Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) attisx válasza ferkope77 (#13500) üzenetére


attisx
addikt

Itt nézz körül:

Symbian Anna Updates (1/2) and (2/2) Manual Download

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13502) ferkope77 válasza attisx (#13501) üzenetére


ferkope77
csendes tag

köszönöm

(#13503) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Idézném a levelem részletét, ebből kiderül az, hogy miért nem aktív a kijelző hívás esetén:

"Tisztelt ügyfélszolgálat!

A boldogságom a készülékkel nem tartott sokáig. Hibás a telefon Proximity (távolság érzékelő) szenzora.

A jelenség a következő:

Tűző napfény hatására a proximity szenzor lezárja a képernyőt. Kapok egy hívást, csörög a telefon, előveszem a készüléket és sötét képernyővel csörög. Az oldalsó manuális billentyűzárral fel tudom oldani a készüléket, de ilyenkor ha a fülemhez teszem a készüléket a proximity nem zár le. Tehát a fülemhez emelve simán elnyomódik valami a kijelzőn. Ugyan ez a jelenség tapasztalható akkor is ha napfényes helyen hívást indítok. Mindez beltérben mesterséges fénynél nem tapasztalható, ilyenkor a proximity hibátlan. Viszont erős mesterséges fény, például egy izzó közelében a hiba előidézhető."

A lényeg, tűző nap fény, vagy erős mesterséges fény hatására a Proximity lezárja a kijelzőt.

Ma kaptam vissza a készüléket a központi szervizből. Cserélték a Proximity szenzort és végre tökéletesen működik. Mindezt azért írtam le, mert több helyen olvastam már ezt a problémát a tulajoktól. Szóval akinek ilyen gondja van annak irány a szerviz. Szoftveres hókusz-pókusz nem fog segíteni.

Pixel 8 Hazel

(#13504) Misály válasza TaylorPro (#13503) üzenetére


Misály
addikt

Ez annyira kemeny hogy ennyi baj van, csaladban ket c7 es ket n8 kozul egynek volt lila kijelzoje, semmi mas bajuk nem volt...

(#13505) Vikthor


Vikthor
nagyúr

C7-re is van már Anna?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13506) syner válasza ferkope77 (#13500) üzenetére


syner
tag

Nem vagy egyedül, nekem sem megy az accu, az office-t még nem figyeltem.

(#13507) kp78 válasza Vikthor (#13505) üzenetére


kp78
addikt

:K
C7 topic elég régóta arról szól már :U

(#13508) kpal


kpal
veterán

(#13509) vanezigy válasza syner (#13506) üzenetére


vanezigy
aktív tag

az accu-nál nekem az újraindítás segített...

[ Szerkesztve ]

(#13510) busman válasza vanezigy (#13509) üzenetére


busman
addikt

Egyszer elég volt,vagy mindíg reboot kell?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13511) Regirck válasza busman (#13510) üzenetére


Regirck
senior tag

Haláli az avatár képed... akár hányszor meglátom hiába nem írsz nagybetűvel olyan mintha olvasom a hozzászólásod és ordítva értelmezem. :)

(#13512) Dot


Dot
őstag

Most vettem észre valamit a telón, nem tudom feltűnt-e valakinek, egyáltalán érdekel-e valakit, de lehet hogy csak az enyém bugos. szóval ha töltöm a telót mint usb-n mint a töltőjével akkor ugye ég a fehér led az usb mellett. A led pontosan úgy reagál a fényre mint a kijelző még ha le is van zárva a kijelző. :) Energiatakarékos módban is! :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13513) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

BZS féle annám van fent. Nem lehet valahogy megoldani, hogy ha képet akarok küldeni mailben a telefonról, ne csak 2 MB-t lehessen küldeni? nem lehet valahogyan a mérethatárt feljebb állítani?

(#13514) peugeotmate válasza Dot (#13512) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ez inkább feature mint bug. Sok energiát úgysem igényel egy ekkora LED.

meg

(#13515) Dot válasza peugeotmate (#13514) üzenetére


Dot
őstag

Tudom, csak érdekesnek találtam :D

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13516) AndrewTdi válasza AndrewTdi (#13513) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ja és még csak nemis 3G-n, hanem WLANon akarnám küldeni. Ott sem engedi.

