Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) busman


busman
addikt

Opera mini vagy Opera 11?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13152) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Picit nekem is hiányzik a nyomógomb, vezetés közben elég nehéz sms t írni, azt hittem meg fogom tanulni, de nem megy. :D

[Észrevesztek valami érdekeset ebben a videóban?]

Segítek, 7 mp.. :)

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#13153) bringasisti válasza kpal (#13146) üzenetére


bringasisti
őstag

nekem

BENEFON DELTA--------N8

(#13154) attisx válasza busman (#13151) üzenetére


attisx
addikt

Ha fontos a minél kisebb adatforgalom, akkor Mini. Ha viszont fontosabb a weboldalak pontosabb megjelenítése, és nem számít az adatforgalom (500+ megás mobilnet/wifi), akkor Mobile.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13155) Karma válasza Sarlon (#13152) üzenetére


Karma
félisten

WHUUUUUT, másik irányba fordult landscape állás?!

“All nothings are not equal.”

(#13156) Sarlon válasza Karma (#13155) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Jaja, arra gondoltam. :)

N82- N8- Lumia 920

(#13157) attisx válasza Sarlon (#13156) üzenetére


attisx
addikt

Nofene!!! Végre eszükbe jutottak a balkezesek is?!! :Y :C

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13158) Arthuro_Adam válasza kpal (#13146) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nekem annyira nem hiányzik, de a környezetemben lévők alapján lenne igény jól kinéző, legalább középkategóriás hagyományos gombos telefonokra, és ezek teljesen kiveszni látszanak.

(#13159) kp78 válasza Sarlon (#13152) üzenetére


kp78
addikt

Én már egy ideje leszoktam az sms írásról vezetés közben, mert az egyik legveszélyesebb "játék". :((( És nem csak magaddal "játszol". :(
Vigyázz, nehogy Te is így járj. (elég kb. 4. perctől nézni)
Persze gombos telefonon lehet vakon is smst írni, de akkor is jobban elvonja a figyelmet, mint a telefonálás. :U

(#13160) Sarlon válasza kp78 (#13159) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Pontosan ezért írtam, h annyiban hiányzik a nyomógomb, h nem lehet vakon- akár vezetés, bicajozás, tárgyalás alatt- sms-t írni.. ;) A videó pedig tényleg tanulságos, tisztában vagyok vele, h ez bárkivel előfordulhat. Még akkor is, ha csak telefonál és nem sms-t ír.

N82- N8- Lumia 920

(#13161) stewe780


stewe780
őstag

Feltettem a camera update-et a beta labs-ról. Nagyon jó a 30fps, de a makro nem sokat ér, össze vissza élesítget, elég lassan talál rá a megfelelő fókuszálásra.

Amit viszont észre vettem, hogy elég erős a szélzaj. A szabadban is lőttem néhány teszt videót. Olyan mintha videónál nem dolgozna a két mikrofon. Úgy tudom, hogy ez a két mikrofonos rendszer elég jól hatásfokkal tudná szűrné a szél által okozott zajt, de ennél mintha nem működne. Ez normális szerintetek, aki próbált már videót, mennyire hallatszik bele a szél?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13162) Ronny3


Ronny3
aktív tag

SMS írásra a legjobb telefon a Nokia 6234:D a mai napig azzal sms-ezek napi 20-30 db-ot...

az Annával NEM tudtam sem-ezni mert a Qwerty billenytűzet olyan pici álló helyzetben, hogy alig lehet eltalálni még egy női újnak is...:(

ezért aztán a másik 3 ok mellett megváltam Annától:D

és visszament a 13.16-os sw:P mert ezen még nincs megosztva az sms író felület, hanem a jó kényelmes gomb méretek vannak...:)

és a Camera Updatet erre is fellehet pakolni :U

[ Szerkesztve ]

(#13163) Sarlon válasza Ronny3 (#13162) üzenetére


Sarlon
aktív tag

De azt ugye tudod, h az csak beállítás kérdése?

