Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13201) deka10 válasza kacsa7 (#13197) üzenetére


deka10
senior tag

Annó mikor még a stratégia az volt, hogy lesz S^1, S^2, S^3, S^4, akkor úgy nyilatkoztak S^4 alatt nem minden korábbi program fog futni és ahogy leírták akkor tájt talán a belle felelne meg az S^4-nek talán ezért lehet, hogy nem indul pár progi.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13202) Sifre válasza kacsa7 (#13197) üzenetére


Sifre
senior tag

A Sygic Aura megy a Golan féle Belle-n, a beépített böngésző pedig nagyságrendekkel jobb, mint az Annában lévő.

(#13203) kacsa7 válasza Sifre (#13202) üzenetére


kacsa7
őstag

Fú ezt még sehol nem olvastam h. megy az aura, akkor viszont sürgősen be kell frissítenem, mert gyakorlatilag minden működik amire szükségem van és használom :))
Melyik golan féle van fenn? A 4.?

(#13204) Sifre válasza kacsa7 (#13203) üzenetére


Sifre
senior tag

Belle Beta4 by Golan7

[link]

(#13205) kacsa7 válasza Sifre (#13204) üzenetére


kacsa7
őstag

köszi

(#13206) gretzky77 válasza Sifre (#13204) üzenetére


gretzky77
veterán

szia mennyiben különbözik ez az ivo féle belletöl? köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13207) Gyufaaa válasza Karma (#13200) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Huhh. Ha felmegy rá akkor még a sorozatot is megnézem. :DDD Ez elég durva tréfa. :P

(#13208) Sifre válasza gretzky77 (#13206) üzenetére


Sifre
senior tag

Jó kérdés :) Ez az első Belle amit felraktam, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom.

(#13209) kchris78 válasza Karma (#13200) üzenetére


kchris78
veterán

koszi, tenyleg logikus pont ott nem nyomtam ra az opciokra ahol kellett volna... de nem vagyok annyira uj, en meg 3650es nokiaval kezdtem (legalabbis symbian vonalon, ronda volt delegalabb olcso :) ).

amugyisoff vagyok az e7esemmel csak itt nagyobb a forgalom:). amugy en nem erzekelek lassulast, deinstabilabb lett :(

[ Szerkesztve ]

(#13210) oggy71


oggy71
tag

Lehez most hülyeséget kérdezek, de szerintetek lehet-e attól baja a telónak, ha egy csepp víz (Balcsi parton fotoztam) rácseppenik a hangerő fel-le gombra?
Rögtön letöröltem újammal, mivel más tölő nem volt kéznél.
Ahogy néztem ez a gomb elég jól illeszkedik a házba, de azért lötyög valamicskét.
Nem tugom jutott-e be víz (remélem nem), de a gomb működik rendesen.
Vagy lehet csak túlparázom a dolgot?

[ Szerkesztve ]

(#13211) kchris78 válasza oggy71 (#13210) üzenetére


kchris78
veterán

99.99 % tulparazod.

(#13212) kchris78 válasza kacsa7 (#13182) üzenetére


kchris78
veterán

ez nem okoz tobbletfogyasztast? ahogy en latom folyamatosan vilagit halovanyan a proximity sensor.. par mA-t biztosan fogyaszt, ami egy telefon standby fogyasztasanal jelentos lehet.

(#13213) Apolloop


Apolloop
csendes tag

figyu srácok... az a helyzet, hogy még új vagyok phoenixelésben és nem merek belle-re frissíteni mert attól félek, hogy elrontom, ugrik a gari, plusz mivel szervíz lesz belôle ha elrontom , még az ôsök is ki fognak rám akadni... viszont már nagyon akarok frissíteni... tudnátok segíteni?? :F

Nokia C7-00

(#13214) peugeotmate válasza oggy71 (#13210) üzenetére


peugeotmate
őstag

Érdemes ilyenkor darabjaira szétszedni a telót és beledobni 2 hónapra egy zsák rizsbe. :W

meg

(#13215) Apolloop válasza Apolloop (#13213) üzenetére


Apolloop
csendes tag

leszedtem a NaviFrimPlus-t és kapásból "Communication Error"-t ír...

