Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13301) syner


syner
tag

Ez vajon a magyar trére is vonatkozik?
http://support.t-mobile.co.uk/discussions/index?page=forums&topic=80101904b4d629a0131f714b2e1006730

(#13302) peugeotmate válasza syner (#13301) üzenetére


peugeotmate
őstag

Holnap kiderül! :P

meg

(#13303) Misály válasza peugeotmate (#13302) üzenetére


Misály
addikt

Mar kijott T-re mult heten raktam fel asszony C7-esere.

(#13304) syner válasza Misály (#13303) üzenetére


syner
tag

És tényleg. Pár napja néztem, akkor még nem volt.

(#13305) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,nektek megbízható a gyári emil kliens, (akkor frissít mindig ami be van állítva ,illetve a manuális fizetés(küldés-fogadás annánál ,szinkronizálás a régi sw) az is hibátlan?

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#13306) atoth


atoth
aktív tag

Nokia/Symbian fanok figyelem!
Az N8 utódja (vagy sem).

(#13307) oggy71


oggy71
tag

Baxus, nekem is eltűntek a térképeim a 3.08 frissítéstől :(( !
Megpróbálom majd megint wifin leszedni őket, ha nem megy, ugrik vissza a 3.06

(#13308) attisx válasza atoth (#13306) üzenetére


attisx
addikt

vóóót mááá...

Tegnap... Kétszer is... :P

BTW, hiszem ha látom. :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13309) Misály válasza oggy71 (#13307) üzenetére


Misály
addikt

lehet frissiteni, szep lenne ha nem...

(#13310) atoth válasza attisx (#13308) üzenetére


atoth
aktív tag

Bocs, akkor én voltam lemaradva. A kétmagos CPU-tól eltekintve semmi hihetetlen nincs a specifikációban. De még az sem annyira az, hogy ha a két magot egyszerre csak bizonyos alkalmazásoknál (pl. video kódolás/dekódolás) használják, egyébként pedig lekapcsolják az egyiket.

(#13311) oggy71


oggy71
tag

Éredekes ez a hír erről a 801-es Nokiáról!
Szerintem van benne kicsi kábítás is, csakhogy tartsák a lelket még a Nokiában..
Még jó, hogy nem 26mpx-es fényképezőt buherálnak majd bele!
Az nem jut el a tudatukig, nem a mpx-ek számát kéne feltornászni, hanem csinálni egy olyan telot amiben optikai zoom van (egye kutya, kezdésnek elég lesz 3x-os :) is), meg CCD képérzékelő.
más:
Az viszont örvendetes, hogy még a majd 3 éves 5800-ára is jön ki nemsoká frissítés :DD .
Így talán mi N8 tulajok sem leszünk leszarva egy ideig (talán még a Belle után sem)!

(#13312) peugeotmate válasza oggy71 (#13311) üzenetére


peugeotmate
őstag

Mindjárt egy DSLR gép szintjét ne hozza Neked egy mobilkamera? :F :W
Simán megjelenhetne egyébként ez a teló, de (sajnos) nem a Nokiánál, ismerve az állapotokat.

meg

(#13313) Misály válasza peugeotmate (#13312) üzenetére


Misály
addikt

Miert mi van odabenn a fejlesztoi reszlegen?

(#13314) peugeotmate válasza Misály (#13313) üzenetére


peugeotmate
őstag

Lassúság. Tudom, szerinted a Symbian kiszervezése miatt volt, de ez (szvsz) már pár éve fennáll. Egy olyan mobilt sem tudok mondani az N8 megjelenése óta, ami jobb lenne nála... Pedig az N8 már jó 10 hónapja forgalomban van.

meg

(#13315) Misály válasza peugeotmate (#13314) üzenetére


Misály
addikt

Ismered az ironiat? Probaltam ravilagitani hogy senki nem tudja mi zajlik odabenn igy kerult elo a semmibol az n9 is, meg a hattalmas eldar murtazin se latta...

(#13316) Sarlon válasza peugeotmate (#13314) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ami jobb lenne nála? Ez elég relatív, nem? Kinek mi a jó? Ott van pl. az E7
Talán a Nokia is képes tanulni a hibáiból és versenyben tud maradni a többi gyártóval. Bízom benne, h lesznek még érdekes meglepetések új telefonok terén.