(#13518) busman válasza vakondvok (#13517) üzenetére


busman
addikt

Próbáltam már..nagyon akadozik.Programok nem futnak rajta..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13519) vakondvok válasza busman (#13518) üzenetére


vakondvok
tag

nem tudom, nekem egyelőre bevált :D majd holnap többet tudok mondani mondjuk :)

(#13520) busman


busman
addikt

Opera sincs normális... :(

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13521) vakondvok válasza busman (#13520) üzenetére


vakondvok
tag

azt mondjuk nem próbáltam, de az eddigiekhez képest a gyári is egész tűrhető, arra amire kell nekem egyelőre elég :) persze már kijöhetne a végleges és támogatott szoftverek hozzá, de most túl lusta vagyok vissza rakni annát vagy bármi mást :D

(#13522) kacsa7 válasza vakondvok (#13519) üzenetére


kacsa7
őstag

kérdés, h. mivel tud többet az előzőnél. nekem pl. a golan7 beta4-el kb. semmi gondom nincs. gyors, fix 120mb szabad ram, 175mb hely a C-n.

(#13523) vakondvok válasza kacsa7 (#13522) üzenetére


vakondvok
tag

nem hiszem, hogy sokkal nagyobb különbség lenne, illetve ennyi idő alatt nem tudtam megállapítani. elsőre annyi, hogy nincs telepakolva (illetve lepucolva) programokkal, tweak-ekkel.

nincs benne magyar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13524) AndrewTdi válasza AndrewTdi (#13513) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Van még valakinek ilyen hibája? Vagy nálam van valami tré?

[ Szerkesztve ]

(#13525) deka10 válasza kacsa7 (#13522) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam is golan7 belle van és én már nem is rakom vissza annát, ez marad amíg nincs hivatalos, a gyári böngészőt itthon használom, útközbe meg jó a mini mobilnettel, bár legutóbb levettem a gyári böngészőben mindent csak szövegre és hát már csak a takarékosság szól az opera mellett, mindent összevetve töbször használom a gyárit mint az operát.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13526) Sifre válasza AndrewTdi (#13524) üzenetére


Sifre
senior tag

Szerintem a szolgáltatód kavar be, mert az imént küldtem el egy 27 megás videót mellékletként. Igaz, nekem Belle van fent, de sosem hallottam email méretkorlátról Symbianban.

(#13527) oggy71


oggy71
tag

Látom kicsit döglődik a fórum, ezért bedobom a kedvenc slágerem:
Jaj dejó, megint elrepedt a hádéemifedelem.., traallaala.. :DD
Már a huszonnyolcadíík.. :))

[ Szerkesztve ]

(#13528) attisx válasza oggy71 (#13527) üzenetére


attisx
addikt

User error... Minek nyitogatod?!! ;] :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13529) Karma válasza attisx (#13528) üzenetére


Karma
félisten

Ezaz, szakítsd ki, akkor többet nem kell szívni vele ;]

“All nothings are not equal.”

(#13530) Ufff válasza oggy71 (#13527) üzenetére


Ufff
senior tag

Nem tudom, nekem még a gyári van és nem repedt, remélem nem is fog. :N

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#13531) semetka


semetka
őstag

[link]
Na én azért ilyet szeretnék ha lenne Belle-n.
Nem kell Androidos csicsás, de egy-két ilyen lehetne.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13532) oggy71 válasza attisx (#13528) üzenetére


oggy71
tag

Nyitogatta a rosseb!
Állásába repedt meg a mocsok! :O
Ez már a harmadik!

(#13533) Sarlon válasza oggy71 (#13532) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ez már a 3.? És megint kicserélik gariba? Rutinos vagy benne nagyon. Én használom elég sokat és még csak meg sincs karcolódva.. Mit csináltok ti a telefonjaitokkal bazz..? :D
Főleg ha "állásában" eltörik... :U

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#13534) bringasisti válasza Sarlon (#13533) üzenetére


bringasisti
őstag

Korábban írtam miért reped

BENEFON DELTA--------N8

(#13535) oggy71 válasza Sarlon (#13533) üzenetére


oggy71
tag

Képzeld, most jöttem meg a finnországi mobiltelefondobó versenyről, egy éremmel, mert kibaszott messze sikerült hajítanom N8-amat! :P
De most komolyan, miért ilyen kaka anyagból van ez?
A srác aki cseréte a szervízben, azt mondta még nem is hallott erről a problémáról :Y !
Direkt vele nyittattam ki párszor, nehogy az legyen, én nyitom "barbár" módon, és ezt a pár nyitást kibírta, aztánmeg hozzá sem nyúltam!
Erre ma reggel mit látok?
Megint elindult a repedés! :((
Egyébként igennagy becsben van tartva készülékem, megvanvigyázva (mint általában az összes eddigi) !!