Nokia C7-00

(#13216) oggy71


oggy71
tag

ööö.., jóvanna!
Nem gondoltam ám komolyan előző kérdésem :)) !

(#13217) deka10 válasza Sifre (#13208) üzenetére


deka10
senior tag

Kérdezném tőled hogy ebben a bellében van-e magyar nyelv ill billentyűzet és fut-e rajta a tv2 alkalmazás, met ha igen akkor rászánom magam hogy feltegyem.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13218) kacsa7 válasza deka10 (#13217) üzenetére


kacsa7
őstag

magyar nyelv nincs és nem is lesz csak a véglegesben, mert beleírni állítólag kb. lehetetlen v. annyi meló lenne megtalálni mi-mi benne h. nem érdemes, viszont a bevitelnél a golan7 félében van magyar billentyűzet.

(#13219) oggy71


oggy71
tag

Ovi Suittal frissítettem Annára, gond nélkül+feltettem még telon a kiegészítő dolgokat is.
Ezt a 30fps-es dologot akkor még külön kell telepíteni?
Az azonosmárka oldalról letöltöttem, de tanúsítványhibát írt.
Akkor Beta Labs?
Vagy lehet a telo is feldobja előbb-utóbb a lehetőséget (most még nem)?

(#13220) deka10 válasza kacsa7 (#13218) üzenetére


deka10
senior tag

Köszi éppen most olvastam utána akkor hogyan is kellene felrakni és olvastam nincs magyar na mindegy azért még átgondolom. A tv2 wgz alkalmazást meg tudnád nézni? Itt a [link]

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13221) stewe780 válasza oggy71 (#13219) üzenetére


stewe780
őstag

Betalabs: [link]
Ugyanazzal a felhasználóünévvel, és jelszóval be tudsz loginolni, amivel az ovi store-ba bejelentkezel.
Ezt mire automatikusan feldobja a teló az még vagy fél év...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13222) gretzky77 válasza Sifre (#13202) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem az ivo féle belle van fent és most tettem fel a sygic aura navit és gond nélkül felment és simàn megy is ha esetleg érdekel vkit! Egyedül az opera mini hiànyzik,hogy nem megy de tùlélem mert amúgy szuper ez a belle,nem hiszem hogy pròbàlkozom màsik belle-el nem gondolom,hogy nagy lenne a különbség!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13223) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Jeah. Beengedett és frissíteni is tudtam. Kiroá! Meg vagyon anna lány. :C

(#13224) gretzky77 válasza deka10 (#13220) üzenetére


gretzky77
veterán

szia nekem az ivo féle belle van fent és abban benne van a tv2.hu app alapbòl!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13225) deka10 válasza gretzky77 (#13224) üzenetére


deka10
senior tag

Akkor biztosan megy a többin is, köszi.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13226) Apolloop válasza gretzky77 (#13224) üzenetére


Apolloop
csendes tag

az ivo féle belle-ben van magyar nyelv? am az cink, ha nem is indul el a Navifrim? :F :W

Nokia C7-00

(#13227) gretzky77 válasza Apolloop (#13226) üzenetére


gretzky77
veterán

tudomàsom szerintem egyik belle sem tud magyarul,majd csak a hivatalos!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13228) vanezigy


vanezigy
aktív tag

skacok, a alkalmazások között levő internetes tv műsorok wifin keresztül nem elérhetőek?

nekem kiírja, hogy hálózati kapcsolat nem érhető el. hibakód:0

(#13229) oggy71 válasza stewe780 (#13221) üzenetére


oggy71
tag

Köszi, már közben megleltem a B.L.-on!
Frankó, tényleg benne van az automata fókusz, makróban!

