Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13751) stewe780 válasza Assdak (#13750) üzenetére


stewe780
őstag

Olvastam, visszakerestem, kicsit értetlejül állok a probléma előtt, úgy tűnik vannak jobban sikerült példányok transmitter téren.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13752) semetka válasza stewe780 (#13742) üzenetére


semetka
őstag

Amúgy sajna kocsija (meg fejegységje) válogatja, hogy mennyire jól veszi. Meg hogy hol az antennája. Sajna ez ilyen, talán majd lesz rá update, hogy erősebb legyen a sugárzás.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13753) semetka


semetka
őstag

Ma értem a végére az akksi tesztnek. Végülis azért csináltam mert sokan panaszkodtak, hogy az Annával gyorsabban merül a teló.
Megjegyzem játék, wifi, netezés nem történt a telón, csak telefonáltam meg sms-eztem rajta. Igazából mostanában annyira elfogalalt voltam, hogy nem értem rá aktívan nyomkodni. 11 napig bírta az akksi. Ahhoz képest, hogy beszéltem rajta, nagyon meglepődtem. De mostmár feltöltöm és jöhet az atomgyors merítés. :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13754) Ufff válasza Assdak (#13750) üzenetére


Ufff
senior tag

Leírjam helyetted? :U ;)

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#13755) busman válasza semetka (#13753) üzenetére


busman
addikt

11 nap...na ne viccelj.... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13756) MC Pite


MC Pite
veterán

Nekem akksitöltöttség kijelzése jó, sokkal jobb mint az X6-nál volt.

FM transmitter nem erős autóban - hisze eleve fémen kellene átlőnie előbb. Nekem ugyan hátul az antennám, mégis sztereóban szól - igaz, középkonzolra rakom és van antennaerősítőm. Amúgy meg szobában ha tehetem a rádió mellé rakom, mert 1méternél távolabb érezhetően romlik a minőség. (Azt sajnálom hogy csak a garmin hangját rakja ki, a gyári naviét nem, mert egész kellemes mikor lekeveri a zenét és az autó hangszóróiból jön az utasítás; majd visszakeveri a zenét - ezt főleg N79-en használtam sokat.)
Ja, lehetőleg olyan frekit keress aminek a környékén tiszta a sáv, sokat számít!

Equalizert minek kihagyni?! Izlések és pofonok: Jó füles mellé nem kell, szar fülessel meg mit akarunk/jobb nem lesz tőle csak valamerre elmosott hangkép.

Külföldön ahol nincs wifi és nem hívok/írok, napokig elketyeg nekem is a telefon.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#13757) busman válasza MC Pite (#13756) üzenetére


busman
addikt

De kötve hiszem a 11 napot...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13758) Declare válasza busman (#13757) üzenetére


Declare
őstag

11 napot szerintem offline üzemmódban, úgy hogy be se kapcsolod a kijelzőt sem bír ez a teló....nekem általában 2-3 nap, de ha az ember többet telefonál rajta nap végére már csak 2-3 csíkocska van.

(#13759) Declare válasza Assdak (#13750) üzenetére


Declare
őstag

Másik autóban fogta az adást ??? Hát én nem tudom, Ti miket tapasztaltok itt a 11 napos akku üzemidővel meg a Kaphegy tulajdonságú fm transmitterrel :)) Én még olyan autóban nem ültem, ahol csak az ne befolyásolná, hogy 1-2 métert az ember valamerre arrébb teszi a telefont. Arról nem is beszélve, hogy általában alig találok olyan adót ahol jól szólna, 30km eneként kb vagy romlik, vagy eltűnik nekem a telefon és lehet új adót kereni.

(#13760) Lirion válasza Declare (#13758) üzenetére


Lirion
addikt

Úgy elhiszem a 11 napot, hogy este 8kor kikapcs, reggel 8kor meg be. Az úgy kb. reális lenne, de 11 napon át éjjel-nappal bekapcsolva ki van zárva, hogy bírja.

