Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) Misály válasza spilbi (#13250) üzenetére


Misály
addikt

Hat ez igy elso ranezesre csak szimpla beeges.

A melegedest nem tudom, neha nekem is melegszik nagyon a telefon, bar amiota hatlap van rajta nem zavar:)

(#13252) deka10 válasza Assdak (#13247) üzenetére


deka10
senior tag

Én ez ellen úgy védekeztek, hogy három féle módon három helyre lettek az adataim elmentve

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13253) attisx válasza deka10 (#13252) üzenetére


attisx
addikt

Nem vagy te kicsit paranoiás... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#13254) deka10 válasza attisx (#13253) üzenetére


deka10
senior tag

Csak feledékeny, legutóbb töröltem mindent és előtte egy héttel a biztonsági mentést amire nem emlékeztem, szerinted? Volt elfoglaltságom.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13255) trlala


trlala
aktív tag

Kedves kollégák!
Bizonyos alkalmazásokat - a gyárilag telepítetteket - nem engedi eltávolítani.
Az üdvözlő képernyőt ki lehet kapcsolni? Idegesít.

(#13256) vanezigy válasza vanezigy (#13228) üzenetére


vanezigy
aktív tag

"" skacok, a alkalmazások között levő internetes tv műsorok wifin keresztül nem elérhetőek?

nekem kiírja, hogy hálózati kapcsolat nem érhető el. hibakód:0 """

Tényleg senki nem használja ezeket, vagy túl nagy baromságot kérdeztem?

(#13257) sompetike válasza trlala (#13255) üzenetére


sompetike
aktív tag

na az engem is zavar.
de ugy tudom,hogy hackelt telon lehet csak kikapcsolni....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#13258) deka10 válasza vanezigy (#13256) üzenetére


deka10
senior tag

Nálam működik ha betöltődik az alkalmazás akkor beállításoknál csak wifi-n az on gombocska legyen világos.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13259) Sarlon


Sarlon
aktív tag

(#13260) CS_D válasza Sarlon (#13259) üzenetére


CS_D
senior tag

Hmm.. Egy N8 utód Symbian alapkokon. Végülis tetszik. :D

(#13261) CS_D válasza sompetike (#13257) üzenetére


CS_D
senior tag

Szerintem csak főzött ROM-nál lehet megszabadulni tőle, de akkor sem kikapcsolni, hanem ki kell hagyni a ROM-ból.

(#13262) slimshady válasza Sarlon (#13259) üzenetére


slimshady
senior tag

Tetszetős, bár a kijelző felbontásán lehetne javítani... :)

üdv.: SlimShady

(#13263) Galant


Galant
tag

Sziasztok!Felraktam a maps frissítést a Beta Labsról és eltűntek a térképek,pedig a suite-ra csatlakozva jelzi,hogy fent vannak!Mit csináljak,hogy újra használható legyen? :F

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#13264) CS_D válasza Galant (#13263) üzenetére


CS_D
senior tag

Töröld le a memóriakártyáról a cities mappát, és utána fuss neki újra a frissítésnek.

(#13265) Sarlon válasza Galant (#13263) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Próbált telefonról letölteni, nekem is ezt csinálta. PC ről nem tudtam feltenni...

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#13266) slimshady


slimshady
senior tag

Tudna nekem linkelni valaki egy használható Phoenix-et? Bellére terveznék továbblépni Annáról! :)

üdv.: SlimShady

(#13267) deka10 válasza Sarlon (#13259) üzenetére


deka10
senior tag

Ha ez igaz akkor maradok ezen a vonalon!

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13268) kacsa7 válasza Sarlon (#13259) üzenetére


kacsa7
őstag

hát ilyen telefon tuti nem lesz. ez annyira tökéletes, nem jellemző egyik készülékgyártóra sem h. ilyet kiadna... majd biztos rak rá xenon vakut h. kurva jó képeket csináljon, mellé meg dual led-et h. még a videó is pazar legyen... esélytelen. másrészt kurva drága lenne 1 ilyen

(#13269) Galant válasza CS_D (#13264) üzenetére


Galant
tag

Azt írja,mappa nem törölhető,fájlok vannak megnyitva.