(#13230) Camper2006


Camper2006
tag

Magyar Symbian Belle (RM-670) :) [link]

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#13231) gretzky77 válasza Camper2006 (#13230) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok a hivatalos belle tud magyarul ez ok csak az még nem érhetö el hivatalosan n8ra!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13232) Camper2006 válasza gretzky77 (#13231) üzenetére


Camper2006
tag

A magyar nyelvet kellene kiszedni belőle...valaki? :)

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#13233) deka10 válasza Camper2006 (#13232) üzenetére


deka10
senior tag

Én is erre gondoltam csak én ehhez láma vagyok, az nem gond hogy más az RM száma attól menne N8-on?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13234) deka10 válasza deka10 (#13233) üzenetére


deka10
senior tag

Plusz honnan lehet a szoftot beszerezni mert Navifrim-en nincs fent?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13235) CS_D válasza deka10 (#13233) üzenetére


CS_D
senior tag

Ez elég nagy gond, hogy eltér az RM szám...

Ha esetleg meglenne az a szoftver, akkor ki kellene szedned belőle a magyar nyelvet, majd a kiszivárgott N8-ra való Belle-be kellene belefőznöd.

Meg tudnád csinálni? :D

[ Szerkesztve ]

(#13236) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok, van valami módszer arra, hogy amikor megnyitom a böngészőn a PH-t akkor kicsinyítve nyissa meg egyből, azaz 70% nagyításban nyissa meg, hogy a bejegyzéseket telibe lássam. A Pr 1.2-n a régebbi böngészőn így volt, ez olyan mintha nagyítva lépne mindenhova.

Nálatok?

(#13237) kacsa7


kacsa7
őstag

Na felraktam végre a belle-t. Vki próbálta már rajta a Bubbles-t? Mert nálam nem igazán akar menni. Simán feltelepült, de az istennek se indul el. A sima Belle unlock képernyő fogad a menü gomb megnyomásakor.

(#13238) kacsa7 válasza kacsa7 (#13237) üzenetére


kacsa7
őstag

1 restart megoldotta a gondom

(#13239) peugeotmate válasza kacsa7 (#13238) üzenetére


peugeotmate
őstag

Korábbi szoft.os telókon is csak egy restarttal lehet aktiválni!

meg

(#13240) deka10 válasza CS_D (#13235) üzenetére


deka10
senior tag

Hát most szabin vagyok ráérnék de tényleg nem értek hozzá, főleg hogy az RM szám sem stimmel plusz a szoft sincs még kint szerintem aki ért hozzá annak is feladja a leckét, egyenlőre felrakom a bellét szerintem ez is elég lesz, a többit meg meghagyom annak aki vágja a témát.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13241) kacsa7 válasza peugeotmate (#13239) üzenetére


kacsa7
őstag

1.2n és Anna-n is használtam, mégsem emlékeztem rá :DDD A lényeg h. megy. Egyébként döbbenetes tényleg a sebességkülönbség, ami megy ezen a belle-en az kurva gyors.
Viszont én is küzdök a media library befrissítésével, pedig nekem max 30 szám ha van rajta, mégis képtelen frissíteni...

Más: az normális h. a filebrowser a képernyő 1/3án jelenik meg, nem fullscreenben? Másnál is ilyen? Az előző fw-ken full screen volt...

[ Szerkesztve ]

(#13242) deka10


deka10
senior tag

Hát ez tényleg nem semmi, jól fut a cucc, már csak a magyar nyelv hiányzik. :C

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13243) gretzky77 válasza kacsa7 (#13241) üzenetére


gretzky77
veterán

melyik belle t raktad fel? nekem az ivo féle van fent abban semmi gond nincs a zenefrissitésnél! a filebrowsert nem tudom nekem nincs fent!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13244) kacsa7 válasza gretzky77 (#13243) üzenetére


kacsa7
őstag

Golan7 beta4 van fent.
Filebrowsert lehet majd megpróbálok felrakni rá 1 másikat, hátha golan rakott bele vmi rosszat.
Megoldottam a zenefrissítést, TTpod-ot raktam fel :DD Vannak hozzá legalább fasza skinek, úgyhogy jobban bejön mint a gyári, és onnan rakok be zenét ahonnan kedvem tartja.
Valóban megy a sygic is, a brightness control, nokia situation és bubbles, szóval minden gyakorlatilag ami számomra fontos. Még a kamerával nem volt időm bíbelődni, h. melyik mod-ot lehet rá felpakolni, h. legalább 95%-os képeket csináljon.
Játszani meg eddig se játszottam semennyit, úgyhogy nem tudom mi laggol és mi nem.

