messze nem olyan fluid és pontos mint az OP, az érintő néha akkor is reagál ha csak fölérakod az ujjad, és gépelésnél rengetegszer félreütöttem vele. (nem tudom mi az oka) Kamerában jobb az OP, hangzásban talán picit jobb a Poco.
Akksi is egy picit a poco felé billen, viszont összességében használni a telefont a mindennapokban, az OP mérföldekkel jobb.

(#1359) ghiottone válasza andriska0725 (#1357) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szia.
240Hz-re tippelek. A Notebookcheck tesztjeit szoktam megnézni, főleg a pwm érték miatt. Itt a Display response time a Poco F3 esetén 2.4 ms, az OP 8T pedig 6ms-t tud, ami gyors, de a Poco jobb ilyen szempontból.

F3-at én is nézegettem a goboo.com-ról és a német amazonról és 3 hete direkt elkértem egy Poco X3 NFC-t, hogy megnézzem a MIUI-t, hogy javult-e. Sajna nem igazán. Most is rühellem és azzal kezdtem, hogy a MIUI optimalizációt a fejlesztőibe kikapcsoltam. Nem azt mondom, hogy használhatatlan, de 100 fölött nem adnék érte, főleg úgy, hogy még a reklámokat is ki kell kapcsolgatni és a Xiaomi inkább a telefonokat frissíti mind a szoftvereket.
- a fő kamera lényegében ugyanaz, csak a Poco imx582-ese nem tudja a 4K60fpst, mint az 586 és ott nincs OIS,
- gcam szerintem mindkettőre kell,
- aksiban a Poconak előnye van,
- méretre az OP 8T jobban használható,
- szerintem az Oxygen OS jobban használható és tovább lesz támogatva ha az éveket és az android főverziókat nézzük.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1360) #40047616


#40047616
törölt tag

Jön az új frissítés ami javítja a vezeték nélküli töltést is. :DD :DD:DD link Érdekes egy changelog lett. :DDD Szerintem csak simán lemásolták a 8pro-ét. :D

[ Szerkesztve ]

(#1361) Thoty válasza ghiottone (#1340) üzenetére


Thoty
senior tag

Én ma teszteltem, gyalázatos. Tok nélkül is 5 perc után már panaszkodott, hogy melege van és kikapcsol szolgáltatásokat... Ez így szerintem nagyon gáz, eddig minden telefonomat tudtam használni navigációra nyáron is, ezzel bajban leszek.

(#1362) ghiottone válasza Thoty (#1361) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a bal oldali A oszlopnál a szellőzőrács fölött van egy tartóba a teló, minimálisan kap csak hűtést. Ma végig érte a nap és 50 perig ment a waze, de nem panaszkodott. Meleg volt, amikor levettem, de ugyanilyen meleg volt a 7T is. Gyári sandstone tokba volt. Holnap megnézem a Spigen tokkal.

Máskor nem melegszik nagyon? Lehet OP-nak jelezni kellene nem-e hibás az alaplap.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1363) Thoty válasza ghiottone (#1362) üzenetére


Thoty
senior tag

Máskor nem melegszik. Nekem a kormánytól jobbra a középkonzolon a szellőzőn van. A felső felét telibe éri a nap. Nyilván nincs jó helyen, de máshol nem fér el.

(#1364) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok, faterom kepernyo fotot akart kesziteni,de meg nyomott valamit,és a telefon onnantol kezdve beszél,mondja ha valamit megnyom rajta. Ez valami vak funkcio? Hogy lehet kikapcsolni?

(#1365) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok! Azokat kérdezném akik használnak kijelzővédő fóliát vagy üveget, hogy a gyárin kívül van még olyan márka ami jól takar és az újlenyomat érzékelőt sem hülyíti be? Megsérült a gyárilag felhelyezett fólia és cserélni szeretném gyorsan mert eléggé zavaró helyen van a sérülése.
Olvasgattam vissza és volt akinek a gyárival is voltak gondjai hogy nem fedte rendesen a kijelzőt az újlenyomattal is vacakolt :F De lehet rosszul emlékszem.
Előre is köszönöm a segítséget :R

(#1366) PeteePeti válasza Mike81 (#1365) üzenetére


PeteePeti
őstag

Oneplus oldalon most féláron van az eredeti!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1367) ghiottone válasza Mike81 (#1365) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a 7T-n a Nillkin bevált, nem volt gond az ujjlenyomatolvasóval, most 8T-re várom ezt a típusát: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1368) Mike81 válasza PeteePeti (#1366) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen ezt láttam. Azért is kérdeztem hogy aki ezt használja annak mi a véleménye róla? Nem sok infót dobott a kereső.