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#13270) slimshady válasza kacsa7 (#13268) üzenetére


slimshady
senior tag

Nem szájenszfiksön. Bár több mint valószínű, hogy nem lesz ilyen. Bár egy igen jó gyártói megközelítés lenne ez, és a Nokia uttörő lenne ebben. Mennyi ember szeretett volna már ledet is a xenon mellé, és milyen ritka a xenon mobilban amúgy is. :D

üdv.: SlimShady

(#13271) kacsa7 válasza slimshady (#13270) üzenetére


kacsa7
őstag

Meg amíg 1 világverőlegkirályabbmégannálisjobbmobilnakbeállított galaxy S2 2x annyiba kerül mint az N8 és a kamerája 1 kalap szart nem ér, mégis istenítik, addig nem nagyon fognak 16mpx-eles kamerát belerakni 2 féle vakuval, még a 12 is kurvajó most is, gyakorlatilag 1 év után. Ha az N8-at kiadnák több rammal, meg gyorsabb processzorral, mellé 1 belle-el, plusz több symbianra fejlesztett értelmes szoftverrel, nem lenne kérdés melyik a legjobb mobil.

(#13272) slimshady


slimshady
senior tag

Emberek! Segítsen nekem valaki Annáról Bellére frissíteni Phoenix-el.

1. Honnét tudnék leszedni egy jófajta Phoenix-et?

2. Ez már megvan: Bella Beta Fix 4. Golan

3. Hogy tovább?

üdv.: SlimShady

(#13273) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

16megapixel, xenon + dual led, 2 magos proc, 1080p?
Na erre érdemes lesz majd váltani.

sry. látom már postolták...

[ Szerkesztve ]

(#13274) Sarlon válasza slimshady (#13270) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ezt mondtuk anno az N8 ra is, stb, stb...
Miért is ne lehetne? Nem fognak ezen a szinten megállni, ha már kiadják a belle-t.
Én legalábbis így gondolom, simán elképzelhető, bár a 2012 Q1 et nem látom túl reálisnak, meg a 480 eurós becsült árat sem. :)

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#13275) busman válasza AndrewTdi (#13273) üzenetére


busman
addikt

Volt már kb 10 hsz el korábban......

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13276) CS_D válasza slimshady (#13272) üzenetére


CS_D
senior tag

(#13277) Galant


Galant
tag

Megoldottam,visszaraktam a 3.06-ot az oviról.

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#13278) slimshady válasza CS_D (#13276) üzenetére


slimshady
senior tag

Köszi szépen! No akkor most asszem rá is fekszek... :)

üdv.: SlimShady

(#13279) slimshady


slimshady
senior tag

Ilyenkor mi van?

üdv.: SlimShady

(#13280) Sarlon válasza slimshady (#13279) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nem értek hozzá, de sztem vmi hiba... :D :))

N82- N8- Lumia 920

(#13281) CS_D válasza slimshady (#13279) üzenetére


CS_D
senior tag

(#13282) slimshady válasza Sarlon (#13280) üzenetére


slimshady
senior tag

Ohh, tényleg... :)

Asszem ennyit nem ér ez az egész nekem, hogy Belle legyen a telefonomon. Soha nem használtam még Phoenixet, illetve még a telefon garijára is szükség lehet a hátralévő cirka 1,5 év alatt.

Ez a sok step megterhelő sajna így este főleg már agyilag. Mentegessek le mindent - Flash-eljem fel - Meg még PC-t is írjak át, hogy ne vesszen el a gari ha olyasmit csinálok amit nem kéne, pl nem Phoneix-es szoftverfrissítést választok a későbbiekben, akár véletlenül is, ha a PC nem arra írom át ami volt amit azt se tom, hogy mi és még ezeknek keresgessek utána meg a 20féle progiból mindből probáljam megtalálni azt ami up-to-date és valóban működik is. Ezután, ha meg behal a telefonom akkor 3 napig fórumokat bújhatom, hogy hogy is lehetne visszacsinálni (Downgradelni, fw-t leszedni, flash-elni... indul megint az ördögi kör) és majd még, ha valami nem flash-elésből eredő hiba volt akkor ezután félve vihetem be a Nokiához a szervízbe, hogy ugyan csináljátok már meg gariba... Ezt meg majd akkor is csinálhatom meg, ha jól sejtem mikor kijön a Belle hivatalosan is, hogy tudjam 2 kattal is updatelni a végleges gyárira. Mindezek mellett meg még akkor is itt van az, hogy valami lehet nem megy jól a Belle-én, mert ki tudja mit nem túrt bele aki csinálta, meg bugos is lehet, vagy ugye mivel még alapban nem adták ki hivatalosan ezért van is rajt foltozgatni való tutira, és akkor minden egyes proginál amit rá akarok tenni meg beállításnál azon kell gondolkodnom, meg fórumoznom, hogy vajon én vagyoke b@lfasz vagy ez bug ami majd feature lesz esetleg ki javítják később.

