Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) CS_D válasza Mymelody (#13848) üzenetére


CS_D
senior tag

Teljesen felelsleges olyanért szervízbe rohanni, amit Te magad is megoldhatsz otthon egy kis utánajárással.

De alapvetően arra van a garancia, hogy ha problémád van, akkor megoldják.

Rajtad múlik, hogy melyikre fordítod az időt: kitanulod vagy elviszed. Az előbbi kevesebb időt igényel.

(#13852) Mymelody válasza CS_D (#13851) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Köszi srácok már telepítem a phoenix-et. Meglátjuk..

Cheers

(#13853) semetka


semetka
őstag

Transmitter témához visszatérve, ma kipróbáltam én is hogy milyen annán és azt kell mondjam h lehet h tényleg gyengébb a jel. :(
Remélem Belle-en már normális lesz, mert én elég sokat használom. Valaki nem tudja kipróbálni akinek Belle-je van, hogy milyen?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13854) gretzky77 válasza semetka (#13853) üzenetére


gretzky77
veterán

nekem belle van fent és nincs gondom a transzmitterrel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13855) stewe780 válasza semetka (#13853) üzenetére


stewe780
őstag

Transmitterhez visszatérve sikerült kipróbálnom egy rendesebb hifivel, és az antennától max 15 centire még kristálytiszta volt az adás, kb 1-1.5 méterig tartotta a stereot, és 5-6 méterig ment még monoban aztán eltűnt. Jobb értékek, mint ami a 5800-val volt, de azért a használható kategóriát még nem éri el (nálam).

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13856) gretzky77 válasza stewe780 (#13855) üzenetére


gretzky77
veterán

Bocs de mi lenne a hasznàlhatò érték neked,autòban ùgyis ràdiò közelében van otthon is gondolom a ràdiò közelébe teszed nem akkor?Bocs csak nem értem miért gond az 1-2 méter!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13857) Spricccer


Spricccer
tag

valamilyen póker progit tudtok annára?

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#13858) Ufff válasza stewe780 (#13855) üzenetére


Ufff
senior tag

Neked valószínűleg adótoronyra lenne szükséged... :U

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#13859) greenmeister válasza stewe780 (#13855) üzenetére


greenmeister
tag

Fülhallgatót bedugtad?? Mert az erősíti a jelet.

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#13860) stewe780 válasza greenmeister (#13859) üzenetére


stewe780
őstag

A füllhallgató letiltja a transmittert.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13861) stewe780 válasza gretzky77 (#13856) üzenetére


stewe780
őstag

Az 1-2 méter nekem tök jó lenne, a 15 centivel vagyok kibukva. 15 centi után elkezd kicsit, 1 méteren már nagyon (!!) sercegni. A stereot-még tartja, de már nem élvezhető. 1,5 után a pedig a sercegő stereoból átvált monoba. Szobába még ok, de inkább kocsiban használnám, ott meg nem 15 centire van az antenna.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13862) gretzky77 válasza stewe780 (#13861) üzenetére


gretzky77
veterán

én is naponta hasznàlom kocsiban ràadàsul melòbòl adòdoan többféle autòt vezetek müszerfalon vagy boxban még nem volt vételi gondom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13863) stewe780 válasza gretzky77 (#13862) üzenetére


stewe780
őstag

Ez van, az enyém ilyen. :U

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13864) greenmeister válasza stewe780 (#13860) üzenetére


greenmeister
tag

Ez most komoly??? Szomorúan hallom. :(( N8on még nem próbáltam ez igaz, viszont LG Arena-ban ez erősítette a jelet ha bedugtam.

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#13865) stewe780 válasza greenmeister (#13864) üzenetére


stewe780
őstag

Véééééresen komoly! :K

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13866) semetka válasza gretzky77 (#13854) üzenetére


semetka
őstag

Na ennek örülök. Nem rossz Anna-n se, csak mintha 1.2-n jobb lett volna. De majd a Belle.....
De várom már.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13867) deka10 válasza stewe780 (#13863) üzenetére


deka10
senior tag

Tudom, hogy nem megoldás de ha otthon használod akkor told bele a töltőt úgy biztosan menni fog távolabbról is.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13868) kacsa7 válasza gretzky77 (#13862) üzenetére


kacsa7
őstag

azért ácsi van, mert ne a fejegységet nézzük, hanem az antennát, ami fogja ugye a jelet. na most az autók nagyobbik részén az antenna hátul van, ami 1.5-2m távolság. nyilván egész más a helyzet ott ahol elől van az antenna, kvázi a fejegység felett v. azzal 1 vonalban pl kis haszongépjárműveknél.

meg ugye továbbra is fenn áll a gyári/nem gyári fejegység probléma.

szóval azért összetett a dolog eléggé, hogy most jól szól v. nem.