#ghiottone;köszi neked is a tippet :R

[ Szerkesztve ]

(#1369) PeteePeti válasza Mike81 (#1368) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én OnePlus telefonra eddig csak a gyári üvegeket használtam! Ujjlenyomatolvasóval semmi baja nem volt! Én nekem mindig bevált! Most is ez van 8T-n és a sima 9-en is! Mindkettőn tökéletes!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1370) keselyü57 válasza venom8888 (#1364) üzenetére


keselyü57
tag

Szia. Én még csak tervezem egy ilyen készülék beszerzését. De az androidos telefonok beállításaiban találsz olyat, hogy kisegítő lehetőségek. Ezen belül hang, felolvasás. Ezt kellene kikapcsolni. Szerintem ez okozza. Remélem tudtam segíteni.

(#1371) ghiottone válasza keselyü57 (#1370) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az lehet.

venom8888: itt kellene kikapcsolni, a keselyü57 által leírt elérési útvonal alapján a 8T-n is ott van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1372) Mike81 válasza PeteePeti (#1369) üzenetére


Mike81
senior tag

Rendben köszi a segítséget :R
Akkor teszek egy próbát a gyári üveggel :))

(#1373) Black_Raven válasza #40047616 (#1360) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már megèrkezett a májusi update, de vez. nélk. töltésről én nem làttam benne infót. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1374) ghiottone válasza Black_Raven (#1373) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam csak az oxygen jelzi még:

Akkor most megkaptuk frissítéssel a csí töltést? ;]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1375) #40047616 válasza ghiottone (#1374) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ezt mondam :DD Szerintem csak simán lemásolták a 8pro changelog-ját. :K Mondjuk miután kb minden hozzászólás erről szólt megváltoztatták. :D link

(#1376) Black_Raven válasza ghiottone (#1374) üzenetére


Black_Raven
veterán

Természetesen én is az Oxigennel töltöttem le, sőt, amióta megvan a teló, OTA-n még semmi nem jött, mert addigra már rég letöltöttem. :D
Más. Igen megkaptuk a qi töltést, ráraktam a vasalóra a telót és rögtön tölteni kezdett. ;] (vagy olvadni?már nem emlékszem..) :D

@Szoknyácska: ez az, tiszta hülyék ezek. :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1377) zohen válasza Mike81 (#1365) üzenetére


zohen
csendes tag

Nekem most ESR üveg van rajta.
Ez is fekete keretes, ujjlenyomat olvasót egyáltalán nem zavarja és az egész előlapot védi.
Ujjlenyomatot kevésbé gyűjti és 'csúszósabb' a felülete (kényelmesebb használni a telefont).

link

(#1378) Mike81 válasza zohen (#1377) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi a linket. A kijelzöből nem takar ki a fekete keret? Mert olvastam hogy van olyan üveg amely sajnos kigakar minimálisan a kijelzőből

(#1379) vboticell


vboticell
csendes tag

Sziasztok!
Hosszas olvasgatás és mérlegelés után úgy döntöttem, hogy a Mi 9T-met egy OnePlus 8T-re cserélem. Csak néhány hét múlva terveztem, de most láttam, hogy a OP Store appban akciós, és adnak tokot is (vagy ez marketing duma?) 549 $-ért, de mindenképpen 519 euróért lehetne megvenni, ami a remek árfolyam miatt drágább.... Ezt valahogyan át lehet állítani? Mert gondolom ha átállítom a régiót, akkor nem szállítják ki a magyar címemre. :F Illetve ránéztem az amazonon is, ahol szintén a OP storeban 496 euro. Innen is megbízható a beszerzése?

(#1380) ghiottone válasza vboticell (#1379) üzenetére


ghiottone
nagyúr

OP storeban sajna nem lehet a régió/cím miatt.
Amazon jó,de arra figyelj, hogy az Amazon.Eu.s.r.l legyen az eladó. + ott is vannak akciók, amikor olcsóbb. Jaj, és az amazonon àfakülönbözet is van, amit meg kell fizetned.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1381) vboticell válasza ghiottone (#1380) üzenetére


vboticell
csendes tag

Valahogy sejtettem...
Köszönöm, akkor nem ugrok neki most, hanem majd figyelem az amazont és az OP storet is. :)

(#1382) zohen válasza Mike81 (#1378) üzenetére


zohen
csendes tag

Kicsit kitakar, de ha sikerül pontosan felrakni nem vészes.
Van egy másik gyártó ami ad az üveg mellé egy műanyag keretet amivel pontosan a helyére kerül az üveg, de nem tudom milyen minőségű.
Minden másra ott a gyári vagy a nillkin :D
( Nillkinből 2 felé van arra figyelni kell.)

link

(#1383) Thoty válasza Thoty (#1363) üzenetére


Thoty
senior tag

Továbbra is túlmelegszik navigálás közben, pedig a szellőzőről kapja a hűvösebb levegőt. CPU-Z szerint a legmagasabb hőmérséklete 46,2C, az meg szerintem nem extrém meleg...