(#13536) kacsa7 válasza oggy71 (#13535) üzenetére


kacsa7
őstag

továbbra is képtelen vagyok felfogni h. h. tudjátok nyitni v. nem nyitni úgy h. eltörjön. a közvetlen környezetemben az enyémmel együtt van 3db N8. mind1iknek tökéletes a HDMI fedele, pedig én az enyémet még nyitogatom is. Ja és úgy mellesleg van közte finn, kínai, és egymástól 3-4 hónap különbséggel lettek vásárolva a készülékek.
Még némi adalék h. a sajátomat már leejtette az egyik kedves barátom, aminek az alsó takaró sérülése lett az eredménye, de azon kívül h. az aszfalt miatt az alsó takaró kicsit karcolódott, semmi más gáz nincs vele. A múltkor ráöntöttek a kezemre 3dl sört is (teló a kezemben természetesen és megint nem én voltam a hunyó), megtörölgettem, lecsurgattam róla és kutya baja a telónak.

(#13537) Nick no.1 válasza oggy71 (#13535) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

2010. 11.hóban vettem a telefonom,használom a HDMI -t de nekem semmi baja nincs.(3 ismerősnek van még ilyen készüléke s nekik is hibátlan.)Lehet,hogy szerencsénk van?? :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#13538) stewe780 válasza oggy71 (#13535) üzenetére


stewe780
őstag

Elöregedett az anyag, vagy elfáradt :DDD .

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13539) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Bocsi a primitív kérdésért, de honnan lehet letölteni a BZS féle Annát, és fel lehet-e telepíteni egy T-Mobile-os N8-ra? Előre is köszi a választ.

(#13540) Just486 válasza Tappancs2001 (#13539) üzenetére


Just486
senior tag

Innen letöltheted az aktuális legfrissebb annát, itt pedig "a frissítés" bekezdés alatt kiderül, hogy melyik programot, és hogyan használd.

That unconquered country we call the future.

(#13541) gretzky77


gretzky77
veterán

Én is vigyàzok a telomra hdmi-t nem hasznàlom,nem is repedt szerencsére viszont a jack körül màr làthatò hajszàlrepedès,ha beviszem cseréltetni-csak ha tovàbb reped-akkor meg tudom vàrni vagy hetek mire központi szerviz megoldja?köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13542) oggy71 válasza stewe780 (#13538) üzenetére


oggy71
tag

Mit is várok ettől az öreg szartól, hisz a telo már egy hónapos :) , a fedelek meg zsírújak voltak.
Kezdem azt hinni a Fehérváriaknak egy rossz szériájuk van, mert mindkettő repedőset ott kaptam.
Majd ha Kaposvár felé járok, ott is kicseréltetem hátha..

(#13543) peugeotmate válasza oggy71 (#13542) üzenetére


peugeotmate
őstag

Enyém is megrepedt már a második nap a csere után. Azóta f*sok rá nagy ívben, ez ilyen.

meg

(#13544) SlayR válasza Nick no.1 (#13537) üzenetére


SlayR
senior tag

Én is tavaly novemberben vettem az N8at T-től és semmi baja, de még azoknak a bajoknak a nagyrésze se amikről itt írtak szal ez valószínű egy jó időben vásárolt jó széria volt:D

(#13545) oggy71 válasza SlayR (#13544) üzenetére


oggy71
tag

Kifogtam az augusztusi repedős T-s szériát! :D
De más baja az enyémnek sincs.

(#13546) nagysuhi válasza stewe780 (#13538) üzenetére


nagysuhi
tag

Fogsz egy kis darab alumíniumot, tűreszelöt, mini fémfűrészt, és egy esős délután a műanyag fedél helyett szépen kireszeled alumíniumból. Egy kis fekete akrilfesték és már soha többet nem fog elrepedni.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#13547) MC Pite


MC Pite
veterán

Routeremet bemountolnám a telefonra, de ez nem megy olyan egyszerűen. Portot szeretne kapni a távoli meghajtónak, de hát sambán ilyet nem használunk, ftp meg megint gyanús. Vki állította mŕ be sikeresen?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#13548) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Sziasztok, vettem egy n8-at, amire rá szeretném pakolni a legfrisebb ivo féle belle szoftvert. Na most, először frissítenem kell annára és utánna jöhet a belle, vagy rögtön mehet a gyári szoftra ?

(#13549) CS_D válasza Zamasun (#13548) üzenetére


CS_D
senior tag

Mehet a gyári szoftverre. De előtte le kell töltned egy normális szoftvert a Navifirmről, és ennek a fájlait kell a Phoenixben lecserélned a Belle fájlaira.

(#13550) Zamasun válasza CS_D (#13549) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.