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#13164) Ronny3 válasza Sarlon (#13163) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Nem tudom mire gondolsz:) valszínű én meg sem néztem h ki lehet -e iktatni stb... nem csak ez az ok volt h megváltam Annától:)

[ Szerkesztve ]

(#13165) attisx válasza Ronny3 (#13162) üzenetére


attisx
addikt

"az Annával NEM tudtam sem-ezni mert a Qwerty billenytűzet olyan pici álló helyzetben, hogy alig lehet eltalálni még egy női újnak is...

ezért aztán a másik 3 ok mellett megváltam Annától"

Speciel emiatt pont nem kellett volna: két "kattintással" át lehet állítani hagyományos alfanumerikusra.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13166) Ronny3 válasza attisx (#13165) üzenetére


Ronny3
aktív tag

A fő ok a lassúság volt nekem 2x lassabbnak tünt mint elődje:(
És nem szerettem, hogy középen forgott állandóan az az izé...

már nem is volt kedvem megnézni ki lehet e iktatni az álló Qwerty-t:(

(#13167) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok.
Az USB OTG alkalmas arra, hogy egy másik Nokia telefont (N900) rákössünk az N8-ra?
Lesz egy kisebb túrám, ahol majd kelleni fog a képmegosztás, és egyszerűbb lenne így, mint bluetoothon.
Vagy lehet hogy az N900 is elkezeli ezt USB-Host módban, az N8 milyen fájlrendszert használ? FAT32?

(#13168) Regirck válasza attisx (#13165) üzenetére


Regirck
senior tag

Háaa, Kirk kapitány vagy szőke kapitány!

(#13169) deka10 válasza FoxiestFox (#13167) üzenetére


deka10
senior tag

Fat 32 amit olvas, elméletileg lehetséges ha az N900 abba van nem ismerem a modell sajátosságait, de előtte amit rákötsz készüléket adattároló üzemmódba kell helyezni. Az SGS II felismerte és működött is az OTG.

Ronny3: ki kellett volna kapcsolni az animációkat a témáknál és eltűnt volna a várakozás.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13170) stewe780


stewe780
őstag

Használ valaki valamilyen csúszkás képernyőzár oldót? Mit ajánlotok? És hogyan működnek ezek? Először meg kell nyomni a menü gombot, csak akkor jelenik meg a csúszka a kijelzőn, vagy mindig látszik, vagy ”vakon” kell húzni, ha nem látszik akkor is veszi a feloldást?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13171) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A legujabb böngészővel hogy tudom a nagyítást előhívni, mert hiába mozgatom az ujjamat ellenkező irányba, mégse történik semmi se

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#13172) QuarK válasza Jégkokó (#13171) üzenetére


QuarK
senior tag

Mobilos oldalakon hiába nagyítasz, nem fog menni (Opera is így csinálja, egyébként). Nyiss meg egy desktop oldalt, ott menni fog a pinch-zoom

(#13173) deka10 válasza stewe780 (#13170) üzenetére


deka10
senior tag

Én a nokia bubbles-t használom, korábban használtam hasonlót de már egyik sem ér fel a bubival.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13174) peugeotmate válasza deka10 (#13173) üzenetére


peugeotmate
őstag

+1 a Bubblesnek! A csúszkás progik (sokkal) gagyibbak Nokiára.

meg

(#13175) stewe780 válasza peugeotmate (#13174) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi,és deka10-nek is a választ. Ez a bubbles mindig a képernyőn van, vagy meg kell nyomni a menüt és csak akkor jön elő? Már csak azért érdeklődöm a működést illetően, mert, ha a menü gombot úgy is meg kell nyomni akkor már az oldalsó fizikai feloldóval is ugyanannyi feloldani. Viszont ha meg mindig világít akkor meg gondolom fogyasztja az akksit. A jó megoldás ez lenne, ha a kijelző megtapicskolása felhozná a csúszkát, vagy a bubblest, és akkor lehet is egyből oldani gombnyomás nélkül, csak nem tudom így működik-e

Más: ma nagyon felba...ta a teló az agyam, megint (már nem is tudom hányadszorra) szétbontotta a hívást, az ormótlan fülvájataim miatt nem érzékel rendesen ez a proxy szenzor. A lényeg, hogy dühömben megvettem ezt a call lock-ot, minden problémám megoldódott. Rettentően hasznos, nagyon megéri felrakni, még fizetősen is (400HUF), ajánlom mindenkinek. Valaki panaszkodik az ovis fórumában, hogy reboot után nem indul automatikusan, nálam viszont ezzel ellentétben automatikusan indul, és észrevétlen teszi a dolgát, ha hívást fogadok, vagy ha én kezdeményezek, olyan 1-2 másodperc után rárakja a lock-ot, és nincs bontás, meg világító képernyő az arcomba. Szóval helyreállt az idegrendszerem kicsit. Akinek hasonló problémája van, csak ajánlani tudom. Amúgy ezért is érdekel a képernyős unlock, mert viszont ezután már a hívásbontáshoz is fel kell oldjam a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13176) peugeotmate válasza stewe780 (#13175) üzenetére


peugeotmate
őstag

A menügombot (vagy be/kikapcs gombot) természetesen meg kell hozzá nyomnod. Annyi előnye van, hogy látványos és több dolgot is el tudsz érni innen (pl. számváltás, névjegyzék stb.).