N82- N8- Lumia 920

(#13318) Karma válasza SlayR (#13317) üzenetére


Karma
félisten

Ugh, eddig is undorítóan giccses volt, de most rátettek még egy lapáttal.
Éljenek az értelmetlen 3D-s effektek! (nem)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13319) kchris78 válasza Karma (#13318) üzenetére


kchris78
veterán

+1! En a symbian tema effekteket is kikapcsoltam. Csak ugy pattog az ui az erintesekre!

(#13320) slimshady


slimshady
senior tag

Belle Felflashelése után mi miatt ugorhat a gari tudja esetleg valaki? MI az amit kerülni kéne?

*#0000# és frissítések keresése is már vagy csak ha konkrétan frissítenénk vmit?

Ovi Suite-ot azért lehet még használni utána mert az is lecsekkolja a friss szoftokat? vagy hogy van ez?

üdv.: SlimShady

(#13321) Pikkolo^^ válasza atoth (#13306) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Hiába jó a hw, majd megy a fika a felbontás miatt. Amennyiben igaz a "hír".

(#13322) Pikkolo^^ válasza kchris78 (#13319) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Látom a Nokia vásárlókat még mindig nem érdeklik a csicsák :)

Más. Valaki tudná nekem azt tesztelni, hogy ha BT headset-et használ akkor mennyi idő múlva kapcsol ki a képernyő (ugye nem érzékeli, hogy van valami a közelben)? Almánál ez nemnagyon megy és a kijelző megcsapolja az aksit :)

[ Szerkesztve ]

(#13323) gti16v válasza atoth (#13306) üzenetére


gti16v
őstag

jól hangzik....

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#13324) kacsa7 válasza slimshady (#13320) üzenetére


kacsa7
őstag

Miért ne lehetne használni az Ovi-t? Nem frissít magától... Nem kell frissítéseket felpakolászni rá gondolkodás nélkül és kész. Tökéletesen működik vele az ovi.
Nyilván mivel az összes frissítés Anna-ra van, így nem működnek Belle-en, lásd kamera frissítés, ami elbassza pl Belle-en a kamerát, tehát sem oviban, se a telefon szoftverfrissítőjén keresztül nem szabad frissíteni, meg felpakolászni a mindenféle modokat. Max amiről tudod h. megy Belle-en.

Belle felflashelés után is ugyanattól ugrik a gari amitől annán, 1.2-n v. akármelyik szofton. Ne vágd földhöz, ne úsztasd meg stb stb. Szoftveresen jóformán nem tudod elbaszni.

(#13325) deka10 válasza Pikkolo^^ (#13322) üzenetére


deka10
senior tag

Ezt nem igazán értem, már jó ideje használok bt.hs. de ki sem kell venni a telót zsebemből este kapcsolom csak ki a bt.-t napközben meg rejtve van, ha egyszer párosítottam akkor csak bekapcsolom reggel és mikor elindulok akkor a hs.-et és kapcsolódik magától, a kijelzővel nem csinál semmit most bellén megjelenik egy kis ikon de 1 másodpercre és eltűnik.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13326) slimshady


slimshady
senior tag

MIkor a Phoenixel rá akarom tolni a telóra a Belle-t akkor a teleonnak milyen állapotba kell lennie? KI vagy bekapcsolva, ovi suite módban vagy sem?

A telefonnak hack-keltnek kell lennie hozzá, hogy a phoenix-szel lehessen flashelni?

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#13327) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Sziasztok!
Alaposan körbe jártam a Belle témát,és úgy döntöttem,hogy lecserélem a BZS féle Annát.
Sajnos pokoli lassú lett a készülék.Főleg amikor a google-ben,fordítókba,üzenetekben a karaktereket pötyögöm. Szó szerint egy karakter 4-5 másodperc. Mintha valami intenzíven futna háttérban.Több Belle-t is kipróbáltam,mind ugyanezt produkálta.
Van rá mód hogy teljesen leradírozzam a telót(mint amikor Windows-t telepít az ember),és arra egy Belle,vagy telepítéskor ez alap?...esetleg más ötlet?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13328) Pikkolo^^ válasza deka10 (#13325) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A távolságérzékelő miatt van olyan telefon amelyik BT headset-nél is figyelembe veszi a távolságérzékelőt (nem a zsebemben van a telefon) és a beszélgetés alatt végig világít a kijelző ami zabálja az aksit. A "buta" és "elavult" Symbian esetén ez hogy van?

