Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14651) TaylorPro válasza MC Pite (#14649) üzenetére


TaylorPro
addikt

Lilulásra igen. Várjuk a képeket.

Pixel 8 Hazel

(#14652) peugeotmate válasza MC Pite (#14650) üzenetére


peugeotmate
őstag

Köszi a képeket! A fekete mellett ez néz ki a legjobban (szvsz). :)

meg

(#14653) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Aki hasznal felsooktatasba edurom wifit, leirhatna hogyan kell beallitani az n8 -on, mert keptelen vagyok ra. Android illetve ios alatt egyszeru volt beallitani, de symbian alatt nem sikerul. Belle-t hasznalok.

(#14654) kp78 válasza MC Pite (#14649) üzenetére


kp78
addikt

Szhelyi MM-ban csak a bronz kerül(ne) 80e-be (jelenleg egy sincs), van nekik sárga, de az drágább. :U

(#14655) busman válasza kp78 (#14654) üzenetére


busman
addikt

Meg is jött...15db... :K

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14656) szabimaci22


szabimaci22
tag

sziasztok
Meg szeretném kérdezni hogy erről mi a véleményetek ----< Nokia BH-111 Bluetooth headset-ről ??? van e valakinek esetleg ? mi a véleménye róla ? és hol lehet legolcsóbban hozzá jutni ?
Előre is köszönöm a válaszotokat !!!! :R :R :R

(#14657) Sn00PiG válasza szabimaci22 (#14656) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Nekem ilyenem van, a gigatelnél vettem megjelenése után 2 nappal, és azóta is nagyon meg vagyok vele elégedve!
Kényelmes, a beszélgetések is kellemesek, a zene gyönyörűen szól (mélyhangkiemeléssel elég komoly basszust lehet belőle kihozni)
1 töltéssel átlag 1-1,5 napot megy (kb 3 óra aktív zenehallgatással, némi beszélgetéssel, folyamatos készenlétben)
Két készülékhez is tudom egyszerre csatlakoztatni, ami nekem hatalmas plusz pont, mivel a privát és a céges mobilomon is egyszerre tudom kezelni a hívásokat.
Az árát mindenképpen megérte, jelenleg a gigánál 9 ropi, ami elég drága szerintem, mivel én ugyanott korábban vettem 5990-ért. Érdemes keresgélni, mert tényleg nagyon jó füles, és nem mellesleg jack csatis, vagyis tetszés szerint bármilyen fülesre cserélhető a gyári amit hozzá adtak!
(megjegyzem én egy creative fülesre akartam lecserélni megvétel után rögtön, de mikor meghallottam hogy szól hagytam benne az eredeti fülest, mert tényleg odacsap!!!)

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#14658) kp78 válasza busman (#14655) üzenetére


kp78
addikt

Igen, már hívtak is, hogy jött.
Holnap vmikor be is lépek, megnézem. :))

(#14659) syner


syner
tag

Meg tudja mondani valaki, hogy kb mibe fáj egy alsó műanyag elem csere (akkufedél)? Valahogy elrepedt az egyik fele a csavarnál, és kicsit fityeg. Garancia miatt gondolom csak márkaszerviz jöhet szóba.

(#14660) Zamasun válasza syner (#14659) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Belle alatt miért nem lehet flash videót (youtube) lejátszani ? Sem a gyári, sem az opera 11 nem viszi, hibás fájlt, nem támogatott formátumot ír ki.

(#14661) Sn00PiG válasza Zamasun (#14660) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Az Opera soha nem vitte a flash videókat.
Az alap böngészővel meg az lesz a gond, hogy a drága jutyúb megint machinált valamit a mobil oldalukkal , így eltűnt a flash lejátszó, és csak a streaming megy helyette, ami meg szánalmas minőséget biztosít:S
Kicsit turkálj itt: Beállítások/Alkalmazásbeállítások/Videók
itt állítsd be a megfelelő hozzáférési pontot és proxyt, ha van, és elvileg menni fog.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#14662) Zamasun válasza Sn00PiG (#14661) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Nem segített, csak a bal felső sarokban lévő f felirat van, videót nem viszi.

(#14663) Sn00PiG válasza Zamasun (#14662) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Operában van csak tört "f", normál böngészőben nyisd meg. Érdemes egyébként a youtube appot használni inkább, vagy letölteni valamilyen appal a videót (YourTube, Youtube Downloader stb.).

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#14664) Zamasun válasza Sn00PiG (#14663) üzenetére


Zamasun
aktív tag

A natív böngészőben nézem természetesen és ott van a hiba. A youtube dowloader jó program, de mikor van egy beágyazott YT videó egy oldalon, azért nincs kedve az embernek megnyitni ezért egy másik appot és ott rákeresni.

(#14665) CS_D válasza Zamasun (#14660) üzenetére


CS_D
senior tag

Okosítsd meg a gyári böngésző user agent-jét. Akkor nem fog a mobil oldalra vinni, és jó eséllyel le fogod tudni játszani a videót.

(#14666) Karma válasza CS_D (#14665) üzenetére


Karma
félisten

Akkor mar lehetne iPhone UA-ra atirni is, nem?