meg

(#13177) deka10 válasza stewe780 (#13175) üzenetére


deka10
senior tag

Ennyi erővel ha full benyomod a kameragombot akkor is felold, de szerintem a legjobb a sleepeng scren + bubbles variáció, az előbbinél látod ha volt elmulasztott eseményed az utóbbinál le is tudod kezelni + a bubbles nem csak feloldásra jó meglátod ha felrakod keresd fel a nokia betalabs oldalát.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13178) stewe780 válasza peugeotmate (#13176) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi, akkor kimarad. A látvány annyira nem fog meg, csak gondoltam meg lehet kerülni az oldalsó fizikai feloldót.

Deka10: tudom, a bubbles több mindenre jó, de engem most momentán csak a feloldás érdekel. Csak mert ahogy írtam feljebb, ezután nekem a hívás bontásához is fel kell oldanom a telót.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13179) Lirion válasza stewe780 (#13178) üzenetére


Lirion
addikt

Mi bajod van a fizikai feloldóval?
Nekem mindkét kezemben kézre esik a feloldó és sokkal gyorsabb és kényelmesebb, mint a lock screen-es feloldás. Az is biztos, hogy én nem adnék ilyen lock screen programokért pénzt. :)

(#13180) deka10 válasza stewe780 (#13178) üzenetére


deka10
senior tag

Akkor neked olyan progi kell ami a közelség érzékelőt használja, ha zsebbe rakod lezár kiveszed felold, hirtelen nem tudom a nevét de létezik ilyen. Amire te gondolsz az nem működne mert ha a kijelzőt kellene megérinteni ilyen vagy olyan módon akkor a zsebedbe is bekapcsolna a kijelző.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13181) stewe780 válasza Lirion (#13179) üzenetére


stewe780
őstag

Jó az oldalsó fizikai, meg jó is lesz, csak érdeklődtem az alternatívák iránt. Pénzt meg a call lock-ért adtam, nem lock screen-ért.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13182) kacsa7 válasza deka10 (#13180) üzenetére


kacsa7
őstag

pocketlock a becsületes neve

(#13183) stewe780 válasza deka10 (#13180) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem olyan kellene, hogy a hívás végén elhúzom a kezem a képenyőn és lenyomom a lerak gombot. Amúgy annyira nem vész, az esetek többségében a túloldal bont. :)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13184) deka10 válasza stewe780 (#13183) üzenetére


deka10
senior tag

Én jó ideje BH214-et használok előtte meg a headset-tet így ez a probléma nem érintett soha, de értem mire gondolsz

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13185) stewe780 válasza deka10 (#13184) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem egy 109-em van, de ami azzal történik az kész csoda. Konkrétan már kétszer cserélték vadonat újra, de lehet, hogy harmadszor is vissza kell vinnem, mert ismét haldoklik. Pedig másodszorra már a töltőt is beadtam, hátha az vágja haza. :O

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13186) deka10 válasza stewe780 (#13185) üzenetére


deka10
senior tag

Én ebay-ről Kínábol rendeltem de rendes nokia dobozban és semmi gondom vele 6 óra zenehallgatás és telefonálás átlagban kétnaponta töltöm és a zene sokkal hangosabb mint headset-ten nem is szoktam full hangerőn hallgatni alatta kettővel bőven elég.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13187) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Estét!

nem tudja valaki véletlenül, hogy a TTpod honnan szedi a dalszövegeket?

(#13188) semetka


semetka
őstag

Phoenix kéri ezt a fájlt: Rm-596_m005.44.emmc.fpsx
De ez nincs benne a letöltött fájlok közt. Honnan szedjem le?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13189) Karma válasza semetka (#13188) üzenetére


Karma
félisten

Ne szedd le! Nyomd neki, hogy folytassa a flashelést.
Ez csak a belső tárhelyet írná újra, feleslegesen.

“All nothings are not equal.”