(#13761) kp78 válasza Lirion (#13760) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem úgy sem :( Kizárt. :U

(#13762) semetka válasza Declare (#13758) üzenetére


semetka
őstag

Nem volt egyszer sem offline, se nem volt éjszakára kikapcsolva. Írtam hogy beszéltem rajta, de nem órákat, meg küldtem pár sms-t. Nekem sem bír 2-3 napnál többet ha aktívan használom ( zene, net, telefon.játék)

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13763) Ufff válasza kp78 (#13761) üzenetére


Ufff
senior tag

Az enyém simán kibír másfél hónapot is miután csak 2 csík maradt a töltésjelzőn. Netezek, rádiózok, fényképezek, filmet nézek, nyomkodom, fényerő maximumon, hangok maximumon, wifi állandóan megy, ahogy a 3G is, és az FM transmitter is be van kapcsolva, hogy a 7 km-re élő nagymamám is tudja hallgatni Ganxsta Zolee -ékat. Ja, és nekem 6.1-et is átvisz a transmitteren keresztül Sokol rádióra! :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#13764) Ricardo válasza MC Pite (#13756) üzenetére


Ricardo
félisten

"Equalizert minek kihagyni?! Izlések és pofonok: Jó füles mellé nem kell,"

Szerintem nem árt ha van. Nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése, lehet hogy ami neked megfelel (nem a minőségről beszélek ) az másnak nem. kicsit levenne a mélyből, magasbó, vagy éppen hozzátenne, mert az neki úgy tetszik. Ez a lényeg benne.

(#13765) semetka válasza Ufff (#13763) üzenetére


semetka
őstag

Bizonyítékom nincs, ezért vagy elhiszitek vagy nem.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13766) deka10


deka10
senior tag

Én fmadó terén annyit vettem észre, hogy messze a legjobb volt 1.2-nél, gyári autós rádiókon próbáltam és kb 10 méter is volt a távolság ahol még jól fogta a jelet míg síma rádiónál kb 4 méter, ez annánál ugyanazon autón 3 méter de síma rádiónál 1.5 2 méter csökkent.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13767) atoth válasza deka10 (#13766) üzenetére


atoth
aktív tag

Nyilván szándékosan vették vissza a teljesítményt. Arra, amire az FM transmitter való, indokolatlan a néhány méternél nagyobb hatótávolság. egy részt zavarhat másokat, másrészt fogyasztja az energiát.

(#13768) Karma válasza atoth (#13767) üzenetére


Karma
félisten

Harmadrészt a gyakorlatban meg elkúrta a minőséget... még szerencse, hogy nekem nincs FM rádióm sehol se, így nem érint az issue :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13769) MC Pite


MC Pite
veterán

Hm, Annával még nem használtam, meglesem.
Amikor 'sms fogadó üzemmódban' van akkor 4-5 napig ketyeg el nálam.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#13770) gretzky77 válasza Karma (#13768) üzenetére


gretzky77
veterán

nem tudom mi a gond de nekem tökéletesen müködik az fm transzmitter,valòban fontos hogy jò frekit talàlj ahol nincs zavaró tényezö! nekem tökéletesen megfelel, volt màr nem egy ember aki azt hitte a ràdiò szòl csak feltünt neki hogy nincs benne reklàm meg duma!Lehet jòt fogtam ki de nekem semmi bajom az n8al se kijelzölilulàs semmi gond!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13771) Karma válasza gretzky77 (#13770) üzenetére


Karma
félisten

Monóban vagy sztereóban?

“All nothings are not equal.”