“All nothings are not equal.”

(#14667) stewe780 válasza Zamasun (#14660) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem viszi a gyári a flash-es youtube vidókat most is.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14668) CS_D válasza Karma (#14666) üzenetére


CS_D
senior tag

Elvileg semmi akadálya.

Személyesen nem próbáltam.

(#14669) TaylorPro válasza MC Pite (#14650) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Még most tudtam rendesen megnézni. Szép a bronz, de szerintem kár hogy az üveg körüli fém fekete. Bronzban szebb lenne. Ez így töri az összhangot. Persze ízlés kérdése. Gratula hozzá, jó vásár volt!

Pixel 8 Hazel

(#14670) TaylorPro válasza CS_D (#14668) üzenetére


TaylorPro
addikt

Működik. Amúgy bármire átírható.

Más: Navifirmen már terjed az új 25.7-es sw! Persze ez még Anna.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#14671) stewe780


stewe780
őstag

Ti hallotáttok már az új Nokia award winning csengőhangot? Ez most valami vicc, vagy komoly :F :Y
[link]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14672) TaylorPro válasza stewe780 (#14671) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez lesz az új Nokiákban, jobb ha beletörődsz.

Pixel 8 Hazel

(#14673) stewe780 válasza TaylorPro (#14672) üzenetére


stewe780
őstag

van még lejjebb... :O

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14674) AndrewTdi válasza stewe780 (#14671) üzenetére


AndrewTdi
addikt

borzalmas...
(megnézném a fejét az 62 éves néniek vagy bácsinak amikor bekapcsolja a telót a buszon a zöldségeskosárral)

(#14675) Zamasun válasza CS_D (#14665) üzenetére


Zamasun
aktív tag

iPhone és Firefox user agent alatt is ugyanaz a helyzet.

(#14676) Just486 válasza stewe780 (#14671) üzenetére


Just486
senior tag

hát ez röhej

That unconquered country we call the future.

(#14677) Kasya válasza stewe780 (#14671) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mikor meghallottam és közben egy időben elképzeltem az idősebb korosztályt az előző hsz alapján, majd leestem a székről a nevetéstől... Itt vagy valami protekció van, vagy a finnek süketek :)

[ Szerkesztve ]

(#14678) Lirion válasza stewe780 (#14671) üzenetére


Lirion
addikt

Ez vmi rettenetesen fos... :(((

(#14679) slimshady válasza stewe780 (#14671) üzenetére


slimshady
senior tag

A baj nem kicsi... :)

üdv.: SlimShady

(#14680) MC Pite válasza TaylorPro (#14669) üzenetére


MC Pite
veterán

Nekem az Impacttal így sokkal jobban tetszik mintha bronz keret lenne. Neten vanank bronz keretes képek is egyébként...

Csengőhangból ez tuti az extended verzió... És gondolom a régi mellé jön - plusz hányan használjuk a nokiás hangot?!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#14681) Kasya válasza MC Pite (#14680) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ami azt illeti, sokan...még én is, pedig nem vagyok az idősebb korosztály :) Bár tuti hallottad már buszon, vonaton, utcán vagy akár az iskolában a tanár(ok)nál.
Személy szerint az elektronikus feldolgozását használom, nem is értem hogy nem tudta inkább az megnyerni...

(#14682) peugeotmate válasza stewe780 (#14671) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szoktam dupstepet is hallgatni, de ez így egy kissé (=nagyon) meredek elképzelés.

meg

(#14683) attisx válasza stewe780 (#14671) üzenetére


attisx
addikt

OMFG!

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#14684) Sn00PiG válasza stewe780 (#14671) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Tehát, csak hogy tiszta legyen:

Nem a finnek a süketek, ez a csengőhang a közönség által megszavazott első helyezett, így ez a csengőhang az eddigiek mellett(!) lesz megtalálható az új Nokia készülékeken.
Nem tudom meghallgattátok-e már az összes gyári csengőhangot, de azok között meg olyan van, ami az én ízlésemnek nem felel meg. Ha rajta lesz a telefonokon vagy használják, vagy nem, ennyi.

Hozzáteszem csendben, hogy lehet nektek nem tetszik, de még mielőtt nyert volna, közel 1 hónapja leszedtem magamnak pont ezt a cs.hangot, és azóta is így szól a telefonom.
(Problem?! )

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#14685) Karma válasza Sn00PiG (#14684) üzenetére


Karma
félisten

"Nem a finnek a süketek, ez a csengőhang a közönség által megszavazott első helyezett"

Csak hogy tiszta legyen: egy fenét. Ez a csengőhang egy, a Nokia által felállított nyolc fős szakmai zsűri szerint legjobbnak ítélt csengőhang.

A közönség szavazata sokat nem ért, lásd az eredeti oldalt, ez a fos csak tizedét érte el például a Progressive Nokia csengőhangnak.