(#13329) slimshady válasza Pikkolo^^ (#13328) üzenetére


slimshady
senior tag

Javaslom zárd le a billentyűzetet miután hívást indítottál és kész. De legközelebb kipróbálom neked, hogy mit csinál a telefon ha az asztalon hagyom lezáratlan billentyűzettel, mert ha jól vettem ki a szavaidból akkor arra volnál kíváncsi. :)

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#13330) slimshady válasza slimshady (#13326) üzenetére


slimshady
senior tag

Megoldódott, csak atűzfalat kellett kilőni... Most próbálgatom a Belle-t. :D:D:D

üdv.: SlimShady

(#13331) deka10 válasza Pikkolo^^ (#13328) üzenetére


deka10
senior tag

Értem már na így még nem próbáltam, de itt sem kapcsol le magától másfél percig próbáltam az már szerintem hosszú.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13332) kacsa7 válasza slimshady (#13326) üzenetére


kacsa7
őstag

Amennyiben dead módban csinálod, akkor kikapcsolt állapotban és ovi suite módban. A hacknek semmi köze a phoenixhez. A legjobb, ha kikapcsolod a telót és csak akkor dugod rá usb-vel a gépre, amikor a phoenix kiírja h. kapcsold be a telefont blabla. Ott rányomsz az OK-ra, a phoenix elkezdene flashelni és utána dugod rá az usb-t a gépre. Akkor magától szépen megcsinál mindent, nem kell neked kapcsolgatni a telefont stb.

Bár ez 500 helyen le van írva, de akkor a gyengébbek kedvéért:
1. Bemásolod az Anna fájljait a C/Program Files/Nokia/Phoenix/Products/RM-596 mappába
2. Egy tetszőleges mappába berakod a Belle fájljait (uda, rofs2 rofs3 core)
3. Kikapcsolod a telefont és NE LEGYEN A GÉPPEL ÖSSZEKÖTVE USB-n
4. Megcsinálod a videón levő lépéseket
5. Rádugod a telefont usb-n a gépre, amikor a phoenix kéri h. kapcsold be a telefont
kép
6. Örülsz

(#13333) Pikkolo^^ válasza slimshady (#13329) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem nincsen S3-as telefonom, de nemsokára tervezem a vásárlását, így ezért kérdem mi a helyzet ilyenkor. Volt nálam Iphone 3G 4.2-es sw-vel és vicces módon 1 percig világított, 6 óra standby-ból 2 óra telefonálás után 20%-on állt az aksi. Na ezt az amatőr dolgot szeretném elkerülni N8 esetén.

deka10: ez nem jó hír. 1,5 percre van beállítva a képernyő lekapcsolás?

(#13334) kacsa7 válasza deka10 (#13331) üzenetére


kacsa7
őstag

Call lock nem lehet megoldás?

(#13335) semetka


semetka
őstag

Valakinek volt már olyan problémája, hogy lefagynak a widgetek? Fent van a nokia battery monitor, memory info, desktop notes. Letöröltem a memory info-t és a desktop notest. De magában is lefagy a battery monitor. Ezt értsétek úgy h nem frissít egy idő után a widget. Csak restart segít. 1.3-as a battery monitor.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13336) slimshady


slimshady
senior tag

Ovi mapsból Belle-re feltehetem a legújabbat? A Gola féle Belle telepítése után a 3.06 van csak fenn. :(

Illetve magát a Maps Progit se frissíthetem se FOTA se OVI Suite segítségével?

A térképeket leszedhetem rá az OVI Suite-tal?

üdv.: SlimShady

(#13337) deka10 válasza Pikkolo^^ (#13333) üzenetére


deka10
senior tag

Nem túllépi a kijelzőzár idejét a készülékek C7 annával N8 bellével csak az 5800 C6 rom-al kapcsolt ki a kijelzőzár megadott idejére furi :F

kacsa7:Engem nem érint én zsebben hordom mikor füles van a nyakamban. Sikerült megoldani a naptárat?

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13338) slimshady


slimshady
senior tag

Ha leszedem pl innét a 3.08-as Maps-t aminek működő internetkapcsolat kell ugye telepítés közben az nem para? Már garivesztés részről a FOTA frissítés miatt.