(#13772) gretzky77 válasza Karma (#13771) üzenetére


gretzky77
veterán

nem vettem észre,hogy mono lenne de holnap kipròbàlom,bàr úgy gondolom hallanàm a különbséget! én bp-i vagyok és a 100.0 ra szoktam àllitani!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13773) deka10 válasza Karma (#13768) üzenetére


deka10
senior tag

A minőség nem rossz csak a távolság változott, bár nem vagyok egy zeneguru számomra megfelel, volt előtte külön erre a célra szivaros fmadóm de nem hallottam különbséget a távolság ott azért jóval nagyobb volt és képes volt egy közepes vételű adást teljesen elfolytani.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13774) imi290


imi290
aktív tag

Mondjuk nem igen szoktam használni az FM adót de nálam legalábbis amin próbáltam egy kis mini system-en azon ugye csak egy darab drót az antenna,1 métertől távolabb is stereoban szólt ezt lehetett hallani is,de elkezdett súgni... autóban is van olyan pont ahol nagyon el kezd recsegni ropogni, ha nagyon közel teszem a rádióhoz,pont ellentétben ahogy az ember azt gondolná :D az akku nálam soha nem bírta 11 napig és soha nem is fogja esetleg ha nem adnak ki majd valami tuningolt 2000 ma/h-.at :D max ami volt az kb 5 nap :)
visszatérve ami fontos lehet nem tudom de eddig nem vettem észre de az anna-ban találtákk i azt hogy kikapcsol az fm adó mikor nem szól a zene ? mert én úgy emlékszem hogy a 1.2 ben nem volt.amúgy nagyon kezdem unni az egész szoftverdolgokat,olyan lassú az egész telefon hogy nem igaz... hívásnaplóba belemegyek,kettők bökök mert az thiszem hogy nem reagált erre elkezdi hivni azt a számot ahol van a zöld gomb... :D ideje lenne már lehet egy hard resetnek .amúgy január közepétől van meg. és azóta csak a hivatalos szoftver frissítés volt.

(#13775) Kasya válasza semetka (#13753) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem 1.2-nél volt egyszer 9 nap, de csak állt egy helyben és kb 5* telefonáltam. Az alap net kapcsolat meg megvolt, mikor akarta a gép (tehát nem volt offline). Igaz, azóta se nagyon állt a telefon, hogy megnezzem birja-e megint :)

(#13776) semetka válasza Kasya (#13775) üzenetére


semetka
őstag

Végre valaki akinek hasonlóképp bírta a teló. Nekem nem hisznek. Én se telefonáltam vele 5-nél többet. Meg egy kis SMS. A többi idő készenlét.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13777) MC Pite válasza semetka (#13776) üzenetére


MC Pite
veterán

N79 így elment nekem 8 napot is :) - amúgy meg hármat.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#13778) Ufff válasza semetka (#13776) üzenetére


Ufff
senior tag

Nektek jó lenne egy fasza 3210-es! Állni az is tud, hívás + SMS igényeiteket is kiegyenlíti... :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#13779) stewe780


stewe780
őstag

Akksi: nálam kb 1,5 nap volt a max, és fél a minimum, átlag 1 napot bír. Mail nincs, viszont van állandó bluetooth, sok zene, net és játék. A fél nap az egy nfs shift borulás volt egy szombaton. Reggel levettem, délben már toltam is rá a töltőre, mert 20%-on figyelt :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13780) stewe780 válasza imi290 (#13774) üzenetére


stewe780
őstag

Erre a nem reagálásra már írtam, nálam a főképernyő hivatkozásoknál van gond:
13592
"- másik, hogy a főképernyőn, ha főképernyő váltás után rányomok egy ikonra 10-ből 9-szer nem indítja a programot. Pedig látom, hogy érzékeli a nyomást, mert kijelöli egy pillanatra az ikont, de az alkalmazást akkor sem hajlandó elindítani. Ha várok egy kicsit akkor mindig jó, de közvetlenül a jobbra vagy balra scroll váltás után sosem érzékeli rendesen. Én meg várok a csodára, és nem történik semmi. :W "