(#13869) stewe780 válasza deka10 (#13867) üzenetére


stewe780
őstag

Zárásképp: Köszi mindenkinek a segítséget. :R

Vannak páran akik egy jól fogható transzmittert fogtak ki, nekem egy elég gyengét sikerült. Ez van, ezt dobta a gép. Kocsiban használtam volna, de nem fogom. Visszavihetném, hogy akkor nézzék meg, mert szerintem nem hozza az elvárható funkcionalitást, de nem teszem.
Ma kaptam vissza a BH-109 es kékfog fülhallgatótmat a Nokia Care-ből. Negyedszerre (!!) cserélték ki vadonat újra. Egy 6kHUF-os szar, ami állandóan tönkremegy, egyszerűen nem tartja a töltést. Utolsó alkalommal aznap visszavittem a Care-be, 1,5 óra töltés után 5 perc beszélgetést bírt, majd elkezdett pittyegni, meg lemerülést jelzett a státusz led. Már azt ajánlotta a srác, hogy hívjam fel a Nokia ügyfélszolgálatot, hogy cseréljék más típusra, vagy adják vissza a pénzem, mert ő ezt nem teheti, de az ügyfélszolgálaton keresztül indítványozható az ilyen. Végigtelefonáltam az ügyfélszolgálatot, a reklamációt, de sajnos a Nokia birodalmi tanácsa nem szavazta meg a típuscserére az engedélyt, szóval megint "megjavítottá", vagyis adtak 1 újat. Na csak e miatt nem kezdek bele a telóval is egy hasonló kálváriába, ha valami csontra tönkre nem megy benne akkor inkább nem erőltetem ezt a transzmitter gyengeséget.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13870) stewe780


stewe780
őstag

Csak a transzmitter témát zártam, nem a topicot :D
(és azt is csak a részemről, ti nyugodtan témázhattok róla)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13871) kacsa7 válasza stewe780 (#13870) üzenetére


kacsa7
őstag

inkább ne tegyék, úgyis olyan mindenkinek amilyen :DDD bele kell törődni :))

(#13872) vanezigy válasza stewe780 (#13869) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nekem meg ma elkezdett zörögni, rezonálni a telóm hangszórója.. elég zavaró de ha ennyire körülményesek, nem hiszem, hogy nekivágok a szerviznek...

(#13873) stewe780 válasza vanezigy (#13872) üzenetére


stewe780
őstag

A csillagzatom a körülményes... :U 4szer kicserélték vacsi újra, most az ötödiket nyúzom. Egy szavam nem lehet, mindig 1 héten belül kész volt, sms-en jelezték, hogy mehetek a készülék. Normálisak voltak, sőt az ottani ürge ajánlotta, hogy hívjam fel az ügyfélszolgálatot egy típuscsere igénylésért. Szóval nincs velük semmi gond, már előre köszönnek nekem :D és 4edszerre is ugyanolyan jó kedéllyel adták át az új fülest. :)
Csak hát azért már vissza-vissza térő vendégként lenne jobb dolgom is, mint hogy állandóan oda járjak. Mondtam is az ürgének, hogy mondják már meg mit csinálok rosszul. Lehet, hogy a zöld fényre váltás nem azt jelenti, hogy feltöltött a füles, hanem onnantól még 8 órát kell tölteni, és akkor tölt fel. Vagy mondjuk minden telihold éjfélkor egy fekete egér karmával kell átsimogatnom, vagy tök mind1, de, hogy minden szar bt-109-es hozzám kerül az sem igaz. Pedig tényleg gallyra ment mind. Gondolom nem cserélik anélkül, hogy ne vizsgálnák meg, hogy rossz. Kétszer beadtam a töltőt is, hátha azzal van a gond, de azt nem cserélték, az szerintük jó.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13874) kacsa7 válasza stewe780 (#13873) üzenetére


kacsa7
őstag

biztos annyira jó társaság vagy, hogy mindig 1 szar fülest kapsz h. újra-újra visszamenj bájcsevegni :D

(#13875) Just486 válasza kacsa7 (#13874) üzenetére


Just486
senior tag

ezdejó :C

That unconquered country we call the future.