(#13190) semetka válasza Karma (#13189) üzenetére


semetka
őstag

Okés, első frissítésem Phoenix-el. :D
És mostmár csak ezzel nyomom, rohadt jó.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13191) kacsa7


kacsa7
őstag

A Speedy GO! nevű tesztprogramot próbálta már vki? A telefonodmárkájaprogramok.hu-ról leszedhető az 1.5-ös verzió.
Kíváncsi lennék kinek melyik FW-vel mennyire teker a készüléke :)
Mondjuk én személy szerint csalódtam kicsit. 640 phone speed volt újraindítás előtt, 800 újraindítás után gyári Anna-val.
Ehhez képest pl ivo777 saját szerkesztésű Belle-je laza 1674-et dobott :D

(#13192) rocks


rocks
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Végre telepítettem az Annácskát. Hát nem volt 1xű a dolog.Hét közben megjött, de a telon keresztül nem rakta fel, így meg kellett várnom mire sz gép közelbe kerülök.
Az Ovi Suite-en keresztül sem jött össze. :F Vagy 15x próbáltam és állandó hiba üzenet jelent meg a telepítés alatt és megszakította. :W
No ekkor a Nokia Sofi U-t felraktam és azon keresztül pikk-pakk feltolta. :K
Az új ikonok nem zavarnak, mert jó pár hete már Anna típusú témát használok.
Meglepett, h a C mem.több lett frissités után 1 MB -vel. ;)
Pár kép viszont eltünt. :Y
A gps kissé "megbolondult" egy utcával arrébb teszi a saját pozíciómat.
(remélem megjavul mert eddig nem volt vele problémám).
Röviden ennyi az 1 percek tapasztalatai.

(#13193) deka10 válasza kacsa7 (#13191) üzenetére


deka10
senior tag

Megnéztem iránymutatásnak valóban jó, de nem pontos az biztos mhz-re 192 ír. Nálam hivatalos független anna alatt hétszáz valamennyit írt a gyorsaságra jóval a bellénél az általad mért alatt ezért biztosan gyorsabb lesz mint anna. Egyébként ezek a bellék még öszvér annabellék vagy a már a kiszivárgott N8-ra szánt béta változatok?
Még valami 31.-én Bella névnap.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13194) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Miért ilyen sz@arhalmaz az OVI? Nem tudom frissíteni a telót. :W Megszakad a kapcsolat. :(((

(#13195) Sarlon válasza Gyufaaa (#13194) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én be sem tudok jelentkezni! Valami problem lehet az ovinál... Hétfőre talán megoldják.. Remélem...

N82- N8- Lumia 920

(#13196) Karma válasza Gyufaaa (#13194) üzenetére


Karma
félisten

Úgy tűnik még mindig leterheltek a szerverek a nagy Anna rushban :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13197) kacsa7 válasza deka10 (#13193) üzenetére


kacsa7
őstag

Én elég sok programmal néztem már a mhz-et, jóformán minden 192-t ír. Talán a phonetinfo írja normálisan a 680-at.
Egy másik delikvens írta:
Sziasztok !

Nekem a speedy go! 1637 és a Golan Belle 4 fix van fent.

Újraindítás után : 2290 !

Szóval durvának tűnik a különbség. Amúgy még a legelső kiszivárgott, belle volt fent az egyik barátom N8-án, amin aztán az égvilágon semmit nem módosítottak vállalkozó kedvű szakácsok, és az is sokkal gyorsabbnak tűnt mint az Anna. 1-etlen negatívum továbbra is, a programok támogatottsága. Bár állítólag a legújabb TTpod pl már fut belle-en, így kb. a sygic marad az egyetlen olyan program, ami hiányozna ha felraknám végre a belle-t, illetve az opera-nak csak olyan verziója hajlandó menni rajta, aminél nincs kétujjas nagyítás opció.

(#13198) kchris78


kchris78
veterán

lame kérdés: hol lehet a menu/kepváltások eyecandy effektjeit kikapcsolni? thx!

(#13199) Gyufaaa válasza Karma (#13196) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Azt szeretném én is már rágyűrni. :P

(#13200) Karma válasza kchris78 (#13198) üzenetére


Karma
félisten

Beállítások, Témák, Általános, Opciók, Témahatások.
Logikus és egyértelmű és jól észrevehető új felhasználóknak is :P

Gyufaaa: Úgy tűnik ha csúnya is, a hölgy szolgálataiért sokan állnak sorban :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.