üdv.: SlimShady

(#13339) Pikkolo^^ válasza deka10 (#13337) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz az infót.

(#13340) Lirion válasza Pikkolo^^ (#13333) üzenetére


Lirion
addikt

Vezetékes headsettel nem kapcsol le a kijelző, csak leveszi a fenyerőt. Akkor is, ha bemegyek a menube, szal az egyetlen megoldás a kijelző lezárása programmal vagy manuálisan.

(#13341) Spricccer


Spricccer
tag

Hi all!

Olyan gondom lenne, hogy el szerettem volna indítani a kamerát erre kiírja Annácska, hogy Rendszerhiba...Nokiapanorama meg siman megy....WTF?

most tolok egy gyari beallt törléssel...hatha...ha meg nem akkor holnap irany a szerviz.

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#13342) deka10 válasza Pikkolo^^ (#13339) üzenetére


deka10
senior tag

Illetve fentebb említették a call lock progit ez a hívás felvételénél ha úgy van beállítva egyből kilövi a képernyőt az ovi store-ból tölthető 400 Ft.

Spricccer: ha volt fenn valami kamera mód akkor előfordul.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13343) Spricccer


Spricccer
tag

csak a 30fps volt kb egy hete...de addig ment jól...már mind1 jöhet a visszapakolás-...jelentem megjavult

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#13344) slimshady válasza Spricccer (#13343) üzenetére


slimshady
senior tag

Igen, erre az a megoldás, hogy a Camer Update progit leszeded és utána visszateszed. Nálam is ez oldotta meg.

üdv.: SlimShady

(#13345) slimshady


slimshady
senior tag

Amúgy a 3.08-as OVI Mapsban a Weather alkalmazás végre képes megjegyezni az időjárás előrejelzést, vagy mindig net kell neki, hogy lássak is valamit annak ellenére, hogy amúgy több napra előre szedi le? Mert sajnos eddig még 1x sem volt hajlandó betölteni az időjárás adatokat attól függetlenül, hogy közben volt aktív internetkapcsolatom.

üdv.: SlimShady

(#13346) DeV-O-6


DeV-O-6
csendes tag

Sziasztok!
Van egy T-s N8 -om, termékkód: 059D7G5
A Menü / beállítások / telefon / telefonkezelés / eszközfrissítések -ben ha rákeresek frissítésre, nem dob fel semmit! (nem érhető el frissítés)
A Menü / alkalmazások / szoftverfrissítés -ben bedob egy "N8-00 készülékszoftver" -t, ami bepipálva is 0 kbyte, és az infóra lépve annyit ír hogy ovi suite -on keresztül tudom frissíteni...
1.0 -ról 1.1 -re wifin keresztül frissítettem, most nem megy.
Azt hiszem Misály kolléga írta h van t-s anna, és ő már fel is rakta...
Akkor most van hivatalos, t-s anna vagy nincs? esetleg ez is olyan mint az 1.1 hogy bizonyos termékkóddal rendelkező készülékek később kapják meg? :F
Ja igen, ovi suite -tal képtelen vagyok a telefont felismertetni, de ez az én ésvagy win7 hibája... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13347) vanezigy válasza Spricccer (#13341) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nekem is volt ilyen gondom, a kamera update + restart segített rajta.

(#13348) oggy71 válasza DeV-O-6 (#13346) üzenetére


oggy71
tag

Üdv!
T-s telom van u.e. termékkóddal, és nekem is csak ezt dobta fel FOTA-n, hogy új készüléksw van N8-ra, és kössem össze sz.géppel.
Először letöltöttem az NSU-t, de itt valami kehét írt, hogy nincs meg vmi összetevő, vszínű, vagy a tűzfal vagy a vírusírtó kavart be.
Aztán rámentem Ovi suittal (Xp van a gépemen), és prímán ment a frissítés.
Kb. húsz perc alatt megvolt, ezután már a telo is feldobta a kieg. frissítéseket, mondjuk ezzel elvolt egy jó időt mire felrakta.
Szóval próbáld egy xp-t futtató géppel megcsinálni, és a két lehetőség közül az egyiknek be kell jönni!

(#13349) busman válasza DeV-O-6 (#13346) üzenetére


busman
addikt

Ugyanez a hiba nálam is...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13350) busman


busman
addikt

(022.014) van rajta ,mégis hozza,hogy frissíthetnék.... :F

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.