(#13245) CS_D válasza kacsa7 (#13244) üzenetére


CS_D
senior tag

Az összes ROM-ban rossz a Filebrowser. Nem Belle kompatibilis a program.

(#13246) deka10 válasza kacsa7 (#13241) üzenetére


deka10
senior tag

Én is a golan felét raktam fel nálam mindent zenét, médiát beolvasott. Böngésző nagyon tetszik én kapásból fel akartam rakni egy másik office-t mert ami fenn volt nem működött rendesen és hát még próbálkozom mert nem mind tetszik neki. Amúgy nagyon bejön és ez még nem is a hivatalos kiadás mi lesz akkor. :DD

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13247) Assdak válasza deka10 (#13246) üzenetére


Assdak
őstag

Basszus, ha ennyire jó, a végén még én is felrakom. Csak félek hogy eltűnnek az adataim..

(#13248) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy érdekes kérdésem számotokra, amire remélem nem a Phoenix lesz a válasz!
:)

Szóval:
C7:
Gyönyörűen szinkronizál az Outlokk-kal. Hibátlan.
Az időjárást is hibátlanul frissíti.
N8:
G-mail-lel szinkronizál és nem pont gyönyörűen és nem is megy automatikusan, csak ha kézzel ráfrissítek, vagy ha wi-fi környezetben van. És sok mail be is ragad a levelezőbe. De nem hiszem, hogy feltétlenül a G-mail hibájából.
Az időjárás (másik városra állítva, de ez nem lényeges, csak gondoltam nem adok ennyire magas labdát, hogy kétszer akarom látni ugyan azt az előre jelzést ;] ) nem igazán frissül és van, hogy napokig nem kap friss adatot, hiába frissít!

Mindegyiken SPB Mobil Shell fut és azzal nincsen gond.
Mindegyiken van adatcsomag.
És ahol csak tudtam leellenőriztem és minden beállítás azonos.

És vagyok, hogy hol vagyok!
Most jöjjön a műanyag kiskanállal hosszában az ereimet felvágom??? :W

Van valami ötletetek?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#13249) Misály válasza Assdak (#13247) üzenetére


Misály
addikt

akkor ne tedd

(#13250) spilbi


spilbi
tag

Üdv!
Két jelenséggel kapcsolatban volna kérdésem, másnál is előfordult e, illetve, hogy mi a véleményetek. Igazából csak az egyik zavar, hogy károsodhat e valamilyen módon a telefon: autóban belső felvételek készítettem verseny közben. Kb. 10-15 perc hosszúságúakat, viszonylag meleg volt (max 30 fok). És miután elkészült a felvétel, közvetlen utána mikor vettem ki a műanyag tartóból (amiben készült a felvétel), észrevettem, hogy olyan meleg a telefon hátlapja, hogy majdhogynem csak nem tudom megfogni, annyira forró. Ugyanez az eset volt, mikor egy GPS alapú sebességmérő alkalmazást teszteltem, szintén 15-20 perc erejéig. Ugyancsak meglehetősen meleg volt a telefon, de hamar kihűlt. Tűző nap egyik esetben sem érte. Anna és camera update előtt és után is megtörtént. Másnál is előfordult? Mennyire lehet ez probléma?
A másik észrevétel, aminél kíváncsi volnék, hogy másnál is tapasztalható-e, az az alábbi videón látszik, kb. a 20. másodperc után. Konkrétan, hogy ahogy a napfény pont felém, a kamerába tükröződik vissza az autóról, kisebb-nagyobb fehér buborékok-korongok jelennek meg, pont ott ahol megcsillanna a fény. Ezt most először tapasztalom, és most használtam először a videó-felvételt anna frissítés és camera update óta. Ezt más is tapasztalta? Camera pro-nál nem fordult elő ilyen, de lehet csak azért, mert nem vettem fel vele ilyesmit.
A video:
[link] (kb 20. mp-től)
Vélemények?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.