Persze ez csak az én álláspontom jelenleg. Valszeg ha nem először csinálnék ilyet és pikk-pakk fel tudnám operálni és tudnám nem cseszek el semmit illetve ha nem tetszik vissza is tudom könnyedén dobni az Anna-t akkor nem haboznék feltenni. De asszem ebbe most nem szándékozok ennyi energiát beleölni pedig szivesen kipróbálnám a Belle-t... :(

üdv.: SlimShady

(#13283) slimshady válasza CS_D (#13281) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez amúgy esélyes, mert trójai miatt sírt.

De azt elmondhatná nekem valaki, hogy ebből a flash-elgetésből most akkor valójában, hogy is lehet garivesztés?

A Phoenix telepítés kap még 1 esélyt, hátha mégis feltenném a Belle-t

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#13284) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Valaki megtenné, h kipróbálja ezt? Nekem nem engedi telepíteni, pedig ki van kapcsolva a tanúsítvány ellenőrzés vagy mi a halál.

Illetve van még valaki, akinek nem működik az ovi áruház bejelentkezésnél telefonról?

N82- N8- Lumia 920

(#13285) CS_D válasza Sarlon (#13284) üzenetére


CS_D
senior tag

Ha igaz ez, hogy a video bitráta 1400kbps-re húzva, akkor felejtsd el.

Gyárilag 12 Mbit/s, azaz 12000 kbps.

Egyébként valószínűleg azért nem tudod feltenni, mert már tettél fel hasonló modot. Előbb szedd le azt, és csak utána próbálkozz ezzel. De javaslom, hogy nézz bele a fájlba, mert, ha ennyire szakértő módon van kitöltve a konfig fájl, mint a leírás, akkor ott bajok lehetnek.

Valszeg a srác 14 Mbitre akarta felhúzni, de szerintem felesleges. Így is másodpercenként 1,5 MB-ot foglal, nem kell ezt fokozni.

(#13286) CS_D válasza slimshady (#13283) üzenetére


CS_D
senior tag

Ha vissza tudod varázsolni garanciáztatás esetén a gyári szoftvert, akkor semmi gond nincs.

Már elmúltak azok az idők, amikor a product kódot kelett átírogatni.

Felteszed a Bellet, ha nem tetszik downgradelsz a svéd 11.5-re, majd onnan felteszed az Anna-t.

Amit kerülj el az ilyen FOTA frissítések főzött ROM-mal. Innentől kezdve csak Phoenix. (ha visszatetted a gyárit, akkor mehet újra a FOTA).

Lehet bátran flashelni, meg persze nagyon sokat olvasni a témában.

[ Szerkesztve ]

(#13287) slimshady válasza CS_D (#13286) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez igaz, már csak mindenkinek annyit kell értékelnie magában, hogy ér-e neki annyit... :)

Amúgy sehol sem publikáltak a finnek még konkrét időpontot, hogy mikor is jelenik meg a Belle hivatalosan? Mondjuk nagyon bennük sem lehet bízni, bár manapság úgy fest elég jól belehúztak. Szó mi szó van is mit behozniuk, de még nem halottak...

üdv.: SlimShady

(#13288) kacsa7 válasza slimshady (#13282) üzenetére


kacsa7
őstag

Product kódot nem kell átírni N8-nál, simán rárakhatsz kb. akármilyen fw-t, ettől függetlenül nyilván célszerű a pc-nek megfelelőt, de nem történik elvileg semmi extra ha másikat raksz fel, max a nyelvek nem stimmelnek, de majd vmi guru megerősít.

Másrészt a belle sokkal gyorsabb mint pl anna, legalábbis ez az elmúlt 2 nap tapasztalata. A flashelés megvan kb. 10 perc alatt, úgy h. először csináltam. Nem 1 bonyolult dolog, csak utána kell olvasni kb 20 percet h. mit hogyan.

Garivesztés kb. nincs, mert még a halott telefont is újra lehet flashelni.