(#13876) Dot


Dot
őstag

Ja, azt hogy lehet megcsinálni, hogy wlanon keresztül másoljak telóról/ra??

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13877) Ricardo válasza stewe780 (#13873) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet, hogy nem újat kaptál, csak mindig visszacsomagolják a régit :D

[ Szerkesztve ]

(#13878) bringasisti válasza Ricardo (#13877) üzenetére


bringasisti
őstag

Van rá esély :(((

BENEFON DELTA--------N8

(#13879) stewe780 válasza Ricardo (#13877) üzenetére


stewe780
őstag

A sorozatszám mindig változott. Újat adtak, csak belenyúltam egy rossz sorozatba :U

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13880) stewe780


stewe780
őstag

Említették már itt többen, hogy lassú a teló. Na jó, nem lassú, mondjuk inkább azt, hogy nem annyira gyors :D Én is éreztem mostanában, hogy nem olyan mint amikor először a kezembe vettem. Nem tudom, hogy a programok telepítése miatt lassult be, vagy mi történt. Most viszont a transzmitter teszteléshez előkaptam az 5800-ámat, és jött a döbbenet. Pár hónapos N8 használat után 1szerűen nem vagyok képes felfogni, hogy hogyan tudtam az 5800-át 1,5 évig használni. Komolyan, annyira nem lehet tudni, hogy mit csinál, hogy az már félelmetes. Most dolgozik, vagy nem vette a bevitelt, de ha érzékelte az érintést, akkor is rohadt lassan, megfontoltan teszi a dolgát. Amúgy 1,5 évig ez valahogy fel sem tűnt, használtam, és jó volt. :))
Szóval nem annyival lassul be az N8, mint amennyire érezzük, csak könnyű a jót megszokni.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13881) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Egy pár HSZ-el előrébb írtam, hogy az Annától elkezdett sz@arakodni a telefonom, majd jött két frissítés. Ezek meg is történtek, de mindig produkált valamit a telő. Ez előtt egy órával viszont már más lett a helyzet. Bejövő hívásom érkezett, de mikor felvettem elsötétült a kép. Azt hittem, hogy lezárt a bill. De a telefon kikapcsolt. Erre jött a meglepi. Azóta meg sem moccan. Se a töltésre nem reagál, se semmire. Halott. Így hát szörvájz lesz belőle :W :W :W :W :W

(#13882) CS_D válasza stewe780 (#13880) üzenetére


CS_D
senior tag

Én is teljesen így érzek. :DDD

Van párhuzamosan egy 5800-ám, de már kínszenvedés használni, holott előtte 2 évig imádtam.

(#13883) kpal


kpal
veterán

Nektek hogyan jön ba a Facebook normálisan vagy butitott mobil képpel ?

(#13884) karldergroße válasza kpal (#13883) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nekem a facebook semmilyen képpel nem jön be.

(#13885) kpal válasza karldergroße (#13884) üzenetére


kpal
veterán

Nics rá lehetőség hogy ugy jelenitse meg a teló az FB mint az aztali gép , milyek böngésző a jó?

(#13886) TommyX_ válasza kpal (#13885) üzenetére


TommyX_
őstag

Próbáld ki ezt a progit, elég jó lett szerintem.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13887) attisx válasza kpal (#13885) üzenetére


attisx
addikt

Opera Mobile "Desktop" user agenttel.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13888) MC Pite válasza CS_D (#13882) üzenetére


MC Pite
veterán

X6-al hasonlóan vagyok (most húgomé), pedig azért az a kettő között (N8-5800) van. Cégnél 5800 (is) van, trés; bétás szoftverrel - még kinetikus görgetés sincs - na az azért némi önuralmat igényel használatkor...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#13889) Psychlo


Psychlo
tag

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen telót és azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudom kikapcsolni a mobil adatforgalmat (ha egyáltalán lehet) mint pl. androidos telóknál. Nekem nincs semmilyen netes előfizum és nem szeretnék mobilnettel magas számlát generálni. Netezésnél nekem elég a wifi-s elérés.