(#1384) PeteePeti válasza zohen (#1382) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az OnePlus gyári üveg is olyan! Van a csomagban egy keret ami segít pontosan a helyére rakni az üveget! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1385) Diák66 válasza zohen (#1382) üzenetére


Diák66
őstag

Nekem a nillkin üveggel nagyon érdekes lett az ujjlenyomat olvasó. Van amikor simán kiold, de van, hogy egyáltalán nem akar. Nagyon furcsa....... ha nem akkar feloldani, elkezdem gyorsan "kopogtatni" az ujjammal és csak felold. Pedig újra felvettem az ujjlenyomatot az üveg felhelyezését követően. A kamerás feloldás jobb, csak hát az a fránya maszk........

(#1386) sch_a válasza Thoty (#1383) üzenetére


sch_a
addikt

Ma egy 2 órás utat kibírt az enyém túlmelegedés nélkül. Visszafelé ránézek majd a hőmérsékletre.

(#1387) zohen válasza PeteePeti (#1384) üzenetére


zohen
csendes tag

Na ezt nem tudtam. :)

ugyanitt keresek ilyen keretet ha valakinek van felesleges :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1388) Thoty válasza sch_a (#1386) üzenetére


Thoty
senior tag

Érte közben közvetlen napfény? Majd megpróbálok egy fehér lapot mögé rakni, hátha segít.

(#1389) Mike81 válasza Diák66 (#1385) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi neked és Zohen-nek is a tapasztalat megosztást és az infót. Sajna a gyári akcióról lecsúsztam🤬Ezért a Nilkinnel teszek egy próbát.

(#1390) zohen válasza Mike81 (#1389) üzenetére


zohen
csendes tag


Ilyenek a nillkin üvegek.
A fekete keretes a cp+pro, a sima h+pro.
Próbáltam fotózni, hogy valamivel kisebb a hd.

(#1391) sch_a válasza Thoty (#1388) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem érte. De szintén a szellőző előtt volt és 20.5 fokra van állítva a klíma...

(#1392) Thoty válasza sch_a (#1391) üzenetére


Thoty
senior tag

Köszi az infót, én csak ritkán klímázom, lehet az a baj :)

(#1393) Diák66


Diák66
őstag

Oneplus szervizzel valakinek tapasztalata? Az ujjlenyomat ikon odakozmált az amoled kijelzőbe. Telekomos vásárlás. :((( :o :O

(#1394) sch_a válasza Thoty (#1392) üzenetére


sch_a
addikt

Egyébként figyelted közben a cpu z-t, vagy valahol jelzi mennyi volt a maximum és csak én nem találom? :B

(#1395) Mike81 válasza Diák66 (#1393) üzenetére


Mike81
senior tag

Basi89-nek van tapasztalata velük és úgy tudom hogy elégedett volt velük. Futár vitte hozta és kb 1 hét alatt megfordult a teló Lengyelország és MO között. De ezt le is írta itt ha jól rémlik
Hát nem sokáig bírta az amoled :( Pedig ettől jóval többet kellene bírnia már a technologiának

(#1396) Mike81 válasza zohen (#1390) üzenetére


Mike81
senior tag

Azért kivehető a különbség. Köszi szépen :R

(#1397) Diák66 válasza Mike81 (#1395) üzenetére


Diák66
őstag

Gyanítom valami aktívan hagyta a zárképernyőt, plusz max fényerőn volt és az autóban volt egy fekete bőr tokban. Reklamált is, hogy némileg túlmelegedett. :( Az ujjlenyomat ikon meg fix helyen van és falfehér. Emiatt féltem.... nekem bőven elég lett volna az IPS is, de ez van, majd jobban figyelek rá, nehogy megtörténjen újra.

(#1398) gery2123 válasza Diák66 (#1393) üzenetére


gery2123
őstag

Wow! Na ez hogy a fenébe! Em egy állandóan ott lévő dologról beszélünk, hogy sikerült neki....

-- PSN_ID: GerY2123

(#1399) Diák66 válasza gery2123 (#1398) üzenetére


Diák66
őstag

A feloldó ikon szerintem mindig ugyanott van...... bár lehet az is picit odébb mozdul. Nem tudom.

(#1400) Mike81 válasza Diák66 (#1399) üzenetére


Mike81
senior tag

Én nem használom az ikont. Így is könnyen feloldom tévesztés nélkül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.