Programokat tekintve, megy rajta a sygic aura pl, szóval van 1 kurva jó gps soft, ttpod-al megoldott a zene lejátszás, az opera nem megy, de kb. felesleges is, mert a gyári böngésző kurva jó. Brightness control, situation, bubbles. Szóval a fontosabb programok kb. mind mennek, vagy van alternatíva.
Egyedül játék fronton vegyes a történet, van ami megy, van ami laggol, viszont én pl mióta megvan a telefon még 1x nem játszottam rajta.
A felülete sokkal kezelhetőbb, egyszerűbben elérhető minden. Felhasználóbarátabb, mellé gyorsabb minden. Gyorsabban áll fel, gyorsabban indulnak a programok.

(#13289) deka10 válasza kacsa7 (#13288) üzenetére


deka10
senior tag

Te milyen naptár progit használsz, mert a gyári naptár widget nem igazán jeleníti meg a névnapokat, a naptárban ott vannak csak a widgeten nincsenek az is lehet, hogy beállítás nem tudom. Meg kérdezném az e-mail widgetnek a méretét lehet valahogy állítani mert ultra brutál nagy.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13290) kacsa7 válasza deka10 (#13289) üzenetére


kacsa7
őstag

az alapot, de akkor világosíts már fel h. megy a névnapos biznisz, mert ebből nem vagyok felkészült :DD

(#13291) CS_D válasza deka10 (#13289) üzenetére


CS_D
senior tag

E-mail widget engem is érdekelne, mert konkrétan nem tetszik ez az új Belle-es.

A jó öreg PR1.1 e-mail widgetét visszasírom. :)

Belle e-mailjéből 2 db-ot tudok kitenni egy főképernyőre, ami vicc, mert widgetenként 3 emailt jelenít meg összesen. :DDD

(#13292) deka10 válasza kacsa7 (#13290) üzenetére


deka10
senior tag

A naptárat már annyira megoldottam, hogy megynyitom majd hosszan éritve szerkesztés és van egy ilyen all-day event innen kiszedem a pipát majd elmentem, ezután újra szerkeszt és a folyamat ugyan ez csak visszarakom a pipát, no most nem tudom minden nap el kell-e játszani nem sokára kiderül.
Az e-mail-re nincs ötletem de szerintem a végleges verzába lehet majd ezek méreteit állítani, de nem csak három levél látható van vagy 15 csak a widgeten belül kell görgetni. Nekem tetszik így is csak azért tényleg qrva nagy legalább három kiférne.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13293) deka10


deka10
senior tag

Ezt a progit használom benne van minden

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13294) deka10


deka10
senior tag

Megtaláltam a naptárnál baj forrását holnap vagyis ma ránézek sz.géppel.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13295) vanezigy válasza deka10 (#13258) üzenetére


vanezigy
aktív tag

kösz

(#13296) kchris78


kchris78
veterán

Ti használtok SPB Wireless Monitort? Anna alá tettem fel és érdekes dolgokat produkál, teljesen kiszámíthatatlanná tette a böngészést.. Pl tudakozo.t-com nem jött be és annyira megakasztotta a böngészőt (opera/gyári) hogy teló újraindítás.. Uninstall - szépen műxik. Zavaró nagyon.. Nem is annyira hogy kíváncsi lennék minden napon hogy hány MB ment el hanem hogy ez még "csak" az Anna, itt lesz a Belle, ami sokkal kevesebb alkalmazással lesz kompatibilis.. Lesz egy jó alaprendszer, de ha nem írnak rá progikat akkor meg van lőve az egész.

(#13297) deka10 válasza kchris78 (#13296) üzenetére


deka10
senior tag

Az spb monitor már 1.2 alatt is rossz volt, legalábbis nálam ugyan ezt csinálta.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13298) kchris78 válasza deka10 (#13297) üzenetére


kchris78
veterán

köszi akkor hanyagolom használatát, gondolom a s3v5 alatt lett kitesztelve.. majdnem földhöz vágtam hogy ez az Anna milyen instabil.. de ezekszerint nem ez a gond. valami alternatíva van helyette?

nokia situations-t ki használja? nekem kicsit idegen volt az hogy nagyon "önálló" handy profilesban jobban érzem hogy kontrollálni tudom a dolgokat (pl látom hogy mely cellákra vált profilt, stb..).

[ Szerkesztve ]

(#13299) deka10


deka10
senior tag

Az ovi-ból le lehet tölteni a kalendáriumot az jól működik. 200 Ft.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13300) atoth válasza kchris78 (#13298) üzenetére


atoth
aktív tag

Én feltettem a Situations, de - egyelőre - csak annyit állítottam be, hogy megbeszélések alatt a csengés helyett csak csipogjon egyet. Zavarni, nem zavar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.