A válaszokat előre is köszönöm!

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#13890) peugeotmate válasza Psychlo (#13889) üzenetére


peugeotmate
őstag

Beállítások>Kapcsolatok>Beállítások>Célok

Itt kitörlöd a SIM kártyád által létrehozott hozzáférési pontokat! Ez 100%-os védelmet nyújt a mobilnettel szemben.
Illetve a:
Beállítások>Alk.beállítások>Helymeghatároz.>Helymeghat. módszereknél csak a beépített GPSnél legyen pipa!

Ha mindezt elvégzed, "védve" vagy.

meg

(#13891) TaylorPro válasza peugeotmate (#13890) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ezt Bellében egy kattintással tiltani lehet. :)

Pixel 8 Hazel

(#13892) Psychlo válasza peugeotmate (#13890) üzenetére


Psychlo
tag

Köszönöm!

Van köztetek nyíregyházi? Egy kis segítségre lenne szükségem flesheléssel kapcsolatban. Más: Az Ovi mi alapján ismeri fel a telefont, és mi alapján szedi le hozzá a megfelelő nyelvű szoftvert?

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#13893) semetka


semetka
őstag

Próbáltátok már az fmobi-t? Tényleg a legjobb fb kliens. Nem bántam meg érte a 400ft-ot store-on. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13894) vanezigy


vanezigy
aktív tag

letöltök egy albumot a sz.gépre, majd felmásolom a telóm memória kártyájára X névvel. kábeles kapcsolatot meghagyom, majd a zene-zenelejátszót megnyitva kiírja, hogy médiaátvitel folyamatban és nem tudom megnyitni az albumot amit persze ő átnevezett.
ha ezt a folyamatot megunva leválasztom a kábeles kapcsolatot akkor hozzáférhetővé válik a médialejátszó, viszont az album kétfelé van osztva más névvel...
mi ennek az oka, mit csinál olyankor amikor kiírja, hogy médiaátvitel folyamatban?

(#13895) Dot


Dot
őstag

[link]
Vagyis valami WinSCP-hez hasonló progi kellene.
Az n900-hoz már megszoktam a WinSCP-t.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13896) deka10 válasza Dot (#13895) üzenetére


deka10
senior tag

Én dukto-t használom működik win, mac, linux, és két symbian-os teló között is durkálni nem lehet de egyikről a másik készülékre fajlt ill mappát küldeni teljesen jó.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13897) CS_D válasza vanezigy (#13894) üzenetére


CS_D
senior tag

Mass storage üzemmódban másold fel a zenéket.

(#13898) vanezigy válasza CS_D (#13897) üzenetére


vanezigy
aktív tag

a felmásolással nincsen gondom, a fájlkezelővel kilehet tallózni a memóriakártyán lévő albumot.
a gondom a médialejátszó megnyitásakor jelentkezik, most éppen két albumot csinált egyből. ennek mi lehet az oka?
amelyik albumban 36 szám van, azt gond nélkül beolvasta, szerepel a listáján, sőt, még borító képet is tett neki, pedig az nem volt a mappában, amiben csak 26 szám van, abból két albumot csinált és hiába van az albumban borító kép, nem jeleníti meg...

háttértár módban levő felmásoláskor miben változhatna ez a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#13899) attisx válasza vanezigy (#13898) üzenetére


attisx
addikt

Nem tudom Symbian^3-nál hogy van, de a korábbi verzióknál a gyári zenelejátszó csak olyan borítóképeket hajlandó megjeleníteni, amik megfelelően bele vannak ágyazva az mp3 fájlokba ("Front Cover Art" címkével), a csak úgy a mappákba "odahányt" képekkel nem foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13900) vanezigy válasza attisx (#13899) üzenetére


vanezigy
aktív tag

akkor valszeg ez lehet a gondom egyik felére a megoldás, de miért csinál két mappát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.