Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#586) Kocsó válasza Mukih (#583) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Szintén zenész, csak nekem a Midnight Black 8/256-ot hozza a UPS (ma du. kaptam fuvarlevélszámot, free shipping és 22-én 10-kor rendeltem).

Egyéb kérdés: volt 900 pontom, gondoltam beváltom egy autós töltőre meg egy hátizsákra (mégiscsak jobb min 94€-ért megvenni a hátizsákot :D )
Nos, meg is kaptam a 2 voucher-t (ami csak 1 hónapig érvényes :W ) de hiába próbáltam a rendeléskor "beváltani" az alábbi képen lévő hibát "dobta a gép". Próbáltam egyenként de ua.
Írtam online a OP-nak azt mondták, látják hogy érvényes a voucher nyomjak F5-öt a böngészőben.
Nem ment, újra írtam, akkor azt mondták nem lehet egyszerre csak 1 vouchert beváltani.
Ekkor a hátizsákot próbáltam a telefon mellé betenni a kosárba.
Nem ment. Újra írtam, ekkor már azt mondták, hogy az csak hátizsák vásárlásakor használható fel, mondom "Maaaargit, noooormális"??? Nekem csak 1 hátizsák kell.
Mondom mindegy, próbáltam külön rendelni egy hátizsákot de akkor sem engedte beváltani a voucher-t.

Tudna nekem segíteni valaki hogy hogy a francba lehet beváltani ezt a nyamvadt szuper, ingyenes voucher-t? :U

Előre is köszönöm :R :R :R

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.