Ha nem megterhelő az angol, íme az oldalról a lényeg:

"How are the winners selected?
All users of the Nokia Tune Contest Website may vote on the best User Material submitted to the Contest during the Contest Period. The five (5) most voted or 'liked' entries submitted on the Contest Website will qualify as finalists. A further five (5) finalists will be selected by a panel of judges from all eligible entries. One winning entry will be selected by the panel of judges from the ten (10) finalists. In addition the panel of judges will select five runners-up from the remaining nine (9) finalists. All eligible User Material will be judged based on the following criteria: quality and functionality, (ii) usability and creativity, (iii) uniqueness, novelty value and innovativeness and (iv) commercial viability."

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14686) Sn00PiG válasza Karma (#14685) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Valóban, ebben igazad van, megkövetlek. Ettől függetlenül a csengőhang minőségével szerintem semmi gond nincs, ráadásul követi a "jó-csengőhang" szabályokat: finoman indul, már az elején felveheted és nincs durvulás, ellenben a durva részben annyira jók a hangok, hogy bárhol meghallom, ha csörög.
Ráadásul eddig egyedi is voltam ezzel a csengőhanggal, már lehet hogy nem.

Mindenesetre a progrsszív verzió se rossz, de tudod, kinek a pap...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#14687) Karma válasza Sn00PiG (#14686) üzenetére


Karma
félisten

...kinek a pofon. En egyebkent szeretem a dubstepet, de ezt a csengohangot nem mernem emberek kozott felvallalni :P

“All nothings are not equal.”

(#14688) Sn00PiG válasza Karma (#14687) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Mondjuk itt nálunk a cégnél is mindig néznek a kollégák, hogy mi az isten ez, de már lassan megszokják :P

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#14689) MC Pite


MC Pite
veterán

NOKIA HARD ELECTRO HOUSE -t hogy töltsem le? :DDD

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#14690) Misály válasza Karma (#14687) üzenetére


Misály
addikt

Csak hogy okoskodjak ( az mindig jol ment ), a dubstep egy elnyujtott techstep dnb kiallas, a Lifted records hasznalta/hasznalja eloszeretettel. Mufajnak ne nevezzunk egy kiallast. Dehat az ifjusag sajnos erre bukik. Szvsz egy fureszes bassline ket tammal meg valami popszam effektelt refrenjevel nem nevezheto onallo zenei stilusnak. Fel percig eleg, de hogy valaki ezt hosszu tavon hallgassa...

(#14691) Karma válasza Misály (#14690) üzenetére


Karma
félisten

Nem neveztem műfajnak, mivel ennyire nem vagyok benne az elméletben és a "kiállás" szó értelmezésénél már fennakadtam :) Csak ha szembejön egy szám és mutat egy pár karaktert, akkor hajlamos vagyok dubstepnek nevezni.

Mit gondolsz a csengőhangról BTW? :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14692) Karma válasza MC Pite (#14689) üzenetére


Karma
félisten

Egy favágó megoldás az, ha Chrome-mal elmész erre az oldalra: [link], elindítod a lejátszást, előhozod a Developer Tools pl. a háttéren jobbkatt -> Elem kivizsgálása paranccsal, aztán Network, legörgetsz, és ott lesz az MP3 fájl. Duplakattal meg tudod nyitni magát a fájlt.

Azért nem másolom ki az URL-t, mert dinamikusan generálja az Amazon cloudról, úgyhogy nem biztos hogy sokáig élne.

“All nothings are not equal.”

(#14693) Misály válasza Karma (#14691) üzenetére


Misály
addikt

En elfogult vagyok, poennak elmegy de nem alkalmazhato vilagszerte, se szeles korosztalyban. Nagy melleloves ha engem kerdezel.

Kiallasnak nevezzuk a kiallasokat:D Azaz a zene megpihen egy kicsit mielott jon a masodik felvonas. A dubstep valaha egy kiallas volt csak. Bar egyesek dub-bol es garage-bol szarmaztatjak, en nem adom meg neki ezt a tiszteletet, eloszor 2003 kornyeken hallottam kiallaskent.

(#14694) MC Pite válasza Karma (#14692) üzenetére


MC Pite
veterán

Ahh, hálózat; így már megvan dragonflyban is, köszi!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#14695) MC Pite válasza MC Pite (#14694) üzenetére


MC Pite
veterán

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#14696) Karma válasza MC Pite (#14695) üzenetére


Karma
félisten

Ha nem Chrome-ot használsz, rádbízom a megtalálását :P
Az Operának sose használtam a dev cuccait.

De ha találsz Javascript Console-t benne, írd be ezt:
sound.url

És kidobja az URL-t, amit a lejátszóobjektum használ :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14697) Karma válasza Karma (#14696) üzenetére


Karma
félisten

Sőt, még jobb, ha ezt a parancsot adod ki:

window.location.href = sound.url

“All nothings are not equal.”

(#14698) imi290


imi290
aktív tag

jött valami frissítés,de nem a belle volt az ... nektek is megjelent ??? nem mintha sokminden változott volna,mert eddig is anna volt fent...

(#14699) MC Pite válasza Karma (#14697) üzenetére


MC Pite
veterán

:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#14700) Camper2006 válasza imi290 (#14698) üzenetére


Camper2006
tag

[link] :D

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.