De aztán erre senki sem reagált. Most nem tudom, hogy azért mert ez senkinél nem gond, vagy annyira 1értelmű, hogy ez így működik, hogy nem érdemes róla beszélni. :F

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13781) semetka válasza Ufff (#13778) üzenetére


semetka
őstag

Mint leírtam nem volt időm h a telefont nyomogassam. Nehogy azt hidd hogy nem használom. Én is le tudom meríteni 1 nap alatt, le is szoktam.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13782) atoth válasza stewe780 (#13780) üzenetére


atoth
aktív tag

Nálam (gyári Anna) nincs ilyen probléma. Nekem landscape módban szokott problémám lenni (pl. a Kamera alkalmazásból való kilépéskor), de nem tudom eldönteni, hogy valami nem működik rendesen vagy csak nagy a kezem és nem ott érzékeli a nyomást, mint ahol én azt gondolom.

(#13783) nagysuhi válasza stewe780 (#13780) üzenetére


nagysuhi
tag

Én is leírtam már. Közösségi, Accuweather, Batterymonitor megakad és újraindítás után működik csak.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#13784) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Ma jött 14 megás frissítés annácskára.
Tudja valaki, hogy mit tartalmaz?

(#13785) Misály válasza vanezigy (#13784) üzenetére


Misály
addikt

1.4 meganak is jo az.

(#13786) vanezigy válasza Misály (#13785) üzenetére


vanezigy
aktív tag

legyen annyi, bár én nem láttam a pontot közte ;-)

(#13787) Misály válasza vanezigy (#13786) üzenetére


Misály
addikt

mert a telefonon kbyte-ban jelolte ( nalam )

(#13788) deka10 válasza stewe780 (#13780) üzenetére


deka10
senior tag

Ez ilyen annás dolog ha vátasz képernyőt akkor nem érzékeli közvetlen várni kell egy másodpercet és úgy menni fog, bellén ilyen gondod már nem lesz. :D

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13789) atoth válasza vanezigy (#13784) üzenetére


atoth
aktív tag

Nálam (még) nincs frissítés. Tényleg, mit tartalmaz?

(#13790) gretzky77


gretzky77
veterán

Esetleg valaki tud bellen müködö opera minit és opera mobilet linkelni,köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#13791) ferkope77 válasza nagysuhi (#13783) üzenetére


ferkope77
csendes tag

A közzösségi és az Accuweather nekem sem megy. Újraindítás után sem... Közösségivel kapcsolatban írtam a nokiának, válaszoltak mi a teendő, megcsináltam, de akkor sem megy...

(#13792) vanezigy válasza atoth (#13789) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nem tudom de kötelezőnek írta, a másik frissítés a közösségi lett volna de nekem nem kell...

(#13793) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ez az Anna a kamerát jól szét k..rta :W

(#13794) Ricardo válasza Gyufaaa (#13793) üzenetére


Ricardo
félisten

Hogy érted? Rosszabbak a képek?

(#13795) Kasya válasza gretzky77 (#13790) üzenetére


Kasya
nagyúr

Próbáld ezt

(#13796) Gyufaaa válasza Ricardo (#13794) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Lassabban fókuszál, lassabban dolgozza fel a képet, több a homályos kép.

Szerk.. Nektek is jön egyfolytában javítás az Annához? :F Most is van egy.

[ Szerkesztve ]

(#13797) vanezigy válasza ferkope77 (#13791) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nekem sem volt jó második napja az accuweather, próbálgattam frissíteni, most viszont letöltöttem újra az oviból és megy rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#13798) peugeotmate válasza Gyufaaa (#13796) üzenetére


peugeotmate
őstag

Milyen egyfolytában? Eddig nekem még 1 se volt! :P

meg

(#13799) Gyufaaa válasza peugeotmate (#13798) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nálam már az Anna telepítésén kívül a 2. jött az OVI-n keresztül.

(#13800) stewe780 válasza deka10 (#13788) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi, akkor ez ilyen.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.